Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
* * * - - 2 Голосов

Чемпіонат Світу 2018

Сообщений в теме: 84

#21 Ворон

Ворон

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 733 сообщений

Отправлено 22 Июнь 2018 - 09:59

Та зіграв би аргентинський півзахист краще, у вчорашньому матчі, зіграв би. Аби був жорсткий план на гру. Набів гравців півзахисту не гірший ніж у хорватів, хоча останнім треба віддати належне. А плану не було. Винен тренер, це стопудово. Навіть заміни які він провів, виглядали більш істерикою ніж спробою щось змінити. Той же Месі і Дібала...у них відносини "натягнуті" і те що Дібалу випустили, це вже був знак відчаю від того, що тренер поняття не мав як поправити ситуацію. Я, власне, нейтральний до обох команд поскільки на світовій першості болію виключно за бразильців ще з часів Пеле, а на европейській, за Нідерланди, ще з часів Круїфа, однак вважаю що 90% вини лежить на тренерові Аргентини.
ПС. Принаймі, якщо вже ставити Дібала, то на місці тренера я б замінив Месі. Раз воно вже не йшло (гра) то Дібала мог змінити щось оскільки у нього величезна мотивація - він весь час намагається довести що нічим не гірший Месі. І це могло спрацювати щоб хоч якось "завести" команду.

Подивимось сьогодні що покажуть бразильці, однак, після першого матчу, є деяка тривога що у них теж, не все в порядку з жорстким виконанням плану на гру. Здається фаворити чемпіонату не завжди пам*ятають що проти них, інші команди, виходять з великою мотивацією...

Сообщение отредактировал Ворон: 22 Июнь 2018 - 09:52

• 0

#22 TaRaNtulo

TaRaNtulo

Прописанный

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 695 сообщений
  • Район:from TarMas
Отправлено 22 Июнь 2018 - 10:56

ПС. Принаймі, якщо вже ставити Дібала, то на місці тренера я б замінив Месі. Раз воно вже не йшло (гра) то Дібала мог змінити щось оскільки у нього величезна мотивація - він весь час намагається довести що нічим не гірший Месі. І це могло спрацювати щоб хоч якось "завести" команду.

Та якщо навіть поставити Дібалу, Агуеро і Мессі у старті, нічого б не змінилося, різниця у класі між нападниками і півзахисниками колосальна, саме півзахист Аргентини програє цей чемпіонат.

• 0

#23 Ворон

Ворон

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 733 сообщений

Отправлено 22 Июнь 2018 - 13:02

Та якщо навіть поставити Дібалу, Агуеро і Мессі у старті, нічого б не змінилося, різниця у класі між нападниками і півзахисниками колосальна, саме півзахист Аргентини програє цей чемпіонат.

Та вже, здається програли...хіба що чудо якесь...
Ну та добре. Сьогодні Бразилія - Коста Рика - 3:0. Двічі заб*є Неймар.
Хто більше?

• 0

#24 TaRaNtulo

TaRaNtulo

Прописанный

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 695 сообщений
Отправлено 22 Июнь 2018 - 13:05

Ставлю на впевнену перемогу селесао без пропущених мячів. Вболіваю за них.

• 1

#25 Ворон

Ворон

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 733 сообщений

Отправлено 22 Июнь 2018 - 15:56

Ставлю на впевнену перемогу селесао без пропущених мячів. Вболіваю за них.

Н-да. Ваша взяла...вимучили. Перемога і без пропущених. На один гол я помилився. Але ж яка кінцівка матчу!

Сообщение отредактировал Ворон: 22 Июнь 2018 - 15:58

• 0

#26 TaRaNtulo

TaRaNtulo

Прописанный

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 695 сообщений
Отправлено 22 Июнь 2018 - 16:03

Перемога, але дуже невпевнена. Костариканці грали дуже організовано, а бразильці в цьому матчі не виглядали ефективними і зібраними в атаці. Бразилія в другому матчі поспіль з ненайсильнішим суперником зовсім не вражає, далі буде дуже важко. Та ж Хорватія, зараз, як на мене взагалі показує найбільш якісний і змістовний футбол на мундіалі.

Сообщение отредактировал TaRaNtulo: 22 Июнь 2018 - 16:03

• 0

#27 Aerobus

Aerobus

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 713 сообщений
Отправлено 22 Июнь 2018 - 19:53

Набів гравців півзахисту не гірший ніж у хорватів,

Меса, Сальвіо, Акунья, Перес ---- Модріч, Ракітіч, Перишич і Ребич

Ви справді так вважаєте? ))

• 0

#28 bc.npu

bc.npu

Писатель

• Пользователь-
  • PipPipPipPip
  • 506 сообщений
  • Район:Boy Fast 2//Hooligans street
Отправлено 22 Июнь 2018 - 20:12

А кто эти люди из первой четвёрки?! :)
  • 1

​family | traveling | football

#29 Ворон

Ворон

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 733 сообщений

Отправлено 22 Июнь 2018 - 21:31

Я Вам так скажу. В 1982-му, Італія, показуючи відверто паршивий слабкий футбол у группі, вийшла з неї ледве-ледве і з долею везіння. Пресса і коментатори вважали що середня ланка збірної - ні на що не здатний "набір мішків". А італійці взяли і виграли чемпіонат. Я не знаю чи Ви дивились тоді той чемпіонат, але ж скільки було хвальби з приводу гри півзахисників, у четверть, пів, і у фіналі. Тих самих "мішків". Десь таке ж становище у аргентинців, нині. Вони не все втратили, шанси є і не такі вже примарні, після перемоги нігерійців. Так от, при всій своїй байдужості до місця, яке займуть аргентинці (я за бразильців) я думаю, ЯКби та ситуація не повторилась. А тому говорю - так, півзахист аргентинців нічим не гірший півзахисту хорватів. З приводу них, до речі. На ЧМ світу бувало що збірні показували яскраву гру у групах, а до вирішльних матчів "перегорали". Якби воно не трапилось з хорватами...це ж саме, на мій погляд, чекає і росіян. Яскравої гри у них немає, суперники були на рівні "колгоспу", але ажіотаж який розпочався навколо збірної може призвести до того "перегорання". Тим більше що стиль їхньої гри, це футбол минулого, ще при ссср так грали - а-ля московський спартак. Найкраще про такий стиль висловився, дуже давно, тренер бразильців, Вісенте Феола - "ваші футболісти так багато бігають на полі, що я не розумію коли вони встигають грати у футбол".
Я думаю що до розмови про півзахист аргентинців, в разі їхньої удачі, ми ще повернемось. Так само як і до гри хорватських півзахисників. "Будєм посмотрєть".

• 1

#30 Ворон

Ворон

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 733 сообщений

Отправлено 23 Июнь 2018 - 20:18

После того, как только что, судья не назначил стопудовый пенальти в пользу шведов, закралось подозрение что Германию будут "тянуть" для выхода из группы...хотя команда вроде бы и сама способна...но пенальти был.

• 0

#31 Ворон

Ворон

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 733 сообщений

Отправлено 23 Июнь 2018 - 21:57

Ну...хто що скаже ?
Особисто мені шведів жаль

Сообщение отредактировал Ворон: 23 Июнь 2018 - 21:58

• 0

#32 bc.npu

bc.npu

Писатель

• Пользователь-
  • PipPipPipPip
  • 506 сообщений
Отправлено 24 Июнь 2018 - 00:06

После того, как только что, судья не назначил стопудовый пенальти в пользу шведов, закралось подозрение что Германию будут "тянуть" для выхода из группы...хотя команда вроде бы и сама способна...но пенальти был.

Ну...хто що скаже ?Особисто мені шведів жаль

Тут спорный момент... Есть же VAR, которая и должна решать такие ситуации. Скорее всего, это останется риторическим вопросом: был пенальти или нет. 100% или полумомент.
А чего шведов жалко? Статистика,например, говорит владение мячом 72% против 28%, угловые 8 против 3. И все в пользу немцев. Ну и удаление тоже в пассиве немцев.
  • 0

#33 TaRaNtulo

TaRaNtulo

Прописанный

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 695 сообщений
Отправлено 24 Июнь 2018 - 21:37

Поляки складають враження одної з найслабіших команд мундіалю і заслужено вилітають.
  • 0

#34 bc.npu

bc.npu

Писатель

• Пользователь-
  • PipPipPipPip
  • 506 сообщений
Отправлено 24 Июнь 2018 - 23:14

Поляки складають враження одної з найслабіших команд мундіалю і заслужено вилітають.

Да-а-а-а-а.

16 голов Левандовского в отборе к ЧМ, превратились в Ничто на самом ЧМ.

• 0

#35 Ворон

Ворон

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 733 сообщений

Отправлено 24 Июнь 2018 - 23:17

Польським футболістам потрібно частіше передивлятись архіви гри, їхньої збірної, в 1974 році, коли грали Гадоха, Шимановський, Лято, Томашевський.... У цієї збірної і потрібно вчитись командній грі та духу на перемогу. Особливо показовою була гра за третє місце проти Бразилії, де поляки заслужено перемогли.

Сообщение отредактировал Ворон: 24 Июнь 2018 - 23:21

• 0

#36 TaRaNtulo

TaRaNtulo

Прописанный

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 695 сообщений
Отправлено 25 Июнь 2018 - 15:28

Сьогодні дуже хочеться щоб уругвайці опустили на землю росіян і виграли групу, також уважно слідкуємо за роботою арбітрів, є підозри що можуть бути спірні рішення. Тримаємо кулаки за Кавані і Суареса.

9 хвилина Суарес зі штрафного! 1:0 на користь Уругваю!

2:0 Уругвай! Гол після рикошету!

36 хвилина, русня в меншості, червон картка! :-)

Сообщение отредактировал TaRaNtulo: 25 Июнь 2018 - 16:38

• 2

#37 Ворон

Ворон

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 733 сообщений

Отправлено 25 Июнь 2018 - 18:09

Сьогодні дуже хочеться щоб уругвайці опустили на землю росіян і виграли групу, також уважно слідкуємо за роботою арбітрів, є підозри що можуть бути спірні рішення. Тримаємо кулаки за Кавані і Суареса.

9 хвилина Суарес зі штрафного! 1:0 на користь Уругваю!

2:0 Уругвай! Гол після рикошету!

36 хвилина, русня в меншості, червон картка! :-)

Просто минулої ночі якийсь гад зробив диверсію проти російської збірної. Хтось перемалював лінії поля в бік змешення розмірів. Це призвело до того, що всі 100% навісних передач Самєдова летіли далеко за межі поля. Тут хоч не хоч, кожен програв би.

• 1

#38 Demas

Demas

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6 434 сообщений
Отправлено 25 Июнь 2018 - 18:40

Хто? Уругвай??!!! Підняли настрій на тиждень як мінімум.

• 0

#39 Ворон

Ворон

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 733 сообщений

Отправлено 26 Июнь 2018 - 09:17

Ну що ж, сьогодні момент істини для аргентинців. Ставлю на те що вони успішно вийдуть з групи, хоча це не тільки від них залежить. Попри скандали останніх днів, у цій збірній, все таки не хотілось би щоб чемпіонат продовжувався без Месі.

• 0

#40 TaRaNtulo

TaRaNtulo

Прописанный

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 695 сообщений
Отправлено 26 Июнь 2018 - 09:45

Гол Суареса

15299412634640.gif