Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Курси розмовної англійської та іспанської мов spanglish.com.ua

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 167

#161 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 350 сообщений

Отправлено 28 Январь 2019 - 10:33

40685611_1909906535723877_49653959369655

Ірина Кісельова поширила допис.
3 хв. · 

Хто затримав увагу на цьому дописі більше 3 сек? Тоді краще відразу пишіть за індивідуальною консультацією 1f642.png:) Подумаємо, як краще вам графік тренувань скласти.

Гарного всім робочого тижня 1f642.png:) А я вже з нетерпінням чекаю на новий набір... ммм, це буде цікаво  1f642.png:)

Get Your English in Shape!

Ваша ціль вивчити англійську мову у 2019?  Мовний фітнес-центр Spanglish розпочинає весняний семестр тренувань!

30 січня стартує 3х- місячний курс для початківців. Заняття пн.-ср.-пт.

1 група 9,00- 10,30 (ще 2 студенти)
2 група 12,00-13,30 (ще 3 студенти)
3 група 18,00- 19,30 (ще 1 студент)

Що зробимо за 3 місяці  
 розберемось з мовним бар’єром , адже спілкування – це цікаво!
 навчимось вирішувати життєві задачі англійською мовою (пояснити в чому проблема, дізнатись інформацію, забронювати готель, купити квиток, тощо)
 вивчимо базову англійську граматику швидко, просто і зрозуміло. Англійська граматика найлегша з усіх європейських мов! 
Відчуємо та зрозуміємо логіку англійської мови!

Друзі, ми не будемо вивчати алфавіт 1f642.png:) Ми будемо вчитись користуватися мовою на початковому рівні. Детальний опис курс у тут  http://spanglish.com...koi_movi_dlya_…

5 лютого стартує 3х- місячний курс для тих, хто продовжує вивчати англійську мову. Заняття вт.-чт. Група 9,00- 10,30 (можливо раніше, як всі домовимось). Детальний опис курсу тут http://spanglish.com...confidence.html

Іноземна мова – це спорт, яким кожен може займатися, отримувати задоволення та радіти результатам. Це корисна звичка, яку кожен може виробити! Ласкаво просимо на тренування 1f642.png:)

З вірою у ваший успіх
ваш мовний тренер
Ірина Кісельова

Телефонуйте 0978816014, 0957432837

50872972_1172566339575313_31152674219218

• 0

Вам теж вигідно НЕ знати англійську мову? Напишіть, будь ласка, про це тут   :)

#162 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 350 сообщений

Отправлено 29 Январь 2019 - 10:08

Мова – це єдине, що було б добре вивчити навіть погано (Като Ломб, угорська перекладачка)

Ви можете скільки завгодно говорити про те, що англійська вам не потрібна, що вам і так добре живеться, що ви не хочете марнувати свій час і т.д. Не хочете, а англійська все рівно до вас прийшла. Адже сьогодні всі користуються месенджерами, відправляють імейли, роблять чекін в аеропорту, кондуктор в тролейбусі просить завалідувати талончик.

От саме про англійську мову мені хочеться сказати «великий и могучий».

Дефініція, тример, атракція, бойлер, валідатор – це не просто слова іншомовного походження. Вони всі є в українській/російській мові, і мої студенти роблять неймовірні відкриття, знаходячи їх там під час і після закінчення навчання. І це саме те, що допомагає зробити процес вивчення англійської легшим, цікавішим та більш захоплюючим!

Відомий поліглот та викладач Мішель Томас на своїх мовних курсах любив повторювати: «У звичайній американській газеті на зразок New York Times використовується не більше 600 слів. А для комфортного щоденного спілкування досить знати всього лише 600-900 слів»

Погодьтеся, це просто ніщо в порівнянні з тими цифрами, якими нас лякали в школі, університеті і на різноманітних курсах. Тільки вдумайтеся: глибоке знання всього лише 600 англійських слів дозволяє приємно і безболісно поспілкуватися з британцем чи американцем! Чи з будь- яким іншим іноземцем! Просто прийміть для себе рішення: я вивчу 600 слів і навчусь ними користуватись. Все.

Друзі, вивчайте іноземні мови, і англійську зокрема, тренуйте пам’ять та мислення, розширюйте свої горизонти як особистісні так і професійні, відчуйте внутрішню свободу. Знання мінімум однієї іноземної мови сьогодні – це вже давно не перевага, а вимога сучасного світу.

П.С. Свій рівень англійського вокабуляру можна перевірити тут http://testyourvocab.com/

50930586_2136865423027986_21407216858489

• 0

#163 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 350 сообщений

Отправлено 29 Январь 2019 - 20:55

Останній вагон!

Ви ще можете встигнути на цей поїзд)) Дуже часто рішення, які приймаються в останню хвилину, стають life-changing. У вас таке було? У мене так. І у моїх студентів так 1f642.png:) Всі, хто встиг в останній вагон були задолені цим рішенням та можливістю!

Пам"ятайте, за кожним успіхом ховається колись прийняте сміливе рішення.

Тож, якщо останнім часом ви все думаєте над тим, якби це англійську нарешті вивчити - то це "якби" та "коли" настало.

Ще можу взяти когось в групу на 9,00 та 12,00. Заняття пн-ср-пт.

Це якраз той випадок, коли менше думати потрібно, а більше діяти)) тому відразу телефонуйте 0978816014, 0957432837

або ще сьогодні можете заповнити заявку https://goo.gl/forms/tQab6ibqQjJOE6uO2

51066336_2137631156284746_83836453886277

• 0

#164 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 350 сообщений

Отправлено 31 Январь 2019 - 08:27

ще можна подзвонити сьогодні, і я дам завдання на завтра   після другого заняття вже нікого, на жаль, не зможу включити в групу посеред навчання. Наступний набір у вересні.

• 0

#165 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 350 сообщений

Отправлено 08 Февраль 2019 - 21:46

Після групового заняття з англійської мови:

- Ви, напевно, психологію вивчали? 
- Є трохи)) Для роботи потрібно. 
- А це відчувається! Навіть іти не хочеться.

Так, я багато часу інвестую в своє особисте навчання 1f642.png?_nc_eui2=AeHcEan8DatEb3ppVpzIJ:) щоб бути спроможною максимально ефективно допомогти своїм студентам у досягненні їхніх амбітних цілей!

51218468_2153258418055353_79832763111854

• 1

#166 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 350 сообщений

Отправлено 14 Февраль 2019 - 22:19

Гордость или гордыня?

Це була тема лекції з філософії, яку нам читала викладач, що прийшла на заміну.

Філософія була одним із моїх улюблених предметів в університеті. Викладач знала дуже багато, гарно розповідала, давала гарні структуровані конспекти. З цікавістю все слухала, записувала, читала додатково, дуже подобалось мені «знати»)) відчувала себе розумною людиною! Пишу, і пригадалось перше заняття з античної літератури, перший семестр, перший курс. Есхіл, Софокл, то зрозуміло, а далі Птатон, а я умнічаю: «Так це ж філософ!» Молодець. Арістотель. Так це ж теж філософ. Молодець. Геродот. Так це ж історик! Ух ти, молодець. Нда.. було)) Але тема тієї однієї випадкової лекції якось спустила на землю, адже виявилось, що філософія - це не лише теоретичні знання, а і практика.

Далі стало не так цікаво просто читати задля читати. І я так заздрила іншому потоку, в кого та викладач вела. Але курс філософії закінчився, почалось звичне  життя. Через 6 років філософія мене знову знайшла, адже здавала кандидатський мінімум. Було цікаво, адже вже сама вміла бачити практику. І далі чим більше читала і читаю, тим більше переконуюсь в тому, що філософія усюди.

Що цікаво, тоді я не зовсім усвідомила, що таке гординя. Але як тільки десь чула це слово, мимоволі пригадувалась та лекція, і в голові починалась робота: що це, де це, де це в моєму житті.

Гординя – це, в тому числі, вважати, що ти знаєш більше, ніж інші. Що ти самий розумний/розумна. Вперше це  усвідомлення прийшло мені в моїй роботі і змінило кардинально підхід: я навчаюсь у своїх студентів, ми - партнери. Не всі мої колеги мене розуміють, якщо чесно, хтось вважає це непрофесіоналізмом, але то таке..

Вдруге я задумалась над цим нещодавно під час заняття в Школі професійних коучів, де я навчаюсь. Не може бути коучем людина, яка вважає, що вона знає «як правильно».

Читаю зараз книгу про те, як  спілкуватись з  дорослими дітьми, і  ось ще одне пояснення прийшло! З  часу тієї лекції минуло багато часу,  я рада, що нарешті можна довести до логічного завершення мої роздуми про гординю. Ура.

П.С. Хто пам’ятає зі школи: «На п’ять знає лише Бог, я на четвірку, ви ж більше трійки мати не можете»? Минулого року слухала лекцію про освіту, навчання і т.д. Доповідач, вчитель-новатор, сказав, що вчителю обов’язково потрібно помилятися і щось не знати. І не соромитись цього, а навпаки, чесно говорити дітям, що не знає,  і пропонувати: «А давайте разом погуглимо». І тоді дитина розуміє, що її зусилля чогось варті! Що вона може чогось навчити іншого, якщо докладе зусиль. Так створюється пізнавальна діяльність. Так виховується самостійність, незалежність, віра в свої сили.

Прикрепленные файлы

• 0

#167 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 350 сообщений

Отправлено 28 Февраль 2019 - 23:30

Стала філологом, щоб математики лише не було.

Це про мене))) Але читаю тепер лекції з вищої математики! Читаю в буквальному сенсі. Людина мені присилає частини своїх лекцій, і я їх читаю. Чи то пак, перевіряю! Во даю))

Тому що лекції англійською мовою. Капец повний. Читаю, а що робити)) Таким чином у мене робота в групі побудована, що кожен вчить те, що йому хочеться. Індивідуальний підхід в дії. Кожного разу щось нове і цікаве. Але вища математика - це просто вишенька на торті))

• 0

#168 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 350 сообщений

Отправлено 03 Март 2019 - 17:08

під цим дописом у ФБ різні коментарі були, хочу одним поділитись тут :) 

Олена Мельниченко Ну ось і я вирішила долучитися до розмови. Так як і є та студентка, яка вивчає англійську мову разом з Іриною, а Ірина вивчає вищу математику разом зі мною (може вона цього не планувала, але так склалися обставини). Хочу відмітити, що не кожен вчитель іноземної мови буде вислуховувати ті теми, якими цікавляться його учні. Але це не про Ірину. У неї в групі всі студенти різні і кожен може вчити те, що йому потрібно. Звичайно граматику вчимо всі однакову. Але я не вчу тих текстів, які мені потім не знадобляться. Ось і виходить, що я вивчаю мову, а Ірина вдосконалює себе в усіх інших галузях. А щодо мови, то я на фіз-мат йшла щоб далі від філології. Ну от, Ірино, ті ОКОЛЬНІ ПУТІ зустрілися.

Видаліть або сховайте це

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных