Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Однодумцы готы отзовитесь

Сообщений в теме: 44

#1 Vampira

Vampira

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 33 сообщений
  • Район:Nosferatu

Отправлено 08 Сентябрь 2018 - 16:48

Нигде не вижу своих хотя и живу в центре. Мне просто интересно может здесь кто то отзовется....

Прикрепленные файлы

• 1

#2 maximbts

maximbts

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 357 сообщений
  • Район:ДНС

Отправлено 08 Сентябрь 2018 - 21:27

А розкажіть коротко хто ви такі. Знаю, що ходите в чорному.

• 1

#3 VetTrojan

VetTrojan

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 378 сообщений
  • Район:Центр

Отправлено 09 Сентябрь 2018 - 07:47

Вам потрібно повернутися в рік так 2008й, там зустрінете, заодне емачів провідаєте)))
  • 0

#4 Vampira

Vampira

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 33 сообщений

Отправлено 09 Сентябрь 2018 - 21:52

А розкажіть коротко хто ви такі. Знаю, що ходите в чорному.

Мені подобається темна естетика і містика бо це на мою думку гарно. Для мене це частина мого життя. йти до вищого , незалежного. Відкривати для себе щось екзотичне. Я не боюся того чого незнаю. Для мене містика це означає здатністьпізнавати щось нове. Уважно вдивлюватись в покинуті тіні і розкривати людську душу щоб зрозуміти що ховається в темноті. Засвоювати глибину для нових знань. Я сама люблю образ непізнанного і за цього нас багато хто не розуміє. "Смертні" бояться подивитися в глибину своїх душ боячись того , що можуть там побачити. Кожна людина і зла і добра. Всі люди є сумішю цих двух початків. Але в нашому двійному соціумі всі звикли думати що кожен нереально хороший. І все таки в глибині душі іноді ховаються темні думки, принципи і темні фантазії. Але не всім приємно думати що в них бувають злі думки. Здається що люди бояться своїх думок і завжди стараються не показувати їх світу. Вони кожен день ведуть боротьбу з цими думками. І коли бачуть мене перед собою як символ страху. А страх бере верх над людиною. А ми не боїмось то чого не знаємо.

Вам потрібно повернутися в рік так 2008й, там зустрінете, заодне емачів провідаєте)))

Вже пройшов цей рік)
  • 2

#5 online VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 904 сообщений
Отправлено 09 Сентябрь 2018 - 22:01

... "Смертні" бояться... коли бачуть мене перед собою як символ страху. А страх бере верх...

Классс...
А можна фотку?
Заінтриговала...

Скрытый текст

• 0

#6 maximbts

maximbts

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 357 сообщений

Отправлено 09 Сентябрь 2018 - 22:39

Складно... А що для вас непізнане? З магією щось спільне є? Потойбічний світ, спіритизм? Символи смерті, труни, там. Тут же можна так нарватися.... що буде дуже кепсько. Як то кажуть: "Не залазь! Вб'є!" Які ваші цінності? Життя, душу цінуєте? Чи так: "Памерла, так памерла"?

• 0

#7 Vampira

Vampira

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 33 сообщений

Отправлено 10 Сентябрь 2018 - 16:11

Классс...
А можна фотку?
Заінтриговала...

Скрытый текст

Я знаю знайомих з Києву , а причому тут серіал?
Я не про всіх мала на увазі що бояться дехто мені каже що гарно. Треба розуміти що люди різні і в кожного свої стандарти краси. Фотки зможеш побачити в Фейсбуці я підписана Nika Nikolaenko
  • 0

#8 Ktara

Ktara

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 542 сообщений
  • Район:Где-то неподалеку
Отправлено 10 Сентябрь 2018 - 16:38

Вони кожен день ведуть боротьбу з цими думками. І коли бачуть мене перед собою як символ страху.

ой шото мне кажется, кто-то чего-то себе нафантазировал :) 

• 0
Прежде чем учить меня жизни, предъявите свой сертификат "идеальности"

#9 Vampira

Vampira

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 33 сообщений

Отправлено 10 Сентябрь 2018 - 16:58

Складно... А що для вас непізнане? З магією щось спільне є? Потойбічний світ, спіритизм? Символи смерті, труни, там. Тут же можна так нарватися.... що буде дуже кепсько. Як то кажуть: "Не залазь! Вб'є!" Які ваші цінності? Життя, душу цінуєте? Чи так: "Памерла, так памерла"?

Я б не сказала що складно якщо че частина мого життя. Містика і є непізнанне. Магія так цікавить. Потойбічний світ і спіритизм також але спіритизмом займаються люди які знаються на цьому. Символи смерті і труни теж цікаво. Нарватися можна якщо не розбираєшся в цьому. Духовність, незалежність, свободу, йти до вищого, пізнання нового, екзотичного. Життя і душу ціную. Я теж людина просто в мене інший погляд і цінності в житті. Життя для мене як спосіб аізнавати нове, а душа ховає в собі багато чого . Якщо б я не цінувала його я була б суіцидником а це означає мене б і не було зараз. Я ціную смерть , бо це другий етап в друге життя. Для мене тому і символ кладовища означає безкінесність, там померлі люди для смертних вічні. Треба інколи задумуватись...

добре коли фантазія є погано коли її немає ...це моя думка. Взагалі це реально бо багато хто боїться то чого не знають і судять людей по тряпкам. І ще щось хотіли мені написати?

на то і є свобода щоб фантазувати. Взагалі я створила цю тему щоб однодумців найти а не щоб мені писали люди які і до моєї теми не мають ніякого відношення.
  • 0

#10 Ktara

Ktara

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 542 сообщений
  • Район:Где-то неподалеку
Отправлено 10 Сентябрь 2018 - 17:20

на то і є свобода щоб фантазувати. Взагалі я створила цю тему щоб однодумців найти а не щоб мені писали люди які і до моєї теми не мають ніякого відношення.

Т.е свобода на фантазию есть только у Вас? Так как другим вы решили урезать это право? :) И вы же тему создали не на личной страничке, а в Интернет :)

Вы считаете себя символом страха?

Сообщение отредактировал Ktara: 10 Сентябрь 2018 - 17:22

• 0
Прежде чем учить меня жизни, предъявите свой сертификат "идеальности"

#11 Vampira

Vampira

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 33 сообщений

Отправлено 10 Сентябрь 2018 - 18:31

Т.е свобода на фантазию есть только у Вас? Так как другим вы решили урезать это право? :) И вы же тему создали не на личной страничке, а в Интернет :)
Вы считаете себя символом страха?

Нет не только у меня я же не писала даже такого. Ну я ведь ее создала для цели. Я не урезала ничье право. Я не считаю себя символом страха. Вы написали что я фантазирую что то а я в ответ что есть свобода то и фантазирую, но я не ущемляла никого и никому не урезала прав.

Нет не только у меня я же не писала даже такого. Ну я ведь ее создала для цели. Я не урезала ничье право. Я не считаю себя символом страха. Вы написали что я фантазирую что то а я в ответ что есть свобода то и фантазирую, но я не ущемляла никого и никому не урезала прав.

Это помойму вы ко мне прицепились с тем что я нафантазировала хотя ответ и не вам был , вам какая разница? На то я и ответила что есть на то свобода то и фантазирую еще что то?
  • 0

#12 Solnce

Solnce

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 812 сообщений
Отправлено 10 Сентябрь 2018 - 20:02

Очень адекватная  Ника.  Приятная в общении.  

• 0

Suum cuique-каждому своё.

#13 Vampira

Vampira

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 33 сообщений

Отправлено 10 Сентябрь 2018 - 20:40

Очень адекватная  Ника.  Приятная в общении.

Спасибо
  • 1

#14 maximbts

maximbts

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 357 сообщений

Отправлено 10 Сентябрь 2018 - 20:45

Ага. Ще й гарненька... Якби трохи кольорів додати, було б краще.

Так, смерть - це перехід на наступний рівень, але життя не потрібно марнувати. Одне з завдань життя - розвиток душі. Якщо навкруги вас негативні емоції (все чорне, символи потойбіччя і т.д.), то як буде рости душа. І що значить:"Я ціную смерть"? Бог дав життя. От його і потрібно цінувати.

Дякую, трохи зрозумів. Хоча і не підтримую. Люблю я кольорове життя.

• 0

#15 online VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 904 сообщений
Отправлено 10 Сентябрь 2018 - 20:52

... Треба розуміти що люди різні і в кожного свої стандарти краси. Фотки зможеш побачити в Фейсбуці я підписана Nika Nikolaenko

Прекрасне розуміння "стандартів" краси. Мудро. От і хотілось би побачить: страшно чи красиво ця готичність... бо теж бува як оягнусь в чорне, так гот викапаний (чи викОпаний? як у вас там?))... оце ще треба "ідеологію" підтянуть)

І взагалі, хіба фейсбук готична соцмережа? Там одні смертні зарєгані... :nea: Інша справа бц-сіті, тут і б, і бАгіні, і янголята, і монстри попадаються... от сюди треба фотку і залить - так би мовить у цієї аудиторії перевірить практично - страшно, чи не дуже)) ;)
Ну?
  • 2

#16 Vampira

Vampira

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 33 сообщений

Отправлено 10 Сентябрь 2018 - 21:09

Ага. Ще й гарненька... Якби трохи кольорів додати, було б краще.

Так, смерть - це перехід на наступний рівень, але життя не потрібно марнувати. Одне з завдань життя - розвиток душі. Якщо навкруги вас негативні емоції (все чорне, символи потойбіччя і т.д.), то як буде рости душа. І що значить:"Я ціную смерть"? Бог дав життя. От його і потрібно цінувати.

Дякую, трохи зрозумів. Хоча і не підтримую. Люблю я кольорове життя.

Я сама вирішую в яких кольорах що мені носити по перше
Життя саме собою проходе. Відкривати щось нове це не марнування. Вони не діють на мене негативно. Буде рости не в вашому розумінні. Я не відношусь ні до бога ні до диявола. Я і так гарна і в мене є хлопець . І я щаслива. Якщо мені так комфортно то це головне. Любіть ваше життя ваше право.

Прекрасне розуміння "стандартів" краси. Мудро. От і хотілось би побачить: страшно чи красиво ця готичність... бо теж бува як оягнусь в чорне, так гот викапаний (чи викОпаний? як у вас там?))... оце ще треба "ідеологію" підтянуть)
І взагалі, хіба фейсбук готична соцмережа? Там одні смертні зарєгані... :nea: Інша справа бц-сіті, тут і б, і бАгіні, і янголята, і монстри попадаються... от сюди треба фотку і залить - так би мовить у цієї аудиторії перевірить практично - страшно, чи не дуже)) ;)
Ну?

Просто в фейсбуці там багато хто з однодумців є але в інших країнах . А в місті не бачила чесно.

Ну?

Для кожного по різному. Тому за смаки не сперечаються. Головне щоб мені було комфортно а кому не подобається це його справа.
Кольоровість не робе людину людяною. Вигляд буває оманливим. Головне аби людина була людиною.
  • 1

#17 online VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 904 сообщений
Отправлено 10 Сентябрь 2018 - 21:29

... Я і так гарна і в мене є хлопець ...

Добре, гот, не треба фот, повірю враженню користувачів вище.
Головне щоб хлопцю подобалась.
Вопщім, "кров пить" є в кого.

Дякую за відповіді.
В кожному віці є свої способи самовираження... аби не переросло на самозациклення.
Успіхів.

(*Піду пошукаю білі речі... теж гарний колір))

Сообщение отредактировал VitamiN: 10 Сентябрь 2018 - 21:51

• 1

#18 maximbts

maximbts

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 357 сообщений

Отправлено 10 Сентябрь 2018 - 22:05

А Емо в нас є? Ну, ці потенційні суїцидніки. Теж прикольна братія.

• 0

#19 Vampira

Vampira

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 33 сообщений

Отправлено 10 Сентябрь 2018 - 23:55

Добре, гот, не треба фот, повірю враженню користувачів вище.
Головне щоб хлопцю подобалась.
Вопщім, "кров пить" є в кого.
Дякую за відповіді.
В кожному віці є свої способи самовираження... аби не переросло на самозациклення.
Успіхів.
(*Піду пошукаю білі речі... теж гарний колір))

Не діло в в віці . Для когось це лише період а для когось частина життя. В мене багато дорослих знайомих однодумців. Навіть сім'ї створюють і це їм не заважає і на роботу ходити.

А Емо в нас є? Ну, ці потенційні суїцидніки. Теж прикольна братія.

За емо незнаю. Вони мене не хвилюють.
  • 0

#20 ROY

ROY

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 477 сообщений

Отправлено 11 Сентябрь 2018 - 05:37

Успіхів.

Оце дуже важливий пункт!Психіка _ справа тонка.

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных