Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Курси розмовної англійської та іспанської мов spanglish.com.ua

Сообщений в теме: 241

#241 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 435 сообщений

Отправлено 08 Сентябрь 2020 - 20:26

Курси англійської мови у Біліцій Церкві, які стануть особливим періодом у вашому житті :)

Сьогодні вже пізно прийшла додому, навчальний сезон набирає обертів 1f642.png думала, чим себе побалувати після інтенсивного робочого дня, трапилася на очі папка з відгуками 1f642.png от так от почитаєш, і десь знову крила звідкись виростають)) думаю, що всім приємно, коли їхню роботу цінують. Тому, друзі, будьте щедрими на позитивні відгуки. А то у нас традиція більше про негативне писати. І то і то - енергія. Тож, краще нехай позитивна набирає обертів 1f642.png
До наступного тижня включно у всіх є можливість приєднатися до навчальних курсів з англійської мови 1f642.png То будуть особливі три місяці у вашому житті, це я вневнено можу сказати)

декілька відгуків. щоб мені радували око :) 

Прикрепленные файлы

• Прикрепленный файл  buchma.jpg   63,92К   0 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  bulkovska.jpg   72,85К   0 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  liskovych2.jpg   99,59К   0 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  naumov.jpg   93,81К   0 Количество загрузок:

• 0

Вам теж вигідно НЕ знайти англійську мову? Напишіть про це тут 

Стартує початок осіннього навчального семестру!

Загрузка...

#242 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 435 сообщений

Отправлено 18 Сентябрь 2020 - 21:18

Останній вагон!
Ви ще можете встигнути на цей поїзд)) Дуже часто рішення, які приймаються в останню хвилину, стають life-changing.
Пам"ятайте, за кожним успіхом ховається колись прийняте сміливе рішення.
Тож, якщо останнім часом ви все думаєте над тим, якби це англійську нарешті вивчити - то це "якби" та "коли" настало.
Правило 4Т: те (що ти хочеш), тоді (коли знайшов час), з тими (однодумці) і так (цікаво, швидко, весело) - рецепт успіху.
У цій формулі ваша задача - знайти час. У дорослому житті ідеального часу для вивчення мови все рівно не має і ніколи не буде. Він настане саме тоді, коли ви так вирішите. Вирішуйте 1f642.png
Ще можу взяти 2 студентів на курс англійської мови для початківців (пн-ср-пт на 17,30) і 1 студента в групу для тих, хто продовжує вивчення. (вт-чт на 18,30)
Це якраз той випадок, коли менше думати потрібно, а більше діяти)) тому відразу телефонуйте 0978816014, 0957432837
або пишіть в приват

• 0

Вам теж вигідно НЕ знайти англійську мову? Напишіть про це тут 

Стартує початок осіннього навчального семестру!

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных