Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Консультація онколога

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 44

#1 Censored

Censored

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 11 сообщений

Отправлено 12 Апрель 2018 - 18:52

Вирішив створити тему для допомоги людям, які зіткнулись у своєму житті з онкологією. По можливості буду намагатись вичерпно дати відповідь на Ваші запитання в межах своєї компетенції.
  • 4

#2 YaSerg

YaSerg

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 928 сообщений
  • Район:Піонерська

Отправлено 12 Апрель 2018 - 20:23

То Ви напишіть хто Ви такий.

• 3

#3 Nadiya

Nadiya

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 843 сообщений
Отправлено 13 Апрель 2018 - 12:25

Підскажіть, будь ласка, моєму батькові ставлять діагноз "Анонімний рак з метастазами в печінку 4 ст", інформації в інтернеті знайти не можу. Що це за вид раку і де його шукати?  Дякую!

• 0
Если ты закроешь свою дверь для всех заблуждений, то и правда останется снаружи.

#4 Censored

Censored

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 11 сообщений

Отправлено 13 Апрель 2018 - 20:42

Я працюю лікарем онкологом. Аби ця тема не перетворювалась в саморекламу, я не буду називати своє прізвище. Це є спроба допомогти людям, які часто не знають що робити в ті моменти, коли вони або їхні близькі затикаються з онкологією.
  • 1

#5 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 543 сообщений
Отправлено 13 Апрель 2018 - 20:49

Я працюю лікарем онкологом. Аби ця тема не перетворювалась в саморекламу, я не буду називати своє прізвище.

очень зря, рискуете прослыть самозванцем, потому грош-цена таким советам

• 0

#6 Censored

Censored

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 11 сообщений

Отправлено 13 Апрель 2018 - 21:07

Підскажіть, будь ласка, моєму батькові ставлять діагноз "Анонімний рак з метастазами в печінку 4 ст", інформації в інтернеті знайти не можу. Що це за вид раку і де його шукати? Дякую!

Анонімний рак це значить що не виявлено первинне вогнище. Інколи буває так, що не велика пухлина, яку не можна виявити методами досліджень дала метастази в інший орган, в даному випадку в печінку. При даному процесі найкращий варіант це виявити первинне вогнище, в такому разі на нього можна повпливати шляхом хіміотерапії. Які дослідження виконувались? Якщо хочете про це прочитати, більш менш доступно написано в https://rosoncoweb.r...coms2017_17.pdf

очень зря, рискуете прослыть самозванцем, потому грош-цена таким советам

Можливо і «зря» розумієте, я не «доктор про» і не «приватний дерматолог», ціль цієї теми не заробіток лаків, грошей чи визнання. Я кожен день на роботі зустрічаю нових пацієнтів і останнім часом з онкологічними захворюваннями в занедбаному стані, а на питання, чому ви не звертались до лікаря я чую відповідь, що не знали що робити та куди йти. Принаймні якщо моїм порадам буде «грош цена» ця тема швидко закриється, а в мене буде чиста совість.
  • 3

#7 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 543 сообщений
Отправлено 13 Апрель 2018 - 21:41

некоторые пользователи форума из благих побуждений не только отвечают на вопросы о болезнях, но и прописывают другим пользователям лекарственные препараты и назначают курсы лечения, за что получают заслуженные минусы в репутацию, ибо не доктор - не лечи

в этой теме Вы - инкогнито, потому тоже "не доктор", пока не представитесь

• 1

#8 online VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 972 сообщений
Отправлено 14 Апрель 2018 - 06:24

"Ви не юрист поки не представитесь" - з цієї ж опери?)
  • 2

#9 Censored

Censored

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 11 сообщений

Отправлено 14 Апрель 2018 - 12:27

*
Популярное сообщение!

некоторые пользователи форума из благих побуждений не только отвечают на вопросы о болезнях, но и прописывают другим пользователям лекарственные препараты и назначают курсы лечения, за что получают заслуженные минусы в репутацию, ибо не доктор - не лечи
в этой теме Вы - инкогнито, потому тоже "не доктор", пока не представитесь

Призначати лікування це є прерогатива лише лікуючого лікаря і я не збираюсь призначати будь-які ліки чи обстеження. Я можу лише розяснити про захворювання та дати підказку, з якою хворий або родичі хворого звернуться до лікуючого лікаря. А тим хто призначає лікування на форумі або по телефону потрібно не тільки мінуси в репутацію ставити а і по сраці надавати.
  • 9

#10 online 0льга

0льга

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 015 сообщений

Отправлено 14 Апрель 2018 - 12:41

і я не збираюсь призначати будь-які ліки чи обстеження. Я можу лише розяснити про захворювання та дати підказку, з якою хворий або родичі хворого звернуться до лікуючого лікаря.

:td:Правильный подход к вопросу.

• 1

#11 The_Brick

The_Brick

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 271 сообщений
  • Район:Вокзальная
Отправлено 14 Апрель 2018 - 12:47

Хочет человек опытом поделится... А мы злые :laf:

• 0
Нам жизнь навязана; её водоворот
Ошеломляет нас, но миг один – и вот
Уже пора уйти, не зная цели жизни…
Приход бессмысленный, бессмысленный уход! ©

#12 Riot

Riot

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 087 сообщений
  • Район:Тармас, 700тка

Отправлено 14 Апрель 2018 - 13:31

Злі, поки нікого не торкнулося. А не дай Бог звісно, то бігають по бабам, церквам, пють трави і тд

Тема корисна, як мінімум тому, що ще раз нагадує не нехтувати здоровям!

• 4

#13 The_Brick

The_Brick

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 271 сообщений
  • Район:Вокзальная
Отправлено 14 Апрель 2018 - 14:10

Мене торкнулося. 

• 0
Нам жизнь навязана; её водоворот
Ошеломляет нас, но миг один – и вот
Уже пора уйти, не зная цели жизни…
Приход бессмысленный, бессмысленный уход! ©

#14 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 543 сообщений
Отправлено 14 Апрель 2018 - 16:12

Я можу лише розяснити про захворювання та дати підказку, з якою хворий або родичі хворого звернуться до лікуючого лікаря.

разве заболевание (диагноз) устанавливает не лечащий врач

это еще ужаснее, чем объявление в приемной врача: «Просим пациентов не обмениваться симптомами. Это очень затрудняет диагноз».

Сообщение отредактировал Ах!: 14 Апрель 2018 - 16:13

• 0

#15 online 0льга

0льга

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 015 сообщений

Отправлено 14 Апрель 2018 - 16:21

разве заболевание (диагноз) устанавливает не лечащий врач

Бывает, и к сожалению очень часто, что врач ставит диагноз, а разьяснить, что он означает, чего ожидать, какие риски и прочую информацию не дает. ( мне когда то, на вопрос о состоянии, сказал, один "доктор" А воно тобі треба...)Тогда и остается искать все в интернете или спрашивать "бывалых". 

• 2

#16 Riot

Riot

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 087 сообщений
  • Район:Тармас, 700тка

Отправлено 14 Апрель 2018 - 17:02

Бывает, и к сожалению очень часто, что врач ставит диагноз, а разьяснить, что он означает, чего ожидать, какие риски и прочую информацию не дает. ( мне когда то, на вопрос о состоянии, сказал, один "доктор" А воно тобі треба...)Тогда и остается искать все в интернете или спрашивать "бывалых". 

Підтримаю. Не раз подібне чула. 

Буває і таке, що лікар виписує лікування, а на певні засоби алергія.. Дуже добре, що є інтернет, можна багато чого дізнатися. Ті, хто мають розум, не нашкодять собі, а хто ні, то "свиня болото знайде" і без інтернету.

• 0

#17 nata2006

nata2006

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 231 сообщений
Отправлено 14 Апрель 2018 - 18:43

Можно тогда Вас спросить? Пожилая бабушка, лежачая, онкобольная, два раза в день обезбаливающие. Как мне обьяснили, опухоль давит на легкие, ей очень тяжело дышать, периодически кашель, сил ни на что не остается. Врачи выписывают противокашлиевые препараты и все. Можно ли чем-то ей помочь? Думаю про кислородную подушку, но не знаю, никогда не приходилось сталкиваться

• 0

#18 Sergeevna

Sergeevna

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 875 сообщений
  • Район:где то там

Отправлено 14 Апрель 2018 - 19:31

Вот вы говорите пациенты поздно к вам приходят,моя бабушка два года назад обратилась к терапевту с болью в спине ,лечили спину, рентген остерохондроз ,месяц невропатолог лечила ,боль не прошла направили на узд ,анализы ,фиброгастроскопию ,месяц лечит гастроентеролог, боль не прошла, решили врачи камень в желочном надо удалить ,Киев госпиталь Мвд анализы плохие ,но деньги видать важнее ,сделали операцию ,удалили большой камень ,после операции стало хуже ,месяц мучалась бабушка от боли ,хирург сказал это нормально, бабушка есть уже не могла ,худела ни кто из врачей на Семашко не вникал в проблему ,знакомая терапевт посоветовала Кт сделать ,показало в поджелудочной потемнения ,онкодиспанцер направил в Киев ,там анализ крови ,пункция, онколог спросила, как с таким диагнозом могли делать операцию, мучалась бабушка 4 еще месяца на обезбаливающих и умерла, лечили пол года все врачи ,мучали ,человек с болью обратился, объясните мне, как пациету самому бить тревогу, если врачи не в силах диагноз поставить
  • 0

#19 Censored

Censored

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 11 сообщений

Отправлено 15 Апрель 2018 - 09:18

Можно тогда Вас спросить? Пожилая бабушка, лежачая, онкобольная, два раза в день обезбаливающие. Как мне обьяснили, опухоль давит на легкие, ей очень тяжело дышать, периодически кашель, сил ни на что не остается. Врачи выписывают противокашлиевые препараты и все. Можно ли чем-то ей помочь? Думаю про кислородную подушку, но не знаю, никогда не приходилось сталкиваться

Киснева подушка нічим не допоможе. По суті в даному випадку краще б було розібратися з причиною задухи. Якщо причина задухи плеврит(це рідина в плевральних порожнинах) можна спробувати на це повпливати(сечогінні, плевральні пункції і т.д.) але це буде тимчасовий ефект. Якщо причина задухи велика кількість пухлинної маси в легенях/плевральних порожнинах/ загрудинних вражень і т.д. то повпливати на це вкрай важко. Поспілкуйтесь зі своїм лікарем про сечогінні препарати,бронхолітики,гормони.

Вот вы говорите пациенты поздно к вам приходят,моя бабушка два года назад обратилась к терапевту с болью в спине ,лечили спину, рентген остерохондроз ,месяц невропатолог лечила ,боль не прошла направили на узд ,анализы ,фиброгастроскопию ,месяц лечит гастроентеролог, боль не прошла, решили врачи камень в желочном надо удалить ,Киев госпиталь Мвд анализы плохие ,но деньги видать важнее ,сделали операцию ,удалили большой камень ,после операции стало хуже ,месяц мучалась бабушка от боли ,хирург сказал это нормально, бабушка есть уже не могла ,худела ни кто из врачей на Семашко не вникал в проблему ,знакомая терапевт посоветовала Кт сделать ,показало в поджелудочной потемнения ,онкодиспанцер направил в Киев ,там анализ крови ,пункция, онколог спросила, как с таким диагнозом могли делать операцию, мучалась бабушка 4 еще месяца на обезбаливающих и умерла, лечили пол года все врачи ,мучали ,человек с болью обратился, объясните мне, как пациету самому бить тревогу, если врачи не в силах диагноз поставить

Перебіги захворювань буввають різні, буває стається так що лікарі лікують тривалий час і не можуть встановити діагноз. А буває жінка ходить рік з пухлиною в молочній залозі і нікуди не звертається.
  • 1

#20 Nadiya

Nadiya

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 843 сообщений
Отправлено 16 Апрель 2018 - 10:18

Анонімний рак це значить що не виявлено первинне вогнище. Інколи буває так, що не велика пухлина, яку не можна виявити методами досліджень дала метастази в інший орган, в даному випадку в печінку. При даному процесі найкращий варіант це виявити первинне вогнище, в такому разі на нього можна повпливати шляхом хіміотерапії. Які дослідження виконувались? Якщо хочете про це прочитати, більш менш доступно написано в https://rosoncoweb.r...coms2017_17.pdf

Дякую велике за відповідь, дуже корисна інформація для мене! Ще одне запитання, батько приймає наркотичний препарат в таблетках, але болі все рівно є, занадто великі, болять всі внутрощі.... Підскажіть, будь ласка, коли назначають Морфін, наш лікар -онколог не поспішає.... каже, обходьтеся поки без нього. Мені приходиться кожен день ходити і колоти йому Кетанов, а він обезболює тільки на 4 години. Дякую!

• 0
Если ты закроешь свою дверь для всех заблуждений, то и правда останется снаружи.

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных