Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
* * * * * 1 Голосов

Прививка АКДС в дитячій лікарні

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 95

#81 nataly33333

nataly33333

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 1 сообщений

Отправлено 12 Июнь 2018 - 15:18

Мы везли из Фастова. Уложились в час с копейками. Но там был только Гексаксим и срок до конца 06.2018.

Подскажите в какой аптеке в фастове продается Гексаксим? Перевозили в холодильнике? И еще  вопрос - где вам провели вакцинацию, дело в том что  у нас в Володарке педиатр просто отказывается вакцинировать "чужой" вакциной, говорит что не имеет права этого делать.

• 0

#82 Инэсс

Инэсс

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 715 сообщений
Отправлено 12 Июнь 2018 - 22:26

У нас всячески поощряют вакцинацию покупной вакциной. В участкоаой поликлинике проводят осмотр, потом выдают сумку холодильник и отправляют за вакциной. Поэтому делали в поликлинике по месту жительства.
04565 62552 Аптека в Фастове.

Сообщение отредактировал Инэсс: 12 Июнь 2018 - 22:27

• 0
Люди говорят, что ты изменился, когда ты просто перестал вести себя, как им хочется.

#83 Оксана ооо

Оксана ооо

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 10 сообщений

Отправлено 09 Август 2018 - 00:12

Ми зробили 2 тижні тому індійську вакцину АКДС, так як нам вже 10 міс, а в аптеках Білої Церкви імпортної вакцини небуло і не відомо коли буде. Боялися, хвилювалися....Але все пройшло більш-менш. Була температура 1 добу 38, попередньо давали нурофен та феністил. На другу добу вже температури не було. Ніжку правда роздуло добряче, почервоніла, але через 3 дні почала стухати . Зараз залишилося ущільнення з горошину. Але м/с попередила що на цю вакцину така реакція. Отже не все так страшно як описують

• 0

#84 Ali4ka

Ali4ka

Кулинар Года - 2014 + Мисс Форума - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6 640 сообщений
  • Район:Центр
Отправлено 09 Август 2018 - 12:57

А мы в двух аптеках в очереди на импортную. Нам индийскую нельзя. В сентябре в садик, мечтала за лето привить ребенка. Мечты-мечты...

• 0

#85 Оксана ооо

Оксана ооо

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 10 сообщений

Отправлено 09 Август 2018 - 13:01

А мы в двух аптеках в очереди на импортную. Нам индийскую нельзя. В сентябре в садик, мечтала за лето привить ребенка. Мечты-мечты...

ми теж записані ще з весни у двох аптеках, але сказали , що до кінця літа точно небуде вакцини, а далі - хто знає.. Тому і вирішили робити індійську

Сообщение отредактировал Оксана ооо: 09 Август 2018 - 13:02

• 0

#86 Riot

Riot

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 063 сообщений
  • Район:Тармас, 700тка

Отправлено 09 Август 2018 - 15:35

Була температура 1 добу 38, попередньо давали нурофен та феністил. На другу добу вже температури не було. Ніжку правда роздуло добряче, почервоніла, але через 3 дні почала стухати . Зараз залишилося ущільнення з горошину. Але м/с попередила що на цю вакцину така реакція. Отже не все так страшно як описують

Це не все так страшно?  :be:

Із інструкції нормальної вакцини:

"При повышении температуры выше 38,5С более чем у 1% привитых или возникновении выраженных местных реакций ( отек мягких тканей диаметром более 5 см; инфильтраты диаметром более 2 см) более чем у 4% привитых, а также тяжелых поствакцинальных осложнений, прививки препаратом данной серии прекращают." 

Ви мама екстримал. 

• 2

#87 Ali4ka

Ali4ka

Кулинар Года - 2014 + Мисс Форума - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6 640 сообщений
  • Район:Центр
Отправлено 09 Август 2018 - 16:27

Втюхивают в наших детей всякое низкопробное ГЭ :mad: Сволочи(с).

• 0

#88 Riot

Riot

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 063 сообщений

Отправлено 09 Август 2018 - 18:34

Втюхивают в наших детей всякое низкопробное ГЭ :mad: Сволочи(с).

Батьки самі і втюхують. Ніхто насильно нікому нічого не колить..
тема вічна, зараз тут мене можуть назвати антивакцинатором і тд бо на мої вуха лапша не сідає про живу вакцину і про те що такі реакції норма.
  • 1

#89 Оксана ооо

Оксана ооо

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 10 сообщений

Отправлено 09 Август 2018 - 23:24

Батьки самі і втюхують. Ніхто насильно нікому нічого не колить..
тема вічна, зараз тут мене можуть назвати антивакцинатором і тд бо на мої вуха лапша не сідає про живу вакцину і про те що такі реакції норма.

Я мама чотирьох дітей і медпрацівник.Не робити вакцини теж страшно, подивіться новини.Вакцина теж не може бути повністю без реакції на неї організмом дитини. Я не примушую нікого її робити, я висловила свою думку для тих мам, які вагаються робити цю вакцину чи ні.Старшій дитині теж робила Індію, на першу була такаж реакція, на другу менша, третя - без реакції. А що робити, якщо не має іншого вибору. Діти постійно падають, бігають, на щось наштрихуються і вколотися чимось можуть, і поранитися, бо це дитина. Правець і дифтерія - це теж не шутки. Хто не хоче не робіть - вас ніхто не примушує, але не робіть ажіотаж Бо зараз не знаєш, що краще -робити чи не робити

• 0

#90 Riot

Riot

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 063 сообщений

Отправлено 10 Август 2018 - 10:41

Я мама чотирьох дітей і медпрацівник.Не робити вакцини теж страшно, подивіться новини.Вакцина теж не може бути повністю без реакції на неї організмом дитини. Я не примушую нікого її робити, я висловила свою думку для тих мам, які вагаються робити цю вакцину чи ні.Старшій дитині теж робила Індію, на першу була такаж реакція, на другу менша, третя - без реакції. А що робити, якщо не має іншого вибору. Діти постійно падають, бігають, на щось наштрихуються і вколотися чимось можуть, і поранитися, бо це дитина. Правець і дифтерія - це теж не шутки. Хто не хоче не робіть - вас ніхто не примушує, але не робіть ажіотаж Бо зараз не знаєш, що краще -робити чи не робити

Новини не дивлюсь, там зараз одна маячня. журналісти не висловлюють свою думку, вони залежать від інших.

Як це вакцина не може бути без реакцій? Тобто нам в дитрнстві щось не правильно робили? В мене реакцій не було, крім проби манту, це що тепер буде?  :ohmy:

Чому в інших вакцинах реакція є побічною дією і після появи такої реакції вакцину не колять дитині, а то й усій державі? Лише у нас індійська "жива" ( хтось курнув мабуть кажучи таке). В сусідній державі від індійської відмовились більше 5 років тому, бо були такі реакції як ви описали і вони вирішили не економити на здоровї дітей, а закупили перевірену.

Сказала декільком іноземним лікарям про те, що наші лікарі кажуть про цю "вакцину" і які реакції у дітей, вони в шоці були! 

Я нікого не спонукаю не вакцинувати дітей, просто чим попало вакинувати не вихід теж... 

• 1

#91 Оксана ооо

Оксана ооо

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 10 сообщений

Отправлено 10 Август 2018 - 21:24

Сьогодні телефонували з двох аптек, що зявилася вакцина гексаксим. Бажаючі можуть придбати, одна з аптек Мультифарм

• 0

#92 GIRL

GIRL

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 124 сообщений

Отправлено 16 Август 2018 - 13:27

мами не щеплених діток,поділіться досвідом як ви оформлюєте своїх діток у садочки без щеплень?

• 0

#93 Riot

Riot

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 063 сообщений

Отправлено 16 Август 2018 - 15:51

мами не щеплених діток,поділіться досвідом як ви оформлюєте своїх діток у садочки без щеплень?

У вас виникли проблеми? Розкажіть будь ласка, цікаво!
  • 0

#94 nataliyariz

nataliyariz

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 314 сообщений
Отправлено 17 Август 2018 - 19:22

Три дня назад сделали первую АКДС,очень с большой задержкой, уже 6 месяцев. В аптеках не было бельгийской или французской, решились на индийскую. Очень боялись и нервничали, но не готовы были не прививать. Слава Богу и медперсоналу, все прошло очень удачно. Температуры не было, нога не опухла, не краснела. Была детка чуть капризнее в первые пару часов. Давали фенистил и нурофен за сутки до вакцинации и двое суток после. 

• 0

#95 GIRL

GIRL

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 124 сообщений

Отправлено 18 Август 2018 - 08:03

У вас виникли проблеми? Розкажіть будь ласка, цікаво!

Нічого цікавого,не можу оформити в садочок без щеплення
  • 0

#96 Riot

Riot

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 063 сообщений

Отправлено 18 Август 2018 - 08:52

Вас не мають права не прийняти. Зараз мами телефонують в Міносвіти і вирішують такі питання швидко. Бажаю успіхів!
  • 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных