Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Фестиваль з ловлі хижої риби спінінгом з човна -– “Осінній хижак-2017”, с. Трушки

Сообщений в теме: 111

#1 Mihay

Mihay

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 19 сообщений

Отправлено 23 Сентябрь 2017 - 10:57

Запрошуються всі бажаючі прийняти участь у фестивалі з ловлі хижої риби спінінгом з човна – “Осінній хижак-2017”, с. Трушки 21.10.2017 р.

Організатори змагання - БМГО "Рибальський клуб Юр`ївська Рось"; відділ Білоцерківської міської ради з питань-фізичної культури та спорту; відділ молоді та спорту Білоцерківської районної Державної адміністрації, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Спонсори змагання:

1. Генеральний спонсор – рибальський магазин Рибалка +”.

2. Головний спонсор - рибальський магазин Баракуда”.

3. Спонсор - рибальський магазин Трофей”.

ПОЛОЖЕННЯ 

про проведення  фестивалю з ловлі хижої риби спінінгом з човна – “Осінній хижак-2017”.

1.Мета та завдання.

Змагання проводяться з метою:

• пропаганда фізичної культури і спорту, як важливого засобу покращення та зміцнення здоров’я, загартування населення;

• залучення широких верств населення до занять фізичною культурою та спортом;

• підвищення спортивної майстерності і удосконалення техніки володіння спортивним знаряддям;

• популяризація риболовного спорту;

• визначення переможців та призерів змагань;

2.Строки та  місце  проведення.

2.1. Змагання проводяться 21 жовтня 2017 року на річці Роставиця поблизу с. Трушки Білоцерківського району Київської області  в два тури  на протязі одного дня в двох виділених для змагань зонах.   

3. Статус та характер змагань.

3.1. Змагання проводить  БМГО "Рибальський клуб Юр`ївська Рось"; відділ Білоцерківської міської ради з питань-фізичної культури та спорту; відділ молоді та спорту Білоцерківської районної Державної адміністрації; Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

3.2. Змагання здійснюється в командно-особистому заліку. Склад команди – 2 (два) учасники (2 човна без моторів) - кожний учасник команди в одному човні.

Одиночні учасники,  які прибули без команди, будуть сформовані в команди під час реєстрації.

3.3. Учасники сплачують реєстраційні внески, за рахунок яких формується фонд придбання кубків і медалей та інших організаційних витрат.

3.4.  Вступні благодійні внески становлять 150,00 гривень з кожного учасника.

4. Учасники.

4.1. До участі в змаганнях допускаються всі бажаючі, які досягли 18 років з відповідним станом здоров’я.

4.2. Учасники вважаються допущеними до змагань, після того як ознайомились з Правилами, згідні з ними і зобов’язуються їх виконувати.

4.3 Учасники зобов’язані ׃

- дотримуватися правил поведінки на водоймі та техніки безпеки;

- виконувати вимоги поведінки на водоймах, Правил змагань і цього Положення, морально-етичних норм поведінки в суспільстві;

- беззаперечно дотримуватись розпоряджень і вказівок суддів;

- при погіршенні здоров’я терміново поставити до відома суддю.

4.4. Учасники змагань несуть повну відповідальність за наслідки, до яких можуть привести порушення ними Правил поведінки на водоймі, спортивного режиму, норм поведінки в громадських місцях.

5. Організатори і суддівство.

5.1 Загальне керівництво змагань здійснює  БМГО "Рибальський клуб Юр`ївська Рось".

5.2. Пряме проведення і суддівство проводить суддівська колегія відповідно Правилам змагань і даного Положення.

Головний суддя змагань – суддя національної категорії Сиротенко Сергій Борисович.

Головний секретар – суддя національної категорії Охріменко Михайло Васильович.

5.3. Судді здійснють контроль за діями учасників, ведуть протокол змагань, підводять результати та проводять нагородження.

6. Програма змагань ׃

6.1 Фестиваль з ловлі хижої риби спінінгом з човна – “Осінній хижак-2017” проводиться на протязі одного дня 21 жовтня  2017 року в два тури в двох виділених для змагань зонах. Акваторія змагань — річка Рось та річка Роставиця.

Тривалість кожного туру – 4 години.

- 6:00–7:00 – реєстрація учасників  на місці проведення змагань, загальне жеребкування зон на 2 (два) тури.

- 7:00 - шикування, відкриття змагання.

I-ий тур:

- 7:30 – старт 1 туру ;

- 11:30 – фініш 1 туру,

- 11:30 – 12:00 зважування;

- 12:00 - 13:00 – відпочинок, обід, оголошення результатів 1-го туру.

II-ий тур :

- 13:00 – старт 2 туру ;

- 17:00 – фініш 2 туру;

- 17:00 – 17:30 зважування, оголошення результатів 2-го туру;

- 17:30 - 18:00 підведення підсумків змагань.

- 18:00 - 18.30  шикування, оголошення результатів, нагородження переможців. Урочисте закриття змагань.

У випадку погіршення погодних умов та інших форс-мажорних факторів можливі зміни до графіку проведення змагання.

7. Правила змагань

7.1. Акваторія лову ділиться на дві зони (А і В). Кожний учасник команди згідно жеребкування займає місце в одній із зон.

7.2 Зоной вважається обозначена ділянка водойми.

7.3. Учасникам змагань заборонено виходити за межі зони і заходити до неї без дозволу судді.

7.4. Довжина спінінга не повинна перевищувати 2.74 м (9.00 футів).

7.5. Обов’язкове використання засобів для зберігання риби – в аераторах, садках або на кукані.

7.6. До зважування риба зберігається в даних  засобах. Зберігання риби в інших приспособах (напоясних сумках, пакетах тощо) - ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ. Вся риба  після зважування відпускається у водойму живою.

7.7. Дозволяється використання тільки штучних приманок. Для ловлі на м’які приманки дозволяється застосовувати гачки з грузом, закріпленим жорстко або шарнірно, або ж без огрузки. Приманки можуть бути оснащені не більш як трьома одинарними, подвійними чи потрійними гачками.

Дозволено застосування поводкових оснасток (техас, кароліна).

Забороняється використовувати одночасно дві і більше приманки.

7.8. Учасникам забороняється ׃

- порушувати Правила риболовного спорту України;

- використовувати методи лову, що відрізняються від спінінгів;

- починати ловлю до початку змагань (сигналу «старт»);

- продовжувати ловити після закінчення змагань (сигналу «фініш»);

- приймати допомогу від сторонніх осіб;

- приймати та передавати виловлену рибу від інших учасників або третіх осіб;

- використовувати токсичні або отруйні речовини, які можуть привести до загибелі або хвороби риби;

- розводити багаття, вживати спиртні напої;

- купатися в зоні змагань.

- умисне багріння риби ( випадково забагрена риба зараховуеться );

- порушувати норми громадського порядку тощо;

7.9. До заліку приймаються наступніі види риб:

- щука – не менше 35 см.

- окунь - не більше двадцяти штук  без обмеження розміру;

- сом – не менше 70 см ;

- судак – не менше 42 см ;

- головень – не менше 24 см ;

- жерех – не менше 30 см ;

- вязь – не менше 28 см ;

Вся риба вимірюється від початку голови і до закінчення хвостового плавця;

Риба зважується на березі водойми і відпускається у водойму,

7.10. При прийомі для зважування риби меншого від дозволеного до вилову розміру її вага віднімається від загальної ваги улову;

7.11 При прийомі для зважування окуня в кількості більше 20 шт, до заліку приймається кількість окунів, менше 20 на стільки, на скільки було перевищення. Наприклад: спортсмени привезли на фініш 25 окунів. В цьому випадку судді приймають до зважування 20-(25-20)=15 окунів. При цьому до зважування приймаються самі найменші екземпляри.

7.12. Зараховується тільки та риба, яка на момент сигналу “Фініш” була виведена спортсменом в підсак (знаходилась в човні, садку, на кукані, в аераторі).

7.13. При виважуванні риби із води застосування багориків заборонено.

7.14. Дистанція між двома найближчими човнами під час ловлі повинна бути не менше

50 метрів. У випадку, якщо інший човен наближається до спортсмена, який ловить рибу в узькому місці менше 50 метрів шириною, то він повинен закінчити ловлю та пропустити інший човен.

7.15. Ловля на дорожку, навмисне  прямовисне блесніння, а також ловля з берега – заборонено.

7.16. Застосування моторів - ЗАБОРОНЕНО.

7.17. Дозволяється застосовувати GPS та ехолоти.

8. Штрафні санкції.

8.1. Учасники, які порушують правила змагань, за рішенням суддівської колегії можуть бути зняті із змагань. Спортсмен якій, був помічений у підтасуванні результатів змагання, підкладанні риби, пійманої не у заліковий час, передаванні своєї риби іншому учаснику або прийманні риби від іншого учасника (або сторонніх осіб) негайно усувається від змагань із наступною дискваліфікацією на три календарні роки.

8.2. Реєстраційні внески порушникам не повертаються.

9. Протести.

9.1. Кожний учасник має право подати протест в суддівську колегію.

9.2. Протест подається в письмовій формі на ім’я головного судді, який переглядається суддівською колегією до затвердження результатів змагань.

10. Підведення підсумків. Нагородження.

10.1. Підведення підсумків здійснюється на основі протоколів суддівської колегії після кожного туру.

10.2. Переможець і призери в командно-особистому заліку визначаються після кожного туру за найменшої суми місць зайнятих окремо командою та учасником на протязі 2-х турів змагання. Тобто, призерами стають команди та учасники змагань після двох турів змагання.

10.3. Командне місце визначається сумою місць, занятих учасниками однієї команди у різних зонах. Чим меншою є сума, тим вищим є місце команди. Особисте місце спортсмена визначається вагою улову(за 1 грам ваги начисляється 1 бал).

10.4. За рівного улову, місце учасника є середньоарифметичним місцем учасників із однаковим уловом. Учасники з нульовим результатом займають місце, що дорівнює кількості учасників в зоні + 1 (наприклад загальна кількість учасників в зоні – 10 чол., з них 3 учасника з нульовим результатом – всі вони займають 11 місце), спортсмени, дискваліфіковані суддівською колегією за порушення, передбачені Правилами спортивного риболовства, займають місце рівне кількості спортсменів, приймавших участь у змаганнях в даній зоні плюс один бал.

10.5. Переможці  та призери в командному та особистому заліку нагороджуються кубком, медалями та дипломами відповідних ступенів.

10.6. Організатори і спонсори змагань залишають за собою право встановлювати номінації для нагородження, не вказані в даному положенні.

11. Фінансові витрати.

11.1 Витрати пов’язані з організацією змагань покриваються за рахунок вступних внесків. 

11.2 Проїзд, харчування, та проживання учасників - за рахунок самих учасників чи відряджуючих організацій.

11.3. Нагородження: грамоти, медалі, кубки  – за рахунок вступних внесків;.призи за рахунок спонсорів.

12. Реєстрація учасників та заявки на участь. 

12.1 Підтвердження про участь у змаганнях необхідно направити до  20-00 години 19 жовтня 2017 року. Реєстрація проводиться на сайті – bc-city.com, на e-mail – ohrimenko_mihay@bigmir.net  або за телефонами 093-022-94-90, 097-709-33-79.

В заявці повинно бути вказано: назва команди, місто, ПІБ учасників команди та рік народження, приналежність до ФРСУ (при наявності), контактний номер телефону капітана команди.

Примітка:

1. Обмежень по тренуванню не існує.

ДАНЕ ПОЛОЖЕННЯ Є ОФІЦІЙНИМ  ВИКЛИКОМ НА ЗМАГАННЯ.

Контактні телефони:

Організатор змагань - Ігор Богданець: 068-918-48-80;

Головний суддя – Сергій Сиротенко: 067-132-97-30;

Головний секретар – Михайло Охріменко: 093-022-94-90;  097-709-33-79.

Сообщение отредактировал Grenst: 26 Сентябрь 2017 - 07:32

• 2

#2 LegoS

LegoS

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 403 сообщений
  • Район:Вокзальная
Отправлено 25 Сентябрь 2017 - 08:55

Можете на карті вказати місце проведення змагань?

• 0

https://yudora.com.ua/ - форумчанам знижки 10%

#3 Ендрю

Ендрю

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 259 сообщений

Отправлено 25 Сентябрь 2017 - 09:37

А де ви в Трушках, щуку знайшли? Спаліть місце :)))) пліз.....

• 0

#4 Mihay

Mihay

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 19 сообщений

Отправлено 25 Сентябрь 2017 - 09:40

Можете на карті вказати місце проведення змагань?

Місце збору та карта з розміщенням зон буде викладена пізніше.

Сообщение отредактировал Mihay: 25 Сентябрь 2017 - 09:57

• 0

#5 Ендрю

Ендрю

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 259 сообщений

Отправлено 25 Сентябрь 2017 - 09:41

Ще декілька питань, я думаю, що всі розуміють - основна риба буде окунь. Наведені розміри риби в Трушках, ну дуже риторичне питання :)))

• 0

#6 Mihay

Mihay

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 19 сообщений

Отправлено 25 Сентябрь 2017 - 10:00

Ще декілька питань, я думаю, що всі розуміють - основна риба буде окунь. Наведені розміри риби в Трушках, ну дуже риторичне питання :)))

Розмір риб взято  згідно Правил любительского та спортивного риболовства в Україні і порушувати Закон ніхто не буде. Залік буде згідно виловленого виду риб та установленого мінімального їх розміру.

Зміни в Положенні будуть в пункті 7.9, що стосується окуня (буде знято обмеження в кількості 20 штук):

- окунь без обмеження розміру та кількості штук.

Сообщение отредактировал Mihay: 25 Сентябрь 2017 - 10:00

• 0

#7 Ендрю

Ендрю

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 259 сообщений

Отправлено 25 Сентябрь 2017 - 10:03

Розмір риб взято  згідно Правил любительского та спортивного риболовства в Україні і порушувати Закон ніхто не буде. Залік буде згідно виловленого виду риб та установленого мінімального їх розміру.

Зміни в Положенні будуть в пункті 7.9, що стосується окуня (буде знято обмеження в кількості 20 штук):

- окунь без обмеження розміру.

Так це зрозуміло, що розмір взято згідно Правил, я Вас не закликаю порушувати закон :cry: ... Я, про окуня і питав, просто ставити обмеження в кількості - 20 штук для Трукшів це "утопія".... 

Ще одне питання, чи можливо, щоб в одному човні було двоє? В положенні написано, що тільки один. Дякую

Сообщение отредактировал Ендрю: 25 Сентябрь 2017 - 10:03

• 0

#8 Mihay

Mihay

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 19 сообщений

Отправлено 25 Сентябрь 2017 - 10:07

Так це зрозуміло, що розмір взято згідно Правил, я Вас не закликаю порушувати закон :cry: ... Я, про окуня і питав, просто ставити обмеження в кількості - 20 штук для Трукшів це "утопія".... 

Ще одне питання, чи можливо, щоб в одному човні було двоє? В положенні написано, що тільки один. Дякую

Про окуня я уже написав. Дивіться постом вище.

В човні знаходиться тільки один чоловік.

Сообщение отредактировал Mihay: 25 Сентябрь 2017 - 10:07

• 0

#9 LegoS

LegoS

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 403 сообщений
  • Район:Вокзальная
Отправлено 25 Сентябрь 2017 - 10:22

А де ви в Трушках, щуку знайшли? Спаліть місце :)))) пліз.....

Останім часом попадає все частіше. І сам ловив і місцеві розповідали.

• 1

https://yudora.com.ua/ - форумчанам знижки 10%

#10 Mihay

Mihay

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 19 сообщений

Отправлено 25 Сентябрь 2017 - 10:26

Реєстрація команд:

1. Команда “Росава”, м. Біла Церква
 Шліхта Роман, 1979 р.н., ЧОФРС (к)
 Свинарьов Олексій, 1982 р.н.

Сообщение отредактировал Mihay: 25 Сентябрь 2017 - 10:27

• 0

#11 Ендрю

Ендрю

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 259 сообщений

Отправлено 25 Сентябрь 2017 - 10:33

Шановні організатори. Велике прохання перегланути ось цей пункт : "кожний учасник команди в одному човні"

Мої аргументи, чому було би це краще:

1. Не потрібно шукати додаткову лотку та ехолот

2. У більшості участинів лодки 3 метра (Вдвох рибалити зручно), а враховуючи тей факт - що мотори заборонені. То можна замахатися тими веслами :laf: , ну ящко один в лодці

3. Ну і кількість участників, я думаю збільшиться набагато, якщо команда з двох  спортсменів буде знаходитись в одній лодці.

дякую

Сообщение отредактировал Ендрю: 25 Сентябрь 2017 - 10:34

• 0

#12 Mihay

Mihay

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 19 сообщений

Отправлено 25 Сентябрь 2017 - 10:41

Шановні організатори. Велике прохання перегланути ось цей пункт : "кожний учасник команди в одному човні"

Мої аргументи, чому було би це краще:

1. Не потрібно шукати додаткову лотку та ехолот

2. У більшості участинів лодки 3 метра (Вдвох рибалити зручно), а враховуючи тей факт - що мотори заборонені. То можна замахатися тими веслами :laf: , ну ящко один в лодці

3. Ну і кількість участників, я думаю збільшиться набагато, якщо команда з двох  спортсменів буде знаходитись в одній лодці.

дякую

Тоді в такому разі треба виключити "особистий залік", а змагатися тільки в командному заліку.

• 0

#13 Ендрю

Ендрю

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 259 сообщений

Отправлено 25 Сентябрь 2017 - 10:44

Тоді в такому разі треба виключити "особистий залік", а змагатися тільки в командному заліку.

Ну, як на мене, то це навіть краще. Маю на увазі командний залік.

• 0

#14 Iceberg

Iceberg

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 163 сообщений
  • Район:Планета The Мля
Отправлено 25 Сентябрь 2017 - 11:13

В човні знаходиться тільки один чоловік.

Якщо вас цікавить думка інших рибацюг, то це абсурд.

Візьміть для перегляду тий самий PAL  чи   UFL

Навіть наші змагання, що проводились у Сокирному Ігорем Васильовичем - завжди були по 2 чоловіки, бо це КОМАНДА.

Але тролінг- заборонити! 

Якщо підредагуєте правила- тоді заявляюсь, для масовки  звісно підтримаю. Таке дійство має місце бути в Білій Церкві, поважаю Вашу працю, та організаторські здібності. Чим зможу- допоможу.

Сообщение отредактировал Iceberg: 25 Сентябрь 2017 - 11:15

• 1

Рыбаки, которые при жизни отпускали рыбу, после смерти попадают в Норвегию.

#15 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 439 сообщений
Отправлено 25 Сентябрь 2017 - 12:26

А чо, нормальний формат - один в човні. Індивідуальна майстерність ДВОХ теж показник командної ловлі... і успіху.
А те що човни по 3м, то навпаки одному легше буде "літать" по сектору, які (як я розумію) будуть не такі і громадні щоб за пару гребків не пересікти екватор)
  • 1

#16 werewolf92

werewolf92

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 11 сообщений

Отправлено 25 Сентябрь 2017 - 18:48

+ за те, щоб було двоє у човні. І думаю, що по графіку дня теж потрібні деякі корективи

• 0

#17 Mihay

Mihay

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 19 сообщений

Отправлено 25 Сентябрь 2017 - 18:57

Реєстрація команд:

1. Команда “Росава”, м. Біла Церква
Шліхта Роман, 1979 р.н., ЧОФРС (капітан)
Свинарьов Олексій, 1982 р.н.

2. Команда “Трушки”, с. Трушки

Лазаренко Максим, 1984  р.н.(капітан)

Кубенко Максим, 1992  р.н. 

3 Команда бц-сіті
1. Колодєй В.В.
2. Пилипєй О.В.

Сообщение отредактировал Grenst: 26 Сентябрь 2017 - 15:27

• 0

#18 sahka

sahka

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 164 сообщений
  • Район:Центр

Отправлено 25 Сентябрь 2017 - 20:51

+ за команду із двох чоловік в човні.

Сам пішохід, без лодки і навіть плоту :laf: . Але може хтось підбере в команду. а це + до учасників і внесків. Впевнений таких бажаючих є немало, тож вирішуйте! )

• 0

спиннинг, только спиннинг...

#19 Iceberg

Iceberg

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 163 сообщений
  • Район:Планета The Мля
Отправлено 25 Сентябрь 2017 - 21:03

Ну не зможу я таке дійство пропустити.

+ команда бц-сіті
1. Колодєй В.В.
2. Пилипєй О.
  • 0

Рыбаки, которые при жизни отпускали рыбу, после смерти попадают в Норвегию.

#20 sahka

sahka

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 164 сообщений
  • Район:Центр

Отправлено 25 Сентябрь 2017 - 21:18

Ну не зможу я таке дійство пропустити.

+ команда бц-сіті
1. Колодєй В.В.
2. Пилипєй О.