Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Курси розмовної англійської та іспанської мов spanglish.com.ua

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 70

#61 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 216 сообщений

Отправлено 04 Сентябрь 2017 - 20:13

Друзі, запрошую на навчання 1f642.png:) це я зараз говорю про курс англійської мови для дорослих.

наразі наявні такі групи:
ранкова 9 ранку пн-ср-пт
вечірня 18 год пн-ср-пт
вечірня 18 год вт-чт-сб

• 0

Вам теж вигідно НЕ знати англійську мову? Напишіть, будь ласка, про це тут   :)

#62 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 216 сообщений

Отправлено 05 Сентябрь 2017 - 08:21

Чи бачили ви коли-небудь, щоб літак злетів на швидкості 50-60 км/год?

Певною мірою оволодіння мовою схоже на управління літаком. Для того, щоб злетіти, пасажирський лайнер повинен розігнатися до швидкості відриву раніше, ніж закінчиться злітна смуга. В залежності від розміру повітряного судна та інших умов – це 200-220 км/год.

А чому тоді дивуватися, що людина займається англійською мовою 60 хв, максимум 120хв на тиждень і за рік подібних занять все не може говорити? Швидкості відриву немає. І все перетворюється на безкінечно довго злітну смугу, яку немає сил подолати. Результат – розчарування і нав’язлива думка «мені не дано».

Курс англійської мови для початківців – це злітна смуга в три місяці, яку з моєю допомогою кожен може подолати. І це швидкість 270 хв аудиторних занять і мінімум 200 хв домашніх занять на тиждень. Цього достатньо, щоб злетіти. А далі набір висоти та політ залежить вже абсолютно від вас. У цьому теж можу із задоволенням допомогти)) До речі, заявки на курс набору висоти теж вже можна подавати. З наступного тижня орієнтовно почнемо заняття.

Але поки що зліт.

Детальніше з курсом ви можете ознайомитись за посиланням http://spanglish.com...ochatkvtsv.html

Початок занять 7-8 вересня.

21270844_1425208267527042_82489131293257

• 0

#63 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 216 сообщений

Отправлено 06 Сентябрь 2017 - 21:27

Шукаєте вчителя-реабілітолога з англійської мови? Це я :)

Працюю з наступними діагнозами: «мені не дано», «до таких як я не доходить», «я дуб дубом в англійській мові», «боюсь осоромитись» і похідні та супутні хвороби.

Всім дано, до всіх доходить, англійська найлегша іноземна мова і всі пишаються своїми нехай і маленькими, але успіхами, і готові досягати більших  - це результати мого лікування))

Не раз задумувалася над тим, що на більшості своїх занять я не навчаю, а саме лікую. Лікую психологічні травми отримані в школі, університеті чи інших навчальних закладах. І тільки після курсу реабілітації можна вже братися за повноцінне навчання. Власне, це одна із основних задач курсу для початківців, який стартує завтра і в п’ятницю.

Є наступні групи:

ранкова 9 ранку пн-ср-пт
вечірня 18 год пн-ср-пт
вечірня 18 год вт-чт-сб

Ще в кожну групу можу взяти по 1-2 пацієнтів на оздоровлення)) Деталі за посиланням http://spanglish.com...chatkvtsv.html 

Тож, якщо останнім часом вас переслідує нав’язлива думка, що англійську мову колись таки потрібно вивчити, то відразу дзвоніть 0978816014, 0957432837, інакше це колись перетвориться в ніколи, і хвороба буде прогресувати. В дорослому житті не буває ідеального часу для вивчення мови. Він настає саме тоді, коли ви так вирішите. 

21371026_1427171370664065_58970313563944

• 0

#64 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 216 сообщений

Отправлено 07 Сентябрь 2017 - 13:57

Росту 1f642.png:) замість звичайного аркушу А4 на дверях тепер у мене гарна табличка.

Друзі, іноземна мова - це як заняття спортом: займаєшся - гарний прес і підтягнута попа, не займаєшся.... Ну ви в курсі)) І навіть якщо перед цим ви змогли накачати прес кубіками...а далі просто закинули все, то всі ті кубики вже не будуть такими гарними та пружніми, а ще згодом і взагалі на желе можуть перетворитись. Це я вам говорю як людина, яка 7 років свого життя віддала спорту, а останніх 10 я цю спортивну форму умудряюсь підтримувати. І ця підтримка вимагає часу і зусиль. Але ж результат вартий того 1f642.png:) і англійська, іспанська, чи інша мова (інших я не знаю)))) варті часу і зусиль.

Комусь подобається тренуватись вдома самостійно, комусь потрібна допомога тренера (особливо на початковому етапі), комусь просто скучно вдома займатись і хочеться до людей в зал, аби провітритись, та і успіхи та досягнення інших гарно надихають. Обирайте свій варіант і займайтесь! Давайте станемо європейською державою, для якоі не існує мовноі проблеми при спілкуванні з гостями нашоі краіни 1f642.png:) та і будь-яка іноземна мова - це дуже корисна звичка. Чим більше корисних звичок, тим вища якість життя!

До зустрічі на тренуваннях 1f642.png:)

П.С. дякую Наталия Заплешная за табличку! По всім питанням щодо зовнішньоі реклами - рекомендую !

21319131_1426663504048185_42326504419041

• 0

#65 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 216 сообщений

Отправлено 09 Сентябрь 2017 - 22:20

Із задоволенням познайомлюсь з чоловіком чи жінкою, який/яка хоче навчитись  розмовляти англійською мовою за три місяці і який/яка не боїться альтернативних методів навчання ))

Ну от такі справи, друзі, не всі готові брати на себе відповідальність за навчання. Тому що зажди простіше читати підручник, робити вправи, а потім звинувачувати викладача в тому, що «мене не навчили». Але ж іноземна мова – це той предмет, якому не можливо навчити, йому можна лише навчитиСЯ. І моя задача – допомагати вам в цьому. Так, я вчитель, але не зовсім. Я - тренер.  Я вчу, як тренуватись. Але тягати гантелі, качати прес – це ваша і лише ваша справа. І якщо хтось не хоче тягати гантелі, то нічого дивуватись, що мова все ніяк не дається.

Тож, якщо ви цілеспрямована, смілива і відповідальна людина, яка розуміє, що вивчення мови вимагає часу і зусиль ( і особливо в короткі терміни), то із задоволенням запрошуємо в наш колектив! Повірте, в компанії таких відчайдух немає нічого неможливого!)) І розмовна англійська за три місяці - абсолютно реальна задача.  У вас є 2-3 дні на роздуми. Бо далі при всьому моєму бажанні не зможу вас взяти. Хіба що аж на наступний набір для початківців у січні. 

• 0

#66 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 216 сообщений

Отправлено 12 Сентябрь 2017 - 11:48

Speak English with Confidence

Курс для тих, хто продовжує вивчати англійську мову (pre-intermediate та intermediate)

Дуже важливий етап у вивченні мови. Саме на цьому рівні ви або продовжує іі вивчати і далі ( і так може бути до безкінечності), або ж ми переходимо на якісно новий рівень – вільне користування мовою у повсякденному житті.

Який обсяг роботи ми зробимо за 3 місяці?

- Закріпимо базову граматику, щоб більше це питання вас взагалі не відволікало від спілкування;

- Плідно попрацюємо над збагаченням словникового запасу на актуальні теми: подорожі (і все, що з цим пов’язано), Інтернет (зокрема покупки он-лайн), товари та послуги, конфлікти та стресові ситуації;

- Вивчимо найуживаніші фразові дієслова, бо саме їх використовують носії мови у живому спілкуванні;

- Навчимось робити презентацію про себе та свою компанію;

- Закріпимо навички написання листів та навчимось писати есе;

- Покращимо вимову за допомогою пісень та фільмів.

Тривалість курсу 3 місяці. Місячний абонемент коштує 750 грн. При оплаті всього курсу відразу вартість складе 2000 грн. Натомість ви отримуєте:

- 25 практичних занять тривалістю 1,5 год
- 2 індивідуальні заняття
- 1 позааудиторне заняття у форматі walky-talky 
- Безкоштовні навчальні матеріали
- Групу в кількості 4-8 чоловік
- Два заняття на тиждень (вт-чт)
- Консультації та допомогу після закінчення навчання

Кому обов’язково потрібно пройти цей курс?

- Людям, які подорожують у справах чи для відпочинку;
- Людям, які користуються англомовним інтернетом.

Комунікативні навички найкраще розвиваються саме під час групових занять, адже це дає можливість застосувати такі форми інтерактивного та комунікативного методів як:

- case-study
- бліц-дискусії 
- ділові ігри
- дебати
- круглий стіл
- мозковий штурм

Набираю лише одну групу.

Мої студенти, хто успішно закінчив курс для початківців, можуть відразу заповнювати заявку і обирати зручний для них час. Всі, хто хочуть стати моїми студентами на цей курс, також заповнюють заявку)) але вказують, що хочуть попередньо зі мною зустрітися для маленького тестування. Адже цей курс розрахований на тих, хто вже володіє основами англійської граматики і, головне, може і не боїться розмовляти англійською мовою на початковому рівні)) До того ж, мова занять - англійська 98%.

Із будь-якими запитаннями сміливо телефонуйте 0957432837, 0978816014 Ірина

21742988_1432925173422018_39482862482694

• 0

#67 Natali

Natali

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 365 сообщений
Отправлено 12 Сентябрь 2017 - 20:12

Тобто, я зрозуміла, що заняття будуть на англійській мові? правильно?

• 0
Никогда не мстите подлым людям. Просто станьте счастливыми и они этого не переживут.
(с) Юрий Никулин

#68 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 216 сообщений

Отправлено 12 Сентябрь 2017 - 21:22

Тобто, я зрозуміла, що заняття будуть на англійській мові? правильно?

у мене завжди заняття англйською мовою. Інакше як можна навчитись говорити, якщо не чути іноземну мову постійно. Просто іноземна мова - це мега стрес для мозку, то ж, якщо чесно, не бачу сенсу натягувати цю струну до поки вона не порветься, тож граматичні теми як правило пояснюю українською, ще іноді в інших поясненнях переходжу на рідну, зокрема це стосується курсу для початківців. А це курс для тих, хто вже продовжує вивчати мову, тож стресу такого вже не повинно бути, та і граматику все необхідне в цілому знаємо, тож можна спокійно собі англійською розмовляти :) 

• 1

#69 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 216 сообщений

Отправлено 14 Сентябрь 2017 - 23:22

Урок англійськоі мови 1f642.png:) що цікаво прогулювалися парком Шевченка та в парку Слави, а фото на фоні хз чого зробили)) до речі, то за кінотеатром такий негарний фон.

Не втомлююсь повторювати, що у дитячому та підлітковому віці головне не скільки слів та правил вивчить дитина, а чи полюбить вона мову. Тому що мові можна лише навчитиСЯ. А задача вчителя - навчити вчитися. Та і вчитися розмовляти англійською набагато краще саме розмовляючи ангійською.

На наступне заняття домовились що в суші бар обідати йдемо 1f642.png:)

21731688_1434066963307839_35074316145422

Комментарии
20156132_444006389326022_617056564894123
Anna Dyshliuk Дякую вам , за те що ви у мене є . Та за наші найпрекрасніші уроки , і за те як ви викладаєте . Люблю 1f618.png2764.png
Управление
17523204_1258048704243000_29875590547216
Ірина Кісельова Будеш ледачкувати....піду від тебе 1f642.png:) на нпступне заняття підггтувати цікаву інформацію про суші і взагалі про японську кухню, традиціі, культуру, мову, все, що забажаєш! І як будеш це все мені за обідом розповідати - не підглядати!)
Управление

Вирішили з дівчатами з попереднього випуску пообідати разом :) 

lunch break and meeting with girls from the English fitness center) great time 1f950.png2615.png1f60a.png

21762312_1412511055451106_13008175567502

• 0

#70 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 216 сообщений

Отправлено 20 Сентябрь 2017 - 20:15

Друзі, шукаю ще 1-2 бажаючих покращити і вдосконалити свої вміння та навички розмовляти англійською мовою.

Курс для тих, хто продовжує вивчати англійську мову (pre-intermediate та intermediate)

Ознайомитись детальніше з курсом Speak English with Confidence ви можете за посиланням нижче

Practice makes perfect. 
Practice only.

http://spanglish.com...confidence.html

• 1

#71 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 216 сообщений

Отправлено 24 Сентябрь 2017 - 18:54

Зіштовхнулася з проблемою: не всі розуміють, що таке початковий рівень володіння іноземною мовою.

У цій фразі ключовим словом є слово ВОЛОДІННЯ. Тобто, невеликий словниковий запас (400-500 активних лексичних одиниць і близько тисячі пасивних) та базова граматика і - саме головне - вміння це все використовувати. І вже тільки далі можна продовжувати вивчати мову, тобто закриіпити це все, довести до автоматизму, розширити активний словниковий запас, додати декілька нових важливих граматичних конструкцій.

Знання алфавіту, звуків та "трохи слів" аж ніяк не гарантує ВОЛОДІННЯ мовою на початковому рівні. Саме з такими знаннями я запрошую всіх бажаючих на курс англіської мови для початківців. Тому що тут ми не вчимо алфавіт. Тут ми вчимося користуватися мовою. А це зовсім інший підхід до навчання.

Наступний набір на курс для початківців в десятих числах січня. Заявку можете і зараз залишити, я вам потім передзвоню. деталі тут http://spanglish.com...koi_movi_dlya_…

А тих, хто вже володіє англійською мовою на початковому рівні, запрошую на курс Speak English with Cоnfidence. деталі тут http://spanglish.com...confidence.html

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных