Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Курси розмовної англійської та іспанської мов spanglish.com.ua

Сообщений в теме: 57

#41 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 23 Май 2017 - 13:36

Що корисного можна встигнути зробити за літо? Навчитись говорити англійською мовою!

Друзі, оголошую другий набір на курс англійської мови для початківців і всіх тих, хто вчив вчив вчив мову, а так і не навчився говорити 1f642.png :) всіх навчу, але за умови, що ви того хочете, звісно. Але ж ви хочете, правда? ))

Через три місяці ви зможете:

- Представитись новим знайомим, партнерам, клієнтам

- Написати автобіографію та скласти успішне резюме

- Забронювати номер в готелі

- Домовитись про знижку в магазині

- Знайти дорогу до аеропорту/вокзалу/центральної площі/музею

- Зробити замовлення в кафе/ресторані

- Забронювати зал для свята чи прес-конференції

- Розповісти про своє місто гостям

- Підтримати розмову на будь-яку тему!

І все це ви будете робити впевнено та з посмішкою на обличчі. Адже головним результатом курсу буде те, що ви подолаєте свій страх і забудете, що таке мовний бар’єр.

Вартість курсу 2700 грн. Натомість ви отримуєте:

- 35 практичних занять тривалістю 1,5 год

- 3 індивідуальні заняття

- Безкоштовні навчальні матеріали

- Групу в кількості 4-8 чоловік

- Три заняття на тиждень (пн-ср-пт або вт-чт-сб)

- Консультації та допомогу після закінчення навчання

Початок занять 6-8 червня.

Зручний офіс в центрі міста (вул. Я.Мудрого, 17)

Кому обов’язково потрібно пройти цей курс?

- Підприємцям/працівникам, які працюють з іноземними партнерами та клієнтами

- Рестораторам (адміністраторам та офіціантам)

- Представникам готельного бізнесу

- Продавцям сувенірних крамниць

- Чиновникам та менеджерам середньої та вищої ланки комунальних підприємств

- Членам громадських організацій та політичних партій

- Людям, які люблять подорожувати

- Людям, які планують знайти нову роботу в Україні чи за кордном

- Всім білоцерківцям, оскільки наше місто визнано одним із найбільш туристично привабливих міст України, і в тому числі від нашого знання англійської мови залежить розвиток туризму в місті!

Комунікативні навички найкраще розвиваються саме під час групових занять, адже це дає можливість застосувати такі форми інтерактивного та комунікативного методів як:

- case-study

- бліц-дискусії

- ділові ігри

- дебати

- круглий стіл

- мозковий штурм

Крім того, заняття в групі – це і суттєва економія коштів у порівнянні з індивідуальними заняттями. Вартість однієї академічної години становить лише 47 грн.

Чи можна оплатити вартість курсу частинами?

Можна. Але тоді це буде коштувати дорожче. 1300 грн. за один місяць. Саме тому краще відразу оплатити весь курс 2700 грн., що буде фінансовим підтвердженням вашої мотивації працювати та досягати результатів!

Розгляну колективні заявки підприємств та установ для занять у ранковий або денний час. Курс може бути доповнений/змінений з урахуванням специфіки роботи вашої організації.

Якщо пропущено заняття через поважну причину?

5 пропущених занять підряд відпрацюювуються під час одного додаткового індивідуального заняття тривалістю 60 хв, але за умови виконання домашнього завдання.

Із будь-яким запитанням сміливо телефонуйте 0957432837, 0978816014 Ірина

Якщо ж все зрозуміло, то наберіть в груди повітря, видихніть, ще раз вдихніть і видихніть, і ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ на навчання

https://goo.gl/forms/cO2VarQFI7HmQ89J2

P.S. Відправили заявку? Мої вітання! Перший і самий важливий крок на шляху до вашої цілі зроблено. А далі - справа техніки. Залиште це мені.

Більше інформації на сайті 
http://spanglish.com.ua/

Найближчим часом почну і он-лайн тренування з англійської та іспанської мов проводити, тож підписуйтесь на сторінку 
https://www.facebook.com/spanglishBC/

18620490_1318613718186498_56697763269816

18582541_1318613714853165_91984722125175

• 0

Вам теж вигідно НЕ знати англійську мову? Напишіть, будь ласка, про це тут   :)

#42 Fler

Fler

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 5 сообщений
  • Район:Центр

Отправлено 24 Май 2017 - 19:35

Если кому-то интересно, то я могу написать свой отзыв об этих  курсах английского, который ведет Ирина Киселева. Я уже больше двух месяцев посещаю занятия, через десять дней выпуск. 
Мне понравился этот курс, ничуть не жалею, что пошла на него. Ирина энтузиаст своего дела, старается заинтересовать, дать всю необходимую информацию по предмету, создать атмосферу, располагающую к изучению языка.
 Эти занятия помогут тем, кто ездит заграницу в командировки или отдыхать, изучается вся необходимая лексика, чтобы свободно чувствовать себя в аэропорту, в отеле, в кафе, ресторане, на улицах города и др. Я лично теперь смогу объяснить на английском языке и показать дорогу иностранцу в Белой Церкви, если меня, конечно, спросит кто-нибудь. :-)
Но чтобы был хороший результат от  курсов, нужно будет учиться, стараться, делать домашние задания, в общем, посвятить три месяца английскому языку, тогда и будут хорошие плоды.

• 1

#43 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 24 Май 2017 - 23:12

Но чтобы был хороший результат от  курсов, нужно будет учиться, стараться, делать домашние задания, в общем, посвятить три месяца английскому языку, тогда и будут хорошие плоды.

Олено, дякую за відгук!

Наше третє індивідуальне заняття запишу на відео)) щоб всі бачили, як Ви англійською розмовляєте  :app: але якщо камера таки лякає, то добре, головне, що без камери Ви все всім пояснити і розповісти точно зможете! і це саме головне! 

Так, я не чарівниця і чарівної палички в мене немає, щоб от раз, проснувся вранці і бац англіською мовою розмовляєш :) Це серйозна робота. В першу чергу ваша робота. Моя задача вам допомагати в цьому. Я створюю можливості. І вже від вас залежить, користуєтесь ви ними чи ні. Але те, що за 3 місяці можна навчитись спілкуватись англійською - це факт :) і тепер емпірично доведений)

• 0

#44 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 27 Май 2017 - 21:52

Говорили вчора про мови. Українська таки важка )) Іноземцям дуже важко дається. "Як ви це взагалі говорите???" (мається на увазі відмінювання закінчень).

Так вирішила, що я не можу навчити спілкуватись іспанською за три місяці. От десь за 5.. цілком можливо. А англійській можу 1f642.png:) Бо що ж там її вчить)) Це реально найлегша мова світу. І особливо, якщо знання англійської потрібні саме для звичайного спілкування. Мінімум розмовної граматики. Адже щоб водити машину, вам же не обов"язково знати будову двигуна? 1f609.png;) Слів ви всі вже більше тисячі знаєте. Єдине, чого бракує - це впевненості в собі!

Ось так коротко про мій курс англійської мови для початківців 1f642.png:)

Досить робити з англійської мови проблему. Заповнюйте заявку

Літо - ідеальна пора! Адже тиждень перерви на відпустку погоду не зробить. Натомість з осені ви вже будете максимально готові до нових викликів!

• 0

#45 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 30 Май 2017 - 09:59

Нагадую, що триває набір на курс англійської мови для початківців. Вже планується дві групи: ранкова оріієнтовно на +/-9 ранку і вечірня на 18 год. 

Проводьте літо з користю :)

• 0

#46 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 31 Май 2017 - 21:26

Ірина Кісельова

- Ви навчаєте англійській та іспанській? 

- Я навчаю впевненості та вірі в свої сили.

Фото: Роман Наумов

18738819_1326227230758480_43490901474355

• 3

#47 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 07 Июнь 2017 - 11:54

Як швидко летить час.... Три місяці пролетіли як один день!

Перший набір слухачів курсу англійської мови для початківців відсвяткував свій випуск. Гарне навчання - гарне святкування. Адже вивчення англійської мови - це не сухі правила та нудні вправи, а цікаве спілкування та яскраві емоції.

З гарною командою англійську вчити легко, цікаво та весело, а головне - ефективно. Приєднуйтесь і ви :) Наступний набір у вересні.

18920871_782582958573655_358707027172019

18952552_782582955240322_773499533843985

18920597_782583025240315_811254933894695

18882237_782583071906977_855914796950027

• 2

#48 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 16 Июнь 2017 - 23:34

Future is now

Саме під таким гаслом проходив Перший національний кар’єрний форум в Києві минулого тижня. Нарешті дійшли руки про це написати. А написати хочеться, бо було цікаво.

Розвиток людського капіталу – стратегічне завдання економіки України. Так як мова про загальнодержавну стратегію, то спікерами були заступники міністрів та віце-прем’єр-міністр України))) Стратеги. Насправді, я це пишу зовсім без іронії. Бо так воно і має бути. Просто так у нас виходить часто, що стратегії пишуться хороші, але план реалізації….

Зокрема, концепція нової української школи, прекрасна концепція, з якою можна ознайомитися на сайті МОН. Так, всі чекають на реформу системи освіти, бо те, що в нас є зараз, це не освіта - це казна що. Це просто система накопичення знань без практичного застосування, знання заради знання, що демотивує і створює стійке негативне ставлення до навчання в цілому. Школа, як і початкова та середня, так і вища мають бути системою накопичення навичок. І вчитель має бути ментором, наставником, який буде мотивувати, надихати навчатись не лише зараз, а протягом життя. Тому що задача вчителя – навчити вчитиСЯ. Цінність сьогоднішніх знань – мінімальна. Подивіться як швидко змінюється світ! Через пару років всі знання стають застарілими!

Сподобався коментар із залу: «Все набагато простіше, реформа освіти в тому, щоб старшому поколінню не дати можливість передати свій досвід молодшому». А де ж стільки нових вчителів взяти? Дилема.

Всі вже, напевне в курсі, що у нас планується 12 річна освіта. Так от останні три роки буде вибір: профільна середня школа академічного спрямування та професійного спрямування. Так зрозуміла, що ліцей професійного спрямування буде чимось нагадувати професійно-технічні училища. На жаль, запитання задати не змогла, бо заступник міністра освіти просто швидко втік після виступу. Зайнята людина )) У 2018 році заплановано набір до першого класу нової школи.

Ще одна дилема – втрата престижну робітничих професій. Ще і досі для багатьох краще тисячу отримувати і в офісі сидіти, ніж десять і працювати на заводі. Добре, що про це говорять на державному рівні. Дасть Бог, зміниться ситуація нарешті. І не будуть більше молоді люди марнувати 5 років свого життя, щоб потім за три місяці на курсах перевчитись. І бізнес не буде страждати від завищеної самооцінки: «у мене вища освіта, тому я хочу зарплату 20 тис, а те, що я толком нічого не вмію… то нічого».

Дуже багато говорили про так звані soft skills (соціо-емоційні навички). У 2020 році для успішного працевлаштування будуть необхідні не дипломи з оцінками, а вміння вирішувати проблеми, критичне мислення, креативність, управління людьми, навички координації та взаємодії, емоційний інтелект, судження та прийняття рішень, клієнтоорієнтованість, уміння вести переговори, когнітивна гнучкість.

Тож, дійшли висновку, що освіта не відповідає потребам сучасного ринку праці, а невідповідність навичок обмежує ефективність фірм і загальну продуктивність . Але ще важлива проблема в тому, що освітні заклади та роботодавці живуть у паралельних світах. Частка фірм із налагодженими контактами із навчальними закладами мінімальна. Пригадую на форумі в Білій Церкві пролунало запитання: «що важливіше: освіта чи економіка?» Забула ім’я спікера, але відповів гарно: «а навіщо це розділяти?» Це бізнес повинен робити замовлення. Це бізнес вирішує, потрібні сьогодні юристи на ринку чи інженери, перекладачі чи електрики.

Але я на форум приїхала, щоб послухати Володимира Співаковського та Віталія Зубкова.

Володимир один з небагатьох людей, на кого я підписана в ФБ. Експерт в області освіти, кандидат економічних наук, засновник міжнародної освітньої корпорації «Гранд». Мені подобається його підхід до організації навчального процесу, що мотивує до подальшого навчання та розвитку. Я повністю підтримую його тезу про те, що вчитель має право сказати «я не знаю». Головне у цій фразі те, що це сьогодні я не знаю, але я буду знати це завтра. Вчитель так само все життя навчається. «Не знаю, давай погуглимо це разом». В своїй роботі я також час від часу говорю «цікаво, я не знаю цього слова, давайте подивимось у словнику». Хіба це не доводить того, що для того, щоб спілкуватися іноземною мовою, не потрібно знати всі слова? І хіба це трагедія, якщо якогось слова не знати?

Віталій також експерт в області освіти, викладач 5 іноземних мов, автор прекрасного освітнього проекту в Україні «Lingva.Skills». Після його майстер- класу щодо методології ефективного навчання англійській мові за моделлю змішаного навчання ще раз переконалась в тому, що я таки умнічка))) бо так і роблю)) і в мене є не лише внутрішнє відчуття мови, але й відчуття, як мові правильно та ефективно навчати.

Ще сподобалась доповідь Олега Дерев’янка про відповідальне лідерство. Також говорив про формальне лідерство, яке вже не діє на сучасну молоду людину. Найбільше сподобалась теза про те, що період «як-небудь, на трієчку» минув. Для того, щоб у сучасному світі мати добрі результати, потрібно працювати завжди на відмінно. А інакше, сиди і не ний.

Завтра – це майбутнє? Ніби так… Але насправді сьогодні – це просто вчорашнє завтра. Тому «колись завтра» - це або сьогодні, або ніколи.

19106002_1343202632394273_34288112253917

• 0

#49 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 18 Июнь 2017 - 18:24

Хочете подолати мовний бар’єр? 

Хочете відчути та зрозуміти логіку англійської мови?

Мрієте навчитись грамотно будувати речення англійською мовою?

Рішення є! Оволодівайте граматичними та мовними конструкціями і активно використовуйте їх в своєму мовленні!

Теорія в обсязі, достатньому для спілкування, без води, все чітко + практика. Адже для розвитку навичок говорити потрібно саме говорити! І практикувати саме те, що дійсно потрібно для реального спілкування, а не історію стародавнього світу.

Рада представити вам результати своєї роботи 1f642.png :)

На відео саме звичайне заняття. Дискусія та розв’язування комунікативної задачі (зараз це модно називати англійським словом кейс). В кінці заняття дівчата, які не бояться камери, вирішили дещо додати від себе.

Так, я не чарівниця, і не всі дожили до випуску. З 12 студентів закінчили курс 9. Студенти, які робили все, що я говорила, показали результати, якими і вони і я задоволена, тож, в якості бонуса отримали 10% знижки на наступний курс )) таких п’ятеро. Одна студентка отримала 50% знижки)) Я думаю, ви всі звернули увагу на те, що вона більше всіх говорить на відео. Списати два блокноти та записати сотню хвилин аудіо – кожен так буде говорити.

Основна причина, чому людина не може вивчити англійську мову: не може знайти часу. Безперечно, доросле життя диктує свої умови, і вивчення мови апріорі не може бути основним пріоритетом. Але три місяці – це реальний термін. Просто знайдіть їх. І докладіть максимум зусиль аби досягнути гарних результатів. Just do it.

Наступний набір у вересні. Залишайте заявку! 

Подяка за відео Сергей Таран !

Невеличка бізнес порада. Зробіть відео де студенти на першому занняті говорять на будь-яку тему на англ , і те ж саме по випуску з курсів. Якщо буде наочний результат - доказувати ефективність курсів Вам вже буде непотрібно у майбутньому.

Вдалих Вам начинань.

нарешті вже можу похвалитись своїми першими результатами :) 

• 0

#50 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 29 Июль 2017 - 21:54

хоч сьогодні і не п"ятниця.... але час до неділі ще є :)

Влаштували міні-зустріч випускників, дівчата чесно зізнались, що без тренера важко вдома самостійно замайматись, тож вирішила влаштовувати невеличкі тренування на сторінці в ФБ. 

Так що, мотивую і надихаю вивчати англійську тепер і онлайн :)

П’ятниця. Час говорити. Час тренуватись 1f642.png :)

Літо, спека, море, відпустка… Сьогодні будемо говорити про відпустку!

1. Do you prefer travelling alone or with somebody? – Вам подобається подорожувати одному чи з кимось?
2. Do you usually take a lot of luggage or do you travel light? – Ви зазвичай берете багато багажу чи подорожуєте «налегке»?
3. Do you ever get bored when you are on vacation? – Вам коли-небудь буває нудно у відпустці?
4. What was your best vacation? – Яка відпустка була найкращою? 
5. Are you on vacation now? – Ви зараз у відпустці?

Якщо вам таки вдасться відірвати свій гарний зад від ліжка, і ви напишете відповіді в коментарях англійською мовою, то я це гарантовано прочитаю і за необхідності внесу правки. А двоє щасливчиків отримають 30хв мого часу по скайпу, який зможуть використати, як їм буде завгодно: обговорити англійською фільм/книгу/останні новини, пояснити граматику, проконсультувати по будь-якому іншому питанню, etc.

Хто може бути серед щасливчиків?

1. Самий активний, вмотивований, який швидко вміє приймати рішення і виконувати їх – тобто залишає коментар першим. 
2. Самий наполегливий, рішучий, який вміє досягати поставлених цілей – тобто не звертає увагу на те, що вище вже є десяток написаних коментарів, і залишає свій… останній. 
3. Самий щедрий і турботливий, адже зробить репост і поділиться цим корисним тренуванням зі своїми друзями!

Останній коментар фіксую о 22.00 в неділю ввечері. А далі домовляємось про час індивідуального тренування і наганяємо мовні м’язи разом!

П.С. Не переймайтесь тим, що граматика шкутильгає чи слів бракує, ми ж тренуємось! Участь беруть усі коментарі окрім Yes/No.

20375772_814439835387967_703201107071126

• 0

#51 Crystal_snow

Crystal_snow

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 410 сообщений
Отправлено 29 Июль 2017 - 23:26

Думаю малося на увазі замість vOcation- vAcation
  • 2
Когда Ваши дела идут плохо, не ходите с ними....

#52 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 31 Июль 2017 - 09:58

Думаю малося на увазі замість vOcation- vAcation

ой дякую!!! а ніхто і не підказав про опечатку)) бо в третьому реченні правильно написала, а далі щось не те пішло))

Spanglish - ваш мовний фітнес центр
Понеділок - граємо в слова.

Слова - це 80% знання іноземної мови. Навіть якщо ви скажете "Я працювати юридична компанія 10 років", вас все рівно зрозуміють. І це головне. Адже ж, хіба не задля цього ви вивчаєте іноземну мову?

Перше слово - happinesS. Наступне слово має починатися на -s. На свої слова не відповідаємо, тож давайте активніше всі підтягуйтесь на легке вранішнє тренування першого робочого дня!

Let's go!

20476590_816244205207530_753723712668061

• 1

#53 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 07 Август 2017 - 15:23

щось не було часу на форумі цілий тиждень відписуватись, а тренування ми проводимо цілий тиждень! Граємо, перекладаємо, розмовляємо. Так що підтягуйтесь! Поки відпустка, можна знайти час і для себе :)

Spanglish - ваш мовний фітнес центр  
Опубликовано Іриной Кісельовой · 1 мин. · 

Починаємо робочий тиждень з легкого веселого тренування - граємо в асоціації 1f642.png :)

Я пишу слово, а ви - перше, що приходить на думку! Якщо ви не знаєте цього слова англійською - прекрасно! Це привід зазирнути в онлайн словник чи гугл перекладач!

Пам"ятайте, збагачення вашого активного вокабуляру - запорука успіху у вивченні іноземної мови. Адже слова - це 80% знання іноземної мови. 

І так, перше слово - English

What is the first word that comes to your mind?

Let's go!

20621023_819892128176071_771291967284016

• 1

#54 online Юлико

Юлико

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 622 сообщений
Отправлено 07 Август 2017 - 15:37

the trouble)) 

• 0

Я сама знаю, что во мне прекрасно, а что очень хорошо.

Требуется ПОРТНОЙ-ТЕХНОЛОГ: https://rabota.ua/co.../vacancy6769813

#55 Борисенко

Борисенко

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 40 сообщений

Отправлено 08 Август 2017 - 14:57

good mood!

• 0

#56 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 08 Август 2017 - 22:40

the trouble)) 

good mood!

красуні, таки реєструйтесь в ФБ :) там народу більше, веселіше ))

Але таки цікаві асоціації зі словом English... )) Таня навчання пройшла, тому англійська і іасоціюється з гарним настроєм, Юлико, беріть на замітку, асоціацію з англійською потрібно змінювати! Тому запрошую на навчання  :beer:

• 0

#57 online Юлико

Юлико

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 622 сообщений
Отправлено 09 Август 2017 - 08:32

Тому запрошую на навчання  :beer:

Якщо будуть ночні зміни - із задоволенням))) 

Як працююча мама, можу собі дозволити корисне та приємне лише в час, коли дитина спить)))) 

• 1

Я сама знаю, что во мне прекрасно, а что очень хорошо.

Требуется ПОРТНОЙ-ТЕХНОЛОГ: https://rabota.ua/co.../vacancy6769813

#58 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 09 Август 2017 - 19:02

Якщо будуть ночні зміни - із задоволенням))) 

Як працююча мама, можу собі дозволити корисне та приємне лише в час, коли дитина спить)))) 

діти мають звичку швидко рости :) а поки можна в ФБ в групі різні практичні вправи робить, головне бажання! а так як я нічна птаха, то півгодини призових по скайпу можна і в дуже пізній час використовувати. 

• 1

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных