Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Doogee X9 Pro: Доступ до файлової системи андроїда-"кірпіча"/заміна build.prop через TWRP Recovery

• Закрытая тема Тема закрыта
В этой теме нет ответов

#1 042013

042013

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 48 сообщений

Отправлено 02 Апрель 2018 - 21:37

Редагував файл build.prop і поставив некоректний, як з'ясувалося, ідентифікатор мови завантаження. Відтепер після початкового завантаження лого, ОС не завантажується. Логічно послідовність дій зрозуміла: витягти файл build.prop із системи на ПК, відредагувати його, закинути назад. Проблема в деталях. Де він власне знаходиться? Є кастомне рекавері TWRP. Є карта пам'яті, на яку можна скопіювати файл. Не можу знайти даного файлу ні в /data , ні в /system . Зробив бекап директорії /data на флешку і на - воно там в зашифрованому форматі, чим його відкрити? ВінРАР пише, що помилка архіву.

Хочу скопіювати цілою директорією на флешку, щоб на компі шукати - помилка доступу (не можна ні скопіювати, ні редагувати, маніпуляції з chmod нічого не дали, або криворукість). Як можна виправити ситуацію? Ну перепрошивати телефон через таку дрібницю - не варто. Так, про AROMA Filemanager вже знаю, поставлю після цього інциденту, але мені б спочатку виправити поточну проблему.

Сообщение отредактировал 042013: 02 Апрель 2018 - 21:53

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных