Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

NFC

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 4

#1 VetTrojan

VetTrojan

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 389 сообщений
  • Район:Центр

Отправлено 06 Апрель 2018 - 20:31

Ділимося додатками та моделями смартфонів, місцями прийому безконтактних платежів в Білій Церкві по технології NFC.
  • 0

#2 YaSerg

YaSerg

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 932 сообщений
  • Район:Піонерська

Отправлено 06 Апрель 2018 - 21:16

ASUS ZenFone2 (ZE551ML)  AndroidPay працює. Примат24 не хоче, звертався до приват-пограмістів, обіцяли виправити, досі не виправили, але іноді телефонують і питають чи запрацювало.

Місця прийому - майже всюди, більшість терміналів підтримують. У деяких продаванів квадратні очі. :) Бо я це робив з ними вперше.

• 1

#3 VetTrojan

VetTrojan

Друг семьи

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 389 сообщений

Отправлено 07 Апрель 2018 - 08:52

ASUS ZenFone2 (ZE551ML)  AndroidPay працює. Примат24 не хоче, звертався до приват-пограмістів, обіцяли виправити, досі не виправили, але іноді телефонують і питають чи запрацювало.
Місця прийому - майже всюди, більшість терміналів підтримують. У деяких продаванів квадратні очі. :) Бо я це робив з ними вперше.

Можна поконкретніше місця? Хоча б супермпркети ( АТБ, Еко і т.д ).
І які проблеми з Приватом? Справа в тому, що в мене телефон не сертифікований Гугл і тому надія саме на Приват24.
В транспорті було б зручно так оплачувать.
Взагалі вже третій телефон з NFC і тільки зараз задумався...
  • 0

#4 r_yarik

r_yarik

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 360 сообщений
  • Район:4
Отправлено 07 Апрель 2018 - 09:21

Можна поконкретніше місця? Хоча б супермпркети ( АТБ, Еко і т.д ).
І які проблеми з Приватом? Справа в тому, що в мене телефон не сертифікований Гугл і тому надія саме на Приват24.
В транспорті було б зручно так оплачувать.

Є варіанти обходу сертифікації, наприклад зробити щоб гугл думав, що у вас інший телефон. Яка модель телефону?

По місцям - треба пробувати самому, там де встановлені нові термінали платежі приймаються, буває, що продавці самі не знають можливості своїх терміналів і їм треба вчити :). У Велмарті всі каси приймають безконтактні платежі, але в мене на терміналах привата (чорних) проблем не має, а на сірих (Укрсоцбанк) - з картою для виплат ПБ теж без проблем, а з універсальною картою ПБ видає помилку (користуюсь Android Pay). В АТБ на Некрасова 46  більшість терміналів приймає - 1,2 та остання каси точно приймають. Аптека напроти АТБ, заправка ОККО, НОВУС, Епіцентр, сантехніка на Леваневського і т.д. - дуже багато точок приймають безконтактну оплату. За транспорт не знаю, ходжу пішки.

• 1

#5 VetTrojan

VetTrojan

Друг семьи

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 389 сообщений

Отправлено 07 Апрель 2018 - 10:17

Є варіанти обходу сертифікації, наприклад зробити щоб гугл думав, що у вас інший телефон. Яка модель телефону?
По місцям - треба пробувати самому, там де встановлені нові термінали платежі приймаються, буває, що продавці самі не знають можливості своїх терміналів і їм треба вчити :). У Велмарті всі каси приймають безконтактні платежі, але в мене на терміналах привата (чорних) проблем не має, а на сірих (Укрсоцбанк) - з картою для виплат ПБ теж без проблем, а з універсальною картою ПБ видає помилку (користуюсь Android Pay). В АТБ на Некрасова 46  більшість терміналів приймає - 1,2 та остання каси точно приймають. Аптека напроти АТБ, заправка ОККО, НОВУС, Епіцентр, сантехніка на Леваневського і т.д. - дуже багато точок приймають безконтактну оплату. За транспорт не знаю, ходжу пішки.

Щоб був обхід, потрібний кастом чи рут наскільки я розумію, а на дану модель вони відсутні ( LeEco le Pro 3 AI edition black x650 ).
Мене б цілком влаштував і Приват24, так як це основна картка.
Дякую за іншо про місця
  • 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных