Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Курси розмовної англійської та іспанської мов spanglish.com.ua

Сообщений в теме: 42

#41 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 176 сообщений

Отправлено 23 Май 2017 - 13:36

Що корисного можна встигнути зробити за літо? Навчитись говорити англійською мовою!

Друзі, оголошую другий набір на курс англійської мови для початківців і всіх тих, хто вчив вчив вчив мову, а так і не навчився говорити 1f642.png :) всіх навчу, але за умови, що ви того хочете, звісно. Але ж ви хочете, правда? ))

Через три місяці ви зможете:

- Представитись новим знайомим, партнерам, клієнтам

- Написати автобіографію та скласти успішне резюме

- Забронювати номер в готелі

- Домовитись про знижку в магазині

- Знайти дорогу до аеропорту/вокзалу/центральної площі/музею

- Зробити замовлення в кафе/ресторані

- Забронювати зал для свята чи прес-конференції

- Розповісти про своє місто гостям

- Підтримати розмову на будь-яку тему!

І все це ви будете робити впевнено та з посмішкою на обличчі. Адже головним результатом курсу буде те, що ви подолаєте свій страх і забудете, що таке мовний бар’єр.

Вартість курсу 2700 грн. Натомість ви отримуєте:

- 35 практичних занять тривалістю 1,5 год

- 3 індивідуальні заняття

- Безкоштовні навчальні матеріали

- Групу в кількості 4-8 чоловік

- Три заняття на тиждень (пн-ср-пт або вт-чт-сб)

- Консультації та допомогу після закінчення навчання

Початок занять 6-8 червня.

Зручний офіс в центрі міста (вул. Я.Мудрого, 17)

Кому обов’язково потрібно пройти цей курс?

- Підприємцям/працівникам, які працюють з іноземними партнерами та клієнтами

- Рестораторам (адміністраторам та офіціантам)

- Представникам готельного бізнесу

- Продавцям сувенірних крамниць

- Чиновникам та менеджерам середньої та вищої ланки комунальних підприємств

- Членам громадських організацій та політичних партій

- Людям, які люблять подорожувати

- Людям, які планують знайти нову роботу в Україні чи за кордном

- Всім білоцерківцям, оскільки наше місто визнано одним із найбільш туристично привабливих міст України, і в тому числі від нашого знання англійської мови залежить розвиток туризму в місті!

Комунікативні навички найкраще розвиваються саме під час групових занять, адже це дає можливість застосувати такі форми інтерактивного та комунікативного методів як:

- case-study

- бліц-дискусії

- ділові ігри

- дебати

- круглий стіл

- мозковий штурм

Крім того, заняття в групі – це і суттєва економія коштів у порівнянні з індивідуальними заняттями. Вартість однієї академічної години становить лише 47 грн.

Чи можна оплатити вартість курсу частинами?

Можна. Але тоді це буде коштувати дорожче. 1300 грн. за один місяць. Саме тому краще відразу оплатити весь курс 2700 грн., що буде фінансовим підтвердженням вашої мотивації працювати та досягати результатів!

Розгляну колективні заявки підприємств та установ для занять у ранковий або денний час. Курс може бути доповнений/змінений з урахуванням специфіки роботи вашої організації.

Якщо пропущено заняття через поважну причину?

5 пропущених занять підряд відпрацюювуються під час одного додаткового індивідуального заняття тривалістю 60 хв, але за умови виконання домашнього завдання.

Із будь-яким запитанням сміливо телефонуйте 0957432837, 0978816014 Ірина

Якщо ж все зрозуміло, то наберіть в груди повітря, видихніть, ще раз вдихніть і видихніть, і ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ на навчання

https://goo.gl/forms/cO2VarQFI7HmQ89J2

P.S. Відправили заявку? Мої вітання! Перший і самий важливий крок на шляху до вашої цілі зроблено. А далі - справа техніки. Залиште це мені.

Більше інформації на сайті 
http://spanglish.com.ua/

Найближчим часом почну і он-лайн тренування з англійської та іспанської мов проводити, тож підписуйтесь на сторінку 
https://www.facebook.com/spanglishBC/

18620490_1318613718186498_56697763269816

18582541_1318613714853165_91984722125175

• 0

Вам теж вигідно НЕ знати англійську мову? Напишіть, будь ласка, про це тут   :)

#42 Fler

Fler

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 5 сообщений
  • Район:Центр

Отправлено 24 Май 2017 - 19:35

Если кому-то интересно, то я могу написать свой отзыв об этих  курсах английского, который ведет Ирина Киселева. Я уже больше двух месяцев посещаю занятия, через десять дней выпуск. 
Мне понравился этот курс, ничуть не жалею, что пошла на него. Ирина энтузиаст своего дела, старается заинтересовать, дать всю необходимую информацию по предмету, создать атмосферу, располагающую к изучению языка.
 Эти занятия помогут тем, кто ездит заграницу в командировки или отдыхать, изучается вся необходимая лексика, чтобы свободно чувствовать себя в аэропорту, в отеле, в кафе, ресторане, на улицах города и др. Я лично теперь смогу объяснить на английском языке и показать дорогу иностранцу в Белой Церкви, если меня, конечно, спросит кто-нибудь. :-)
Но чтобы был хороший результат от  курсов, нужно будет учиться, стараться, делать домашние задания, в общем, посвятить три месяца английскому языку, тогда и будут хорошие плоды.

• 1

#43 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 176 сообщений

Отправлено 24 Май 2017 - 23:12

Но чтобы был хороший результат от  курсов, нужно будет учиться, стараться, делать домашние задания, в общем, посвятить три месяца английскому языку, тогда и будут хорошие плоды.

Олено, дякую за відгук!

Наше третє індивідуальне заняття запишу на відео)) щоб всі бачили, як Ви англійською розмовляєте  :app: але якщо камера таки лякає, то добре, головне, що без камери Ви все всім пояснити і розповісти точно зможете! і це саме головне! 

Так, я не чарівниця і чарівної палички в мене немає, щоб от раз, проснувся вранці і бац англіською мовою розмовляєш :) Це серйозна робота. В першу чергу ваша робота. Моя задача вам допомагати в цьому. Я створюю можливості. І вже від вас залежить, користуєтесь ви ними чи ні. Але те, що за 3 місяці можна навчитись спілкуватись англійською - це факт :) і тепер емпірично доведений)

• 0

Вам теж вигідно НЕ знати англійську мову? Напишіть, будь ласка, про це тут   :)

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных