Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Економічна блокада Донбасу

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 308

Опрос: Чи підтримуєте Ви економічну блокаду окупованих районів Донбасу?

Чи підтримуєте Ви економічну блокаду окупованих районів Донбасу?

Вы не можете видеть результаты проса пока не проголосуете.
Голосовать Гости не могут голосовать

#21 ivk

ivk

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 382 сообщений
  • Район:Піонерська

Отправлено 04 Март 2017 - 11:19

ПОРОШЕНКО-БЛОКАДНИКАМ: «Ви навіть буди собачої в житті не збудували!»

з 15 хвилини

• 1

Скрытый текст

#22 Змей Зелёный

Змей Зелёный

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 458 сообщений
  • Район:Центр

Отправлено 04 Март 2017 - 11:33

Знаю некоторые конторы в Киеве (адрес, телефоны, деректора поимённо). У них головной офис и деректора находятся тут а производство там. И потом они безпроблемно оттуда завозят сюда продукцию. Вот как сейчас будет... Не знаю.

А ещё они очень хорошо кидают на деньги наших (на собственном опыте знаю)

Сообщение отредактировал Змей Зелёный: 04 Март 2017 - 11:37

• 0

#23 TaRaNtulo

TaRaNtulo

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 696 сообщений
  • Район:from TarMas
Отправлено 04 Март 2017 - 11:57

Вже позаду лишилося "козли, коториє мєшают життя". Наразі - мова про собачі будки. Найближча перспектива - дискурс про копання землі лопатою та посадку капусти.
Як у відомій казці усі з часом ставали драконом - усі українські очільники стають з часом "Януковиче-Азаровим"

Сообщение отредактировал TaRaNtulo: 04 Март 2017 - 11:57

• 2

#24 online Grenst

Grenst

гнобитель стоматологов

• Супермодератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 163 сообщений
  • Район:Арракис
Отправлено 04 Март 2017 - 14:24

Вже позаду лишилося ""

мне здается, что было сказано в сторону, вот таких персонажей

https://petrimazepa....reshheroes.html

• 2

123.png

Любая попытка аргументировать слово "нравится" смешна и абсурдна (с) Starks

Гики не перегорят,гик это сплав вольфрама с чугунием (Sanьka)

#25 online Вовка

Вовка

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 39 177 сообщений
  • Район:-

Отправлено 04 Март 2017 - 19:20

мне здается, что было сказано в строну, вот таких персонажей

https://petrimazepa....reshheroes.html

Понятно что про вомбатов. Но зрадофилы ж раздуют любую фразу. Есть такая профессия в Украине, дотрахаться до мышей.

• 0

Умный человек послушает советы и сделает так, как посчитает
нужным, глупый будет кричать: "не учите меня жить!",
"ты что - самый умный?", "засунь свое мнение в задницу!" ©
Только идиоты оценивают человека по сплетням завистников.

#26 online Вовка

Вовка

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 39 177 сообщений

Отправлено 04 Март 2017 - 20:03

1. Ну, можливо, помиляюсь, звучить занадто категорично, але говорилось іще з 14-го року про ТВЕЛ-и і вугілля, а переходу на інші джерела не помітно. Можливо, ми просто не знаємо про роботу яка проводилась, але чому тоді говориться про залежність.

2. Вона їх абсолютно точно не вирішує, але виводить на поверхню те, що має вирішуватись уже давно. І залежність країни від олігархату, і диверсифікація, і ін...

1) Що робилося і що робиться - писалось навіть на форумі. Більш того, я ще пам'ятаю юлькіну ініціативу переводити ТЕС з вугілля на газ. Бо тоді їй здавалось що газу нам РФ дасть скільки хочеш. А от чи достатньо влада робить для реформування енергосистеми - ось місце для розслідування (а не маніпуляцій), а не на шпалах.

2) Виводить на поверхню? Нуу... припустим. Тобто для того щоб з'ясувати що в пожежному відділку не вистачає рукавів - треба підпалити відділок і подивитися як пожежні будуть гасити? Серйозно?

Ми продовжуємо наступати на пострадянські граблі - на порушення законів відповідаи порушенням законів. "А чого їм можна, а нам нє?". Не знаєте в кого така доктрина? У східних сусідів.

Ні, чогось розстріляли (хто так і невідомо для нас) - і вся тема боротьби з контрабандою різко затихла.

Чому затихла? Де резонанс? Де вомбати, блокади, майдани? Нема. А тут прямо массовий інформаційний супровід, як серед наших ЗМІ і ЛОМів, так і россійських.

В чому ж різниця? Я бачу різницю в тому що в першому випадку страждали інтереси оппозиції, а в другому - навпаки.

І скільки ми ще будемо вестися на оппозиційні афери? Століттями?

• 1

#27 Demas

Demas

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6 443 сообщений
Отправлено 04 Март 2017 - 20:53

Ніяким не блокадникам, там про них навіть і думок якось не виникає... імхо звісно

Я би сказав, що це тим, хто "3-й майдан" влаштовує.

вомбати

а шо це за новий термін?  Гугл каже, що ні в чому не винна тваринка

Скрытый текст
?

• 0

#28 online Вовка

Вовка

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 39 177 сообщений

Отправлено 04 Март 2017 - 21:38

а шо це за новий термін? 

Вже не новий. Вомбáти - це як комбати, тільки не на фронті, без бату і з зашкварами.

original.jpg

Сообщение отредактировал Вовка: 04 Март 2017 - 21:39

• 0

#29 Demas

Demas

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6 443 сообщений
Отправлено 04 Март 2017 - 21:39

Кабінет міністрів України опублікував постанову про Затвердження порядку переміщення товарів у район чи з району проведення АТО.

Про це повідомляється на сайті Кабміну.

http://nv.ua/ukr/ukr...ato-746325.html

• 0

#30 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 276 сообщений

Отправлено 05 Март 2017 - 00:30

Крім цього, "Насіння" і Парасюк вже набридли настільки своєю безмірною тупістю, що будь-яка движуха, де котрийсь із них з'являється, відразу провокує відповідне стереотипне відношення. Втім, якщо ці йолопи компенсують (хаха :laf: ) десятки ярдів збитків для держави -  то нехай роблять, що бажають.

Так, цих персонажів не цікаво там бачити, бо їхня присутність відразу тягне рад запитань а чому саме зараз а не раніше і т.д. немає їм віри просто та і все. але є те, що є. і вже не так важливо, хто це почав. 

Вот пример спекуляции. Вот блокада уже есть. Наши бойцы перестали умирать? Россия отзовет своих орков? Серьезно?

так, от твоя відповідь якраз і є яскравим прикладом маніпуляції. І прикро, що розумні люди, поширюють таку маніпуляцію. 

Звичайно, що не перестали наші бійці гинути. Тому що блокада - це напівкрок. Тому що комусь, хто має повноваження, бракує сміливості та сили духу зробити повний крок і ПОВНІСТЮ заблокувати всі зв"язки з ЛДРН. Пожежа гасне, якщо перекрити кисень. От і нехай там варяться в своєму соку, всі без виключення. Комусь із донецьких українців я щиро співчуваю, але то війна і я особисто приношу їх в жертву. ТОму що я не розумію, як через нашу українську територію їздять автобуси Донецьк-Курахово-С.Петербург! Пасажири яких тобі тикають факи у вікно. Яких наші військові, опустивши голови, повинні пропускати на блокпостах. Це ганьба національного рівня. Безхребетна нація. 

• 3

Вам теж вигідно НЕ знати англійську мову? Напишіть, будь ласка, про це тут   :)

#31 online Вовка

Вовка

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 39 177 сообщений

Отправлено 05 Март 2017 - 10:25

і ПОВНІСТЮ заблокувати всі зв"язки з ЛДРН. Пожежа гасне, якщо перекрити кисень.

Комусь із донецьких українців я щиро співчуваю, але то війна і я особисто приношу їх в жертву.

Кремлівські пропагандисти постійно просовують нам думки що:
а) ми воюємо з ЛДНР, а не з Росією.
б) Донбас для України втрачено, треба відмежуватися і забути про нього.
Дуже прикро що це поширюють всі кому не лінь, навіть волонтери, як апріорі бачили більше ніж фейсбук-експерти. Прикро.

НЕ ВИЙДЕ ПОВНІСТЬЮ ПЕРЕКРИТИ КИСЕНЬ ОРДЛО, ЯКЩО ВІДКРИТИЙ ЇЇ СХІДНИЙ КОРДОН. В тебе хата палає, задня стіна відгоріла і впала, а ти вхідні двері зачинила, щоб "кисень пожежі перекрити". Браво! Геніально!

ТОму що я не розумію, як через нашу українську територію їздять автобуси Донецьк-Курахово-С.Петербург! 

То чому ти не лобіюєш закриття цього маршруту? Чи посилення пропускного режиму? Чи боротьбу з контрабандою, а не з усіма? А?

Це не бесхребетна нація. Це інфантильна нація, яка хоче простих рішень складних проблем. Вкотре. Століття так нічого і не навчили. Прикро.

• -1

#32 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11 982 сообщений

Отправлено 05 Март 2017 - 14:38

Вище я писав про національний інтерес з огляду на "торгівлю на крові" -  схожі роздуми у Карла Волоха

8432267_original.png

• 0

Воюю синенькими підписами и вішаю на себе нові удавані заслуги. ЬІ.  :lol2: 

#33 svetiсk

svetiсk

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 680 сообщений
Отправлено 05 Март 2017 - 15:00

Кремлівські пропагандисти постійно просовують нам думки що:
а) ми воюємо з ЛДНР, а не з Росією.
б) Донбас для України втрачено, треба відмежуватися і забути про нього.
Дуже прикро що це поширюють всі кому не лінь, навіть волонтери, як апріорі бачили більше ніж фейсбук-експерти. Прикро.

НЕ ВИЙДЕ ПОВНІСТЬЮ ПЕРЕКРИТИ КИСЕНЬ ОРДЛО, ЯКЩО ВІДКРИТИЙ ЇЇ СХІДНИЙ КОРДОН. В тебе хата палає, задня стіна відгоріла і впала, а ти вхідні двері зачинила, щоб "кисень пожежі перекрити". Браво! Геніально!

То чому ти не лобіюєш закриття цього маршруту? Чи посилення пропускного режиму? Чи боротьбу з контрабандою, а не з усіма? А?
Це не бесхребетна нація. Це інфантильна нація, яка хоче простих рішень складних проблем. Вкотре. Століття так нічого і не навчили. Прикро.

Все логично, но есть одно НО.
Допустим. Расея забила на дамбас, граница наша, ну и далее по тексту.
Что делать с этим генофондом?
Варианты есть?
Я лично не вижу, а если и какие то вижу, то скажут что я людоед.
Лично я не допущу чтоб мои дети ходили в один класс, садик со спермотазоидами этих "милых граждан" Украины.

Сообщение отредактировал svetiсk: 05 Март 2017 - 15:06

• 0

#34 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11 982 сообщений

Отправлено 05 Март 2017 - 15:08

Військова адміністрація на найближчі років 10 чи може навіть і 20, місцеві виборчі органи самоврядування з обмеженими повноваженнями (але забирати можливість вибирати місцевих представників повністю забирати не варто). Можливо, обмеження в участі ордло в виборах до ВР.

Активна робота з людьми, освітні проекти для різних вікових груп, в т.ч. для людей старшого віку. Патріотичне виховання в школах, пластунський рух для дітей і молоді. Повна заборона користуватися аналоговим телебаченням в прикордонних з раіссою районах. Ну, і далі в такому ж роді.

• 2

#35 svetiсk

svetiсk

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 680 сообщений
Отправлено 05 Март 2017 - 15:22

Військова адміністрація на найближчі років 10 чи може навіть і 20, місцеві виборчі органи самоврядування з обмеженими повноваженнями (але забирати можливість вибирати місцевих представників повністю забирати не варто). Можливо, обмеження в участі ордло в виборах до ВР.
Активна робота з людьми, освітні проекти для різних вікових груп, в т.ч. для людей старшого віку. Патріотичне виховання в школах, пластунський рух для дітей і молоді. Повна заборона користуватися аналоговим телебаченням в прикордонних з раіссою районах. Ну, і далі в такому ж роді.

Какое патріотичне виховання в школах, какие проекты? О чем Вы говорите.
В школе рідна Украіна, а дома слава днры.
Что с него выростет? А про тех кто "дайте мне руськую пенсию" я вообще молчу, неизлечимо.

Сообщение отредактировал svetiсk: 05 Март 2017 - 15:25

• 0

#36 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11 982 сообщений

Отправлено 05 Март 2017 - 15:31

Ви запитали що робити - я відповів так, як сам розумію проблематику. А  генофонд у них там нічим не гірший за наш, а наш можете цілком повністю оцінити по засцяних підворотнях, ідіотах, які паркуються на клумбах і ще по величезній кількості інших, не менш яскравих, ознак. А, ще по % зрадофілів - хороший показник наявності здорового глузду конкретно в нашому суспільстві (чому конкретно у нас - бо, приміром, в раіссі це % побєдобєсів).

Якщо ж в школах немає патріотичного виховання, то це жодним чином не означає, що воно не буде ефективним за умови наявності. 

Сообщение отредактировал kissel: 05 Март 2017 - 15:35

• 2

#37 online Вовка

Вовка

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 39 177 сообщений

Отправлено 05 Март 2017 - 17:06

Все логично, но есть одно НО.
Допустим. Расея забила на дамбас, граница наша, ну и далее по тексту.
Что делать с этим генофондом?
Варианты есть?
Я лично не вижу, а если и какие то вижу, то скажут что я людоед.
Лично я не допущу чтоб мои дети ходили в один класс, садик со спермотазоидами этих "милых граждан" Украины.

Вы не поверите, но подобных детей ватных родителей так или иначе будет еще предостаточно даже в вашем садике. Да, на Донбассе их больше, но не думайте что тут их нет.

Более того, в альтернативном случае "Россия забила на Донбасс", но при этом блокада полная - тоже не поможет. Т.к. из гетто вовсю полезут беженцы, которые вдруг вспомнят что у каждого второго есть родственники на большой земле. И их никак не остановишь, разве что реально Стену построить. Более того, такой же поток беженцев хлынет из сыпящейся под санкциями рашки.

Это не избежно, если не сдадимся.

Более того, этот процесс уже начался, хватает случаев беженцев, которые на людях "слава украине", а в неформальном общении "биндеры задавили молодые республики".

И вы правы, нет решения этой проблемы, который бы устроил и "людоедов", и демократию с гуманизмом (всякие HRW, озабоченые ООН и т.п.). Я бы лишал гражданства, но не депортировал, чай не сталинисты. Но не прокатит.

Думаю, власть тоже это понимает, поэтому к решению проблемы пришли традиционно - "якось воно буде". Увы.

Работы для СБУ еще лет на 30, если бы они работали идеально, а не так как сейчас.

Кстати, в очередной раз: "какая власть - такой и народ". Если бы каждого кто в приличном обществе ляпнет что-то про "славу днр" или "мышебратья" предавали такому массовому порицанию, сдавали в СБУ, то вата боялась бы и голову поднять. А у нас что сверху делают вид что это их не касается, что снизу. Подменяя это понятиями "свобода слова", "право на мнение" и т.п. Увы.

• 1

#38 Клемали

Клемали

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 10 524 сообщений
Отправлено 05 Март 2017 - 18:00

Нацполіція відновила рух поїздів у Конотопі, блокадникам загрожує тюрма

Національна поліція відновила рух залізничного транспорту у Конотопі, де напередодні блокадникам вдалося затримати два вантажні поїзди

Про це в ефірі Еспресо.TV повідомила речниця Нацполіції Сумщини Ельвіра Біганова.

"Поліція відкрила кримінальне провадження за ст. 279 ч. 1 ККУ. Це блокування транспортних комунікацій шляхом перешкоджання або іншим способом, що порушило нормальну роботу транспортних засобів", - заявила Біганова.

Вона уточнила, що у поліції є звернення конотопського відділення "Укрзалізниці" про нанесення збитків, через зупинку вантажних потягів.

"Один з потягів був зупинений на 4 хв, а інший - більш ніж на 1 годину", - заявила Біганова.

За її словами, на місці блокади знаходяться правоохоронці, рух транспорту відновлений.

Санкція статті, за якою порушене провадження "передбачає сплату чималого штрафу або обмеження волі на строк до 3 років".

• 0

#39 AiSE

AiSE

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 393 сообщений
  • Район:тихий

Отправлено 05 Март 2017 - 22:28

Підслухав класну ідею.Раз вата головного мозку-не виліковна,а наші керувники геть безхребетні-то здати територію всяких ЛеНерів в аренду років на 50 Китаю. Убиваєм купу зайців.Тут і підьом економіки,і  з кордоном но проблем-охоронятиме (уже як свій) армія КНР.,радєтєлям рузького міра-негайно організовується Тяньаньмень без всяких проваджень,і  блатна борзота або розтягуть очки,або паше за 6 юанів.Одна проблема-Китай комуністичний,за откати і декомушизм-на бамбук садять,Пічаль нашим державним крадунам.

• 0

VIA EST VITA тому хто йде....

#40 online Grenst

Grenst

гнобитель стоматологов

• Супермодератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 163 сообщений
  • Район:Арракис
Отправлено 05 Март 2017 - 22:49

Підслухав класну ідею. 

забористу, дурь, завезли в город

• 2

123.png

Любая попытка аргументировать слово "нравится" смешна и абсурдна (с) Starks

Гики не перегорят,гик это сплав вольфрама с чугунием (Sanьka)

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных