Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

почему в детских больницах матерям детей старше 6-ти лет запрещено пребывать вместе с ребёнком?

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 27

#1 termo

termo

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 465 сообщений
  • Район:Коми

Отправлено 05 Июнь 2017 - 23:26

у детей итак стресс из-за уколов, смены обстановки, криков других детей,

а тут ещё оказывается есть какой то официальный запрет для мам.

Есть ли на самом деле такой официальный запрет?

• 1

Sic transit gloria mundi

#2 Night fairy

Night fairy

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 235 сообщений
  • Район:Леваневского

Отправлено 06 Июнь 2017 - 00:26

Есть, с давних времен, официальный. Но есть и платная услуга, тоже официальная. Не помню уже, до какого возраста она действует. Оплачиваешь койко-место и можешь находиться рядом с ребенком. Во всяком случае, когда то так было. Сейчас - не знаю, может что изменилось.

• 0

#3 maximbts

maximbts

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 233 сообщений
  • Район:ДНС

Отправлено 06 Июнь 2017 - 08:00

За деньги можно все. Бабло побеждает зло!

• 0

#4 BIT

BIT

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 226 сообщений
  • Район:all
Отправлено 06 Июнь 2017 - 09:00

Лежачий, с поломанной ногой, в возрасте 7 лет продолжительное время я был в детской больнице в БЦ.

Ну небыло мамочек там, которые ночуют. (По крайней мере с детьми моей возрастной категории.)

И время посещений было ограниченным.

Год 1983й кажись.

• 0
"On the Internet nobody knows you are a Frog"

#5 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11 722 сообщений
Отправлено 06 Июнь 2017 - 11:26

у детей итак стресс из-за уколов, смены обстановки, криков других детей,
а тут ещё оказывается есть какой то официальный запрет для мам.

на государственном уровне для обычных больных нет ни разрешения, ни запрета, это решает конкретная больница
просто попросите у медперсонала показать его

для детей до 6 лет и тяжелобольных старшего возраста государством разрешено пребывание родственников:

http://zakon2.rada.g...2/paran455#n455
Стаття 64. Пільги, що надаються матерям в разі хвороби дітей

При неможливості госпіталізації або відсутності показань до стаціонарного лікування хворої дитини мати або інший член сім'ї, який доглядає дитину, може звільнятися від роботи з виплатою допомоги з фондів соціального страхування у встановленому порядку. При стаціонарному лікуванні дітей віком до шести років, а також тяжкохворих дітей старшого віку, які потребують за висновком лікарів материнського догляду, матері або іншим членам сім'ї надається можливість перебувати з дитиною в закладі охорони здоров'я із забезпеченням безплатного харчування і умов для проживання та виплатою допомоги по соціальному страхуванню у встановленому порядку.

Сообщение отредактировал Ах!: 06 Июнь 2017 - 11:54

• 1

#6 bcname

bcname

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 44 сообщений
  • Район:Центр

Отправлено 06 Июнь 2017 - 21:02

Батьки та близькі родичі також мають право перебувати поруч з дитиною в лікарні, незалежно від її віку. Винятком є відділення реанімації та опікові та операційні. 

Але ота  79 річна бабушка,1938 року народження,  якає головним лікарем дитячої лікарні, управляє нами, батьками, як маріонетками, і кожна мама, повинна прийти до неї на поклон, заплатити, щоб вона дозволила. 

Сама  нещодавно побувала у "такій шкурі", відмовилась платити, в результаті, вислухала купу гидоти у свою адресу (що держава надала моїй дитині таку послугу, що медсестри своїми руками перуть постіль, купують фарбу і т.д,  а я ж така неблагодарна)...

Але як сказала одна лікар з тієї ж лікарні :"А що Ви хочете? Якщо закони нові, а нами ще й досі "управляє СОВОК!!!".

Сообщение отредактировал bcname: 06 Июнь 2017 - 21:03

• 1

Добрі слова залишають у душах людей прекрасний слід. Вони пом'якшують, втішають і зціляють серце того, хто їх чує ...

#7 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11 722 сообщений
Отправлено 06 Июнь 2017 - 21:13

Батьки та близькі родичі також мають право перебувати поруч з дитиною в лікарні, незалежно від її віку. Винятком є відділення реанімації та опікові та операційні. [/size][/font]

где такое написано?
  • 0

#8 bcname

bcname

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 44 сообщений

Отправлено 06 Июнь 2017 - 21:38

Нажаль, на даний момент, перебування з дитиною старше 6 років, залежить лиш від настрою, пихатості і такси головного лікаря.

Але Вас ніхто не може витурити за шкуру, з територіі закладу, Ви можете там перебувати без надання ліжкомісця. 

Скоро, сподіваюсь зовсім скоро, ми, батьки зможемо законно, не ховаючись поза закутки, як ті собаки, бути поруч зі своїми дітьми. Підтримувати і піклуватись про них.

Прошу подивитись відео:

https://youtu.be/MAFc94Coiok

Сообщение отредактировал bcname: 06 Июнь 2017 - 21:58

• 2

Добрі слова залишають у душах людей прекрасний слід. Вони пом'якшують, втішають і зціляють серце того, хто їх чує ...

#9 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11 722 сообщений
Отправлено 06 Июнь 2017 - 21:47

Але там ще є доповнення до цієї статті , за 2016 рік

я полностью процитировала статью действующего сегодня закона в редакции от 1.01.2016
других норм и изменений в нем нет
  • 0

#10 bcname

bcname

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 44 сообщений

Отправлено 06 Июнь 2017 - 22:06

я полностью процитировала статью действующего сегодня закона в редакции от 1.01.2016
других норм и изменений в нем нет

Ви знаєте, якщо це шкодить психічному і психоневрологічному стану моєї дитини, то я можу довести свою правоту. Бо за чотири дні перебування, моїй дитині не поставили жодного діагнозу ,а "шурували" два рази в день такий антибіотик, що її таааак трухало, гірше ніж тоді, як ми серед ночі туди потрапили. Лиш після того як чоловік зробив кіпіш- змінили схему лікування. Лиш тоді,   з нами почали говорити по іншому. 

Звісно можна було б звернутись в "горздрав" чи до суду , бо маю купу відео на телефон, і навіть саму розмову з головним лікарем, як я з титиною і відкритою веною покинула лікарню, але зважаючи  вік бабушки, нестачу свого часу, залишу  все так як є. 

Але з іншого боку можливо завдяки моїй ситуаціі, можна закатати такий "резонанс", що поправку до закону внесуть дуже швидко. 

Сообщение отредактировал bcname: 06 Июнь 2017 - 22:13

• 0

#11 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11 722 сообщений
Отправлено 06 Июнь 2017 - 22:19

Ви знаєте, якщо це шкодить психічному і психоневрологічному стану моєї дитини, то я можу довести свою правоту.

здесь,в свете темы о ночном пребывании в больнице с ребёнком старше 6 лет, не требующего особого материнского ухода по предписанию врача, пока не убедили
  • 0

#12 Night fairy

Night fairy

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 235 сообщений

Отправлено 06 Июнь 2017 - 22:19

Але з іншого боку можливо завдяки моїй ситуаціі, можна закатати такий "резонанс", що поправку до закону внесуть дуже швидко. 

Якщо будете висловлювати свої обурення лише тут, на форумі - не внесуть, ніколи.

• 1

#13 bcname

bcname

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 44 сообщений

Отправлено 06 Июнь 2017 - 23:10

Якщо будете висловлювати свої обурення лише тут, на форумі - не внесуть, ніколи.

Та кажу ж що найбільше шкода свого часу і цю ж таки  бабушку-головного лікаря, бо вона у свої 79 вже і так заїкаїться і вся труситься, навіщо ж це такий гріх на душу брати. 

здесь,в свете темы о ночном пребывании в больнице с ребёнком старше 6 лет, не требующего особого материнского ухода по предписанию врача, пока не убедили

Але ж так і мало хто залишається там ночувати, існує певна такса, для медсестри. 

Щодо свого випадку можу сказати, що я прийшла в понеділок зранку дізнатись все ж таки діагноз своєї дитини, і яке їй назначили лікування, а мене одразу до головного лікаря на оголошення суми благодійного внеску.

Сообщение отредактировал bcname: 06 Июнь 2017 - 23:08

• 0

#14 Night fairy

Night fairy

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 235 сообщений

Отправлено 07 Июнь 2017 - 00:05

Та кажу ж що найбільше шкода свого часу і цю ж таки  бабушку-головного лікаря, бо вона у свої 79 вже і так заїкаїться і вся труситься, навіщо ж це такий гріх на душу брати. 

А Ви, дивлячись у завтрашній день, не бабцю жалійте... Тут всі гарно пишуть, а як до діла...
Вибачте, нічого особистого. Мені мої діти були дорожчі за всі прибаутки. І коли мені потрібно було бути поруч з дитиною в лікарні - так, платила. Бо діти - то найдорожче. 

• 3

#15 termo

termo

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 465 сообщений
  • Район:Коми

Отправлено 07 Июнь 2017 - 02:33

если бы дело касалось лишь необходимости внести какую то по сути незначительную сумму за пребывание мамы, то я бы не поднимал вопрос вообще.

дело в том, что врач может пойти на принцип, например из-за плохого настроения или возникшей по какой то причине антипатии к новоприбывшим и не разрешить остаться маме,

а у ребёнка на фоне интоксикации организма, стресса, температуры во время сна могут возникнуть ночные страхи- это довольно неприятное зрелище, вполне себе опасное для ребёнка, так как он неадекватен и при этом активно двигается, может упасть с кровати, пораниться, и вот

как можно оставить ребёнка в палате, среди чужих людей, зная что подобные страхи могут возникнуть в любой момент сна?

да и вообще, без всех этих ужасов всё равно мать должна быть с ребёнком, если только сам ребёнок не воспротивится или она будет нарушать правила пребывания в медучреждениях.

живём в 21-м веке, а кто то всё ещё вправе в самые тяжёлые моменты разлучить мать и ребёнка- это настолько дико для меня.

• 1

Sic transit gloria mundi

#16 maximbts

maximbts

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 233 сообщений
  • Район:ДНС

Отправлено 07 Июнь 2017 - 05:25

А еще нужно контролировать, что детенку колят: есть там антибиотики или прость новокаин. И просить ампули обратно.

• 1

#17 bcname

bcname

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 44 сообщений

Отправлено 07 Июнь 2017 - 05:50

А Ви, дивлячись у завтрашній день, не бабцю жалійте... Тут всі гарно пишуть, а як до діла...
Вибачте, нічого особистого. Мені мої діти були дорожчі за всі прибаутки. І коли мені потрібно було бути поруч з дитиною в лікарні - так, платила. Бо діти - то найдорожче. 

Так ото ж то, за своє найдорожче, я й пришйла дізнатись, в понеділок, о восьмій ранку,  перш за все діагноз, якого повторюсь за чотири дні так і не було, за чотири дні не взяли жодних аналізів, зате назначили лікування по схемі,  не зрозуміло від якої хвороби, Я мама, і перш ніж затикати ГЛОТКИ  грошима, я повинна знати, що з моєю дитиною? що їй колять, капають у вену вже чотири дні? В яких дозах? І чого дитині стає лиш гірше?

Я на власні очі бачила як на одному з поверхів, на диванах застелених клейонкою, на які, як виявилось  сідати не можна, одним краєчком сіднички  сидів хлопчик, тих самих шести-семи років, він таааак плакав за мамою, що душа просто розривалась від його слів :"мама-мамочка, моя мамочка!", інша ситуація, коли жінка прийшла просто підмити свою восьмирічну донечку, заплести і погодувати, її одразу ж повели наверх ,платити БАБЛО, бо вона зайшла до палати. Є купа історій, і ви всі знаєте про них. 

А справа добровільних внесків, лампочки, і миючі засоби, у такі моменти мене якось мало хвилюють, якщо я забажаю, то я перерахую  "добровільний внесок", а захочу-ні. Але ж зазвичай ми просто кладемо їх в кишені тих, хто калічить нас і наших дітей.

І як ви кажете:"Вибачте, нічого особистого.", але ми самі привчили всім все давати, давати медсестрі, що вона дасть вчасно твоїй дитині пугулку, платити санітарці, щоб придивилась за твоєю дитиною, платити незнаю за що головному лікарю лікарні, лиш би заткнути пельку. І щоб вона недай боже сьогодні без налічки додому не пішла.

Сообщение отредактировал bcname: 07 Июнь 2017 - 06:09

• 1

#18 Густав

Густав

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 058 сообщений
  • Район:вокзальная

Отправлено 07 Июнь 2017 - 06:47

Ви знаєте, якщо це шкодить психічному і психоневрологічному стану моєї дитини, то я можу довести свою правоту.

ну вот так всегда сперва вытирают сопельки лет до 18, а потом жалуются что вырос инфантильный оболтус который ничем не интересуется и плывет по течению куда мама направит

я вот в детстве часто в больницах лежал, все время один, как думаю и многие на этом форуме и ничего - выросли нормальными людьми

• 2

#19 Night fairy

Night fairy

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 235 сообщений

Отправлено 07 Июнь 2017 - 08:22

Уважно прочитала Ваш крик душі. Розумію Вас.Коли Ви знервовані і збудженні, все це передається і Вашій дитині. Вище автор правильно сказав: всі лежали самі, без мамів, у лікарні. Більше того, моя дитина лежала там скільки раз у дитинстві сама, що і ворогу не побажаю. А з іншої сторони, це виховало у ній самостійність, і зробило її загартованою по житті. А ще - не зважаючи на те, що це лікарня, завжди було багато друзів, і завжди допомагала тим у палаті, хто цього потребував. Але це окрема тема. По темі порада: за діагнозом - в ОХМАТДИТ. У нас немає кому ставити діагнози, тим більше, за сутки чи двоє. Нам ставили дев'ять років, і не поставили. У Києві - за один прийом. Це просто інформація для роздумів. До речі, там і платити не потрібно. І на стаціонарі з дитиною можна бути.
  • 4

#20 bcname

bcname

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 44 сообщений

Отправлено 07 Июнь 2017 - 08:51

Уважно прочитала Ваш крик душі. Розумію Вас.Коли Ви знервовані і збудженні, все це передається і Вашій дитині. Вище автор правильно сказав: всі лежали самі, без мамів, у лікарні. Більше того, моя дитина лежала там скільки раз у дитинстві сама, що і ворогу не побажаю. А з іншої сторони, це виховало у ній самостійність, і зробило її загартованою по житті. А ще - не зважаючи на те, що це лікарня, завжди було багато друзів, і завжди допомагала тим у палаті, хто цього потребував. Але це окрема тема. По темі порада: за діагнозом - в ОХМАТДИТ. У нас немає кому ставити діагнози, тим більше, за сутки чи двоє. Нам ставили дев'ять років, і не поставили. У Києві - за один прийом. Це просто інформація для роздумів. До речі, там і платити не потрібно. І на стаціонарі з дитиною можна бути.

Дякую за поради, вони дійсно реальні.

Але все ж таки хочу сказати, що лікарня не вчить і не навчить дитину бути самостійною, ну не можу я внушати своїй дитині у 6 років, що вона попаде у лікарню і мусить стиснути зуби і виконувати все, що їй скаже зла тьотя- медсестра. Якщо вони при мені дозволяли собі прикрикувати, різко хватати за руку, щоб підключити систему, або на прохання дівчинки 10 років ( з  палати), завести до туалету, чи подати судно,  сказати :" ТЕРПИ! Я ЯК ПОЧНУ ВАС ВСІХ ВОДИТИ ТО МЕНІ ДНЯ НЕ ХВАТИТЬ!!!". 

Скажу більше, теперішн' покоління лікарів  визнає, що набагато  краще, коли поряд, у важкі часи, з дитиною хтось із рідних. Піклується. Це пришвидшує одужання.

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных