Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Курси розмовної англійської та іспанської мов spanglish.com.ua

Сообщений в теме: 69

#21 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 215 сообщений

Отправлено 12 Март 2017 - 23:20

тре пару склянок коньяку бахнути і сором"язливість кудись зникає і навіть починаєшь розуміти мови котрих взагалі не знав

такий варіант ми теж обговорили :) 

• 0

Вам теж вигідно НЕ знати англійську мову? Напишіть, будь ласка, про це тут   :)

#22 Crystal_snow

Crystal_snow

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 412 сообщений
Отправлено 12 Март 2017 - 23:25

Вижу, что нет никакой парты (стола) изучение только по восприятию на слух или все же включает и письменную часть?
  • 0
Когда Ваши дела идут плохо, не ходите с ними....

#23 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 215 сообщений

Отправлено 13 Март 2017 - 02:08

Вижу, что нет никакой парты (стола) изучение только по восприятию на слух или все же включает и письменную часть?

на заняттях в основному слухаємо та розмовляємо. Що необхідно я пишу на дошці. Письмові завдання також будуть, ну бо як без цього, але то все в основному як домашня робота, яку я потім перевіряю. І протягом курсу передбачено 3 індивідуальних заняття, де вже всі пробіли будуть підправлені індивідуально. 

• 0

#24 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 215 сообщений

Отправлено 13 Март 2017 - 23:09

Додала ще одне правило до занять в моїй групі з вивчення англійської мови: посміхатись!

По-перше, так справді цікавіше, веселіше і просто легше все сприймається. По-друге, коли ми посміхаємось, напружуються м"язи обличчя і краще вимовляються англійські звуки 1f642.png:)

Нагадую, що у вас все ще є можливість записатись у вечірню групу. 

17309545_1246114715436399_55908222200657

• 0

#25 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 215 сообщений

Отправлено 15 Март 2017 - 22:19

Про GROWTH MINDSET

По-нашому: про установку на професійне зростання 1f642.png

Це саме те, що наша система освіти повинна сформувати в школярах та студентах. І що, на жаль, поки що не робить….

Успіх – це не результат наших природних даних. Це результат нашої наполегливої праці. Саме тому вираз «мені не давно вчити мови» стосується тільки людей із FIXED MINDSET (установка на відсутність змін).

Везунчик чи невдаха … забудьте про це! Не закріплюйте за собою чи кимось ці ярлики. «Успіх - не остаточний, невдачі - не фатальні, значення має лише мужність продовжувати». Уінстон Черчілль.

Все і відразу? Менталітет бідних і нещасних. Або ж вам в Індію. В наступному житті, можливо, вам пощастить. Карма, однако. Або ж закочуємо рукава і наполегливо працюємо над собою. І через деякий час ми обов’язково станемо кращими, сильнішими, розумнішими, багатшими, стрункішими.

Виклик? Challenge accepted! І тільки так. Тому що це можливість навчитися чомусь новому.

В принципі нічого нового і не написала))) Так і намагаюсь жити і працювати. І саме так намагаюсь вчити інших іноземним мовам.

Дуже рада, що знайшла час вибратись на практичний семінар, який проводив Edmund Dudley, автор багатьох підручників з англійської мови. Цікавий промовець. Неймовірно талановитий вчитель. Кожному з нас зажди є чому вчитися і вчитися.

P.S. Англійська мова для вас і досі виклик, який ви ніяк не наважуєтесь прийняти? Впевнена, що з моєю допомогою він був вам під силу. У вас все ще є можливість приєднатися до вечірньої групи….1f609.png ;) заявку можна залишити тут 

17342613_1247809185266952_56408308874866

Прикрепленные файлы

• Прикрепленный файл  1.jpg   181,06К   0 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  3.jpg   78,12К   0 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  4.jpg   84,89К   0 Количество загрузок:

• 0

#26 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 215 сообщений

Отправлено 19 Март 2017 - 17:13

Як ми вчимось говорити?

Ми слухаємо дорослих і повторюємо за ними. З 4 видів мовленнєвої діяльності працюють слухання та говоріння. При цьому звуки не ідеальні, і будова речень та інші граматичні аспекти теж не ідеальні. Все робиться інтуїтивно. І тільки вже потім підключається читання та письмо. Тільки потім ми вчимо правила граматики і систематизуємо та узагальнюємо все, що знаємо.

Як ми вчимо іноземну мову?

Алфавіт. Читання. Граматика. Вправи. Пишемо і пишемо. І говоріння – це те чудо, яке трапляється дуже рідко. Помітили, що все робиться з точністю до навпаки?

Що цікаво, коли говориш людині, що іноземною мовою потрібно говорити з першого ж уроку, абсолютна більшість говорить, що вони не готові, і що «можливо, краще спочатку вправи якісь поробити?» Чим більше ми робимо вправ, тим більше ми розвиваємо свою навичку робити вправи. Чим більше ми вчимо слів, тим більший наший словниковий запас. І лише чим більше ми говоримо, тим краще ми говоримо.

Чому всім подобається робити вправи?

Бо справді корисно, безумовно. І не складно. І не особо напряжно. А головне – совість спокійна. Ну бо я ж щось роблю… І тільки потім дивуємось, а чому ж я говорити не можу?

Шановні, якщо щодня робити одне і теж, то дивно очікувати, що завтра буде щось по-іншому 1f642.png :) Щось інакше потрібно зробити сьогодні.

tSIpIu1txGg.jpg

• 0

#27 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 215 сообщений

Отправлено 26 Март 2017 - 13:40

«Для чого ти хочеш вивчити англійську?» - «Щоб читати англійську літературу в оригіналі».

Прекрасно, давайте читати її разом!

Пропозиція для тих, хто вже вміє говорити англійською (рівні B1-B2).

Англомовна література – це прекрасний спосіб розширення свого словникового запасу та можливість дізнатися більше про культурологічні особливості англомовних країн.

Це живе повторення граматики та вивчення нових граматичних конструкцій, які збагатять ваше усне та писемне мовлення.

А ще – це просто цікаво! І це те, що дозволить вам бути в гарній мовній формі.

1,5 години English only!

Саме тому умовою включення вас в групу буде невеличка співбесіда по телефону. А також виконання невеличкого тесту з основ граматики в реальному часі знову ж таки по телефону.

Пропоную Вашій увазі 2 формати занять:

1. Двічі на тиждень (вівторок та четвер) – вартість абонементу на місяць 600 грн. 
2. Один раз на тиждень (група вихідного дня - субота) – вартість абонементу на місяць 300 грн.

Заняття проходять в зручному офісі в центрі міста (вул. Я Мудрого, 17)

УВАГА. Бонус 1f642.png :) Я фанат своєї справи. І тому якщо ви хочете не лише усне мовлення практикувати, а і писемне, наприклад, висловити свою думку стосовно прочитаного письмово - go ahead! Я обов"язково знайду час, щоб прочитати вашу роботу, і дам свої рекомендації, як це робити ще краще.

Із будь-яким запитанням сміливо телефонуйте 0957432837, 0978816014 Ірина

Якщо ж все зрозуміло, то заповніть, будь ласка, заявкуhttps://goo.gl/forms/2Q0dmnI198e6sZiq1 і оберіть зручний для вас формат навчання. Найближчим часом я вам зателефоную/напишу, щоб домовитись про зручний для вас час для невеличкої співбесіди.

До зустрічі на заняттях!

17493165_1257657277615476_63462872433911

• 0

#28 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 215 сообщений

Отправлено 28 Март 2017 - 12:53

Друзі, нагадую, що набираю групу тих, хто вже вміє говорити англійською і любить її вивчати, читаючи англомовних письменників! Подробиці вище :)

• 0

#29 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 215 сообщений

Отправлено 28 Март 2017 - 22:06

Chess pieces: castle, knight, bishop, king, queen, pawn

Іноді на занятті з англійської мови варто і в шахи зіграти ))

Діти хочуть гратися. В 6 класі дитині байдуже, що батькам хочеться гарних оцінок. Більш того, вони сприймають в штики те, що батьки їх примушують займатись тим, що не подобається. Пригадую перше заняття: «Який в тебе улюблений предмет в школі? – Нічого не люблю. Взагалі, школа – це тюрма. Ще математика нічого так…. – Англійська теж не подобається? – Англійська? Ви серйозно? Терпіти її не можу. – Так а навіщо тоді ти до мене прийшов? – Я прийшов… батьки привели».

Гарний початок, правда?)) На щастя, батькам були важливі не оцінки, а саме розвиток дитини. Тому про підручник ми взагалі забули, щоб не нароком про «тюрму» не згадати. Грали в «Ерудит» українською мовою)) потім трохи в лото англійською, потім в шашки, потім в карти)) хрестики-нолики, настільні ігри. Просто називаючи це все англійською мовою і додаючи певні репліки. Потім розв’язували приклади та цікаві задачі англійською мовою, складали графіки та коментували їх (ну бо «ще математика нічого так» в школі))) І через два місяці вирішила перевірити результати своєї роботи. Одягнула чарівну шляпу, яку мені ще в далекому 2002 році привезли з Великобританії, і забула українську. Півгодини 12-річний хлопчина реально спілкувався лише англійською мовою! Що не знав, як сказати, ліз в словник, шукав, показував, запитував, чи його зрозуміли, і уважно, як ніколи, вслуховувався в іноземну мову. Не все міг сказати, але все розумів. І було видно, що це йому подобається.

Оцінки ще і досі не дуже, але принаймні вже нормально реагує, як щось граматичне пояснюю і прошу слухати))

Так, в шашки навчились англійською грати, далі шахи, потім ще нарди, і можна знову одягати чарівну шляпу і влаштовувати чемпіонат з настільних ігор у Великобританії.

Все ж таки вважаю, що дітям краще підходять групові заняття з іноземної мови. Там гратись легше. А заняття з репетитором іноді можуть бути навпаки шкідливими. Я серйозно. Можете прочитати про це в моїй статті - ЧИ МОЖУТЬ ЗАНЯТТЯ З РЕПЕТИТОРОМ БУТИ ШКІДЛИВИМИ?

17626221_1259867454061125_46340197792424

• 0

#30 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 215 сообщений

Отправлено 30 Март 2017 - 22:07

Так як лише троє людей подали заявки на курс «Вивчаємо англійську разом з англійськими класиками», вирішила, що я неправильно назву написала.

Ми не будемо читати Шекспіра)) будемо читати W.S. Maugham, E.A.Poe, K. Mansfield, O. Henry, W. Irving, S. Leacock та інших!

На фото книжечка, яку я зараз читаю. В дорослому житті постійно бракує часу на те, що подобається. Дуже люблю читати. Завжди викроюю хоч трішечки часу на літературу. І якщо я його знаходжу, намагаюсь читати англомовну літературу. Як бачите, читаю з блокнотиком. Адже іноземна мова – це такий предмет, якому потрібно вчитися постійно. І художня література цьому дуже гарно допомагає.

Англомовна література - це прекрасний спосіб розширення свого словникового запасу та можливість дізнатися більше про культурологічні особливості англомовних країн. Це живе повторення граматики та вивчення нових граматичних конструкцій, які збагатять ваше усне та писемне мовлення. А ще це просто цікаво.

Англомовна книга – саме те, що легко і невимушено буде тримати вас у гарній мовній формі.

А якщо цю книгу ще і обговорити в гарній компанії….. ооо, то ефект буде взагалі шикарний!

Тож, пропозиція для тих, хто вже вміє говорити англійською (рівні B1-B2). 

1,5 години English only!

Саме тому умовою включення вас в групу буде невеличка співбесіда по телефону. А також виконання невеличкого тесту з основ граматики в реальному часі знову ж таки по телефону.

Пропоную Вашій увазі 2 формати занять: 
1. Двічі на тиждень (вівторок та четвер) – вартість абонементу на місяць 600 грн. 
2. Один раз на тиждень (група вихідного дня - субота) – вартість абонементу на місяць 300 грн.

Заняття проходять в зручному офісі в центрі міста (вул. Я Мудрого, 17)

УВАГА. Бонус 1f642.png :) Я фанат своєї справи. І тому якщо ви хочете не лише усне мовлення практикувати, а і писемне, наприклад, висловити свою думку стосовно прочитаного письмово - go ahead! Я обов"язково знайду час, щоб прочитати вашу роботу, і дам свої рекомендації, як це робити ще краще.

Із будь-яким запитанням сміливо телефонуйте 0957432837, 0978816014 Ірина

Якщо ж все зрозуміло, то заповніть, будь ласка,заявкуhttps://goo.gl/forms/2Q0dmnI198e6sZiq1 і оберіть зручний для вас формат навчання. Найближчим часом я вам зателефоную/напишу, щоб домовитись про зручний для вас час для невеличкої співбесіди.

До зустрічі на заняттях!

17505109_1261548957226308_12941282041220

• 0

#31 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 215 сообщений

Отправлено 10 Апрель 2017 - 21:49

Друзі, так склалось, що буду набирати групи на літо. Бо одна вже практично набрана))

Власне, чому пишу.

Шановні мої майбутні слухачі, хто вивчав німецьку, французьку чи інші мови в школі. Ми не будемо вивчати алфавіт. Ми не будемо вчити правила читання. Це те, що ви можете зробити самостійно.

Якщо ви подаєте заявку на мій курс для початківців, значить я вважаю, що ви освоїли ази англійської мови самостійно.

1. Дивитесь 15 невеличких відео уроків (по 10-15 хв) Ірини Колосової «Научу читать любого. Уроки английского чтения с нуля». Ви знайомитесь з алфавітом чи правилами читання, а також попутно вивчаєте базову лексику. 
https://www.youtube....h?v=mTRr3SJAask

2. Дивитесь 16 відео уроків (по 40 хв) Полиглот.Английский с Дмитрием Петровым. Ви знайомитесь з основами граматики англійської мови. 
https://www.youtube....h?v=y9fFDpSqKdQ

Repetitio est mater studiorum. Розібравши це все ще раз зі мною в різних контекстах, ви точно засвоїте це на все життя.

Серед моїх нинішніх слухачів дві дівчини, які вивчали німецьку. Що можу сказати…. Вони вже краще говорять ніж дехто, хто вивчав англійську в школі)))

Курс розрахований на якихось три місяці. Я не буду витрачати обмежений час на те, що кожен може зробити вдома самостійно. Крім того, це буде реальним підтвердженням вашого бажання почати говорити англійською. Хочете? Працюйте. Я працюю лише з тими, хто розуміє, що знання англійської мови не звалюється з неба.

Можете починати прямо зараз. Я знаю, у вас все вийде! :)

• 0

#32 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 215 сообщений

Отправлено 13 Апрель 2017 - 20:20

І знову про мотивацію та бажання вивчати іноземну мову.

При роботі з дорослими є один маленький, але часом критичний момент: іноземна мова практично ніколи не буває на першому місці серед пріоритетів. Навіть якщо сильно потрібно і сильно хочеш, все рівно життєві обов’язки накопичуються і запускають процес не стільки демотивації, скільки жаління себе: «Ну я ж втомилась, я і так скільки всього зробила, сьогодні пропущу, не зроблю» і т.д.

Вирішила з цим по можливості боротись 1f642.png :)

Заняття з мови – це як тренування у фітнес центрі, хіба ні? Якщо ви прийшли в зал, то ви ж розумієте, що ви сюди прийшли не для того, щоб дивитись, як інші займаються. Від того, що хтось інший тягає гантелі, у вас гарний прес не з’явиться. Так само і тут. Саме тому над дошкою причепила невеличке нагадування, щоб всі розуміли, навіщо сюди прийшли.

Якщо ви хочете максимально гарний результат і в найкоротші терміни, то і вдома варто хоч якусь півгодинну зарядку робить та слідкувати за своїм харчуванням. При вивченні іноземної мови – це домашня робота. Так, її можна не робити. В принципі, це справа кожного. Але ж я хочу, щоб всі були гарні та підтягнуті))) То за вчасне виконання завдань тепер ставлю бали. У всіх все буде зроблено – всім пообіцяла 10% знижку на наступний курс, який я обов’язково зроблю, як тільки цей доведу до автоматизму.

На початковому етапі вивчення мови дуже важливу роль відіграє принцип потрібності: вчити потрібно тільки те, що ти робиш/маєш зараз. Сьогодні, зокрема, обговорювали ті проблеми, які трапляються з нами час від часу як на роботі, так і в побуті. Дійшли висновку, що англійська мова – це таки не проблема. Це вирішення проблем. Круто. Дуже подобається спостерігати, як засобами англійської мови в людей формується позитивне мислення. Та і стає англійська мова світовою ще і тому, що вона активна, ритмічна, енергійна. І людям, які її вивчають, вона також додає активності, ритмічності, енергії, що поступово спрямовує наші думки в позитивне русло.

Тому вивчайте англійську, і жити стане простіше і цікавіше! Перевірено 1f642.png :)

17814388_1275431669171370_51476963803597

• 0

#33 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 215 сообщений

Отправлено 18 Апрель 2017 - 22:26

Про те, чому ми вивчаємо англійську без підручників

Так, підручників немає)) Чому? Тому що це не дає можливості розслабитись.

Практично у всіх, хто записався на мій курс англійської мови, вдома є як мінімум два і більше підручника. І толку? Лежать собі на поличці. А так підручника немає, і хочеш чи не хочеш, а повинен все уважно слухати, записувати, повторювати, проговорювати. Кожне слово мінімум 13-15 разів проговорюється під час заняття. Ще вдома декілька разів, і ми наближаємось до цифри 20. Розумні люди говорять, що для того, щоб вивчити слово, потрібно 30 разів вжити його в контексті. До закінчення курсу, впевнена, і цю цифру осилимо!

Спочатку всі дивувались «а по чому вчитись?». Минуло. Потім був період, дехто почав халтурити… тобто «а можна я сфоткаю, що на дошці написано?» Пару разів дозволила, потім бачу, що ні…)) не можна такого дозволяти. Ефективність відразу знизилась. Фото – це той самий підручник. Це розслабляє, адже завжди можна потім вдома відкрити підручник і почитати. Тільки справа в тому, що ніхто вдома той підручник, як правило, не відкриває. Все має робитися тут і зараз, тільки тоді є результат.

Нагадую, що влітку набираю пару груп на навчання. Задавати запитання вже можна зараз)) так само як і записуватись.

А зараз ласкаво запрошую однодумців в англомовний літературний клуб! Перша зустріч в цю суботу. Вмієте говорити англійською? Любите читати і обговорювати літературу? Прекрасно.

Вміння говорити іноземної мовою – це як спортивне тіло, воно потребує постійного фізичного навантаження. Тож, підтримуйте свою мову у гарній формі! Знаходьте для цього час, і ваша англійська скаже вам «дякую».

RqtcORiX82I.jpg

• 0

#34 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 215 сообщений

Отправлено 21 Апрель 2017 - 14:19

Завтра о 14 перше зібрання нашого англомовного літературного клубу!

Тож, якщо ви хочете до нас приєднатись, you are very welcome!

Або обов"язково попередньо напишіть мені свій телефон, тому що невеличка співбесіда є обов"язковою. Ця пропозиція виключно для тих, хто вже вміє говорити англійською. Саме тому одній людині довелося відмовити. Тому що я хочу, щоб було цікаво всім учасникам. Переконана, що нехай краще менше, але так, як я то собі бачу.

Перше заняття оплачується лише в тому випадку, якщо ви вирішуєте зі мною далі працювати і купуєте абонемент на місяць. Не люблю продавати кота в мішку. Я люблю, коли людина самостійно приймає чітке рішення: хочу чи не хочу. Мало лі, може я вам чимось не сподобаюсь))) Але мені точно буде приємно познайомитись та поспілкуватись з новими цікавими людьми.

Поки що нас лише четверо і рівні знань дещо різняться, але у всіх є сформовані навчики не боятися говорити, перепитати у разі потреби, перефразувавати слова, які забув чи не знаєш. Адже головне в мові не лише кількість вивчених іншомовних слів, а вміння користуватись тим, що ти знаєш. Формування таких вмінь - основна задача мого курсу розмовної англійської мови для початківців. Якщо ви відчуваєте, що вам таких вмінь бракує, буду рада вас бачити в числі своїх студентів! Детальніше про курс можна почитати тут, новий набір планую з червня http://spanglish.com...ochatkvtsv.html

А збагчення словникового запасу, мовленнєва практика - це постійна робота. Це та мовна гантель, яку потрібно регулярно тягати, якщо хочете мати гарний мовний прес 1f642.png І тут літературна гантелька дуже доречна, її тягати дуже приємно і цікаво)) До зустрічі!

• 0

#35 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 215 сообщений

Отправлено 21 Апрель 2017 - 22:10

Аж цілий день тривала криза жанру, минула! )))

Перевіряю домашнє завдання, обговорюємо тему "робота та кар"єра", і написано: після нашого заняття вирішила, що неправильні у мене плани і потрібно внести зміни, і ваша ідея щодо розвитку мого бізнесу дуже гарна, і я вже бачу, що мені потрібно робити" )) ну якось так англійською і написано, але ж все зрозуміло!)) На початковому етапі вивчення мови потрібно забути про перфекционізм, він лише шкодить.

Так от, приємно, що надихаю людей працювати в Україні, розвивати свою справу, вивчати мову для розширення свого бізнесу. Бо коли просять навчити мові для того, щоб емігрувати з України.... то якось вчора аж вибило з колії. Але так подумала, що раз людина прийняла таке рішення, то треба на всі 200% відпрацювати, щоб там, за кордоном, не впасти ліцом в грязь. Адже коли ти виходиш в двір, ти представляєщ усю свою родину. Якщо ти виходиш на вулицю, ти представляєш увесь свій двір. Виходиш в місто, представляєш всю вулицю. Виходиш на область, по тобі одному будуть судити про все місто. А їдеш в іншу країну, через тебе одного будуть погано думати про всіх українців. Або ж навпаки, будуть говорити, які українці розумні, виховані та освічені. Так мене батько вчив. Намагаюсь жити і працювати тих, щоб Україні не було за мене соромно))

Короче, я умнічка сьогодні знову, і пишаюсь собою))

W50iAcdXiqs.jpg

• 0

#36 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 215 сообщений

Отправлено 25 Апрель 2017 - 23:31

Welcome to English literature club!

Хто може стати учасником клубу?

- Всі, хто володіє англійською мовою від рівня В1, любить читати художню літературу та обговорювати прочитане в гарній компанії.

Чим будемо займатись?

- Тренувати навички читання, аудіювання, говоріння та письма. Навіть самий гарний прес кубіками зникає, якщо його не тренувати постійно. Мова – не виключення. Не дозволяйте своїм знанням переходити в пасив і переключати вас в режим «розумної собаки» (все розумую, а сказати нічого не можу). 
- Кожна зустріч присвячена обговоренню цікавого оповідання (щоб кожен встиг прочитати за тиждень). Читаємо оповідання класиків та сучасних англомовних письменників (Шекспіра читати не будемо, то вже занадто класик)). За бажанням учасників клубу можна і улюблену поезію разом обговорювати. 
- Кожен учасник клубу за бажанням може висловити свої думки та враження письмово, я обов’язково знайду час почитати та дати рекомендації, як це робити ще краще.

Як готуватись до заняття?

- Прочитати оповідання (якщо не встигли, учасники клубу допоможуть і коротко перекажуть зміст) 
- Вивчити нові слова (саме тому дуже бажано встигати читати оповідання до заняття) 
- Бути готовим обговорити сюжет, героїв, тему та ідею твору 
- Подумати над питаннями для обговорення (не лише ж мої питання обговорювати)))

Яка вартість членства в клубі?

- 300 грн. на місяць 
- 100 грн./зустріч 
- Перше заняття оплачується лише тоді, як ви прийняли рішення стати членом клубу.

Що ви отримуєте?

- 1,5 години English only 
- Група до 8 чоловік, де всі ВМІЮТЬ говорити англійською 
- Копія/скан/ворд тексту оповідання + завдання до обговорення

Як стати членом клубу?

- Заповнити заявку за посиланням https://goo.gl/forms/Bf9e4RHe2r6RuvKH2

Коли зустрічаємось?

- Щосуботи 0 12 год. Якщо вам підходить виключно інша година в цей день, вкажіть, обговоримо.

До зустрічі!

Srl66lnQFOA.jpg

• 0

#37 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 215 сообщений

Отправлено 27 Апрель 2017 - 21:57

«У нас стільки іноземців в місті останнім часом. Щодня чую англійську на вулиці»

Таким спостереженням поділилася моя студентка (так, у мене тепер свій власний міні-університет і всі, хто там навчається, мої студенти).  Вирішили, що то все результати Євробачення. Хочеться вірити, що наші ресторани і готелі  своєчасно підготувалися до зустрічі іноземних гостей.  Бо як згадаю, як в січні не могла замовити англійською мовою стакан вишневого соку в кав’ярні в центрі міста…

Не знаю, як хто, а ми підготувалися)) Цілих два групових заняття і половину індивідуального заняття присвятила нашому місту.  Вивчили коротко історію і англійські назви всіх визначних історичних пам’яток  (що цікаво, для декого рідне місто стало відкриттям : «не знала такого..», «а де це в нас таке?» ).  Більш того, кожен може розповісти цікавинки про парк Олександрію та ще два цікавих місця на вибір. Це на випадок, якщо турист попросить порекомендувати щось подивитись. 

А взагалі, такого туриста потрібно взяти в оборот,  відвести і це все особисто показати! Потрібно вчитись рекламувати своє місто. Потрібно знаходити для цього час. І можливості.

Сподіваюсь, що і я надалі буду знаходити можливості проводити такі групові заняття з англійської мови по 47 грн за годину (була можливість дещо зекономити на оренді, підзаробити в іншому місці). Друзі, просто щоб ви розуміли, курс, подібний до мого, в Києві стартує від 6 тис грн.  Я постійно працюю в дві зміни, аби кожен отримав індивідуальний зворотній зв’язок.  Останній місяць раніше 2 год. ночі спати не вкладаюсь)) Здуру пообіцяла дітям поїдку в Туреччину… поки ще не знаю як… бо більше ніяких економій не передбачається, тож,  халтур вище голови)) оренда та податки розслаблятись не дають)) Але мені приємно від думки, що все більше білоцерківців вміють розмовляти англійською. Що вони не тікають від іноземців, як від чуми, а навпаки, з’являється зацікавленість в тому, щоб поспілкуватись.  

Освічені люди – успішне місто. Інвестувати в розвиток свого міста – це правильно.  Давайте всі будемо над цим працювати. Кожен, як може.  

nLQR1Y4oZ1o.jpg

• 1

#38 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 215 сообщений

Отправлено 10 Май 2017 - 22:02

Як ми англійською мовою в парку «Олександрія» розмовляли

Так як реальна англійська мова там, де немає словничків, конспектів та інших шпаргалок, вирішила провести невеличке англомовне тренування поза межами навчальною аудиторії. Сказано, зроблено. Не у всіх вийшло приєднатися, але 5 англомовних людей в парку і кафе поруч свою справу зробили))) На нас звертали увагу, на наше прохання нас фотографували, якийсь чоловік проходив повз і сину сказав «Come on, let’s go!» Навіть воду купили. А в кафе навіть смачно повечеряли! Пояснювали все жестами, бо ніхто, хто нам трапився на шляху, англійську, м"яко кажучи, не розумів. Але купили. Але, як завжди, є одне АЛЕ але дуже велике.

Центральний вхід. Купуємо квитки. 
- Hello. We want to walk around the park. Is it necessary to buy tickets? 
- Так, я не розумію вашої англійської, це ви до мене приїхали, чи я до вас, я не зобов»язана говорити вашою англійською (щось далі бурчить під ніс)

Бачу, дівчата мовчки дістають по 20 грн. за квиток. Намагаюсь таки дотримуватись легенди. 
- We are tourists from Romania. We came to Kiev to Eurovision contest and decided to come here to see you famous park. 
- До сраки мені ваше Євробачення.

Далі я теж мовчки дала 20 грн., забрала квиток і пішла гуляти по парку. Бо з таки працівниками туристів у нас в місті ще довго не буде.

П.С. Велика галявина, купа табличок, що ходити по галявині заборонено, бо там багато червонокнижних рослин, і купа вже протоптаних доріжок. І якраз через галявину йде жінка, не витримала, зупинилась, дочекалась, поки вона прийде, запитую (українською), чи вміє читати. Відповідь: "Я тут працюю, де хочу, там і ходжу". Завіса.

• 0

#39 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 215 сообщений

Отправлено 11 Май 2017 - 22:29

Останнім часом мені дуже подобається отримувати "професійні" компліменти1f642.png:)

Приєднуйтесь до нашого англомовного літературного клубу!

Хто може стати учасником клубу?

- Всі, хто володіє англійською мовою від рівня В1, любить читати художню літературу та обговорювати прочитане в гарній компанії.

Чим будемо займатись?

- Тренувати навички читання, аудіювання, говоріння та письма. Навіть самий гарний прес кубіками зникає, якщо його не тренувати постійно. Мова – не виключення. Не дозволяйте своїм знанням переходити в пасив і переключати вас в режим «розумної собаки» (все розумую, а сказати нічого не можу). 
- Кожна зустріч присвячена обговоренню цікавого оповідання (щоб кожен встиг прочитати за тиждень). Читаємо оповідання класиків та сучасних англомовних письменників (Шекспіра читати не будемо, то вже занадто класик)). За бажанням учасників клубу можна і улюблену поезію разом обговорювати. 
- Кожен учасник клубу за бажанням може висловити свої думки та враження письмово, я обов’язково знайду час почитати та дати рекомендації, як це робити ще краще.

Як готуватись до заняття?

- Прочитати оповідання (якщо не встигли, учасники клубу допоможуть і коротко перекажуть зміст) 
- Вивчити нові слова (саме тому дуже бажано встигати читати оповідання до заняття) 
- Бути готовим обговорити сюжет, героїв, тему та ідею твору 
- Подумати над питаннями для обговорення (не лише ж мої питання обговорювати)))

Яка вартість членства в клубі?

- 300 грн. на місяць 
- 100 грн./зустріч 
- Перше заняття оплачується лише тоді, як ви прийняли рішення стати членом клубу.

Що ви отримуєте?

- 1,5 години English only 
- Група до 8 чоловік, де всі ВМІЮТЬ говорити англійською 
- Копія/скан/ворд тексту оповідання + завдання до обговорення

Як стати членом клубу?

- Заповнити заявку за посиланням https://goo.gl/forms/Bf9e4RHe2r6RuvKH2

Коли зустрічаємось?

- Щосуботи 0 12 год. Якщо вам підходить виключно інша година в цей день, вкажіть, обговоримо.

До зустрічі!

ojtlpqYN7O8.jpg

• 0

#40 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 215 сообщений

Отправлено 20 Май 2017 - 10:01

Ідея! Для тих, кого я вчу англійській мові для виїзду за кордон, створю благодійний фонд і будете моральний внесок перераховувати 1f642.png:)Зобов"язуюсь всі отримані кошти спрямувати на освіту та виховання.

А що. Всі ідуть в пошуках кращого життя, і дай Бог, щоб саме так і воно і було. А раз все добре, то обов"язково і свою Батьківщину потрібно підтримувати.

Якось так)) Тоді і навчання якось приємніше та легше принаймні для мене особостито йде))

18486207_1315465655167971_57610160597672

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных