Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

почему в детских больницах матерям детей старше 6-ти лет запрещено пребывать вместе с ребёнком?

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 27

#21 alfAurum

alfAurum

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 416 сообщений
  • Район:Вокзальна
Отправлено 07 Июнь 2017 - 08:52

По темі порада: за діагнозом - в ОХМАТДИТ.

+1

Нам в БЦ теж такі діагнози ставили і операції обіцяли, що страшно було. Поїхали в ОХМАТДИТ - за 1 прийом перевірили і сказали: "чекайте, переросте". Пройшов час і все минулось. Правда, наші лікарі не дуже хочуть направлення в ОХМАТДИТ давати. Дільничий педіатр скаржилась, коли направлення підписувала, що в ОХМАТДИТ з БЦ лікарів сміються типу: "О! Знов ці білоцерківські дурні когось на діагностування прислали". А нашим БЦ дурням розумієш, образливо. Такі реалії.

• 0

#22 =ЗЛОЙ=

=ЗЛОЙ=

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 914 сообщений
  • Район:БЦ

Отправлено 07 Июнь 2017 - 08:58

Мда... логика конечно архиидиотическая получается... придумаю абышо, лишь бы в охматдет не отправлять  :shot:

Утрированно конечно максимально, но напрашивается вывод, что когдато чьё-то ЧСВ сыграет с ним, а заодно и с пациентом очень плохую "шутку"

• 1
ИзображениеИзображение
Кабы я была царица…......Шиги-риги-риги-дана...
Я б тусила: ынца, ынца!... Я весела й трохи п’яна

#23 bcname

bcname

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 44 сообщений
  • Район:Центр

Отправлено 07 Июнь 2017 - 09:01

+1

Нам в БЦ теж такі діагнози ставили і операції обіцяли, що страшно було. Поїхали в ОХМАТДИТ - за 1 прийом перевірили і сказали: "чекайте, переросте". Пройшов час і все минулось. Правда, наші лікарі не дуже хочуть направлення в ОХМАТДИТ давати. Дільничий педіатр скаржилась, коли направлення підписувала, що в ОХМАТДИТ з БЦ лікарів сміються типу: "О! Знов ці білоцерківські дурні когось на діагностування прислали". А нашим БЦ дурням розумієш, образливо. Такі реалії.

Згодна,згодна на 200 відсотків. Але ж і ситуаціі бувають різні, я вам скажу. Коли у дитини шести років приступ серед ночі, температура 35, і ти незнаєш що робити, то першим ділом хватаєш на руки і зо всіх сил преш в прийомну. І чекаєш, чекаєш, декілька суток, що вони вирішать апендицит чи ні? І сидиш як на пороховій бочці, і боїшся щось сказати їм, бо вони ж компетентні люди, а ти тємнота у цій справі, страшно ловити себе на думці , чи дойде діло до перитониту чи пронесе. 

• 0

Добрі слова залишають у душах людей прекрасний слід. Вони пом'якшують, втішають і зціляють серце того, хто їх чує ...

#24 Night fairy

Night fairy

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 235 сообщений
  • Район:Леваневского

Отправлено 07 Июнь 2017 - 09:10

Воно то так... От Ви пишете про ситуацію, що жіночка прийшла в лікарню, щоб підмити свою восьмирічну донечку. Ви мене вибачте, шестирічного сина теж треба підмивати? Розумію Вас, як маму,піклуючись... Але дитина до такого віку не навчена це зробити сама? По темі: піклування про хворого прискорює одужання, це так. Але якщо Ви, провідуючи свою дитину, будете створювати навколо дитини позитив, то і дитині буде тільки краще від цього. Лікарня таки вчить самостійності,і в сім років моя дитина могла зібрати все необхідне для лікарні сама, по списку, який сама і писала. Не говорячи, помитися і т.п.
P.S. Не всі тьоті-медсестри - злюки. Але якщо так налаштовувати свою дитину, то так і буде, так і буде бачити один негатив.
  • 0

#25 bcvita

bcvita

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 163 сообщений
Отправлено 07 Июнь 2017 - 09:16

Воно то так... От Ви пишете про ситуацію, що жіночка прийшла в лікарню, щоб підмити свою восьмирічну донечку. Ви мене вибачте, шестирічного сина теж треба підмивати? Розумію Вас, як маму,піклуючись... Але дитина до такого віку не навчена це зробити сама? По темі: піклування про хворого прискорює одужання, це так. Але якщо Ви, провідуючи свою дитину, будете створювати навколо дитини позитив, то і дитині буде тільки краще від цього. Лікарня таки вчить самостійності,і в сім років моя дитина могла зібрати все необхідне для лікарні сама, по списку, який сама і писала. Не говорячи, помитися і т.п.
P.S. Не всі тьоті-медсестри - злюки. Але якщо так налаштовувати свою дитину, то так і буде, так і буде бачити один негатив. 

Ситуаціі різні. Є ж відділення, де діти не встають.

Сообщение отредактировал bcvita: 07 Июнь 2017 - 09:19

• 0
Не бойтесь делать ошибки, бойтесь их повторять!

#26 Night fairy

Night fairy

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 235 сообщений
  • Район:Леваневского

Отправлено 07 Июнь 2017 - 09:27

Правда, наші лікарі не дуже хочуть направлення в ОХМАТДИТ давати. Дільничий педіатр скаржилась, коли направлення підписувала, що в ОХМАТДИТ з БЦ лікарів сміються типу: "О! Знов ці білоцерківські дурні когось на діагностування прислали". А нашим БЦ дурням розумієш, образливо. Такі реалії.

Дякую за розуміння.)) Так, Ви праві - з наших лікарів у Києві сміються!!! У нашому конкретному випадку - було безліч виписок та діагнозів на руках, і кругом за 9 років були одні і ті ж фрази : "Патології не виявлено", та "Здорова". Також у ОХМАТДИТі за 1 прийом був установлений діагноз. Коли привезла діагноз у нашу Б.Ц., пішла з ним зразу до головного лікаря. Бо не побачити за 9 років такого то могли тільки сліпі та дурні. Да, багато тоді у мене було справ. Хотіла знайти всіх лікарів, які не бачили діагноза, та писали, що ми здорові. З того часу - консультація, прийом та назначення лікування - лише в ОХМАТДИТі, стаціонар у нас. За що вдячна нашим лікарям, так це за те, що потім, з року в рік, щоб хоч якось мене "усмирити", (бо я ладна була усіх роздерти на шматки), пропонували безкоштовні путівки оздровчого типу, при чому, двічі на рік. 

І чекаєш, чекаєш, декілька суток, що вони вирішать апендицит чи ні? І сидиш як на пороховій бочці, і боїшся щось сказати їм, бо вони ж компетентні люди, а ти тємнота у цій справі, страшно ловити себе на думці , чи дойде діло до перитониту чи пронесе. 

А от якраз чекати, та ще і декілька суток, не потрібно. Стало дитині краще - і в столицю. До спеціалістів!

Там рідні завжди поруч. Мова зараз іде про звичайне відділення. А не про тяжко хворих, які не встають.

Сообщение отредактировал Night fairy: 07 Июнь 2017 - 09:23

• 1

#27 bcname

bcname

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 44 сообщений
  • Район:Центр

Отправлено 07 Июнь 2017 - 09:45

P.S. Не всі тьоті-медсестри - злюки. Але якщо так налаштовувати свою дитину, то так і буде, так і буде бачити один негати

Ви не зрозуміли мене просто. Але якщо я правильно зрозуміла на той момент, то саме ось ця ситуація з дівчинкою 8 років, якраз і мала місце бути. Бо дитина чи то зі швами, чи то щось інше. Але ще не вставала. Скажу чесно,не дуже вникала, бо мозги кипіли за своє. Тому якщо у такому відділеня прийдеться мамі підмивати хлопчика 6 років, абсолютно не бачу поблеми. 

Ну чому в пологовому є платні палати, а в дитячому відділенні їх немає? Чому ми мусимо платити за те, що провідуємо своїх дітей? За що платити, якщо мама спить скручена в дитячих ногах?

Нехай узаконять це, щоб ми не відчували себе собаками, і не ховались по закутках лікарень.

Дякую за розуміння.)) Так, Ви праві - з наших лікарів у Києві сміються!!! У нашому конкретному випадку - було безліч виписок та діагнозів на руках, і кругом за 9 років були одні і ті ж фрази : "Патології не виявлено", та "Здорова". Також у ОХМАТДИТі за 1 прийом був установлений діагноз. Коли привезла діагноз у нашу Б.Ц., пішла з ним зразу до головного лікаря. Бо не побачити за 9 років такого то могли тільки сліпі та дурні. Да, багато тоді у мене було справ. Хотіла знайти всіх лікарів, які не бачили діагноза, та писали, що ми здорові. З того часу - консультація, прийом та назначення лікування - лише в ОХМАТДИТі, стаціонар у нас. За що вдячна нашим лікарям, так це за те, що потім, з року в рік, щоб хоч якось мене "усмирити", (бо я ладна була усіх роздерти на шматки), пропонували безкоштовні путівки оздровчого типу, при чому, двічі на рік. 

А от якраз чекати, та ще і декілька суток, не потрібно. Стало дитині краще - і в столицю. До спеціалістів!

Там рідні завжди поруч. Мова зараз іде про звичайне відділення. А не про тяжко хворих, які не встають.

Якраз і не поруч, я зі своєю дитиною якраз і попала в таку халепу. Не по темі ,але все ж таки повернусь до свого конфлікту з головним лікарем, я не прийшла ночувати, і одразу ж не зрозуміла чому мене повели наверх і влаштували допит "Чому я тут? І що я тут роблю?"  і потребували гроші за перебування. Коли я відповіла ,що моїй дитині майже шість років і я маю право знати що з нею і що їй призначили ,то мені сказали :"Є наказ!!!!"  А як спитала :" А заплатити , мені треба за що?"  тут же приказали залишити заклад!

Нехай всі дітки будуть здорові, мами і папі за них щасливі.

Щиро хочу, щоб нам не довелось привчати до самостійності наших дітей в задушливих палатах лікарень.

І нехай 79 річні бабушки лікарі, у такому віці сидять на пенсіі, глядять онуків-правнуків, і вступлять місце своїм же молодим колегам.

Миру, добра, злагоди, нам і нашим діткам.

Гарного дня вам всім, форумчани :))

Сообщение отредактировал bcname: 07 Июнь 2017 - 09:48

• 0

Добрі слова залишають у душах людей прекрасний слід. Вони пом'якшують, втішають і зціляють серце того, хто їх чує ...

#28 Lava

Lava

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 388 сообщений

Отправлено 09 Июнь 2017 - 08:52

+1

Коли телефонуєш в Київ і кажеш, що з БЦ. Дуже дивуються, що наші лікарі по різним пустякам в Охмадит або іншу лікарню відправляють. Навіть укол роблять дітям від 10 років!

• 0

Звертайтесь якщо потрібна консультація по ремонту, вибору комплектуючих

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных