Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

На що перетворився стадіон "Трудові резерви"?

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 7

#1 MI6

MI6

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 296 сообщений
  • Район:Таращанский массив

Отправлено 18 Июль 2017 - 10:49

Недавно я зайшов на стадіон і був неприємно здивований. Таке враження, що там проходили бойові дії. Гума в жахливому стані, тренеруватися легкоатлетам там неможливо.

Мене дивує той факт, что в 2007 стадіон "реконструювали":  на 2/3 частинах  трибун установили стільці, замінили газон, а замість вітчизняної чорної гуми положили помаранчеву ПОЛЬСЬКУ. Здавалося, що якщо покриття імпортне, то воно буде якісніше. А як вийшло  насправді- через 5 років почали з"являтися дірки!!

Коли була стара гума, то Біла Церква приймала змагання з чемпіонату України по легкої атлетики /серед дорослих/. регулярно проходили юніорські старти, Знаю, що перед Олімпіадою в Пекіні 2008

наші атлети збиралися проходити збори в БЦ, але побачивши якість нової гуми, вони відмовились від цього плану.

Раніше було чудове покриття, навіщо було його знімати і класти відверте лайно,  я  не розумію. Деребан грошей?

Прикро за місто. У нас завжди була чудова школа підготовки легкоатлетів,  а зараз вже для них нема нормальних можливостей тренеруватися. У нашому місті аж 1 нормальний стадіон і як його можна тримати у такому стані я не розумію.

Знаю, що стадіон власність міністерства освіти і тому місцева влада не може прямо підтримувати його технічний стан. Але йолки-палки, скільки часу пройшло, а ні Савук, а ні Дикий  конкретно нічого не зробили, щоб перевести стадіон на баланс міста!

Як на мене,  "Трудові резерви" пора ввжати нагальною проблемою міста.

p.s. фоток цього позору не маю, але  я думаю більшість вже бачили у що перетворився стадіон.

• 3

Мои сограждане американцы. Я рад сообщить вам сегодня, что подписал закон, который навечно поставит Россию вне закона. Мы начнём бомбардировку в течение пяти минут (Рональд Рейган)

#2 Spectral

Spectral

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9 847 сообщений
  • Район:Павличенко
Отправлено 18 Июль 2017 - 10:52

Дерибан грошей. Саме так. :pardon:

• 0

#3 onsamuy

onsamuy

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 345 сообщений
  • Район:поселок
Отправлено 18 Июль 2017 - 12:23

Мене дивує той факт, что в 2007 стадіон "реконструювали":  на 2/3 частинах  трибун установили стільці, замінили газон, а замість вітчизняної чорної гуми положили помаранчеву ПОЛЬСЬКУ.

якраз в тих роках (2009 здається) вдалося трохи побігати на тій гумі. Враження були досить позитивними. Не розумію, як так сталося

• 0

#4 Night fairy

Night fairy

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 169 сообщений
  • Район:Леваневского

Отправлено 18 Июль 2017 - 13:58

Була на стадіоні декілька раз за останні місяці. Підтримую кожне слово. Також хотіла створити подібну тему, але ніяк не наважилася.
P.S. Оренда цього ж стадіону на 5 годин коштує 18 тисяч.

Виникає безліч питань... 

• 0

#5 Фейсконтроль

Фейсконтроль

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 465 сообщений
  • Район:Гайок

Отправлено 18 Июль 2017 - 19:24

Там резина наверное такая польская как у нас на переезде лежит, пол года не прошло а кусками поотрывло....

• 0

#6 отторжение

отторжение

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 396 сообщений
  • Район:четвёртый, микро
Отправлено 18 Июль 2017 - 19:58

ні Савук, а ні Дикий  конкретно нічого не зробили, щоб перевести стадіон на баланс міста!

А зачем? Маловероятно что он себя хотя бы окупает.

Як на мене,  "Трудові резерви" пора ввжати нагальною проблемою міста.

Лучше сделать тротуары, по ним тоже можно бегать.

Там резина наверное такая польская как у нас на переезде лежит, пол года не прошло а кусками поотрывло....

Резина на переезде с нашего РТИ, и она была более-менее пока её не сняли и не хранили непонятно где и как.
  • 0
Bezymeny-1.jpg

#7 MI6

MI6

Прописанный

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 296 сообщений
  • Район:Таращанский массив

Отправлено 19 Июль 2017 - 01:02

А зачем? Маловероятно что он себя хотя бы окупает.

А школи чи лікарні себе окуповують?
Спорт це та галузь, яка має підтримуватися державою.

Нормальних стадіонів у нас і місті нема, тому місцева влада має зробити все можливе, щоб ТР перейшли на баланс міста. 

Не знаю наскільки це слухи, але ФК Олімпік Донецьк не проти був проводити матчі в БЦ. Проте наш стадіон далекий до стандратів Прем"єр-Ліги.

Лучше сделать тротуары, по ним тоже можно бегать

тротуари краще зробити за рахунок інших надходження, а спорт не чіпати. Він  у нас і так фінансується Ісландії збройні сили.

• 1

Мои сограждане американцы. Я рад сообщить вам сегодня, что подписал закон, который навечно поставит Россию вне закона. Мы начнём бомбардировку в течение пяти минут (Рональд Рейган)

#8 отторжение

отторжение

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 396 сообщений
  • Район:четвёртый, микро
Отправлено 19 Июль 2017 - 21:58

Спорт це та галузь, яка має підтримуватися державою.

Так стадион и есть государственный. Пускай поддерживает.
  • 0
Bezymeny-1.jpg

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных