Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Курси розмовної англійської та іспанської мов spanglish.com.ua

Сообщений в теме: 98

#81 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 266 сообщений

Отправлено 30 Январь 2018 - 15:39

22 амбітних наполегливих людей влітку вже зможуть пристойно спілкуватися англійською мовою за кордоном у справах чи на відпочинку. Ви теж ще маєте можливість приєднатися до команди людей, які вміють не просто хотіти чогось, а вміють досягати цього. Як говорить народна українська мудрість: "Разом легше і батька бити". А вивчити англійську в гарній команді ще легше)) Тим паче що цього року вибір груп... що вже просто ніяк не вийде відмовку якусь знайти))

Ітак, із задоволенням запрошуємо ще бажаючих на курс англійської мови для початківців і тих, хто нарешті хоче почати говорити на навчання в такі групи:

пн-ср-пт 9,00 (2-3 людини)

16,00 (1 людина)

18.00 (1людина)

вт-чт-сб 18.00 (1 людина)

На курс "Speak English with Confidence" для тих, хто продовжує вивчати англійську і хоче вільно нею користуватися у повсякденному спілкуванні

вт-чт 9.00 (2-3 людини)

Друзі, досить мріяти вивчити англійську мову. Просто візьміть і вивчіть її нарешті 1f642.png :) Давайте тренуватись разом!

Детальніше про курси можна почитати на сайті http://spanglish.com.ua/courses/ і там же залишити заявки на навчання. Або телефонуйте 0978816014, 0957432837

27073202_1602303439817523_32633169349639

• 0

Вам теж вигідно НЕ знати англійську мову? Напишіть, будь ласка, про це тут   :)

#82 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 266 сообщений

Отправлено 06 Февраль 2018 - 12:58

Останній вагон!

Ви ще можете встигнути на цей поїзд)) Дуже часто рішення, які приймаються в останню хвилину, стають life-changing. У вас таке було? У мене так. І знаю людей, з якими таке щастя в житті траплялося. І так, для декого це було якраз те саме рішення записатись на курс англійської мови для початківців.

Пам"ятайте, за кожним успіхом ховається колись прийняте сміливе рішення.

Тож, якщо останнім часом ви все думаєте над тим, якби це англійську нарешті вивчити - то це "якби" та "коли" настало.

Ще можу взяти когось і в ранкову групу (9 ранку) і у вечірні (16 год, 18 год)

Це якраз той випадок, коли менше думати потрібно, а більше діяти)) тому відразу телефонуйте 0978816014, 0957432837

• 1

#83 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 266 сообщений

Отправлено 07 Февраль 2018 - 14:13

один щасливчик встиг у ранковий вагон)) ви все ще можете встигнути у вечірні .... ;)

• 0

#84 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 266 сообщений

Отправлено 09 Февраль 2018 - 21:38

Якщо ви щодня робите одне і те ж, то марно сподіватися, що завтра буде щось інакше. Для цього потрібно зробити щось інакше сьогодні.

Це я про англійську мову зараз.

Якщо вже декілька разів ви робили одне і те ж, а результат вас не задовольняє, то марно сподіватися, що традиційний підручник з вправами саме цього разу виявиться чарівним, і ви нарешті зможете спокійно користуватися англійською мовою в повсякденному спілкуванні. Для цього потрібно вийти із зони комфорту і спробувати щось нове 1f642.png:)

Один з найприємніших для мене моментів у навчанні - це зустріч зі студентами на другому занятті. Просто до другого не всі доходять ))

Власне.. якщо ви втомились починати, кидати і знову починати, то із задоволеням візьмемо ще одного бажаючого вивчити англійську мову в групу на завтра 10 год (по вт і чт на 18 год).

Після двох знанять вже нікого не зможу включити в групу при всій моій повазі. Наступний набір на курс для початківців буде вже аж у вересні. Але ж якщо мову вам потрібно знати на вчора, то навіщо так довго чекати?))

Пишіть у вайбер 0978816014, дам завдання. Зарахування в групу відбувається лише після виконання завдання. Вам сподобається))

27657549_1614191385295395_68837228221757

• 0

#85 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 266 сообщений

Отправлено 22 Февраль 2018 - 14:55

Встигніть подати заявку і відчуйте себе студентом вже сьогодні!

Із задоволенням запрошуємо в групу ще декількох бажаючих потренуватися в умовах, максимально наближених до реальних.

Підготуйтесь до навчання за кордоном зараз.

Заняття: вт-чт о 16,30. 
Тривалість заняття: 60 хв
Вартість: 800 грн/міс

Детальніше за посиланням http://spanglish.com...oyu_movoyu.html

28058587_925705087594774_426725719974594

• 0

#86 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 266 сообщений

Отправлено 05 Март 2018 - 22:15

Вирішила дещо похвалитись, які ми умнічки 1f642.png:) Ми не просто вчились щось говорити про себе разом зі слайдами, а ми вчились робити презентацію ефективною. Тут мені якраз дуже стали в нагоді знання, отримані під час навчання в Міжнародний інститут бізнесу - МІБ . Знання не бувають марними)) І я дуже рада, що можу цим поділитись зі своїми учнями.

Tsarova Nataliia Elena Deynega Инна Петрова ви великі умнічки! Свого бойового хрещення ще чекають Tanya Yuhno та Irusik Yastreb 1f642.png:)

Англійська мова – це засіб спілкування.

Це ще один засіб, який дозволяє нам вирішувати поставлені задачі: забронювати номер в готелі, купити квиток, відправити запит, написати лист, зробити презентацію про себе та свою справу. Саме тому ми не читаємо тексти англійською мовою про єгипетських фараонів чи флору та фауну Австралії. Хіба що, вам потрібно виступити на конференції з цією темою)

Задача мовного фітнес центру SPANGLISH – сформувати та тренувати практичні вміння та навички володіння іноземною мовою.

Тільки практичне застосування мови.

Тож, якщо для вас вивчення англійської мови не є самоціллю, а вона потрібна вам для вирішення конкретних задач, з радістю чекаємо восени!

Заявку на курс для початківців і тих, хто хоче нарешті почати говорити, можна залишити тут http://spanglish.com...koi_movi_dlya_…

Заявку на курс “Speak English with Confidence” можна залишити тут http://spanglish.com...confidence.html

З повагою, 
Ваш мовний тренер
Ірина Кісельова

28685187_932668056898477_227495700794673

• 0

#87 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 266 сообщений

Отправлено 19 Март 2018 - 14:19

- А Ви по рівням групи формуєте?
- Ні. Це не група для вивчення англійської мови. Предмет вивчення - економіка. 
- Ну так а якщо у мене рівень не дуже.. то як я буду розуміти, що мені про економіку англійською будуть говорити? Давайте ви зробите групу для нижчого рівня. 
- Давайте я Вам краще запропоную записатися на курс англійської мови для початківців? 
- Ні, мені ж потрібна економіка. 
- Тоді вивчайте економіку українською мовою. 
- Ну так мені бажано англійською... У мене просто робота з цим пов"язана.. 
- Не хочу вас засмучувати, але тоді вам таки доведеться спочатку початковий рівень англійської мови опанувати.

Друзі, на університетський курс економіки англійською мовою співбесіда не проводиться. Якщо ви плануєте навчатися/плацювати за кордоном, то це вже означає, що у вас достатній рівень знань англійцської мови є. А якщо немає.... то попрацюйте над цим. Ще вчора вже потрібно було починати :)

• 0

#88 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 266 сообщений

Отправлено 19 Апрель 2018 - 13:12

Навчальний рік завершується, і вже зовсім скоро почнеться вступна кампанія. Ви вже вирішили, де далі будете навчатися?

У вас ще є декілька місяців для якісної підготовки. Використовуйте цю можливість на повну!

Деталі за посиланням http://spanglish.com...oyu_movoyu.html

30704782_958715900960359_374691700933027

• 0

#89 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 266 сообщений

Отправлено 03 Май 2018 - 21:30

Приблизно за тиждень до закінчення курсу англійської мови для початківців ми проводимо позааудиторне заняття у форматі walky-talky в парку Олександрія.

Окрім звичайної ознайомлювальної функції (цікаві факти з життя парку) заняття виконує важливу практичну навчальну функцію.

Екскрусія проводиться англійською мовою. Це практикує навичку сприйняття мови на слух, а головне - вміння зосереджуватися на тих словах, які вже знаєш, аби зрозуміти головне. Потрібно усвідомити той факт, що завжди будуть слова, які ви не знаєте. Завжди. Потрібно навчитись не панікувати. Перепитати щось, попросити повторити чи пояснити - це теж навички, які потрібно виробити. І саме завдяки цим навичкам приходить нарешті вміння спілкуватися англійською 1f642.png :)

А ще в паузах ми спілкувались один з одним, відповідаючи на запитання англійсью мовою. Процес навчання в дружній компаннії завжди цікавіший і веселіший.

Приєднуйтесь! 1f642.png :) Наступний набір на курс для початківців у вересні

І я сьогодні ходила в гості до Олександри Василівни Браницької 1f642.png:) А як я можу сестру не привітати з такою подією!)) адже 230 років тому вона разом з чоловіком почали будівництво прекрасного парку. Сімейні цінності понад усе!))

Ходила в гості не сама, а зі своїми студентами. Дуже люблю цю частинку своєї роботи. І роблю це у свій єдиний вихідний по суті, але отримую від цього масу задоволення! Адже дехто був у парку "сто років" тому і ніхто з них не гуляв тут з екскурсоводом. Дуже подобається розповідати нові факти з життя парку та міста в цілому мешканцям міста. І на заняттях ми цю тему серйозно обговорюємо. Бо в цілому курс англійської мови для початківців задумався після того, як я не змогла замовити англійською стакан вишневого соку в кав"ярні на Соборній. Хочу, щоб більшість білоцерківців могли хоча б декілька слів про своє місто англійською розповісти і пояснити, як куди пройти.

П.С. Екскурсія в парку - не комерційний проект, це виключно для моїх студентів. На комерційній основі також можу проводити екскурсії англійською, але за умови погодження з адміністрацією парку. Люблю, щоб все було по-чесному 1f642.png:)

Прикрепленные файлы

• Прикрепленный файл  22.jpg   135,64К   0 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  26.jpg   139,22К   0 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  27.jpg   241,1К   0 Количество загрузок:

• 0

#90 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 266 сообщений

Отправлено 06 Май 2018 - 22:30

Дуже часто трапляється, що під час занять учень більш-менш впевнено почувається, але як тільки справа доходить до живого спілкування з іноземцем, звідкись береться блок... і ні пари з вуст. І саме кращення боротися з цією проблемою саме спілкуючись з іноземцями 1f642.png:) Клин клином, як-то кажуть. І чим більше таких зустрічей, тим менший рівень стресу, який і включає цей блок.

Сьогодні студенти-потатківці мали можливість поспілкуватися з цікавою дівчиною з Техасу. Ми так всі були захоплені, що забули зробити навіть фото)) але, вірю, всі собі поставили великий жирний плюс за те, що пішли на ще один крок далі у вивченні англійської мови.

Mariel Vazquez thanks a lot for the interesting lesson! We all were so involed and excited that forgot to take a picture) Thanks for nice games, for your good mood and patience 1f642.png:)

• 0

#91 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 266 сообщений

Отправлено 08 Май 2018 - 21:58

Вивчати англійську мову по пісням не тільки ефективно, але й цікаво. Спів англійською збільшує словниковий запас, покращує сприйняття іноземної мови на слух, допомагає запам’ятати нові фрази і слова, зрозуміти граматику та зменшити акцент.

Ви думаєте, що цей інструмент для вивчення мови підходить лише для меломанів, і це не для вас? Не поспішайте робити такі висновки! В гарній компаніїї співають всі 1f642.png :) Головне, дайте своїм талантам можливість проявити себе)

Позааудиторні заняття такого формату лише для серйозних груп. Коли сказано - зроблено. І ніякого ниття. Вивчити три пісні, розбірати слова, виписати цікаві фрази - зроблено. Тому що хто гарно працює, той гарно відпочиває.

Заняття в Spanglish лише для цілеспрямованих, серйозних та відповідальних людей. А ще веселих, цікавих, з почуттям гумору та безліччю талантів!

А ви вже в числі наших студентів? Приєднуйтесь!

Прикрепленные файлы

• Прикрепленный файл  84.jpg   88,7К   0 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  87.jpg   109,21К   0 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  83.jpg   81,15К   0 Количество загрузок:

• 0

#92 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 266 сообщений

Отправлено 14 Май 2018 - 11:48

І ще одному набору студентів-початківців побажала good luck!

Позаду три місяці інтенсивної роботи, недоспаних ночей, але приємного спілкування та нових досягнень! Тому що кожен день, кожне нове заняття - це був виклик самому собі.

Не всі "вижили" до кінця навчання, але ті хто вижив..... їх тепер нічим не злякати)) Четверо студентів отримали сертифікати із excellent results, і це говорить багато про що.

Всі студенти написали робочий потижневий план, як вони далі планують працювати над вивченням англійської мови, аби не розгубити набуті знання, а навпаки їх примножити. Але так як actions speak better than words.... то я вирішила деякі їхні обіцянки зробити публічними)) just in case))

Всім бажаю удачі та натхнення і до нових зустрічей!

Прикрепленные файлы

• Прикрепленный файл  9.jpg   116,77К   0 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  10.jpg   115,07К   0 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  13.jpg   67,57К   0 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  5.jpg   84,1К   0 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  11.jpg   119,22К   0 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  1.jpg   130,28К   0 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  18.jpg   96,33К   0 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  viber image.jpg   88,74К   0 Количество загрузок:

• 0

#93 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 266 сообщений

Отправлено 18 Май 2018 - 21:19

Щойно у мене був справжній урок спенгліш! Це тобто навчаю людину іспанській мові, а мова пояснення - англійська 1f642.png:) так круто, мені так подобається))

Друзі, реалізовую всі ваші фантазіі. Мовні фантазіі 1f642.png:)

32836732_1734663903248142_75514217003745

• 0

#94 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 266 сообщений

Отправлено 21 Май 2018 - 12:01

Вивчаєте англійську, щоб знайти кращу роботу?

То час вже використовувати набуті знання і знайти ту саму кращу роботу!

«Хочу вивчити, бо хочу кращу/нову роботу/підвищення» - найпоширеніший запит. І знання англійської мови - це справді конкурентна перевага на ринку праці.

Курс “Find Your Dream Job” розроблено з урахуванням рекомендацій British Council та матеріалів он-лайн курсів ‘English for the Workplace’, ‘Starting a Business: Vision and Opportunity’ та ‘How to Succeed at: Interview’ від кращих університетів світу. А ще під час навчання в групі ми завжди обмінюємося власним досвідом та підказуємо цікаві ідеї, а часом і допомагаємо в їх реалізації. Адже кожна група – це команда розумних, цілеспрямованих, наполегливих людей! І просто бути серед таких людей – це вже мотивація змінюватись на краще. Повірте, я знаю про що говорю)))

Кому обов’язково потрібно пройти цей курс?

• Людям, які в пошуках нової роботи як в Україні, так і зокрема за кордоном
  • Людям, які шукають можливості додатково заробітку
  • Людям, які шукають інші способи самореалізації
  • Всім, хто цікавиться саморозвитком і любить навчатись чомусь новому)))

Тривалість навчання – 1 місяць.

Вартість навчання – 1тис. грн.

Початок навчання – 4 червня.

Початковий рівень володіння англійською мовою – обов’язковий.  

Групи:

9.00  вівторок - п’ятниця

18.00 понеділок- четвер

Групи до 8 чоловік.

Зручний офіс в центрі міста (вул. Я.Мудрого, 17)

Професійне життя – обов’язкова складова нашого життя, і саме від нас залежить, чи буде вона нам дарувати радість та задоволення.

Знайдіть час для свого професійного життя, і воно знайде нові цікаві можливості для вас.

І починаються ці нові можливості із заповнення заявки на курс  https://goo.gl/forms/7gp886s2A2xq8gU23

Із будь-яким запитанням сміливо телефонуйте  0978816014 Ірина  

Заповнили заявку? Мої вітання! Значить ви відноситесь до тієї категорії людей, які вміють бачити можливості, які життя нам дає постійно, а головне – вам вистачає сміливості їх брати. Fortune favours the brave.  До зустрічі!

33022273_976017335896882_488068637429596

• 0

#95 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 266 сообщений

Отправлено 26 Май 2018 - 16:00

Триває набір на курс англійської мови «Find Your Dream Job»

«Хочу вивчити мову, бо хочу кращу/нову роботу/підвищення» - найпоширеніший запит. І знання англійської мови - це справді конкурентна перевага на ринку праці.

Курс “Find Your Dream Job” розроблено з урахуванням рекомендацій British Council та матеріалів он-лайн курсів ‘English for the Workplace’, ‘Starting a Business: Vision and Opportunity’ та ‘How to Succeed at: Interview’ від кращих університетів світу. А ще під час навчання в групі ми завжди обмінюємося власним досвідом та підказуємо цікаві ідеї, а часом і допомагаємо в їх реалізації. Адже кожна група – це команда розумних, цілеспрямованих, наполегливих людей! І просто бути серед таких людей – це вже мотивація змінюватись на краще та розвиватись. Адже якщо хтось може, значить можете і ви!

Тривалість навчання – 1 місяць.

Вартість навчання – 1тис. грн.

Початок навчання – 4 червня.

Чому будемо навчатися під час курсу?

• Розбиратися в своїх цілях та пріоритетах
  • Аналізувати оголошення про роботу
  • Показувати себе з «правильної» сторони
  • Виправляти «прогалини» в резюме
  • «Продавати себе» у супровідному листі
  • Не панікувати під час співбесіди

завка на курс https://goo.gl/forms/DzjvvLHnMX9GWnXn2

• 0

#96 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 266 сообщений

Отправлено 04 Июнь 2018 - 10:29

"Хочу шукати нову роботу, англійська мова відкриває більше можливостей."

"Супер. Рада буду вас бачити серед числа своіх студентів! Саме тому, прошу виконати невеличке домашнє завдання."

Через декілька днів: "зніміть мою заявку на курс, дякую за виділений час".

Далі сценарія два.

1. Це реально успіх! Людина розібралася в тому, що ій потрібно, важливо, необхідно зараз. Дуже важливо знати як те, що хочеш, так само і те, що НЕ хочеш.

2. Людина не може знайти час на те, щоб виконати домашнє завдання. Тобто кращу роботу хочу, мову знати хочу, але знаходити на це час не хочу. І тоді тут дуже важливо усвідомлювати свою відповідальність за те, що маєш зараз. Тому що робота не достатньо гарна не тому, що така ситуація в краіні, а тому що хтось не хоче докладати зусиль, які можуть змінити ситуацію.

А ще буває варіант, що я не встигла зробити, але все рівно хочу на заняття 1f642.png:) Ні. Англійська мова зі мною - це тільки серйозно. Я працюю з дорослими. Я працюю виключно з тими дорослими людьми, які реально хочуть змін і готові над цим працювати. Якщо це про вас, то пишіть в приват за домашнім завданням 1f642.png:)

• 0

#97 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 266 сообщений

Отправлено 05 Июнь 2018 - 20:07

Про тренерів та коучів

Якщо чесно, то до участі в тренінгу для коучів навіть і не уявляла наскільки це різні поняття. Саме тому дозволяла студентам називати мене або trainer, або coach. Як кому більше до душі, головне аби розуміли, що варіант "учітє мєня" іноземній мові не проходить. Бо він не приносить результатів.

Як з"ясувалось, у мене є неусвідомлена компетенція коучингу))) саме вона і сподвигла мене подати заявку на участь, напевне.

Саме через цю компетенцію я не з усіма можу працювати, і не всі можуть працювати зі мною. Я працюю лише з тими, в кого на це вже є сформований внутрішній запит. Це людина, яка реально, а не на словах готова до змін.

Тренер працює з тепершінім, а коуч - з майбутнім.

Що цікаво, я починаю працювати з теперішнім, а закінчую майбутнім. Тож, я таки тренер з елементами коуча)) я ніколи не намагаюсь перетворити учня в постійного клієнта. Це не цікаво. Мені подобається бути "подорожником", який зустрічається людині на певному етапі іі життя, виконує свою функцію і залишається в спогадах.

Зараз моя неусвідомлена компетенція перейшла в категорію усвідомленоі некомпетентності. Попереду ще дві навчальні сесііі та 200 годин практики коуч-сесій. Після всього цього потрібно переходити в категорію усвідомленоі компетенціі 1f642.png:)

От прямо бачу, де і як нові знання я буду виктристовувати в роботі.

П.С. Природа навколо дійсно сприяє розумовій діяльності та усвідомленню себе врешті-решт.

34066796_1750816121632920_88190820494082

• 0

#98 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 266 сообщений

Отправлено 13 Июнь 2018 - 11:01

Іноземна мова - це як спорт: немає тренувань, немає гарної форми.

Працюйте над своєю англійською фізичною формою і влітку! Знаходьте для цього час.

Складно знайти час? Skype-lessons вам в поміч 1f642.png:) 0978816014

35363212_988878497944099_249514435850482

Літо - сезон індивідуальних тренувань з англійської мови 1f642.png:) Тому що під час навчального семестру, як правило, рідко кого беру, бо просто часу немає. А ті пару вільних годин, що можна знайти, завжди залишаю на іспанську.

Рада буду допомогти розібратися з тими проблемами, які самостійно ви вирішити не можете 1f642.png:)

• 0

#99 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 266 сообщений

Отправлено Вчера, 20:22

Англійська мова. Третє заняття.

- А в мене вже видно прогрес?

Невтомлюсь повторювати: іноземна мова - це спорт. Що буває після третього тренування? Правильно, м"язи болять. Це за умови, що людина добросовісно виконувала все, що тренер сказав. Але є приємна новина 1f642.png:)Якщо м"язи болять - значить вони є! І їх можна привести в гарну форму. Але для цього потрібно запастися терпінням та наполегливістю. Результати будуть згодом: в когось кращі, в когось гірші, але прогрес буде видно обов"язково.

Якби так легко було скинути зайві кілограми та мати прес кубіками, всі б ходили стункі та підтягнуті. Якби іноземні мови "самі в мозок приходили", всі б вільно розмовляли десятком мов.

Справа не лише в таланті чи схильності до спорту чи мов, справа в наполегливості. А для цього потрібно чітко розуміти, для чого це вам потрібно. Щоб мета обов"язково переважувала ті труднощі, з якими на початковому етапі ви зіштовхнетесь. А далі ви це полюбите, 1f642.png:)

Вдалих тренувань!

35682358_1774134642634401_36039216609624

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных