Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Познакомлюсь с девушкой до 35

• Закрытая тема Тема закрыта
Сообщений в теме: 100

#61 Густав

Густав

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 146 сообщений
  • Район:вокзальная

Отправлено 08 Май 2018 - 19:33

а если это не фейк?
чтобы знать, надо соглашаться и пробовать

я может и вественник но в интернетах не первый день - обычный фейк
да и сорокалетняя...

бабье может скольугодно кукарекать о том что в 30 они в самом лучшем виде, но правда в том что уже после 25 начинается увядание, а к 40 так вообще все как обычно очень печально - обвисшая грудь, дряблая задница, много лишних кг - на такое просто невстанет
  • 0

#62 The_Brick

The_Brick

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 302 сообщений
  • Район:Вокзальная
Отправлено 08 Май 2018 - 19:44

Вам потрахать чи душевний спокий? :stes:

• 0
Нам жизнь навязана; её водоворот
Ошеломляет нас, но миг один – и вот
Уже пора уйти, не зная цели жизни…
Приход бессмысленный, бессмысленный уход! ©

#63 Густав

Густав

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 146 сообщений

Отправлено 08 Май 2018 - 20:01

Вам потрахать чи душевний спокий? :stes:

ни того ни того всеравно бы небыло :D
  • 0

#64 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 309 сообщений

Отправлено 08 Май 2018 - 22:19

короч, довго всіх цитувати і кожному окремо відповідати, особливо Вовці. Хай у тебе все добре добре)) Бо ти пишеш брєд, сам собі протирічиш і просто перекручуєш все з ніг на голову. До побачення. З тобою не цікаво спілкуватися на особисті теми. 

І ще раз. 

1. 1. Викинуть гроші на баришню, яку не знаєш.

Це не похід в ресторан. Мова шла про дорогий подарунок. І от нафіга він мені? МОже це не те, що я хотіла. Чоловік не потрудився дізнатись про мої мрії і бажання. Які реалізувати коштує в рази дешевне, можливо. Він просто купив (теоретично фантазуємо на форумі) те, що ЙОМУ захотілось, що було ЙОМУ зручніше, чи те, що  ВІН вважає найкращим подарунком для жінки. Просто потім він і далі буде купувати те, що він хоче. І потім буде сильно ображатись, а чому ти не радієш моїм подарункам, що він для тебе все, а ти не цінуєш гідно все, що він робить. Неа, якщо від початку так, то і далі так буде. Задоволення такі подарнки приносять мало, а далі навпаки дратувати починають. 

В тому то і справа, що для кожної жінки "увага" різна, і починається вона із симпатії звісно. І так, я вважаю, що похід в ресторан ні до чого не зобов"язує. І як правило за це платить чоловік. Я вважаю це нормою для нашого суспільства. Хоча буває по різному))  Але всі інші подарнуки.. я вважаю, що зобов"язує. А якщо точніше, то коли чоловік пропонує подарунок - це демонстрація його інтересу до цієї жінки. Якщо жінка його приймає, значить вона бачить себе в ліжку поруч з цим чоловіком. Бо якщо ні.... то це просто добровільне згвалтування. А якщо приймає подарунок і "тікає", ну то це просто не чесно. Я люблю, щоб все було по чесному і максимально щиро. 

Ще якісь запитання будуть?)) Вовка, тебе, повторюю, не стосується)) 

Капец, тема прям про мене якась получилась)) Хлопчики, дякую за розмову, але реально тема не моя, і "ловити" мені тут нічого, всі свої)) а свої на те і свої. зі своїми можна піти напитись в хлам, поговорити по душам, але не секс)) та і потрібно презентацію на завтра придумати. В Маріуполь іду. Про 9 травня 2014 року говорити. І от де брати час на особисте життя... хз

Всім гарного сексу з коханими людьми :) і приємних подарунків від коханих звісно))

• 1

Вам теж вигідно НЕ знати англійську мову? Напишіть, будь ласка, про це тут   :)

#65 The_Brick

The_Brick

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 302 сообщений
Отправлено 08 Май 2018 - 23:38

Вот! Нахрен того Вовку з його "я щас всё Вам расскажу".

По останьому посту маю запитання, але, мабуть, вже зранку

• 0

#66 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 005 сообщений
Отправлено 09 Май 2018 - 11:49

короч,..Хлопчики, дякую за розмову, але реально тема не моя, і "ловити" мені тут нічого, всі свої)) а свої на те і свої. зі своїми можна піти напитись в хлам, поговорити по душам, але не секс)

Сікундочку... на якому це етапі взялось "хлопці... свої...не секс" ?
Щось я не помітив в темі, щоб хтось на щось сподівався (крім ТС,звісно... ну і Альони трошки)).
Тут трошки побігла спереду воза) ;)
---
Ай, таки хтось понасилав в лічку фоток?)) Аби тільки з польовими квітами) :nea:
  • 0

#67 The_Brick

The_Brick

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 302 сообщений
Отправлено 09 Май 2018 - 14:00

Кожен  сприймеє як може :nez:  

Та злови и ж волну, Дядьку :music:

Если честтно, то в только Сельмаше тогда слышался такой саунд. Та сами вспомите, не уполномочен я Вам наоминать

• 0

#68 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 005 сообщений
Отправлено 09 Май 2018 - 14:38

Дивись яка петрушка.
По суті і М і Ж використовують один і те й же прийом коли в їх "інтимну зону" намагається "пронікнуть" хтось із тих, хто нє во вкусє, чи по якихось своїх параметрах не розглядається сексуально привабливим.
Є такий вислів(інетстатусік) по типу, якщо жінка відмовляє чоловіку він говорить що вона... "непорядна"(якщо зм'якшить)
Тут чіпляється почуття власної гідності (важності) і вмикається "отторженіє".
Є і доволі порядно-терпимі дівчата, які стараються делікатно донести, що "не для тебе мама квітку..." , а є грубіянки найвищих розрядів, які з того ж почуття власної важливості демонстративно-показово відшивають осмєлєвших пріблізіццо "нестатусних самцов".
В арсеналі жінок є дофіга прийомів, якими вони дають зрозуміть менам: "Секс? Забудь!"
"Голова боліт! Боліт живіт! Гормони подувялі. Я вєрна пєрвой любві." і т.д.
( І то це ще не 100%, бо через півгодини, дама може і передумать)) Загадочні і рокові ж, як Маріанська впадина)

Чоловіки, хоч і не такі переборчиві) але теж як вміють - морозяться від "цікавості" ними тих дам, які не входять в їх рамки інтересів, навіть якщо явно січуть вже неоднозначні "сигнали".
Одні (як бачим в темі) безпардонно пишуть "не встає", інші навіть умудряються під геїв косить, аби відстала)
Ще якусь туфту і ересь вигадують, вплоть що(прастігосподі) - імпотент з важким характєром і купою шкідливих звичок)

Після чого деякі жінки не отримавши "обратной связі"... що роблять?
Те ж що і чоловіки з "інетстатусіка" про тих хто "недала")
Збираються потім купками по інтересах і на форумах пишуть, що "нітє нинчє мужчінкі пошлі" і т.д. Тим самим захищаючи свою в своїх очах значимість, що лише повні імпотенти "нє могут хотєть такую багіню как я".
Правда ж ? Нє?
  • 4

#69 Густав

Густав

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 146 сообщений

Отправлено 09 Май 2018 - 15:09

---
Ай, таки хтось понасилав в лічку фоток?)) Аби тільки з польовими квітами) :nea:

надеюсь Альона и тс таки нашли друг-друга

Одні (як бачим в темі) безпардонно пишуть "не встає"

невижу смысла особо церемонится - они то пока были еще в товарном виде не особо церемонились отшивая таких как я(а иногда стараясь сделать как можно больнее)

типерь получают ответку особо хорошо сдобренную огромнейшим недоверием появимшимся благодаря им же

Сообщение отредактировал Густав: 09 Май 2018 - 15:52

• 0

#70 The_Brick

The_Brick

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 302 сообщений
Отправлено 09 Май 2018 - 15:15

А всІ інші тут шо, декорації ?

• 0

#71 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 005 сообщений
Отправлено 09 Май 2018 - 18:00

*
Популярное сообщение!

А всІ інші тут шо, декорації ?

Там вище камінь в твій город, а ти спиш)

...отшивая таких как я...типерь получают ответку...

Філософія рибака-спінінгіста:
1) Ти любиш рибалку не тому що в результаті смажиш рибу, а тому щр кожен раз це унікальна пригода, навіть якщо нічого не клюнуло.
2)Ти ловиш на те що є в даний момент є в твойому арсеналі, а не кажеш: "От назбираю на нормальний спінінг - тоді і ловитиму". Є можливість і хоч якісь принади? Дій!
3) Ти можеш зробить 1000 закидів і нічого не спіймать. Причин може буть безліч "чого так", але ти не жалієшся на вдачу. Може клюнуть на 1001 закиді. Може зійти під ногами. Продовжуй спроби! Може клюнуть маленька. Відпусти - хай росте. Може клюнуть велика і жирна. Є шанс витягти. Є шанс поламать всі снасті. Витяг? Красавчик! Можеш пофоткаться і відпустить. Можеш пожарить) На твій розгляд.

Можеш спіймать активну і прутку. Можеш вялу і прибиту тиском.
Можеж 4 РИБАЛКИ НЕ БАЧИТЬ РИБИ...
Але ти продовжуєш закидувать!
Клюне. Десь, обов'язково клюне. І та рибка на яку ти полюєш.

Кожна рибка це твій досвід і вдача. Кожна безрибна рибалка - це цікава і неповторна пригода, і досвід.

Ти можеш спіймать таку рибку, після якої і не захочеш більше буть рибаком... а станеш мисливцем, чи домашнім килимком - твоє рішення.

Ти можеж і зовсім не буть рибаком. Не швирять свої принади "НА АВОСЬ"
Тоді і трофеїв тобі не бачить.
Тоді смисл твого життя казать "Ааа, все одно не клює..."?
Хотіть і рибку зловить і ноги не поромочить?
Так не буває.
Іди до річки. Лови. Ловиться. А де твоя рибка - ти і сам зрозумієш коли її побачиш.
  • 9

#72 Шкодница

Шкодница

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 276 сообщений
  • Район:Центр
Отправлено 09 Май 2018 - 21:33

Так гарно написав!!
  • 0

#73 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 005 сообщений
Отправлено 09 Май 2018 - 22:43

Іц мі?) Мерсі боку, мадам) :rose:

Як ви розумієте термін "любіть вопрєкі" ?
Це тіп їх батьки проти... муж'я-жони проти, а вони все одно люблять?
Чи "вопрєкі" це порушення якихось конфетно-букетних "норм"? Типу перестрибують чи тасують послідовність залицяннь...Чи "вопрєкі" якимось фізіологічним особливостям, тобто приймаючи якусь не ідеальність ізбранніка (-ци)?
(Наприклад місцями покусана крокодилом, але шкура цього крокодила висить на стіні в спальні, як наглядне пособіє - "не на ту напав, парніша")

Не ясно чот з чим їдять це "вопрєкі".
Що люди вкладують в це слово?
  • 0

#74 Spectral

Spectral

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 10 259 сообщений
  • Район:Павличенко
Отправлено 09 Май 2018 - 23:27

Ще якісь запитання будуть?))

А если не подарок, па просто деньги? Наличка, карта..

"ловити" мені тут нічого, всі свої))

На что хоть ловила? Перечитал тему: требований много, а предложения-то и нет. ;)
  • 0

#75 online Вовка

Вовка

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 39 410 сообщений
  • Район:-

Отправлено 10 Май 2018 - 10:35

Ще якісь запитання будуть?)) Вовка, тебе, повторюю, не стосується)) 

Я вже писав: мене це стосується, доки ти будеш в соціумі поширювати ідеї викривлених відносин чоловіка і жінки.

Отже:

Але всі інші подарнуки.. я вважаю, що зобов"язує. А якщо точніше, то коли чоловік пропонує подарунок - це демонстрація його інтересу до цієї жінки. Якщо жінка його приймає, значить вона бачить себе в ліжку поруч з цим чоловіком. Бо якщо ні.... то це просто добровільне згвалтування. А якщо приймає подарунок і "тікає", ну то це просто не чесно. Я люблю, щоб все було по чесному і максимально щиро. 

Я оце на 8 березня подарунки дівчатам робив, а іноді і не на 8 березня. Просто так. Можна я покажу їм оцей твій пост, бо вони і не знають що вчинили не чесно.

• 0

Умный человек послушает советы и сделает так, как посчитает
нужным, глупый будет кричать: "не учите меня жить!",
"ты что - самый умный?", "засунь свое мнение в задницу!" ©
Только идиоты оценивают человека по сплетням завистников.

#76 Густав

Густав

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 146 сообщений

Отправлено 10 Май 2018 - 18:46

Там вище камінь в твій город, а ти спиш)

Філософія рибака-спінінгіста:
1) Ти любиш рибалку не тому що в результаті смажиш рибу, а тому щр кожен раз це унікальна пригода, навіть якщо нічого не клюнуло.
2)Ти ловиш на те що є в даний момент є в твойому арсеналі, а не кажеш: "От назбираю на нормальний спінінг - тоді і ловитиму". Є можливість і хоч якісь принади? Дій!
3) Ти можеш зробить 1000 закидів і нічого не спіймать. Причин може буть безліч "чого так", але ти не жалієшся на вдачу. Може клюнуть на 1001 закиді. Може зійти під ногами. Продовжуй спроби! Може клюнуть маленька. Відпусти - хай росте. Може клюнуть велика і жирна. Є шанс витягти. Є шанс поламать всі снасті. Витяг? Красавчик! Можеш пофоткаться і відпустить. Можеш пожарить) На твій розгляд.

Можеш спіймать активну і прутку. Можеш вялу і прибиту тиском.
Можеж 4 РИБАЛКИ НЕ БАЧИТЬ РИБИ...
Але ти продовжуєш закидувать!
Клюне. Десь, обов'язково клюне. І та рибка на яку ти полюєш.

Кожна рибка це твій досвід і вдача. Кожна безрибна рибалка - це цікава і неповторна пригода, і досвід.

Ти можеш спіймать таку рибку, після якої і не захочеш більше буть рибаком... а станеш мисливцем, чи домашнім килимком - твоє рішення.

Ти можеж і зовсім не буть рибаком. Не швирять свої принади "НА АВОСЬ"
Тоді і трофеїв тобі не бачить.
Тоді смисл твого життя казать "Ааа, все одно не клює..."?
Хотіть і рибку зловить і ноги не поромочить?
Так не буває.
Іди до річки. Лови. Ловиться. А де твоя рибка - ти і сам зрозумієш коли її побачиш.

в общим куча воды сводящийся к простому "иди знакомся на улице, когда нибуть повезет"

Сообщение отредактировал Густав: 10 Май 2018 - 18:47

• 0

#77 acorn

acorn

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 475 сообщений
  • Район:леван

Отправлено 10 Май 2018 - 19:52

в общим куча воды сводящийся к простому "иди знакомся на улице, когда нибуть повезет"

Когда ни будь все равно повезет ... в самые неожидаемый момент ....

• 0

#78 AiSE

AiSE

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 491 сообщений
  • Район:тихий

Отправлено 10 Май 2018 - 21:51

Завважте,який крутий заміс замутили.Ми ж всі- псіхологи :cool: .Уже і псіхтранс в хід пішов.

Когда ни будь все равно повезет ... в самые неожидаемый момент ....

Тільки топіка геть забули.Лиш підтвердили,істину,що,під сидячу дупу долар не підсунеш.ТС і шукає як уміє.Добре,просвітили,що,половина "недосягнутих" так  і не осягнула,як проморгала кльов.Бо хотілось золотого коропа. Починаються перебірки.А за них дають витрішки. Так все просто.

• 0

VIA EST VITA тому хто йде....

#79 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 005 сообщений
Отправлено 11 Май 2018 - 09:49

Завважте... Починаються перебірки.А за них дають витрішки...

Це да. Трапляється. Але і дамам втрачать голову від кожного, хто подарує букет польових квіток, чи начитається форуму і прийде з занадто прямолінійним подарунком - теж не діло.
З чоловіками те ж саме.
Навіть у ТС є якісь "базові" уявлення про те, якою ВОНА повинна буть. Принаймні, мають буть хоч якісь "ключові параметри" при виборі.
Бо якщо чогось в комусь не було (відпочатку) і не буде вже (це не прокачується ніяк)) , то потім або прийдеться відмовиться від такої "важливості" і змириться, сконцентрувавшись на інших талантах, або шукать далі, хто є носієм такої "важливості".
Або якщо "прокачується" - праювати над вдосконаленням партнера. Бо відносини - це не тільки даріння приємностей один одній і одна одному, а і витрушування всіляких "дурєй" друг з друга і доповнення в чомусь.

Тобто, якщо "базова версія" проходить ОТК - чудово) Делікатний тюнінг доповнить "пробіли".
Але якщо "базова версія" віпочатку "аби було", то краще вже посидіть і самотності і позайматись "самотюнінгом") :)
  • 0

#80 Artem Gr

Artem Gr

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 453 сообщений

Отправлено 11 Май 2018 - 10:08

потусуйся по базару - там водятся заклопотани хазяйновыти селяночкы.

если не - то пройдись по Гермесу - там тож тусуется разношерстная публика женского роду .

если есть бабло - пошарься по дорогим ночным гэндэлыкам . за бабло тебя поймут.

на этом форуме рубрика "знакомства" не работает .

на баду зарегься-там есть блцрквчанки.

и на фейсбуке к концу года будут знакомства по профилю. 

дерзай короче.

Сообщение отредактировал Artem Gr: 11 Май 2018 - 10:10

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных