Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Hi-Res (lossless) плеєри

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 15

#1 VetTrojan

VetTrojan

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 383 сообщений
  • Район:Центр

Отправлено 15 Ноябрь 2017 - 16:08

Пропоную ділитись враженнями та порадами щодо даних девайсів. Також ресурсами, де можна безкоштовно завантажити якісну музику DSD.

На даний час замовив Shanling M2s black на зміну Sansa Clip+ (ціна з Малайзії лише 143 у.е), дивився в бік Cayin N3, але сенсорні клавіши відбили бажання.
Навушники SuperLux HD668B та Urbanfun beryllium, флешка Samsung Evo+.
По ресурсам - Rutracker (не вважать рекламою)
  • 0

#2 online kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 083 сообщений
  • Район:Піонерська

Отправлено 15 Ноябрь 2017 - 21:00

http://bc-city.com/t...ushnikv--vzaga/ - мої поневіряння )

ІМНО  у Вас вузьке місце - навушники. А може й ні. Цікаво було б послухати. Може якийсь хенґ-аут з прослуховуванням влаштуємо? :)

Сообщение отредактировал kissel: 15 Ноябрь 2017 - 21:15

• 0

Воюю синенькими підписами и вішаю на себе нові удавані заслуги. ЬІ.  :lol2: 

#3 VetTrojan

VetTrojan

Друг семьи

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 383 сообщений

Отправлено 15 Ноябрь 2017 - 23:22

http://bc-city.com/t...ushnikv--vzaga/ - мої поневіряння )

ІМНО  у Вас вузьке місце - навушники. А може й ні. Цікаво було б послухати. Може якийсь хенґ-аут з прослуховуванням влаштуємо? :)

Дякую, перечитав)
Нажаль, то бюджет вузький.
Орієнтувався на відгуки користувачів, тих, що слухають - радять саме ці "затички" та накладні відповідно до плеєра, він початкового рівня. Навіть дивлячись тільки на ціну майже в 5400 грн в Україні проти Iriver'ів, які завалюють за 100000 все стає зрозуміло, про "начинку" мовчу. Топові навушники такий плеєр просто не розкриє.
Можливо, але в мене ще все в дорозі)
Додам, що раніше дивився ще в бік XDuoo x10, який в порівняльних оглядах програв всім ( в цій ціновій категорії ) і цікавився Aigo z6 Pro, але китайці зависили ціну ( по знижках проскакував навіть по 120 у.е в свій час) , ну і знову сенсорні клавіші...
Fiio x1 2gen від відомого виробника просто не дотягує до перерахованих, хоча і дешевший
  • 0

#4 online kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 083 сообщений

Отправлено 16 Ноябрь 2017 - 00:34

Я ідею hi-res залізного плеєра врешті відкинув, все ж таки зовнішній ЦАП в формфакторі "стрекози" для мене виявився більш зручним і універсальним рішенням: андроїд забезпечує безпрецедентну гнучкість в виборі софта і автономної роботи з музбібліотекою без ПК (я це зацінив по повній), та й мінус ще один девайс, який потрібно регулярно заряджати :).

Поглядаю на DSD ЦАПи в такому ж форм-факторі. Нагуглив з теоретично підходящого по ціні і формфактору Centrance Dacport HD, але зі смартом його не заюзати, тому не кандидат і близько. То ж поки при своїх... 

• 0

#5 VetTrojan

VetTrojan

Друг семьи

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 383 сообщений

Отправлено 16 Ноябрь 2017 - 01:43

Я ідею hi-res залізного плеєра врешті відкинув, все ж таки зовнішній ЦАП в формфакторі "стрекози" для мене виявився більш зручним і універсальним рішенням: андроїд забезпечує безпрецедентну гнучкість в виборі софта і автономної роботи з музбібліотекою без ПК (я це зацінив по повній), та й мінус ще один девайс, який потрібно регулярно заряджати :).
Поглядаю на DSD ЦАПи в такому ж форм-факторі. Нагуглив з теоретично підходящого по ціні і формфактору Centrance Dacport HD, але зі смартом його не заюзати, тому не кандидат і близько. То ж поки при своїх...

Мені здається, що даремно відкинули. Хоча б тому, що плеєр може спокійно виступати зовнішнім ЦАПом для ПК + має bluetooth,який передає і приймає з кодаком aptx, отже і bluetooth-ЦАПом для того ж смарта чи планшету.
  • 0

#6 online kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 083 сообщений

Отправлено 17 Ноябрь 2017 - 00:04

Скажімо так: в bluetooth навушники я не вірю, оскільки навіть в найновіших ітераціях це додаткове перетворення в тракті і компресія з втратами. Смисл тоді в хайрезах? 
З ПК, маками, андроїдами dragonfly дружить без проблем.

• 0

#7 VetTrojan

VetTrojan

Друг семьи

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 383 сообщений

Отправлено 17 Ноябрь 2017 - 14:05

Скажімо так: в bluetooth навушники я не вірю, оскільки навіть в найновіших ітераціях це додаткове перетворення в тракті і компресія з втратами. Смисл тоді в хайрезах? 
З ПК, маками, андроїдами dragonfly дружить без проблем.

Ну можна і не по bluetooth, а через шнурок  до тела, підтримка OTG є на всіх сучасних пристроях).
Хоча я з вами згоден, що всі ці бездротові поступаються по якості звуку, не зважаючи на наявність aptx і запевнення розробників.

• 0

#8 VetTrojan

VetTrojan

Друг семьи

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 383 сообщений

Отправлено 19 Ноябрь 2017 - 16:33

Більш ніхто нічого не використовує, 128kbps на смарті?
  • 0

#9 окунь сизокрилий

окунь сизокрилий

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 301 сообщений
Отправлено 19 Ноябрь 2017 - 17:40

iriver t8+koss the plug, тільки flac,ape- польот нормальний

• 0

ultimaebig.png

#10 VetTrojan

VetTrojan

Друг семьи

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 383 сообщений

Отправлено 19 Ноябрь 2017 - 18:49

iriver t8+koss the plug, тільки flac,ape- польот нормальний

Я теж раніше слухав Iriver'и, були T50, T60, T5, але на той час крутив на них mp3, хоча моделі старі, мабуть, нічого толкового не підтримували.
  • 0

#11 freedom_01

freedom_01

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 190 сообщений
  • Район:Пионерский
Отправлено 21 Ноябрь 2017 - 20:23

Слухаю монітори Philips SHP-895 з старого плеєра самсунг через повний підсилювач по 25 ватт на канал. Поки кращого не чув )) Санса кліп відпочиває. 
Однак є мінус - невеликий фон. Ну і це повний стаціонар.  
Із вищеназваних плеєрів слухав Фііо Х1 - звук трохи краще ніж у санси, однак не на стільки на скільки він дорожчий ))

Пів години порівнював у Маяку свої колишні Пилипи 2000 із усіма моделями суперлюксів на мп3 плеєрі самсунг. Однаковий по рівню якості звук. Можливо із потужним якісним джерелом люкси щось таки і можуть, однак на звичайних плеєрах та звукових картах без підсилювача для навушників - звук дешевий.

Сообщение отредактировал freedom_01: 21 Ноябрь 2017 - 20:29

• 0

#12 VetTrojan

VetTrojan

Друг семьи

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 383 сообщений

Отправлено 21 Ноябрь 2017 - 20:55

Слухаю монітори Philips SHP-895 з старого плеєра самсунг через повний підсилювач по 25 ватт на канал. Поки кращого не чув )) Санса кліп відпочиває. 
Однак є мінус - невеликий фон. Ну і це повний стаціонар.  
Із вищеназваних плеєрів слухав Фііо Х1 - звук трохи краще ніж у санси, однак не на стільки на скільки він дорожчий ))

Пів години порівнював у Маяку свої колишні Пилипи 2000 із усіма моделями суперлюксів на мп3 плеєрі самсунг. Однаковий по рівню якості звук. Можливо із потужним якісним джерелом люкси щось таки і можуть, однак на звичайних плеєрах та звукових картах без підсилювача для навушників - звук дешевий.

На яких саме форматах тестували mp3, FLAC чи інший ?

• 0

#13 freedom_01

freedom_01

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 190 сообщений
Отправлено 21 Ноябрь 2017 - 21:20

На якісно записаних  форматах )) Деякий час намагався почути різницю між форматами. Однак це дось не проста задача. Ви знаєте якими программами та на якій аппаратурі необхідно конвертувати аудіозапис, щоб при цьому не  вплинути на його якість? Я качав просто однакові пісні на рутрекері у різних форматах, не знаючи про те яке першоджерело використовувалося для мп3 та флаку, апе, супер аудіодиск та інші. Різниці не почув. Якщо вона і є то мізерна.

У мене є маленька підбірка треків та пісень у різних форматах які звучать ідеально у порівнянні із "звичиайними" піснями.

Сообщение отредактировал freedom_01: 21 Ноябрь 2017 - 21:21

• 0

#14 online kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 083 сообщений

Отправлено 21 Ноябрь 2017 - 21:36

не можу сказати, що слух у мене ідеальний, але різницю між mp3 320кбс i lossless я чую, і не скільки в частотах, скільки в деталізації. В деяких жанрах (наприклад, електронна музика чи вокал) вона менш очевидна і непомітна, а в деяких вона кардинальна (симфонічна класика, наприклад). Для мене особисто це достатньо вагомий фактор в загальному сприйнятті твору, щоб зайвий раз заморочитися. А ще чую різницю між flac з телефона і з зовнішнього DACа (той же софтовий плеєр, ті ж навушники, ~та ж гучність). 

Сообщение отредактировал kissel: 21 Ноябрь 2017 - 21:39

• 0

#15 VetTrojan

VetTrojan

Друг семьи

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 383 сообщений

Отправлено 22 Ноябрь 2017 - 17:01

На якісно записаних  форматах )) Деякий час намагався почути різницю між форматами. Однак це дось не проста задача. Ви знаєте якими программами та на якій аппаратурі необхідно конвертувати аудіозапис, щоб при цьому не  вплинути на його якість? Я качав просто однакові пісні на рутрекері у різних форматах, не знаючи про те яке першоджерело використовувалося для мп3 та флаку, апе, супер аудіодиск та інші. Різниці не почув. Якщо вона і є то мізерна.

У мене є маленька підбірка треків та пісень у різних форматах які звучать ідеально у порівнянні із "звичиайними" піснями.

Можливо, не чуєте, бо справа в "залізі". Саме на Rutracker пишуть чим і як, я цікавився  роздачами DSD, злитим з вінілових платівок, вказано :

Источник оцифровки: автором раздачи

Код класса состояния винила:NM
Устройство воспроизведения: GARRARD 401, Kuzma CAR 30
Предварительный усилитель: Sentec/Nebula (A)
АЦП: Korg MR-1000
Программа-оцифровщик: нет
Обработка: нет

Не потрібно бути експертом для того щоб зрозуміти, що якість має бути в рази краща ( 
Kuzma CAR 30 - тільки головка коштує пару тисяч вічнозелених, аудіо не оброблене ) ніж  у варіанта, який зробив дядя Вася в гаражі на крякнутій програмі, пережимаючи з піратського диска,  купленого на базарі 192 кбс на  128 )))

• 0

#16 freedom_01

freedom_01

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 190 сообщений
Отправлено 22 Ноябрь 2017 - 17:26

Можливо, не чуєте, бо справа в "залізі". Саме на Rutracker пишуть чим і як, я цікавився  роздачами DSD, злитим з вінілових платівок, вказано :

Источник оцифровки: автором раздачи

Код класса состояния винила:NM
Устройство воспроизведения: GARRARD 401, Kuzma CAR 30
Предварительный усилитель: Sentec/Nebula (A)
АЦП: Korg MR-1000
Программа-оцифровщик: нет
Обработка: нет

Не потрібно бути експертом для того щоб зрозуміти, що якість має бути в рази краща ( 
Kuzma CAR 30 - тільки головка коштує пару тисяч вічнозелених, аудіо не оброблене ) ніж  у варіанта, який зробив дядя Вася в гаражі на крякнутій програмі, пережимаючи з піратського диска,  купленого на базарі 192 кбс на  128 )))

Напевно що через дешевизну мого заліза. Однак не можу погодитися із словами "в рази краща". У контексті вашої теми та ж санса грає дещо схоже на всі розхвалені ФІІО Х1-3 та їм подібні. Трошки більше каші та вужча сцена, однак такої відчутної різниці, яку я почув підключивши підсилювач до плеєра, я не бачу. 
Усі пошуки ідеально записанних записів які важать гігабайти я полишив давно, усвідомивши що витрачати у стільки разів більше грошей на звук я не буду. А на мій бюджет і слух різниця не варта клопотів із пошуком. 
Можу тільки порадіти за пана kissel. Без сарказму і заздрощів. Однак стрекозу купувати поки жаба тисне )) Інших аналогів з відчутно кращим звуком я не чув за такі гроші. Однак мав можливість слухати лише секунд 20. Звук - бомба!

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных