Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография

Зварювальник з генератором

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 10

#1 van Shtroff

van Shtroff

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 11 сообщений
Отправлено 04 Июль 2018 - 17:20

Треба дещо приварити в металевому гаражі (начебто 2мм), але немає поблизу напруги. Потрібен генератор, ну, і звичайно, сам апарат. Приварити треба латку (є проржавлене наскрізь місце) і нижній завіс. Може хто варить огорожі?

• 0

#2 Flyer

Flyer

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 952 сообщений

Отправлено 05 Июль 2018 - 21:17

ціна питання?

• 0

Розповсюджую інформацію та вчення з розведення і утримання бджіл осмійsmile.gif 

#3 van Shtroff

van Shtroff

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 11 сообщений
Отправлено 06 Июль 2018 - 12:49

ціна питання?

Ви можете виконати цю роботу?

• 0

#4 кукумбер

кукумбер

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 852 сообщений

Отправлено 06 Июль 2018 - 17:41

Як альтернатива всі зварні з'єднання замінити болтовими, так і майстер швидче знайдеться, бо аккумуляторний шуруповерт буде легше і дешевше знайти і виконати цю роботу,шуруповерт є можу зробити.В лс.
  • 1

#5 Flyer

Flyer

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 952 сообщений

Отправлено 07 Июль 2018 - 01:30

можу.

• 0

Розповсюджую інформацію та вчення з розведення і утримання бджіл осмійsmile.gif 

#6 Ворон

Ворон

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 789 сообщений
Отправлено 07 Июль 2018 - 13:30

Як альтернатива всі зварні з'єднання замінити болтовими, так і майстер швидче знайдеться, бо аккумуляторний шуруповерт буде легше і дешевше знайти і виконати цю роботу,шуруповерт є можу зробити.В л

і нижній завіс.

А нижній завіс теж на болти ?...і шо воно буде ?

Сообщение отредактировал Ворон: 07 Июль 2018 - 13:32

• 0

#7 van Shtroff

van Shtroff

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 11 сообщений
Отправлено 07 Июль 2018 - 16:10

"....Як альтернатива всі зварні з'єднання замінити болтовими, так і майстер швидче знайдеться, бо аккумуляторний шуруповерт буде легше і дешевше знайти і виконати цю роботу,шуруповерт є можу зробити.В лс…".

Згоден з вами, але ви неуважно прочитали моє повідомлення. Я писав про латку на проржавлене місце і завіс. Хотілося б заварити. Дякую.

Сообщение отредактировал van Shtroff: 07 Июль 2018 - 16:15

• 0

#8 кукумбер

кукумбер

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 852 сообщений

Отправлено 07 Июль 2018 - 21:08

А нижній завіс теж на болти ?...і шо воно буде ?

Як варіант заміна завіса,на заздалегіть приварений з пластинами на болтовому з'єднанні,і взагалі після огляду можна вставити своє мнєніє!А так це все ніпрощо!

Згоден з вами, але ви неуважно прочитали моє повідомлення. Я писав про латку на проржавлене місце і завіс. Хотілося б заварити. Дякую.

Я уважно прочитав просто запропонував легший і не менш дієвіший варіант.
можу припустити що завіс був погано приварений, але не відкидаюваріант що він заржавів і закляк нерухомо із за чого і відломався,в цьому випадку потрібна його заміна бо врядчи він запрацює як новий.
  • 0

#9 Ворон

Ворон

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 789 сообщений
Отправлено 07 Июль 2018 - 23:59

Як варіант заміна завіса,на заздалегіть приварений з пластинами на болтовому з'єднанні,і взагалі після огляду можна вставити своє мнєніє!А так це все ніпрощо!

Кукумбер, так Ви ж теж не робили попередній огляд...нє ?
Окрім цього, звідкіля Ви взяли що автор посту не продумував, в тому числі, запропонований Вами варінат і дійшов до висновку що правильніше і дешевше - зварювальні роботи.

• 0

#10 кукумбер

кукумбер

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 852 сообщений

Отправлено 08 Июль 2018 - 06:43

Ви мабудь багато працюєте і подовгу сидите в інтернеті бо я так і написав шо без попереднього огляду це розмова ніпрощо!А то шо ви до мене маєте "лічний інтєрєс" то прошу в приватні повідомлення,заздалегіть вибачаюсь перед автором!
  • 0

#11 van Shtroff

van Shtroff

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 11 сообщений
Отправлено 10 Июль 2018 - 11:17

… але не відкидаюваріант що він заржавів і закляк нерухомо із за чого і відломався,в цьому випадку потрібна його заміна бо врядчи він запрацює як новий.

Відкиньте цей варіант. В цьому випадку я б запитав, що робити. І т.д. Я запитав конкретно.Дякую.
  • 1

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных