Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография

пару человек грузчиков разово

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 10

#1 stellss

stellss

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 112 сообщений

Отправлено 12 Сентябрь 2017 - 19:43

Нужно 2-3 человека на конец недели или начало следующей, перевезти мастерскую думаю в одну газель поместится, тоесть погрузить, сели в машину поехали- разгрузили-получили деньги, работы на полтора-два часа, 50 грн час.

сумма обсуждается, желательно в темме чтоб не возникло вопросов по месту, время 4-5 дней обсудить думаю достаточно.

• 0

#2 online bcname

bcname

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 26 сообщений
  • Район:Центр

Отправлено 13 Сентябрь 2017 - 09:14

096-41-93-492николай.     097-101-29-41руслан. ребята занимаются грузовыми перевозками,также у них есть грузчики. пользовалась их услугами-качествено,и цены нормальные.

• 0

Добрі слова залишають у душах людей прекрасний слід. Вони пом'якшують, втішають і зціляють серце того, хто їх чує ...

#3 Andrejka

Andrejka

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 687 сообщений
  • Район:4-мк. р.
Отправлено 13 Сентябрь 2017 - 09:37

Нужно 2-3 человека на конец недели или начало следующей, перевезти мастерскую думаю в одну газель поместится, тоесть погрузить, сели в машину поехали- разгрузили-получили деньги, работы на полтора-два часа, 50 грн час.
сумма обсуждается, желательно в темме чтоб не возникло вопросов по месту, время 4-5 дней обсудить думаю достаточно.

Пропоную кращий варіант. Я особисто плачу вам 100 грн/год (ціна за двох грузчиків) і уважно спостерігаю як ви корячитеся із погрузкою/вигрущуою своєї ж майстерні...
  • 0

#4 alfAurum

alfAurum

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 358 сообщений
  • Район:Вокзальна
Отправлено 13 Сентябрь 2017 - 09:45

Пропоную кращий варіант. 

Ем, я так розумію, що 50 грн. х 8 годин х 21 робочий день (середнє в 2017) = 8400 грн. - це погані гроші за некваліфіковану роботу?

• 0

#5 Andrejka

Andrejka

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 687 сообщений
Отправлено 13 Сентябрь 2017 - 09:54

Ем, я так розумію, що 50 грн. х 8 годин х 21 робочий день (середнє в 2017) = 8400 грн. - це погані гроші за некваліфіковану роботу?

Знаю вас по форуму. Іншої відповіді і не очікував. На ваше запитання відповідати не буду.
  • 0

#6 stellss

stellss

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 112 сообщений

Отправлено 13 Сентябрь 2017 - 12:29

Знаю вас по форуму. Іншої відповіді і не очікував. На ваше запитання відповідати не буду.

Знаю таких як ви, тому передбачав відповідь. Нічого що грузчиків беруть на роботу по 4000 грн в місяць на тійже біофармі, яка пропагандує і позиціонує зарплати як єврозарплати?
Пристаю на вашу пропозицію.
3 грузчики по 50 грн /час, на 2 часа роботи, я буду робити один, тобто це 6 годин, з вас 600 грн.
Чекаю на вас в суботу, на фастовській, в 13 годин дня, не забудьте взять гроші. Попкорн за мій рахунок. Чекаю відповідь.
  • 1

#7 Andrejka

Andrejka

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 687 сообщений
Отправлено 13 Сентябрь 2017 - 14:38

2-3 человека

работы на полтора-два часа, 50 грн час.

Звідки намалювалося 6 годин? Півтори-дві - це чітко прописано в першому повідомленні. 

А оскільки моя ціна вдвічі більша за вашу, то і працювати повинно вдвічі менша кількість людей, тобто один.

2 години по 100 грн/год. Попкорн залиште собі. Стілець я візьму свій.

• 0

#8 stellss

stellss

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 112 сообщений

Отправлено 13 Сентябрь 2017 - 20:54

Звідки намалювалося 6 годин? Півтори-дві - це чітко прописано в першому повідомленні. 
А оскільки моя ціна вдвічі більша за вашу, то і працювати повинно вдвічі менша кількість людей, тобто один.

2 години по 100 грн/год. Попкорн залиште собі. Стілець я візьму свій.

Задню включаємо?
Слідкуйте за ходом думок, 3 людини цю роботу виконують за 2 години, скільки часу потрібно щоб виконати цю ж само роботу одній людині? Задачка на программу 4-5 класу, та якщо вам тяжко підскажу, одна людина виконає цю роботу за шість годин, за годину я пропонував 50 грн, ви з барського плеча запропонували в двічі більше тобто 100, 6*100 маємо 600 грн. Де не зрозуміло?
  • 0

#9 Andrejka

Andrejka

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 687 сообщений
Отправлено 13 Сентябрь 2017 - 21:24

Задню включаємо?
Слідкуйте за ходом думок, 3 людини цю роботу виконують за 2 години, скільки часу потрібно щоб виконати цю ж само роботу одній людині? Задачка на программу 4-5 класу, та якщо вам тяжко підскажу, одна людина виконає цю роботу за шість годин, за годину я пропонував 50 грн, ви з барського плеча запропонували в двічі більше тобто 100, 6*100 маємо 600 грн. Де не зрозуміло?

Я свої умови не змінюю, на відміну від вас..
  • 0

#10 stellss

stellss

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 112 сообщений

Отправлено 13 Сентябрь 2017 - 21:31

Включить в собі мужика, майте мужність що трухонули в останню мить. :):):) А я вже було закотив рукава.
Ну оскільки наш спонсор блефував, пропозиція в силі.
А для андрейка, щоб не було скучно можете побазікати в іншій темі, http://bc-city.com/t...uzchiki-na-den/
Там для вас зовсім поле не пахане, є де розгулятись, за тіж пів сотні тонну розгрузити.

Сообщение отредактировал stellss: 13 Сентябрь 2017 - 21:50

• 0

#11 stellss

stellss

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 112 сообщений

Отправлено 18 Сентябрь 2017 - 19:02

Здається знаю звідки дзвін, оголошень начитались? https://www.olx.ua/u...html#c170dd6238

500 грн за годину хочете? Ну тоді вам на інших форумах потрібно сидіти, польща, чехія..... Навідь в Києві людині 500 грн не платять, вантажнику.

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных