Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Білоцерківчани і Швидка допомога

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 4

#1 pheline

pheline

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 151 сообщений

Отправлено 23 Май 2017 - 19:17

Як на вашу думку, в нашому місті машини на дорогах нормально пропускають Швидку?
А то ось таке пишуть (dmsnet - це один з білоцерківчан, який зараз найнявся на роботу в Ужгороді)

https://forum.pravda...?topic=967709.0

"ну частенько видел скорую в БЦ которую не пропускали или так с напрягом и большой неохотой ...
 просто контраст сильный с Ужгородом , где от скорой шарахаются чтоб пропустить ..."

Сообщение отредактировал pheline: 23 Май 2017 - 19:23

• 0

#2 wxw

wxw

Прописанный

• Пользователь-
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 675 сообщений
Отправлено 23 Май 2017 - 20:37

Незнаю каким местом он смотрит но я например замечаю что в основном нормально у нас пропускают машины со спец сигналами.
  • 1
Hala Madrid!

#3 Natalka-Poltavka

Natalka-Poltavka

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 319 сообщений

Отправлено 23 Май 2017 - 20:48

Точно знаю, что зимой иногда не пропускает гололёд) Конечно, это не смешно, по теме - всё нормально, отец работает на скорой

P.S. Не разводите панику подобными темами  :yes:

Сообщение отредактировал Natalka-Poltavka: 23 Май 2017 - 20:48

• 0

Шьём рюкзачки и сумки =)

#4 maximbts

maximbts

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 219 сообщений
  • Район:ДНС

Отправлено 23 Май 2017 - 20:59

Я такого свинства, як не пропустити швидку, не помічав. І сам намагаюсь "на двох колесах" їхати, і навколо мене також всі поступаються місцем. Не так, звичайно, як у Європі (є чудове відео на youtube), де обочини широкі, але все ж таки машина проїхати може.

• 0

#5 pheline

pheline

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 151 сообщений

Отправлено 23 Май 2017 - 21:06

Точно знаю, что зимой иногда не пропускает гололёд) Конечно, это не смешно, по теме - всё нормально, отец работает на скорой

P.S. Не разводите панику подобными темами  :yes:

та ні, паніку не розвожу,  я  навіть дуже критично оцінюю дописи цієї людини, бо це не перший раз коли він на тому форумі погано про  наше місто пише, що мені звичайно не подобається; а я люблю своє місто, у мене багато родичів тут, і мені неприємно таке читати від нього... але одне діло я, а інше -  думкa групи людей, які також тут живуть поряд :ad:

якщо Ваш батько працює на Швидкій і каже, що в БЦ  в цьому плані все нормально, то це значить, що дійсно все ок.... бо хто ще краще може оцінити ситуацію як той, хто сам працює на Швидкій;  рада за наше місто і давайте будемо ще кращими!
шануймося - бо ми того варті :beer:

Сообщение отредактировал pheline: 23 Май 2017 - 21:20

• 1

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных