Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Датчики температури Asus k56cb

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 32

#21 cynicum

cynicum

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 685 сообщений
  • Район:Песчаный
Отправлено 13 Октябрь 2017 - 09:49

!

это ты погоречился,в большинстве ноутах охлад по колхозному и сделан,есть много доработок и готовых плат

как скажешь)

• 0

#22 indigo

indigo

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 007 сообщений
Отправлено 31 Октябрь 2017 - 03:58

Уважаемые знатоки -отвечает А.Друзь: это симптом того,что помирает видео

датчик ГПУ(не прокуратура) GPU  так правильно,подает сигнал мульту "кипим", мульт "верит" и дает команду вентилятору

100% об. = шум.Но если приложить палец на чип-охлад,то держать можно,хотя АИДА криком кричит что больше 80 по Цельсию,следовательно датчик вышел из строя и пациент умирает.

кладезь сих познаний лежит дома, именуется LENOVO

симптомы схожы с автора темы,но у меня еще и розовым цветом изредка заливало,но тут от системы многое завсит.

А Вы говорите "тут пахнет обрывом низкоомного резистора" в цифровом блоке управления?Серьезно?!

• 0

#23 YaSerg

YaSerg

Писатель

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 883 сообщений
  • Район:Піонерська

Отправлено 31 Октябрь 2017 - 22:12

Передайте пану А. Друзю, :) що температура близько 40 за Цельсієм. Тож приз відправляється до телеглядача. А взагалі то приз отримає той, хто вирішить це питання. Тільки не за місяць з напаюванням на мамку усіляких приблуд.

• 1

#24 Гость [Старик]

Гость [Старик]
  • Гости

Отправлено 01 Ноябрь 2017 - 12:44

Я вже писав у цій темі, і був впевнений на 100 відсотків, що в біосі не було ввімкнено автоматичне регулювання обертів кулера відносно температури процесора. Виробник (ASUS), на скільки я знаю, ніколи цього не робить, надаючи цю можливість саме користувачу. Тому попервах кулер обертається виключно з максимально можливою швидкістю. Саме таким, не складним дійством по включенню Q-FAN контролю в біосі мною було вирішено проблему в десятках ідентичних випадках, без виключень. Хоча я розумію, що навіть включена автоматика може не працювати по причині виходу з ладу своїх електронних компонентів.

Я трохи образився на топ стартера, що він ніяким чином не зреагував на мою пораду. Я б, наприклад, відписав, що в біосі ця байда вже ввімкнена, кеп, або що такого пункту в біосі взагалі не існує, чи таке інше… Вибач, друже.

З.и. Змінив мову написання, на всякий випадок…

• 1

#25 YaSerg

YaSerg

Писатель

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 883 сообщений

Отправлено 01 Ноябрь 2017 - 16:17

Я вже писав у цій темі, і був впевнений на 100 відсотків, що в біосі не було ввімкнено автоматичне регулювання обертів кулера відносно температури процесора. Виробник (ASUS), на скільки я знаю, ніколи цього не робить, надаючи цю можливість саме користувачу. Тому попервах кулер обертається виключно з максимально можливою швидкістю. Саме таким, не складним дійством по включенню Q-FAN контролю в біосі мною було вирішено проблему в десятках ідентичних випадках, без виключень. Хоча я розумію, що навіть включена автоматика може не працювати по причині виходу з ладу своїх електронних компонентів.

Я трохи образився на топ стартера, що він ніяким чином не зреагував на мою пораду. Я б, наприклад, відписав, що в біосі ця байда вже ввімкнена, кеп, або що такого пункту в біосі взагалі не існує, чи таке інше… Вибач, друже.

З.и. Змінив мову написання, на всякий випадок…

Не ображайтеся шановний, але такого пункту в біос на ноутбуках асус я не зустрічав. На матплатах стаціонарних компів - так, є.

Та й жарт про те, що я вінду переставляв, мав натякнути Вам, що я не перший день з цим маю справу. (Хоча мої жарти не всі розуміють :) От такий у мене тонкий агліцкий гумор).

Але я Вам дякую, що долучилися до вирішення проблеми.

P. S. У Вас гарна українська.

• 0

#26 loginoff

loginoff

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 995 сообщений
  • Район:levan
Отправлено 01 Ноябрь 2017 - 18:16

Не ображайтеся шановний, але такого пункту в біос на ноутбуках асус я не зустрічав. На матплатах стаціонарних компів - так, є.

Та й жарт про те, що я вінду переставляв, мав натякнути Вам, що я не перший день з цим маю справу. (Хоча мої жарти не всі розуміють :) От такий у мене тонкий агліцкий гумор).

Але я Вам дякую, що долучилися до вирішення проблеми.

P. S. У Вас гарна українська.

Чтоб искать в инете,- надо  и русский знать, и английский ,я же скидывал тебе дамп,читай ,сравни номер материнки

http://www.rom.by/fo...US_K56CB-X0198H

Сообщение отредактировал loginoff: 01 Ноябрь 2017 - 19:02

• 0

0638896507

#27 YaSerg

YaSerg

Писатель

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 883 сообщений

Отправлено 01 Ноябрь 2017 - 21:57

Чтоб искать в инете,- надо  и русский знать, и английский ,я же скидывал тебе дамп,читай ,сравни номер материнки

http://www.rom.by/fo...US_K56CB-X0198H

Маєте програматор та досвід? Назвіть суму та скільки часу це займе.

Зараз я використовую його у такому стані як є, але пізно ввечері напружує шумом кохану. Накосячити з біос-ом і залишитися без бука надовго - немає ні бажання ні можливості. При інших обставинах із задоволенням би погрався. Зараз не маю ні зайвого часу ні коштів на експерименти.

До публікації цього посту було проаналізовано безліч матеріалу в інтернеті (українська, російська - на високому рівні, англійська - швидко читаю, розумію коли повільно, вимова смішна) та вже побував у двох майстрів. Другий майстер виправив косяки першого, але з обертами не впорався. Напряму з майстрами не спілкувався - все через посередників. Тож хочу напряму.

Для всіх інших шановних майстрів - будь ласка не пропонуйте вклеювати/впаювати якісь не передбачені конструкцією приблуди.

• 0

#28 indigo

indigo

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 007 сообщений
Отправлено 01 Ноябрь 2017 - 21:57

Передайте пану А. Друзю, :) що температура близько 40 за Цельсієм. Тож приз відправляється до телеглядача. А взагалі то приз отримає той, хто вирішить це питання. Тільки не за місяць з напаюванням на мамку усіляких приблуд.

та думав,що моя порада стане в нагодi - з власного досвiду так би мовити, просто побачив що людина Ви з гумором :td:

Обмiн + та й розбiглись - щасти Вам пане Сергiю!

• 0

#29 YaSerg

YaSerg

Писатель

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 883 сообщений

Отправлено 01 Ноябрь 2017 - 22:09

та думав,що моя порада стане в нагодi - з власного досвiду так би мовити, просто побачив що людина Ви з гумором :td:

Обмiн + та й розбiглись - щасти Вам пане Сергiю!

Дякую за участь.

• 0

#30 indigo

indigo

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 007 сообщений
Отправлено 02 Ноябрь 2017 - 01:09

http://bc-city.com/t...rtfonovteleviz/

тут 100% допоможуть, мені допомагали неодноразово

• 0

#31 cynicum

cynicum

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 685 сообщений
  • Район:Песчаный
Отправлено 02 Ноябрь 2017 - 16:23

http://bc-city.com/t...rtfonovteleviz/

тут 100% допоможуть, мені допомагали неодноразово

после фразы  "та вже побував у двох майстрів. Другий майстер виправив косяки першого, але з обертами не впорався. Напряму з майстрами не спілкувався - все через посередників"

не надо туда обращаться)очень хватает работы после мастеров и посредников))

• 1

#32 YaSerg

YaSerg

Писатель

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 883 сообщений

Отправлено 02 Ноябрь 2017 - 18:48

после фразы  "та вже побував у двох майстрів. Другий майстер виправив косяки першого, але з обертами не впорався. Напряму з майстрами не спілкувався - все через посередників"

не надо туда обращаться)очень хватает работы после мастеров и посредников))

Дякую, не буду.

• 0

#33 YaSerg

YaSerg

Писатель

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 883 сообщений

Отправлено 04 Ноябрь 2017 - 09:47

Що цікаво, під віндою аіда64 взагалі не відображає ніяких вентиляторів/обертів, а під убунтою cpufan аж 25500.

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных