Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Курси розмовної англійської та іспанської мов spanglish.com.ua

Сообщений в теме: 125

#121 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 298 сообщений

Отправлено 19 Сентябрь 2018 - 15:23

За що я ще дуже люблю свою роботу, так це за те, що вона створєю команду.

Разом пройти певні труднощі на шляху до мети - так і в дорослому віці можна друга знайти 1f642.png:) принаймні, гарних знайомих, з якими завжди приємно зустрітися, поговорити, пригадати "бойове минуле", разом подумати про нові плани та досягнення.

Це справді працює. Дуже приємно бачити, як мої студенти час від часу зустрічаються і після навчання 1f642.png:) разом відпочивають і розважаються.

Тож, групові заняття з іноземної мови - це не лише знання мови, це і нові приємні знайомства!

Подаруйте собі приємні враження та спогади 1f642.png:)

Ще сьогодні триває набір на всі 3 курси (початковий, продовжую, самостійно навчаюсь)

Завтра стартує другий курс. деталі тут http://spanglish.com...confidence.html

• 1

Вам теж вигідно НЕ знати англійську мову? Напишіть, будь ласка, про це тут   :)

#122 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 298 сообщений

Отправлено 19 Сентябрь 2018 - 20:18

"Багато чула про Ваші методи роботи, тож дуже хочу до Вас"

Насправді, всі "методи" роботи зводяться до простого - "мені не байдуже" 1f642.png:)

Мені дійсно не байдуже і впершу чергу за себе. Адже це мій час і зусилля. По-друге, це так само ваш час і зусилля. Людина, яка вміє цінувати своє, вміє цінувати і чуже.

Чомусь пригадалася "Стратегія розвитку міста 2025", в розробці якої я брала активну участь. У висновках одну із ключових проблем міста (та і українського суспільства в цілому) експерти визначили наступним чином: "Працівники роблять вигляд, що вони працюють; роботодавці роблять вигляд, що вони платять". І саме головне те, що всіх все влаштовує! Про "Не влаштовує" лише на кухні люблять поговорити.

Так от, мене це не влаштовує 1f642.png:) Я не вмію прикидатись. Або так, або ні. Варіант "я ж плачу за заняття, то вчіть мене так, як я хочу" - Н_Е_П_Р_О_Х_О_Д_И_Т_Ь. Ні на екзаменаційних сесіях не проходив, ні тим паче зараз. Тому що хочуть всі - РЕЗУЛЬТАТ. Просто не всі готові для цього вкалувати.

Сьогодні на заняття прийшло двоє моїх студентів БНАУ! Вже п"ятий курс. Вже "потрібно" стало. Чесно, дуже приємно, що прийшли до мене. І що колезі з економічного факультету про мене гарні відгуки дали. Теж прийшла 1f642.png:) Значить, не даремно я їх там всіх ганяла)) Знову ж таки, чому ганяла? Тому що мені не байдуже.

Так, я умнічка :)

42117260_1932634823451048_56038068079202

:)

• 0

#123 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 298 сообщений

Отправлено 20 Сентябрь 2018 - 10:13

Хто хоче ще краще англійською говорити? 1f642.png :)

Саме для цього я і придумала новий курс. До речі, я теж хочу ще краще англійською говорити ))) я постійно навчаюсь і хочу навчити цьому вас. Люблю ділитись своїми знаннями та досвідом.

Отже, курс Becoming an Independent Learner для тих, хто:

1. 6-9 останніх місяців присвятив серйозній роботі над мовою, добре орієнтується в граматиці, вміє спілкуватися на життєві теми в межах свого словникового запасу і хоче позбутися залежності від вчителя та інструкцій а ля «почитай це, вивчи те, зроби он те». Тут ваша голова остаточно розпрощається з думкою «сам не знаю, що, як і коли робити». Будете знати))

2. без проблем спілкується іноземною мовою закордоном, відвідує мовні клуби, час від часу дивиться фільми в оригіналі, але відчуває, що прогресу немає. Все на тому ж самому рівні: ті ж самі слова, ті ж самі вирази, нічого нового.

заняття вже в цю суботу!  заявка тут https://goo.gl/forms/9SyxA8JloNkFgs332

в цю суботу на 10, але потім будемо на 12. але якщо ви приєднаєтеся і вам буде зручно на 10, то так і буде)) мені головне, щоб бльшості було зручно

• 0

#124 Riot

Riot

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 071 сообщений
  • Район:Тармас, 700тка

Отправлено 20 Сентябрь 2018 - 10:36

Скажіть будь ласка які у вас ціни? Нагадайте вірніше. 

• 0

#125 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 298 сообщений

Отправлено 20 Сентябрь 2018 - 20:36

Скажіть будь ласка які у вас ціни? Нагадайте вірніше. 

курс для початківців 3000 грн

для тих, хто продовжує - 2400 грн або 900 грн/міс

для independent learners 1500 грн або 600 грн/міс

Друзі, ще можу когось ну дуже цілеспрямованого взяти на курс англійської мови для початківців 1f642.png:) групи на 9 ранку і 18 год. пн-ср-пт.

Це вже традиція, що не всі приходять на друге заняття. І це дуже добре, що ось так відразу людина розуміє, що іноземна мова поки що не може бути в ТОП-5 життєвих пріорітетів. Я зажди дуже рада за таких поки що "несостоявшихся" учнів, що перше заняття допомогло їм краще розібратися зі своїми бажаннями та планами на найближче майбутнє.

Тож, якщо ви точно знаєте, що англійська вам потрібна, буду рада бачити вас серед своїх студентів!

Після другого заняття при всьому моєму бажанні я не зможу включити вас в групу. Тому що я не вірю, що можна ефективно і в найкоротші терміни таким чином вивчити мову. А наступний набір на цей курс вже аж в кінці січня.

якщо є бажання - пишіть в приват за домашнім завданням. 

• 0

#126 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 298 сообщений

Отправлено Сегодня, 15:00

я зараз беру участь в цікавому проекті: виробляю нові корисні звички і щоденно пишу про це звіт. Так які висновки я зробила: я таки дійсно гарний вчитель))) бо часом вчусь саме в себе)) 

якщо цікаво, то можете деякі записи почитати :)

If you always do what you’ve always done, you will only get what you’ve already got. Day 17.

Everything Needs Knowledge. Either English or Private Life. Day 10.

Five sentences.... Day 4.
  • 1

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных