Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
* * * * * 1 Голосов

Давайте розбиратися з щепленням проти віруса кору

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 135

#21 0льга

0льга

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 461 сообщений

Отправлено 04 Сентябрь 2018 - 16:00

Щось я не бачив на форумі щоб когось мінусили за точку зору що це "добро"... чи було?
Впевнені що вакцинація "добро" - клепайте собі і власним дітям скільки влізе, але не нав'язуйте своє "єдиноправильне відєніє" іншим, приправляючи сарказмами.

Хочете довести протилежне - форум в помощь. Але без високомірних "європейських" мінусів тих, хто не думає так як ви.

А що, виразити свою точку зору, посередництвом кнопки репутацІя, це заборонено? Так, я не згодна з заявою ,що "Вакцинация -ЗЛО!!!..". 

А  "високомірних "європейських" мінусів"- це не сарказм? Чи Вам, сарказм дозволено, а іншим ні? Хто як не Ви, майстер сарказму, на форумі.

• 0
«Порой обман столь дерзок, что ты не видишь его, даже если все совершенно очевидно»

#22 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 384 сообщений
Отправлено 04 Сентябрь 2018 - 16:11

Високомірні європейські мінуси - це не сарказм, а показова картинка як люди, прибічники світського, демократичного суспільства "кнопочно пригорають" від того, що не вписується в їх "картинку ідеального суспільства".
Ви не згодні?
Добре, поважаю вашу точку зору.
Я - згоден.
Вакцинація тим, чим зараз шпигують від народження - зло.

(Будьте послідовні - мінусіть вже і мене) ;)
  • 0

#23 Asia

Asia

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 234 сообщений
  • Район:Пионерская

Отправлено 04 Сентябрь 2018 - 16:31

*
Популярное сообщение!

Вітамін, своїх дітей в групу дитсадка з нещепленими відправите? Я - ні.
З мракобєсієм - це до запоребрика, вони ж цю антивакцинаційну мозкомийку оплачують. Доводити щось новоявленим форумним игспердам? А смисл?

Плюс поставила случайно! Хотела спросить, чем опасны лично для Вашего вакцинированного ребенка дети без прививок? И что при приеме в сад/школу родителям руководитель, или воспитатель сообщает что Вася, Маша и Петя без прививок? А еще некоторые родители покупают справки о прививках...Стоит ли вообще выпускать дитя из дома?
  • 5

#24 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 384 сообщений
Отправлено 04 Сентябрь 2018 - 16:55

Вітамін, своїх дітей в групу дитсадка з нещепленими відправите? Я - ні... це до запоребрика...

А так і було.
Ходили і такі, і такі. І нормально, максимум за весь "садочковий" період були соплі-простуди.
Завідуюча садочка мудро не наполягала на тому, що вакцинація "ОБОВ'ЯЗКОВА",.. а в приватній бесіді сама зізналась, що своїх дітей не вакцинує, бо за роки роботи і спостереженнь "вже є з чим порівнювать".

Але тим, у кого аргументація впирається в шаблонне "запорєбріковство" як саме-саме вагоме обгрунтування - нічого доводить не збираюсь.
Керуйтесь своїм вибором.
Хочте колоть/їсти - ваше рішення, і ваша відповідальість. Моя відповідальність за мої свідомі рішення.
Розібрались?
Довгих років життя. :)
  • 0

#25 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 452 сообщений
  • Район:Піонерська

Отправлено 04 Сентябрь 2018 - 17:02

Asia, все простіше - хочеться зберегти своїх дітей від психологічної травми у випадку втрати дитсадківських друзів внаслідок батьківського мракобєсія.
  • 0

Воюю синенькими підписами и вішаю на себе нові удавані заслуги. ЬІ.  :lol2: 

#26 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 384 сообщений
Отправлено 04 Сентябрь 2018 - 17:23

кісель, ви свою клаву прикусіТЬ щодо фантазій про "втрати невакцинованих"... я щодо вакцинованих навіть і не заікаюсь про таке, а навпаки бажаю здоров'я і довголіття.

Приклад мракобісся показовіше будь-яких інших натякать на такі "фінали".
Сходіть покайтеся куди направляв інших, "нострадамус".
  • 0

#27 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 452 сообщений

Отправлено 04 Сентябрь 2018 - 17:53

Казково. Дякуючи одному мінусу відкрився афігєзний пласт безпросвітності.
Було б дуже смішно, якби не було так сумно...
  • 2

#28 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 13 235 сообщений
Отправлено 04 Сентябрь 2018 - 18:43

Asia, все простіше - хочеться зберегти своїх дітей від психологічної травми у випадку втрати дитсадківських друзів внаслідок батьківського мракобєсія.

эта проблема решается проще

• 0

#29 ДжангО

ДжангО

Новичок

• Заблокированные
  • Pip
  • 77 сообщений
  • Район:инвизибла

Отправлено 04 Сентябрь 2018 - 19:35

З мракобєсієм - це до запоребрика, вони ж цю антивакцинаційну мозкомийку оплачують. Доводити щось новоявленим форумним игспердам? А смисл?

Вам 42 года- а такое несете ,,,,,, иногда я думаю лучше промолчать...

Я отправил без прививок....ребенок  уже в школу идет ... и что Вы хотели этим сказать?

И наверно к психологу Вам надо- слово *мракобєсія*  используете я так понимаю везде и всегда.... Вас из церкви что-ли выгнали с этими словами? :laf:

Сообщение отредактировал ДжангО: 04 Сентябрь 2018 - 19:37

• 0

#30 Riot

Riot

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 169 сообщений
  • Район:Тармас, 700тка

Отправлено 04 Сентябрь 2018 - 19:56

Який жах...чомусь ті, хто з якихось причин не хоче дитині нічого колоти такого не кажуть і тільки протилежний бік подібне виписує..а .скільки лайна ллється на "несвідомих" батьків із "середньовіччя" в го батьки за вакцинацію! Геть не пропаганда і не бізнес!

• 0

#31 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 452 сообщений

Отправлено 04 Сентябрь 2018 - 20:14

Та що вже там, давайте аргументи важковагові, з жЬІдомасонськими ілюмінатами і всьо такоє))
P.s. написи на цигарках, що куріння убиває, почуття "віруючих" теж ображають? Чи з цього приводу теж є авторитетна думка завідуючої дитсадочком? ))

FYI

https://www.unicef.o...ia-networks.pdf
Цікавий звіт UNICEF ще за 2013 рік.

А це вже свіжачок.
https://www.nbcnews....ers-say-n903286

Дадада, пропаганда і реклама, аякжеж

Сообщение отредактировал kissel: 04 Сентябрь 2018 - 20:14

• 2

#32 onsamuy

onsamuy

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 890 сообщений
  • Район:поселок
Отправлено 04 Сентябрь 2018 - 20:33

Плюс поставила случайно! Хотела спросить, чем опасны лично для Вашего вакцинированного ребенка дети без прививок? И что при приеме в сад/школу родителям руководитель, или воспитатель сообщает что Вася, Маша и Петя без прививок? А еще некоторые родители покупают справки о прививках...Стоит ли вообще выпускать дитя из дома?

Небезпеки немає, поки діє колективний імунітет. Воістину,

"

Трудные времена рождают сильных людей. Сильные люди создают хорошие времена.

". А хорошие времена - фразу можете продовжити самі.

Snymok.jpgi.gif

Сообщение отредактировал onsamuy: 04 Сентябрь 2018 - 20:40

• 1

#33 Demas

Demas

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 256 сообщений
Отправлено 04 Сентябрь 2018 - 20:38

• 0

#34 ДжангО

ДжангО

Новичок

• Заблокированные
  • Pip
  • 77 сообщений
  • Район:инвизибла

Отправлено 04 Сентябрь 2018 - 20:40

Та що вже там, давайте аргументи важковагові, з жЬІдомасонськими ілюмінатами і всьо такоє))
P.s. написи на цигарках, що куріння убиває, почуття "віруючих" теж ображають? Чи з цього приводу теж є авторитетна думка завідуючої дитсадочком? ))

FYI

https://www.unicef.o...ia-networks.pdf
Цікавий звіт UNICEF ще за 2013 рік.

А це вже свіжачок.
https://www.nbcnews....ers-say-n903286

Дадада, пропаганда і реклама, аякжеж

От большого ума надо сравнивать прививки из Штатов, с теми которыми вакцинируют у нас  :laf:

Я так понимаю для Вас главное что бы было хоть что то написано. И когда говоришь что все подорожало, Вы бы ссылку сбросили , где Азаров говорит что капуста стала дешевле :laf:

• 0

#35 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 452 сообщений

Отправлено 04 Сентябрь 2018 - 20:55

А ще в Штатах левайси американськіші, тойоти японськіші, їжа на смак як солома з ГМО і школяри вважають, що Сонце обертається навколо пласкої Землі. І у них вакцини вакцинніші, від яких не буває поодиноких смертельних випадків.
Нда.
  • 1

#36 Asia

Asia

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 234 сообщений

Отправлено 04 Сентябрь 2018 - 21:29

*
Популярное сообщение!

Небезпеки немає, поки діє колективний імунітет. Воістину,

"

i.gif

Эх, было бы все так однозначно...

К сожалению реально знаю двоих детей пострадавших от прививки (не от кори, АКДС, но сути не меняет). Дети - инвалиды, это страшно, это беда которую уже нельзя исправить! И поэтому очень с огромной опаской относилась всегда к вакцинам, и так же и в дальнейшем буду относиться! Отлично понимаю родителей, которые не "отваживаются" взять на себя ответственность за последствия, которые могут быть. В случае проблем просто никто тебе и твоему ребенку не поможет! 

После каждой прививки "помираю" со страха. Поэтому не могу понять тех, кто осуждает людей с диаметрально противоположным мнением на этот счет!

Сообщение отредактировал Asia: 04 Сентябрь 2018 - 21:37

• 7

#37 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 384 сообщений
Отправлено 04 Сентябрь 2018 - 21:33

... то запорєбріковість, то ілюмінатство... то маніпулятивний "сприг" до цигарок... Смішно ха-ха, Демас зацінив.

О, звіт юнісеф. Це по темі.
Ви можете скільки завгодно довірять подібним "звітам", "статистикам" і "науковим працям" - це ваше життя і ваше право в що вірить і як діять.
Ще раз. Я не буду тут кидаться силками і відосами. Кожен в кого є комп може самотужки знайти гори інформації "за" і "проти".
Я знайшов ту інформацію (досить довго вивчав предмет) переконливість і правдивість якої мене більш ніж задовільнила і привела до остаточного рішення - відмови від вакцинування вірусом кору.

Я тут дозволяю собі писать що мої діти отримають душевну травму від того що щось станеться з їх вакцинованими друзями?
Ні.
Я дозволяю собі мінусить тих, хто вважає це "добром", і тих хто так думає називаю "мракобєсами"?
Ні.
Я насміхаюсь видумуючи кумедні версії вашої "інтелектуальної обмеженості"?
Ні.
Так якого хєра ви вирішили що маєте право так себе поводить? Бо ви "б істини"?
Ви точно од всього вже собі зробили "вакцину"?
Подумайте, може щось пропустили.

Сообщение отредактировал VitamiN: 04 Сентябрь 2018 - 22:05

• 3

#38 Solnce

Solnce

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 159 сообщений
Отправлено 04 Сентябрь 2018 - 21:36

.

К сожалению реально знаю двоих детей пострадавших от прививки. Дети - инвалиды, это страшно, это беда которую уже нельзя исправить!

Что с ними случилось?

• 0

Suum cuique-каждому своё.

#39 Asia

Asia

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 234 сообщений

Отправлено 04 Сентябрь 2018 - 21:44

Что с ними случилось?

Один ребенок почти полностью парализован (впал в кому после прививки в первые же сутки), у них есть официально заключение, что это поствакцинальные последствия. Второй  имеет очень серьезные проблемы с суставами, не растет, чтобы вырасти хоть на 1 см., маме приходится покупать очень дорогие гормональные препараты, за очень значительные суммы. 

• 0

#40 Solnce

Solnce

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 159 сообщений
Отправлено 04 Сентябрь 2018 - 21:46

Один ребенок почти полностью парализован (впал в кому после прививки в первые же сутки), у них есть официально заключение, что это поствакцинальные последствия. Второй  имеет очень серьезные проблемы с суставами, не растет, чтобы вырасти хоть на 1 см., маме приходится покупать очень дорогие гормональные препараты, за очень значительные суммы. 

У нас, в городе?

• 0

Suum cuique-каждому своё.

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных