Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Познакомлюсь с девушкой до 35

• Закрытая тема Тема закрыта
Сообщений в теме: 100

#41 online VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 965 сообщений
Отправлено 07 Май 2018 - 11:10

... купа жінок на форумах скаржиться.

... це характерно для нитиків.

;)
  • 0

Загрузка...

#42 Алена1979

Алена1979

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 102 сообщений

Отправлено 07 Май 2018 - 13:41

на сорокалетних(которые к томуже скорее-всего фейк) не стоит

с такой переборчивостью так и останешься девственником

• 0

#43 bredezel

bredezel

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 82 сообщений
Отправлено 07 Май 2018 - 15:07

Мені не подобаються маніпуляції, а не ти сособисто. І ми знову маємо ту ж саму ситуацію, ти знову маніпулюєш:

Когда женщина сверху - она всегда думает, что главная и владеет ситуацией. Стоит развернуть её раком ( Санриса, это не к тебе лично ) - всё в корне меняется. Вот и вся манипуляция, малята.

Сообщение отредактировал bredezel: 07 Май 2018 - 16:54

• 0

#44 Густав

Густав

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 310 сообщений
  • Район:вокзальная

Отправлено 07 Май 2018 - 16:35

с такой переборчивостью так и останешься девственником

ужс, штожеделать...
можно подумать еслиб я повелся ты бы мне дала

Сообщение отредактировал Густав: 07 Май 2018 - 16:39

• 0

#45 VITAL

VITAL

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 305 сообщений
  • Район:заречье
Отправлено 07 Май 2018 - 16:55

Рукам работа-душе праздник.

Сообщение отредактировал VITAL: 07 Май 2018 - 19:17

• 0

#46 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 14 369 сообщений
Отправлено 07 Май 2018 - 17:18

ужс, штожеделать...можно подумать еслиб я повелся ты бы мне дала

вот потому и девственник :)))
  • 0

#47 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 435 сообщений

Отправлено 07 Май 2018 - 21:48

;)

))

в темах, де обговорються чоловічі проблеми з ерекцією жінки більше зосереджені на пошуку вирішення проблеми)) 

А от шукати чоловіка як спонсора - так, схоже на "любов за гроші".

Ні, доки будеш пропагувати у соціальному просторі свої маніпуляції. :pardon:

хтось із нас таки сліпий чи глухий. Де я пропагую шукати чоловіка як спонсора?))) 

Все упирається в поняття. Якщо чоловік робить жінці подарунок - то це що відразу спонсор? Брєд якийсь. 

І про любов за гроші. Можна купити як жінку так і чоловіка. Але ж чомусь мало кому хочеться купувати.. і не тому, що грошей шкода, а тому що це не дарує емоцій. Тих самих емоцій...Хочеться ж не члена, а чоловіка. Так само хочеться ж не вагіну, а жінку. А щоб захотіти саме цього чоловіка/жінку і придумано залицяння. Час, який чоловік дарує жінці. А вона йому свій. Увага - ось що головне. Але більшість чоловіків люблять увагу списувати на гроші. Просто з грошима легше гарно залицятись.  Ніяка жінка не буде влаштовувати скандал, що в неї немає шуби, якщо вона отримує достатньо уваги. І лише якщо сімейний стан буде дозволяти, то це буде зроблено. 

І я таки теж схиляюсь до думки, що якщо чоловік постійно стверджує, що жінка розглядає чоловіків як спонсорів, то:

1. У нього просто грошей немає. 

2. У нього гроші є, але не вистачає мізків, як ці гроші гарно використати, і він просто купує все, що попадеться. 

Це як деякі батьки стверджують, що зараз діти без дорогих гаджетів жити не можуть. Але при цьому самі ж дитинства їм в каляску кладуть телефони, включають мультики і аби тільки вони їх не відволікали. Бо так простіше. Простіше ніж пограти з ними у футбол, піти покататись на конях, на велосипедах, помалювати, почитати тощо. ТАк само простіше купити жінці дорогу річ. Хоча насправді цінна ж не річ, а увага. І ця сама увага може коштувати в рази дешевше, або і взагалі польовими квітами обійтися. Але це за умови, що чоловік не ледачий. І за умови, що в чоловіка є МОЗОК. Сама сексуальна частина чоловічого тіла - це його мозок. І от такого в сексшопі не купиш :) 

• 1

Вам теж вигідно НЕ знайти англійську мову? Напишіть про це тут 

Стартує початок осіннього навчального семестру!

#48 online VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 965 сообщений
Отправлено 07 Май 2018 - 22:27

))
в темах, де обговорються чоловічі проблеми з ерекцією жінки більше зосереджені на пошуку вирішення проблеми)) 
:)

Так зосередились на вирішенні проблем з чоловічою ерекцією що вирішили... краще сходить в сексшоп по "нього", безотказного)

Розумняхи ж які)
Емоції - головне!
Увага! Подарунки!

О, кста, моделюєм про подарунки, увагу і т.д. Ти сподобалась чоловіку по форуму. Почитав тебе. Проаналізував гарнесенько твої тексти і міжряддя (він же розумний акі ватиканський бібліотекар, звісно))
Написав тобі в лічку запрошення на каву... і подарував...трам-парарам-трах-тібідох на побаченні, не якийсь там за 30 дол. "китаєць", а повноцінний трьохсотдоларовий " повнопривідний афроамериканець"...

Як би ти віднеслась до такого презенту?
Подарунок же ж. Увага.
Норм?)
  • 0

#49 yanam

yanam

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 982 сообщений
Отправлено 07 Май 2018 - 22:52

увага. але більше до себе, а не до дівчини-) до неї - це якби десь в міжряддях трирічної давнини вичитав про любов до польових квітів і подарував їх-) з іншим важкувато буде угадать-) імхо звичайно

Сообщение отредактировал yanam: 07 Май 2018 - 23:28

• 1

#50 online VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 965 сообщений
Отправлено 07 Май 2018 - 23:11

Хто хоче уваги до себе - шлють в лічку одразу фотодоказ що в "нього" нема проблем з тим, про що на жіночих форумах голови ламають)

Ну а "бібліотекар" виявився настільки розумним і економічнопідкованим, що вміє гроші гарно використовувать (с), і не купує, те що в полі безкоштовно росте, а одразу дарує ДОРОГИЙ подарунок... уважно вивчивши побажання дами серця.

?
  • 1

#51 AiSE

AiSE

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 026 сообщений
  • Район:тихий

Отправлено 07 Май 2018 - 23:22

...з кожним роком все менше хочеться на зустріч випускників. А ви про якусь ерекцію.З нею все в порядку.Тільки-не на те,що зараз,а на те,що тоді. Вся суть таких топіків-що час іде :cry: .

А пластикові прибамбаси лиш твердішають,не морщніють,не старіють,і погано не пахнуть.Вивітрились...Гарний подарунок,символізує вічність :stes:

• 0

За ложь иногда прощают — за правду наказывают всегда.

#52 The_Brick

The_Brick

троль фореве

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 576 сообщений
  • Район:Вокзальная
Отправлено 07 Май 2018 - 23:58

"бібліотекар" 

Сподіваюсь, ця каменюка не в мій город залетіла, не більше року попрацював :stes:

• 2
Нам жизнь навязана; её водоворот
Ошеломляет нас, но миг один – и вот
Уже пора уйти, не зная цели жизни…
Приход бессмысленный, бессмысленный уход! ©

#53 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 435 сообщений

Отправлено 08 Май 2018 - 00:12

Як би ти віднеслась до такого презенту?
Подарунок же ж. Увага.
Норм?)

негативно)) 

1. я не приймаю подарунків, тим більше таких дорогих подарунків, від чоловіка, який не є моїм чоловіком. 

2. рівень "мозку" такого чоловіка в моїх очах катастофічно падає. Придурок реально))) 1. Викинуть гроші на баришню, яку не знаєш. 2. Самозакоханий, самовпевнений дурень, який вважає, що всі жінки продаються. 3. Якщо купуєш жінку, то в інших місцях це реально дешевше, тож  ще і гроші не вміє раціонально використовувати. 

• 0

Вам теж вигідно НЕ знайти англійську мову? Напишіть про це тут 

Стартує початок осіннього навчального семестру!

#54 The_Brick

The_Brick

троль фореве

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 576 сообщений
Отправлено 08 Май 2018 - 00:16

Бібліотеку маю на увазі. А до Санрізи просто маю повагу, розповів вище.  Та чому я взагалі виправдовуюсь?! :laf:

З.і. Це відповідь на Вітамінові сентенції :crazy:

• 1

#55 online VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 965 сообщений
Отправлено 08 Май 2018 - 00:17

:) В ватиканській?
Прасті, я не знав)
Та і не каменюка це, а моделювання міфічного в квадраті мачомена з своїм баченням раціональності і продуманості подарунків.
Ти ж в курсі де польових квітів нарвать) ;)
  • 1

#56 The_Brick

The_Brick

троль фореве

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 576 сообщений
Отправлено 08 Май 2018 - 00:21

Точкі нє сдаём :af:

• 0

#57 online VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 965 сообщений
Отправлено 08 Май 2018 - 01:14

негативно))
1. Викинуть гроші на баришню, яку не знаєш. 2. Самозакоханий, самовпевнений дурень, який вважає, що всі жінки продаються...

1) Коли ведуть в ресторан і за неї платять - теж викидують гроші на людину, яку не знають. Чи коли "оптимально на час" замовляють. Так же ж? А тут форум почитав, підготувався)
Іц ю! - продумано англійською добавив.

2) Чому ж одразу продаються? Що за висновок. Подарунок - це ж не покупка когось за щось, ага? Це ж спроба зробить приємно через емоції, без якихось "дай-на-дай", ага ?
Дама, яка приймає букет не "обязана" ж нічим. А тут не букет, але суть та ж.
Тому на "бібліотекаря" зходу вішать що він самозакохано-впевнений в продажності жінок, якось... пофрейдистські, шолі.
Хотів лише проявить увагу і подарувать хоч якусь надійність, раз вже на форумах жінки гудуть які чоловіки "мягкотілі" пішли, вопрєкі жіночим очікуванням) :)

Сообщение отредактировал VitamiN: 08 Май 2018 - 01:17

• 0

#58 Вовка

Вовка

Люблю "Шоколапки"

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 454 711 сообщений
  • Район:-

Отправлено 08 Май 2018 - 07:39

Все упирається в поняття. Якщо чоловік робить жінці подарунок - то це що відразу спонсор? Брєд якийсь.

От тому я і кажу - маніпуляції. Я НІ СЛОВОМ, жодним реченням таке не писав.
Тобто приписати мені не мої слова, потім написати "брєд". Як зручненько.

Ніяка жінка не буде влаштовувати скандал, що в неї немає шуби, якщо вона отримує достатньо уваги.

Щось не вяжеться:

чоловік повинен заробляти достатньо і не бути жлобом

що якщо чоловік постійно стверджує, що жінка розглядає чоловіків як спонсорів, то:

Тобто те що ця жінка саме така ми навіть не припускаємо? :)
Два варіанти, і в обох чоловік винен. Як зручненько.

А щоб захотіти саме цього чоловіка/жінку і придумано залицяння. Час, який чоловік дарує жінці. А вона йому свій. Увага - ось що головне. 

Хм, мабуть я ще молодий, бо мені щоб хотіти жінку не обов`язково щоб вона до мене залицялася чи дарувала час. Я і без борщу хочу.

А для деяких - "нє подмажешь, нє поєдєшь".

2. Самозакоханий, самовпевнений дурень, який вважає, що всі жінки продаються. 3. Якщо купуєш жінку, то в інших місцях це реально дешевше, тож  ще і гроші не вміє раціонально використовувати. 

Ахахахаааа, завіса. То приділяти увагу чи ні? Чи приділяти, але ось не так, а осьо-сьо так, дурень. І ваабщє, я нє прадаюсь!

Дааа, як просто, одним питанням, Вітамін показав лукавство позиції.

• 0
На переправі коней на оленів не змінюють.

#59 Густав

Густав

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 310 сообщений
  • Район:вокзальная

Отправлено 08 Май 2018 - 17:28

вот потому и девственник :)))

зачем мне тратить время на фейк?
  • 0

#60 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 14 369 сообщений
Отправлено 08 Май 2018 - 19:22

а если это не фейк?
чтобы знать, надо соглашаться и пробовать

негативно)) 
1. я не приймаю подарунків, тим більше таких дорогих подарунків, від чоловіка, який не є моїм чоловіком. 
2. рівень "мозку" такого чоловіка в моїх очах катастофічно падає. Придурок реально))) 1. Викинуть гроші на баришню, яку не знаєш. 2. Самозакоханий, самовпевнений дурень, який вважає, що всі жінки продаються. 3. Якщо купуєш жінку, то в інших місцях це реально дешевше, тож  ще і гроші не вміє раціонально використовувати.

очень зря, надо брать :)
если свидание окажется неудачным - будет приятным утешением, если удачным - будет дорогим сувениром, пока бесполезным
  • 1

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных