Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография

Донька 13 років дуже хоче заробити перші справжні гроші

Сообщений в теме: 6

#1 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 266 сообщений

Отправлено 10 Июнь 2018 - 22:21

*
Популярное сообщение!

Вітаю. 

ось таке от бажання, поки хоче, намагаюсь її в цьому підтримати, бо зараз в такому віці, що взагалі рідко чого хоче :) 

ПОбачила, як її однокласник роздає листівки і загорілась, що теж хоче. 

Листівки роздати, десь щось прибрати, можливо комусь в саду щось посадити-покопати, одним словом, щось комусь допомогти. 

Буду вдячна за всі пропозиції :) 

• 5

Вам теж вигідно НЕ знати англійську мову? Напишіть, будь ласка, про це тут   :)

#2 кукумбер

кукумбер

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 809 сообщений

Отправлено 11 Июнь 2018 - 09:05

По закону 13 років це рано, трудові відносини починаються з14років, раніше брали в дитячі садочки, літні табори,я з братом працюав на тарному складі, ремонтували ящики, потім постарше помічником комбайнера, це було вже супер круто.Зараз нажаль підприємства і установи ніяк не влаштовують підлітків, я взагалі таких випадків зараз не чув.Залишається побажати Вам, щоб здійснилось бажання.Успіху!
  • 1

#3 maximbts

maximbts

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 327 сообщений
  • Район:ДНС

Отправлено 11 Июнь 2018 - 11:22

Якщо не помиляюсь, то ви ж займаєтесь репетиторством з англійської мови. Якщо дочка має певний рівень знань, то можна залучити до тренувань найменших дітей. Ось вам і реальний бізнес. Будете їй зарплату платити.

• 0

#4 online 0льга

0льга

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 850 сообщений

Отправлено 11 Июнь 2018 - 11:33

Якщо не помиляюсь, то ви ж займаєтесь репетиторством з англійської мови. Якщо дочка має певний рівень знань, то можна залучити до тренувань найменших дітей. Ось вам і реальний бізнес. Будете їй зарплату платити.

хм... репетиторство річ не з дешевих, тому, чи погодяться батьки, платити репетитору, щоб отримати вчителя-дитину. 

• 0

#5 maximbts

maximbts

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 327 сообщений
  • Район:ДНС

Отправлено 11 Июнь 2018 - 11:43

хм... репетиторство річ не з дешевих, тому, чи погодяться батьки, платити репетитору, щоб отримати вчителя-дитину. 

Та чого, а якщо діти 5-7 років? В ігровій формі. З батьками домовиться зразу про те, хто веде урок.

А взагалі, в 13 років потрібно вже починати виясняти, які у дитини вподобання. Ким хоче бути? Потім дати робити те, що їй подобається в цьому віці.

Сообщение отредактировал maximbts: 11 Июнь 2018 - 11:46

• 0

#6 кукумбер

кукумбер

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 809 сообщений

Отправлено 11 Июнь 2018 - 14:36

Та чого, а якщо діти 5-7 років? В ігровій формі. З батьками домовиться зразу про те, хто веде урок.

А взагалі, в 13 років потрібно вже починати виясняти, які у дитини вподобання. Ким хоче бути? Потім дати робити те, що їй подобається в цьому віці.

З свого прикладу вподобання в сина валити в KS з друзями сутками,я теж про це мріяв але не у всіх дітей була така змога у моєму дитинстві а зараз Інтернет у кожного навіть в туалеті і ми вже без нього ні куди.А тут інший випадок дитина прагне допомагатиі собі і батькам, а гідної та щей цікавої в 13 роботи днем з вогнем!

Сообщение отредактировал кукумбер: 11 Июнь 2018 - 14:39

• 0

#7 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 266 сообщений

Отправлено 12 Июнь 2018 - 00:07

Я, як то кажуть "сапожник без сапог")) терпіти іноземні мови не хоче, хоча я і не силувала іі в дитинстві. ТО вже, можливо, менша підросте, то можна буде залучати до такої роботи, мови любить. але все рівно я працюю виключно з дорослими. 

знайомому потрібно групу в ФБ вести, то хочему її туди залучити, побачимо. бо як не потрібно, то в неті годинами сидить, а так буде хоч з користю)) 

грає у волейбол. минулого року дитячий чемпіонат УКраіни виграли. А цього року лише 4 місце. Була гарна наука, що чемпіонами стати легше, ніж утримати це звання. бо після перемоги всі розслабились. але як знайти підробіток дитині, який би був пов"язаний із волейболом... це загадка :)

• 0

Вам теж вигідно НЕ знати англійську мову? Напишіть, будь ласка, про це тут   :)

Ответить

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных