Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
* * * - - 2 Голосов

Чемпіонат Світу 2018

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 84

#1 TaRaNtulo

TaRaNtulo

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 709 сообщений
  • Район:from TarMas
Отправлено 13 Июнь 2018 - 13:11

Незважаючи на те що Чемпіонат Світу пройде в країні окупанта і нашого ворога, думаю переважна більшість футбольних вболівальників все таки буде спостерігати за цим турніром. Пропоную в цій темі обговорювати матчі та новини повязані з Чемпіонатом Світу. Єдине давайте в цій темі без політики, для цього є інші теми, тут лише про футбол. Особисто я буду вболівати за збірну Бразилії. На кожному чемпіонаті я за них вболіваю, вважаю що в них доволі хороші шанси взяти титул. Також серед фаворитів бачу збірну Франції, в них зараз фантастичне покоління. Збірна Бельгії може вистрілити, там також супер підбір гравців. Німеччина думаю може дійти до фіналу. А от в збірну Англії, Іспанії і Аргентини я чомусь не вірю, не думаю що хтось з них переможе.

Сообщение отредактировал TaRaNtulo: 13 Июнь 2018 - 13:12

• 0

#2 Нострадамус

Нострадамус

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 748 сообщений
  • Район:первая тучка справа

Отправлено 13 Июнь 2018 - 13:34

!
Предупреждение:
лише обговорення спортивної події! провокації,обговорення політики і таке інше буде "предано инквезиции"

• 0

Стоматологические услуги

Скрытый текст

#3 MI6

MI6

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 508 сообщений
  • Район:Таращанский массив

Отправлено 13 Июнь 2018 - 17:03

України, Італії нема, тому буду за Англію.

• 0

Мои сограждане американцы. Я рад сообщить вам сегодня, что подписал закон, который навечно поставит Россию вне закона. Мы начнём бомбардировку в течение пяти минут (Рональд Рейган)

#4 bc.npu

bc.npu

Писатель

• Пользователь-
  • PipPipPipPip
  • 531 сообщений
  • Район:Boy Fast 2//Hooligans street
Отправлено 13 Июнь 2018 - 20:12

Напишу и тут
1/8 Бразилия - Германия. Проход европейцев.
И, думаю, в финале будет одна из африканских команд.
  • 0

​family | traveling | football

#5 PloniK

PloniK

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 535 сообщений
Отправлено 13 Июнь 2018 - 20:34

Ну и мой небольшой прогноз. для начала в кого вообще не верю - Бразилия максимум полуфинал, Аргентина, Англия, Бельгия максимум четверть финал. Трофей думаю разыграют Франция, Испания или Германия

• 0

#6 onsamuy

onsamuy

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 640 сообщений
  • Район:поселок
Отправлено 13 Июнь 2018 - 21:37

!
Предупреждение:
жгу!
оффтоп;игнорирование предупреждений модератора;завуалированый мат!как первооткрывателю бан 7 дней

• 0

#7 serj

serj

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 044 сообщений
  • Район:Леван-трасса-Леван

Отправлено 14 Июнь 2018 - 13:17

з 8-ми років вболіваю за збірну Німеччини, тому не буду змінювати смаки. зазвичай на будь-якому мундіалі є команди "відкриття", тобто збірна від якої взагалі ніхто не чекав. цікаво яка це буде команда. 

• 0
"Скорей верблюд пройдет через игольное ушко, чем великий человек будет "открыт" путем выборов". (с)

#8 viki777

viki777

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 184 сообщений
Отправлено 15 Июнь 2018 - 20:16

Будем болеть за Хорватию!

• 0

#9 TaRaNtulo

TaRaNtulo

Прописанный

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 709 сообщений
Отправлено 15 Июнь 2018 - 22:12

Ну що, вже маємо претендента на кращий матч чемпіонату і вагому заявку на кращого бомбардира. Дуже класний матч, Роналдо це зараз дійсно для Португалії національний герой, він практично сам сьогодні витягнув нічию для своєї збірної.
  • 0

#10 bc.npu

bc.npu

Писатель

• Пользователь-
  • PipPipPipPip
  • 531 сообщений
Отправлено 16 Июнь 2018 - 00:13

Ну що, вже маємо претендента на кращий матч чемпіонату і вагому заявку на кращого бомбардира. Дуже класний матч, Роналдо це зараз дійсно для Португалії національний герой, він практично сам сьогодні витягнув нічию для своєї збірної.

Та ладно! Лучший матч ЧМ - матч-открытие. Плюс нас ждут ещё две самые-самые-самые эти игры.
Черчесов наш герой!

;)
  • -7

#11 Ворон

Ворон

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 752 сообщений
Отправлено 17 Июнь 2018 - 21:02

Ну от і перша сенсація. Мексіка - Німеччина 1:0.

• 1

#12 viki777

viki777

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 184 сообщений
Отправлено 18 Июнь 2018 - 08:49

Ну от і перша сенсація. Мексіка - Німеччина 1:0.

а що Аргентина - Ісландія 1-1 це не сенсація?)

• 0

#13 Ворон

Ворон

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 752 сообщений
Отправлено 18 Июнь 2018 - 09:09

а що Аргентина - Ісландія 1-1 це не сенсація?)

Ну як бы да, частково теж сенсація. Однак зважте на те що Німеччина, діючий чемпіон світу. 
Тим більше що там нічия, а тут програли.

Сообщение отредактировал Ворон: 18 Июнь 2018 - 09:12

• 0

#14 TaRaNtulo

TaRaNtulo

Прописанный

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 709 сообщений
Отправлено 18 Июнь 2018 - 09:42

Бразилія - Швейцарія 1:1, очікував більш якісної гри від бразильців, але і швейцарці зіграли дуже надійно в обороні.

• 0

#15 Ворон

Ворон

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 752 сообщений
Отправлено 18 Июнь 2018 - 09:56

Бразилія - Швейцарія 1:1, очікував більш якісної гри від бразильців, але і швейцарці зіграли дуже надійно в обороні.

Надто самовпевнено бразильці грали, особливо в першому таймі. От і поплатились

• 0

#16 garnik

garnik

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 81 сообщений
  • Район:центр
Отправлено 18 Июнь 2018 - 13:11

Интернет жжет

Прикрепленные файлы

• 0

#17 TaRaNtulo

TaRaNtulo

Прописанный

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 709 сообщений
Отправлено 22 Июнь 2018 - 07:48

Ну поки що, відверто кажучи, якби нам того не хотілося, але здається організація цього чемпіонату проходить на більш якісному рівні ніж 4 роки тому в Ріо. Там то проблем побільше було. Вчора хорвати просто декласували аргентинців, дуже симпатична зараз в них команда, а от Аргентина зовсім мертва, Мессі вже не той щоб витягувати в одиночку свою збірну. 

Сообщение отредактировал TaRaNtulo: 22 Июнь 2018 - 07:49

• 1

#18 bc.npu

bc.npu

Писатель

• Пользователь-
  • PipPipPipPip
  • 531 сообщений
Отправлено 22 Июнь 2018 - 08:35

Про Латинскую Америку.
Якобы пренебрежение с моей стороны-это плод Вашего воображение или ещё может что-то личное. Мое высказывание про игру Аргентина-Исландия было основано на недавних успехах европейской сборной. И я не спорю, что из Л.А. есть достаточно великих игроков. Как в те времена, так и в настоящий момент.
Интересно, а если после матча с хорватами написать, что Аргентинцы - мягко говоря, упали лицом в гряз и практически вылетели из группы, Вы продолжите тверждать, что я пренебрежительно отношусь к прошлому и настоящему этой сборной?!

i
Уведомление:
дальше, без оффтопа плз

• 0

#19 Ворон

Ворон

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 752 сообщений
Отправлено 22 Июнь 2018 - 08:53

Ну поки що, відверто кажучи, якби нам того не хотілося, але здається організація цього чемпіонату проходить на більш якісному рівні ніж 4 роки тому в Ріо. Там то проблем побільше було. Вчора хорвати просто декласували аргентинців, дуже симпатична зараз в них команда, а от Аргентина зовсім мертва, Мессі вже не той щоб витягувати в одиночку свою збірну. 

Я думаю що у Аргентини команда сильна. Це той самий випадок, коли тренер отримав у своє розпорядження класних гравців, але не вміє поставити планово-стратегічну мету команди. Все виглядало так, що навіть Месі, схоже, не знав що йому робити. І в цьому сенсі абсолютно правий Марадона, який сказав про відсутність тактичного плану, ще після попереднього матчу збірної.

• 0

#20 TaRaNtulo

TaRaNtulo

Прописанный

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 709 сообщений
Отправлено 22 Июнь 2018 - 09:11

Я думаю що у Аргентини команда сильна. Це той самий випадок, коли тренер отримав у своє розпорядження класних гравців, але не вміє поставити планово-стратегічну мету команди. Все виглядало так, що навіть Месі, схоже, не знав що йому робити. І в цьому сенсі абсолютно правий Марадона, який сказав про відсутність тактичного плану, ще після попереднього матчу збірної.

А я навпаки вважаю, що на моїй памяті це одна з найслабших збірних Аргентини. Ну от подивіться хто вчора грав, візьмемо півзахист: Меса, Сальвіо, Акунья, Перес. Хто всі ці гравці? Це найкращий півзахист сьогоднішньої Аргентини? Так, в Аргентини є дуже класний набір нападників: Мессі, Дібала, Ігуаїн, Агуеро, але навіть таким нападникам потрібна якісна підтримка півзахисників, а вчора ми побачили абсолютно розібраний півзахист, який в чисту все програв Модрічу, Ракітічу, Перишичу і Ребичу. Ну і ще фактор тренера, я вважаю що призначення Сампаолі це головна помилка аргентинської федерації, не тренер це рівня національної збірної.

Сообщение отредактировал TaRaNtulo: 22 Июнь 2018 - 09:12

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных