Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Курси розмовної англійської та іспанської мов spanglish.com.ua

Сообщений в теме: 144

#141 MARY KAY

MARY KAY

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 650 сообщений
  • Район:ДНС
Отправлено 27 Ноябрь 2018 - 09:16

Дякую. Отже я Вам зателефоную у січні.

• 0

#142 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 321 сообщений

Отправлено 29 Ноябрь 2018 - 12:00

Дві важливі тези по життю:

1. Випадковості не випадкові. 
2. Якісна освіта не може коштувати дешево

У проект ЄС по підготовці коучів потрапила випадково)) Але немає нічого випадкового! Ця можливість трапилась на моєму шляху саме тоді, коли була мені дуже потрібна. З цього часу, можна вважати, я почала якісно нове життя. І мені це подобається.

Проект закінчився, сертифікат вручено. Але відчуваю себе недоучкою)) Тож вирішила, продовжити навчання. Річ не дешева зовсім)) Останні 4 місці цікавлюсь цим питанням, бувала на різних тренінгах, семінарах, вебінарах. Знайомилась очно і заочно з різними коучами.

Зупинилась на Школі Професійного Коуча, де навчання проводить Галина Потопальская сертифікований коуч Міжнародної Федерації Коучингу (PCC ICF), ментор-коуч по моделі Міжнародної Федерації Коучингу. Та сама коуч, що навчала нас в проекті ЄС. Краще неї нікого не знайшла)) Власне, напевно саме тому її і запросили брати участь в тому проекті.

Так що попереду мене чекає 6 місяців серйозного навчання! Відчуваю себе студенткою знову))

Я - мовний тренер. Хочу бути ще і мовним коучем. І я не хочу просто писати «я – мовний коуч», як зараз це стало в моді. Я хочу професійно вміти це робити.

І lifecoaching в цілому мене теж дуже цікавить)) Поки що зовсім безкоштовно тренуюсь на друзях та знайомих)) Вже успішно поборолись з тим, що сил немає ні на що, з невпененістю в собі, з прокрастинацією і декількома особистими питаннями)) Тому звертайтесь))

П.С. Ну як безкоштовно, пляшка коньяку з вас. Лікар прописав 1f642.png :) Я абсолютно серйозно))

47108092_2042940905753772_60375565343957

47356841_2042940645753798_14627241657515

Для того, щоб професійно навчати вас англійській та іспанській мовам мені достатньо 2 дипломів (окремо англійська, окремо іспанська) та більше 13 років практики. Але мені цього мало :) Я хочу професійно допомагати вам перетворити іноземну мову на нову корисну звичку, яка підніме ваше життя на якісно новий ріень. 

До зустрічі на заняттях у мовному фітнес центрі Spanglish - ваш мовний фітнес центр !

• 1

Вам теж вигідно НЕ знати англійську мову? Напишіть, будь ласка, про це тут   :)

#143 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 321 сообщений

Отправлено 09 Декабрь 2018 - 23:16

Дош іде, а ми скиртуємо 
або 
Танки бруду не бояться

Це про нас сьогодні)) просто не знаю, яку з цитат краще вибрати))

Встаю вранці… темно, сиро, холодно, дощ реально. Діалог сам із собою: «От і куди оце тобі треба сьогодні? Ні собі життя не даєш, ні людям. Сиди вдома, іншим разом підете». І мозок реально починає думати, а на коли це все можна перенести. "Взимку? Дотягла до зими. Взагалі вже сказилась. " То що на весну переносити?)) Зробила зарядку, холодний душ, вийшла надвір… і якось так.. погода стала не зовсім вже такою і поганою…))

Зайвий раз переконалася в тому, що рух створює емоції. Емоції породжують вчинки. Вчинки створюють враження. От тепер пишу це все і думаю, що я таки умнічка, що сьогодні підняла свою гарну попу )) Треба постійно її піднімати. Постійно рухатися. Рух - це життя.

Перед закінченням курсу для початківців ми, традиційно вже 1f642.png :)виходимо з навчальної аудиторії у «великий світ» .

Це я говорю про англомовну екскурсію по парку Олександрія тривалістю більше двох годин. Результат: всі прекрасно зрозуміли основне (деяка інформація була відома, невідомі слова вгадувалися з контексту) , а ще і дізналися нові цікаві факти про парк (тобто зрозуміли це англійською мовою). Потрібно вчитися відчувати контекст. Потрібно вчитися зосереджуватися на тих словах, які знаєш, адже завжди будуть слова, які НЕ знаєш. Це не перепона для спілкування.

Від локації до локації ми спілкувалися в парах, обговорюючи прості питання англійською. Результат: прекрасний висновок, що навіть якщо якогось слова не знаєш, спілкуватися все рівно цікаво і весело!))

Слова. Граматика. Слова. Граматика. Друзі, відривайте трохи голову від слів і граматики, підніміть її вгору, і там ви побачите – СПІЛКУВАННЯ.

З нами цікаво. Приєднуйтесь!

З вірою у ваші здібності та успіх, 
Ваш мовний тренер, Ірина Кісельова

Прикрепленные файлы

• 0

#144 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 321 сообщений

Отправлено 13 Декабрь 2018 - 23:12

На моє особисте переконання, діти повинні вивчати іноземну мову в групі. Так цікавіше. І веселіше. На індивідуальні заняття можна брати років з 13. Адже в дитини вже є бажання вивчати мову глибше.

Рідко працюю з дітьми. Уявлення не маю, що там в школі навчають і по якій програмі. Тому, що хочемо, те і робимо на заняттях)) Єдина умова - немає домашки, немає заняття. І все зроблено 1f642.png:) Але і я домашку перевіряю вдома. Тому що робити це на занятті - скучно.

48277828_2065610023486860_18014352811029

• 0

#145 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 321 сообщений

Отправлено Вчера, 10:31

Відгуляли вже 4 випуск для початківців :) 

Родзинкою 4 випуску для початківців стала гра в мафію від клубу активного дозвілля "Догори дригом", англійською мовою! І ще гарнющий і смачнющий торт від однією із студенток 1f642.png:) Хто гарно працює, той гарно відпочиває! 

фото можна переглянути тут Випуск англомовних мафіозі Випуск англомовних мафіозі 

Правило 4Т: те (що ти хочеш), тоді (коли знайшов час), з тими (однодумці) і так (цікаво, швидко, весело) - рецепт успіху.

В цій формулі ваша задача - знайти час нарешті! В дорослому житті ніколи не буває вільного часу. Він знайходиться лише тоді, коли ви так вирішили.

48368671_2069733489741180_81896293205918

48355618_2069732026407993_46175094700947

48397205_2069734186407777_65430564426250

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных