Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
* * * - - 2 Голосов

Google банить користувачів Київстар через спам з його ІР-адрес?

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 4

#1 Demas

Demas

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6 638 сообщений
Отправлено 07 Сентябрь 2018 - 08:26

Власне у самого з місяць як виникла така проблема, що при спробі щось пошукати в Google з телефона постійно випливає перевірка, чи я не робот. Під час перевірки традиційно виникає повідомлення, що "неможливо зв'язатись із сайтом, перевірте з'єднання" і все закінчується нічим.

Через Wi-fi жодних проблем.

Вирішив в інтернетах почитати і виявилось, що така проблема масова.

А причина - що ІР-адреси, які надає Київстар - в списку адрес-спамерів. По причині, в свою чергу, того, що Київстар на одну ІР-адресу вішає занадто багато користувачів, як дехто стверджує 1000+.

В гонитві за баблом оператор бере бабло за послуги, які технічно не може забезпечити.

Скрытый текст

Інформація від користувачів, і дехто з них шарить https://community.ky...-interneta-6904

пс Мою адресу виявлено в 4-х таких списках.

Чи може хтось знає як вирішити проблему, бо порада від Київстар перезавантажувати щоразу телефон шось не приваблює, і чиститься він регулярно.

Сообщение отредактировал Demas: 07 Сентябрь 2018 - 08:38

• 0

#2 2easy4

2easy4

Прописанный

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6 098 сообщений
Отправлено 07 Сентябрь 2018 - 08:33

Власне у самого з місяць як виникла така проблема

У мене ця проблема вже з місяців 5.

Стараюсь не користуватись пошуком гугл через моб.

Тому що більше часу займає проходження трьох-чотирьох візуальних капч, ніж те шо я там шукав.

З'являється капча - перша думка "та не сильно й хотілось", вимикаю :D

• 0

#3 barsug

barsug

Тихо в лесу...

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 980 сообщений
  • Район:местный

Отправлено 07 Сентябрь 2018 - 08:44

В гонитві за баблом оператор бере бабло за послуги, які технічно не може забезпечити.

А можно цитату с договора, где Киевстар обязуется давать каждому индивидуальный IP, или вообще как-то должен заботиться об этом? Конкретно также, про "бабло за послугу" эту.
А среди "массы" вышеупомянутой было бы неплохо еще поспрошать по поводу ВПН, которые они юзают. А то некоторые индивиды у нас любят очень пищать про вражеские интернеты, а сами ищут пути, как в них попасть.
ЗЫ часто юзаю гугл поиск. и с капчей сталкиваюсь только когда несколько раз подряд вбиваю что-то.
  • 1

userbar.png

#4 Demas

Demas

Прописанный

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6 638 сообщений
Отправлено 07 Сентябрь 2018 - 08:57

...Стараюсь не користуватись пошуком гугл через моб.

..."та не сильно й хотілось", вимикаю :D

Добре, коли шось просто так шукається, а інколи по роботі  щось треба і іншого інтернету нема, то лажа виходить.

А типу "серйозний" оператор, весь такий "лідер" і т.п. видно скочується до  рівня провайдерів початку інтернет-ери в країні, коли ввечері швидкість падала до нуля, бо всі починали користуватись, а обладнання не тягне. І це всього лише 3G, так званий.

В телефоні додаток для перевірки якості зв'язку ідентифікує інтернет від Київстар як 2.5G.

Інша версія із "теорії заговорів" - російські власники таким чином просувають іншу пошукову систему.

• 0

#5 alfAurum

alfAurum

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 696 сообщений
  • Район:Вокзальна
Отправлено 07 Сентябрь 2018 - 10:14

О! А я думав, що то я яких вірусняків нахапався. В мене до одного роутера домашнього КС підключено кілька компів і телик. Думав, чи то трояни, чи то майнери які мені трафік створюють настільки непристойний, що аж Гугль банить. А це, значить від КС. До речі, подібні проблеми я спостерігаю лише з домашнього КС через оптику. На робочий комп передаю мобільний нет з телефону - такого не спостерігається.

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных