Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Курси розмовної англійської та іспанської мов spanglish.com.ua

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 233

#221 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 428 сообщений

Отправлено 26 Январь 2020 - 21:30

Фінішували!

10 днів насправді перетворилися в 12 (знайомство і потім підбивали підсумки в 2 робочих групах). Але це було цікаво, захоплююче, сміливо. І важливо те, що кожен з учасників залишився задоволений своєю участю в цьому проекті. Тож, всім нам можна впевнено записати цей марафон в список своїх досягнень 2020 року 1f642.png :) вдалий початок року!

Головною задачею марафону було допомогти подолати мовний бар’єр. У дуже багатьох людей, які вивчають іноземну мову, є страх, що їхній співрозмовник просто не зможе їх зрозуміти, через «таку» погану вимову і через те, що вони «стільки» помилок роблять! А виявляється, вимова достатньо хороша для того, щоб тебе розуміли, а помилок не так вже і багато, або вони зовсім не заважають спілкуванню. Круто в цьому особисто переконатись 1f642.png :) Майже всі учасники відмітили, що самим цікавим завданням марафону було спілкування з незнайомцями.

За ці 10 робочих днів учасники:

- гарно попрактикували усне мовлення (10 розмов щоразу з новою людиною, розмови кожна від 15 хв до 60 хв іноді)) 80 голосових повідомлень тривалістю щонайменше 80 хв)) під час відвідування традиційного розмовного клубу навряд чи буде можливість говорити 30,40,60 хв, хіба що ви - ведучий зустрічі

- збагатили словниковий запас (3 види різних вправ, спрямованих на розвиток мовлення та розширення активного вокабуляру, а також робота в месенджері, спрямована на розшевелювання пасивного словникового запасу і поповнення знань англійськими ідіомами);

- учасники, які обрали поглиблену участь у марафоні ще і граматику гарно повторили (всі усні та письмові завдання детально перевіряла і давала граматичний коментар).

А головне – почали думати англійською мовою! Я зараз говорю абсолютно серйозно)) Насправді, мозок можна гарно розшевелити навіть за меншу кількість днів. Я вже це неодноразово підтверджувала за роки своєї практики.

Серед труднощів під час марафону всі учасники відмітили таку невеличку проблемку 1f642.png :) як брак часу. Не втомлююсь повторювати, що у дорослому житті складно вивчити іноземну мову не тому, що пам'ять вже не така гарна, що не дано чи подібне (всім дано), а тому що на це складно знайти час.

Ділюсь лайфхаком )) Коли мені складно знайти час на те, що мені хочеться/важливо/потрібно, я задаю собі запитання: «Чи готова я через рік бути там само, де я зараз?»

Якщо не готові, тобі потрібно бігти! Тому що якщо будете йти, ви, насправді, будете стояти на місці (із «Аліси в країні чудес»)

Всім дякую за участь та за ваші позитивні відгуки! До нових зустрічей онлайн та оффлайн!

P.S. Відпочиваю (онлайн формат дозволяє поєднувати відпочинок і роботу) 1f642.png :) Адже з середи стартує 3хмісячний офф-лайн марафон!! де ми зробимо ого-го скільки роботи (розбиремось з мовним бар’єром , адже спілкування – це цікаво!; навчимось вирішувати життєві задачі англійською мовою (пояснити в чому проблема, дізнатись інформацію, забронювати готель, купити квиток, тощо); вивчимо базову англійську граматику швидко, просто і зрозуміло. Англійська граматика найлегша з усіх європейських мов! )

Це курс-челендж, який передбачає серйозну інвестицію часових та енергетичних ресурсів і який 100% порадує вас гарними результатами та подарує це неймовірне відчуття «Я це зробив/ла! Я красАва. Хочу тепер більше.»

А з 4 лютого паралельно ще один 3хмісячний марафон ! Де будемо вчитись розмовляти англійською мовою з впевненістю. В чому секрет? У величезному словниковому запасі? У знаннях граматики? Так, це важливо. Але як можна пояснити те, що люди, які на відмінно здають лексичні та граматичні тести, не можуть говорити іноземною мовою? Спілкування – це наука, яка має свої закони та техніки. З них і почнемо.

Ви ще маєте можливість приєднатись в одну із команд таких відчайдух )) пишіть!

83384396_2831337043580817_81517875405678

• 0

НАБІР літніх груп! початок 2-3 червня. Деталі тут 

Записуйся на курс 0978816014

Загрузка...

#222 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 428 сообщений

Отправлено 28 Январь 2020 - 13:36

Останній вагон!

Ви ще можете встигнути на цей поїзд)) Дуже часто рішення, які приймаються в останню хвилину, стають life-changing. У вас таке було? У мене так. І у моїх студентів також 1f642.png:) Всі, хто встиг в останній вагон були задолені цим рішенням та можливістю!

Пам"ятайте, за кожним успіхом ховається колись прийняте сміливе рішення.

Тож, якщо останнім часом ви все думаєте над тим, якби це англійську нарешті вивчити - то це "якби" та "коли" настало. Найкращий час - це ТУТ і ЗАРАЗ.

Ще можу взяти когось в групи заняття
1. 18,30 пн-ср-пт.
2. 8,30 вт-чт-сб

Це якраз той випадок, коли менше думати потрібно, а більше діяти)) тому відразу телефонуйте 0978816014, 0957432837

або ще сьогодні можете заповнити заявку https://goo.gl/forms/tQab6ibqQjJOE6uO2

83283193_2834586766589178_72725423656743

• 0

#223 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 428 сообщений

Отправлено 02 Февраль 2020 - 10:55

- Хотів би до Вас на індивідуальні заняття з англійської
- Для чого саме Вам потрібна аглійська? До екзамену підготуватися, виступ і презентація чекає, чи що?
- Та ні, так , спілкуватися. Час від часу закордон катаюсь, та і по роботі іноді колеги приїжджають, то хоча б нормально розмову підтримати
- А якщо я Вам запропоную груповий формат роботи? Для того, щоб навчитися з кимось спілкуватися, потрібно з КИМОСЬ спілкуватися і найкраще цю навичку практикувати в групі, це я Вам з досвіду говорю
- А з Вами що не можна спілкуватися? 1f642.png :)
- Так звісно, що можна)) Але до мене Ви швидко звикнете, а так різні люди, у всіх своя вимова, свій тембр голосу, свої інтереси, свої прикои одним словом і тоді Вам просто буде легше починати розмову з новими людьми
- ой, якось не хочу в групу... Я погано знаю, буду там бекать мекать, мені навіть соромно вже, а в группі..... Я би все ж таки хотів індивідуально займатися. Врешті-решт, я можу собі це дозволити. То навіщо мені група.

Друзі
1. Потрібно забувати установку "я собі можу дозволити індивідуальні заняття, я крутий". Навіщо купувати дорогий товар, який не дуже ефективно допомагає вирішити ваший запит?
2. Заняття в групі дозволяє ефективніше боротися з мовним бар"єром, підіймає самооцінку, додає впевненості в собі. А ще це динамічно, енергічно, із відчуттям здорової конкуренції, відповідно - більш результативно (для запиту "просто спілкуватися")

Ще триває набір на курс Speak English with Confidence , у вівторок перше заняття
Більше інфо тут
http://spanglish.com...confidence.html

І ще роблю суботню групу для рівня intermediate+ , де говоримо і збагачуємо словниковий запас

Буду рада вам допомогти у вивченні англійської та іспанської мов 1f642.png :)
Ваш мовний тренер
Ірина Кісельова

ПРО ПЕРЕВАГИ ГРУПОВИХ ТА НЕДОЛІКИ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

• 0

#224 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 428 сообщений

Отправлено 03 Февраль 2020 - 08:15

Я людина щедра, тож хто запитує, завжди відповідаю , де я 1f642.png:)

Особливо я щедра для своїх студентів, адже для мене успішне завершення курсу, результат - це все знаходиться далеко за межами навчального курсу. Адже іноземна мова - це лише місточок для того більшого, що людина хоче отримати від життя: подорож, кращі перспективи в роботі, нова робота, нове життя взагалі 1f642.png:) от коли вже це все є, оооо, от тоді я вже задоволена своєю роботою 1f642.png:)

Тому завжди рада зустрічатися зі своїми студентами! Мені завжди є з ким провести гарно час 1f642.png:)

Тож. якщо зараз саме на цьому етапі вашого життя вам потрібен мовний коуч і тренер - допоможу по цьому містку пройти туди, куди ви давно мріяли!

Якщо ж до цілі можна дістатися не по мовному містку, а по будь якому іншому (або ви ще навіть і не розуміте, по якому саме), тоді рада буду піти разом з вами по цьому шляху як life-коуч.

пишіть, телефонуйте 097 881 60 14 і я скажу де я) там де я, там завжди добре))

Для моїх студентів вартість коуч-сесії дорівнює вартості одного індивідуального заняття , це 300 грн., якщо ви поки що не є моїм студентом, студенткою, це коштуватиме 500 грн. Військові мають мають особливий статус, на повний навчальний курс роблю знижку, а сесії - безкоштовно проводжу. Люблю бути корисною суспільству, а не просто істи та спати 1f642.png:)

Гарного всім робочого тижня!

83642295_2846578105390044_41850640006329

84089030_2846636835384171_26355758476201

83817449_2846654705382384_58943797580194

• 0

#225 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 428 сообщений

Отправлено 07 Февраль 2020 - 08:52

Кому боляче дивитись на те, як мовна форма кудись помаленьку зникає?
Хто хоче підтримувати її і навіть помаленьку покращувати?

Тоді запрошую у групу вихідного дня 1f642.png:) зустрічаємось по суботах о 14,30.

Група для тих, хто вже має середній рівень. Фокус будемо тримати на збагаченні словникового запасу та говорінні звісно. Перед заняттям буде завдання щось послухати/почитати. ПО БАЖАННЮ, Це група без домашнього завдання.

Так як це не навчальний курс і не індивідуальне заняття, тож послуга надається пакетом із 4 занять вартістю 700 грн (180 грн/1,5 год заняття). Якщо якась субота випадає, без проблем, попереджаєте мене, заняття за вами залишається на наступу суботу. Іноді і у мене суботи будуть випадати.

Якщо хтось хоче додати нотку більшої серйозності до суботніх занять, по бажанню можемо домовитись і про домашнє завдання (+70 грн. сторінка перевірки/прослуховування аудіо)

та і взагагалі все готова обговорювати. Люблю make my students hapy and satisfied

Буду рада познайомитись з новими людьми!

П.С. групу планую робити на постійній основі, тож приєднатися можна в будь-який час

• 0

#226 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 428 сообщений

Отправлено 28 Февраль 2020 - 10:52

І англійська, і іспанська 1f642.png:) Але зараз запрошую в суботню групу для практики англійської. Початок - 14,30. Група для дорослих.

Побалуйте себе саморозвитком. Інвестувати в себе - потрібно і приємно.

87753425_2898810856833435_62000644045206

• 0

#227 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 428 сообщений

Отправлено 07 Май 2020 - 14:22

Te gusta esta página · 3 horas · 

Зазвичай в цей час я публікую гарні фото з випусків своїх студентів, які успішно закінчили навчальні курси протягом весняного семестру.

Навчальні курси-то успішно завершені, але гарні фото відтерміновуються на невизначений термін через карантин. Але, як тільки карантин завершиться... всіх запрошую підримати місцевий бізнес і влаштувати гарний навчально-розважальний вечір у одному із ресторанів/кафе міста 1f642.png:)

Хоч оффлайн, хоч онлайн - завжди роблю максимум, що я можу, тут і зараз для своїх студентів.

Назапланована робота онлайн дала можливість зрозуміти, що мені більше подобається, що менше, що додати, що прибрати, які речі і як зробити ефективнішими. Це був цікавий досвід.

Дякую всім, що були 3 місяці зі мною і що кожен з вас був моїм вчителем 1f642.png

• 0

#228 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 428 сообщений

Отправлено 09 Май 2020 - 13:43

Хто твоя ЦА (цільова аудиторія)?

Робимо типу маркетингове дослідження. Пишу пишу, тут це питання. Задумалася. Дійсно, а хто моя цільова аудиторія?

Дорослі люди.

Дорослі це які?

Ті, які вже вміють брати на себе відповідальність.

А це з якого віку?

А дідько його знає! 15-річний хлопчина може з більшою відповідальністю ставитися до навчання ніж доросла жінка 40 років. Але не менше 14 років – це точно. То реально діти, і там інші підходи працюють.

Чоловіки/жінки? Домогосподарки/підприємці? Чим займаються, що подобається?

І чоловіки, і жінки. І домогосподарки, і підприємці. Різним займаються, різне подобається. Від вишивання до літаків.

Нда, так ми далеко не зайдемо. Щось конкретніше є?

Як правило, це ті люди, яким вже щось не подобається в житті, і які хочуть змін. І для яких вивчення англійської чи іспанської мови – це місточок до кращого.

Це все?

Так.

Ні, я так не працюю.

Це була розмови я-вчительки і я-маркетолога (так так, у мене ще і непоганий досвід роботи в рекламі є)

Друзі, допоможіть визначитися з цільовою аудиторією))) Бо я її бачу дууууже широко. У мене ж місія яка? Я створюю суспільство щасливих людей! Кожного, КОЖНОГО, кого я зустрічаю , я бачу як свою цільову аудиторію))

І мені дуже подобаються мої групи, де є і успішні підприємці з іноземними партнерами, і щасливі домогосподарки з 3 дітьми. А ще більше, коли є успішна жінка підприємець з трьома дітьми, яка вже починає налагоджувати стосунки з іноземними партнерами, і чоловік, який «застряг» на певному життєвому етапі і не може зрушити з місця. І який прям вголос проговорює на індивідуальному занятті=коуч-сесії: «Ну раз вона може…а я що? »

Групи, де люди один в одного навчаються МРІЯТИ, ПРАНУВАТИ , ЖИТИ! «Навіть не думала, що так можна!». Люди, які один одного розуміють, підтримують, підбадьорюють, співчувають, підтягують, підганяють, мотивують, просто ідуть поруч і дозволяють бути таким, який ти є. Ну от хіба це не прекрасно? І яка мені різниця, хто вони і що люблять? Всі ці різні смаки та вподобання навпаки додають пристрасті до любові. Нам завжди є про що поговорити!

Але однозначно прийшла до висновку, що мені більше подобається працювати з:

1. Групами, а не індивідуально. Власе, пояснення у двох абзацах вище. Бо там командний дух ))

2. Початківцями. Beginners. Elementary. Pre-Intermediate. Подобається зрушували людей з місця! Це такий кайф)) Вчити любити мову. Вчити отримувати задоволення від процесу вивчення. Вчити планувати свій подальший англомовний/іспаномовний розвиток.

Повертаючись до нішування. Англійська для ІТішників. Англійська для лікарів. Англійська для пілотів. etc

Толку вивчати складні слова та конструкції, якщо ти не можеш замовити поїсти в ресторані чи пояснити, що літак запізнився і коли ти прибудеш? ІТішники, лікарі, пілоти – це теж звичайні люди. І всім потрібно починати з азів та базового вокабуляру , і лише з частковим вкрапленням свого професійного. Щоб не зломити собі «хребет» і не втратити бажання до вивчення.

Власне, два мої навчальні курси по такому принципу і побудовані. Вивчаємо базове та основне, і кожен свої професійні вкраплення робить. Хтось пише про вищу математику, хтось про закони Ома, про антибіотики, про авіацію, бухгалтерію, кулінарію, шиття, банківську справу. Одним словом, мені часу «соскучиться» точно немає)) це мене постійно тримає в тонусі, а учнів природньо готує до професійного розвитку.

Але фокус на роботі з початківцями має і свої недоліки.

Одна із моїх головних задач – навчити людей перефразовувати. Не зациклюватись на слові, якого не знаєш. Говорити просто і зрозуміло, аби вирішити свою задачу. Робити максимальну кількість комбінацій з допомогою обмежених ресурсів.

Я завжди намагаюсь все спростити. І починаю помічати, що після звільнення з університету ( де в тому числі працювала з перекладачами), за останніх три року фокусу на початівцях, там, де я говорила «гарно», я говорю «просто».

Власне, саме тому в індивідуальну роботу я намагаюся брати учнів з рівнем Intermediate+ (або взагалі іспанську, бо там групи складніше сформувати). Роблю «самостійну роботу» типу фільми дивлюся, статті читаю, нові слова та фрази собі фіксую для вивчення, носіів мови та іноземців шукаю для реальної практики, подорожую по можливості.

Цього мені мало, тому ще є учасником двох професійних спільнот для викладачів іноземних мов, одна з яких повністю англомовна. Ще беру участь в мовних клубах для викладачів, де всі рівня Advanced.

Стільки написала, а в двох словах свою ЦА так і не можу описати)) Може, допоможете?

А ви є моєю ЦА?

96767613_3057829884264864_72686051992189

• 0

#229 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 428 сообщений

Отправлено 18 Май 2020 - 11:46

Afraid to forget everything you’ve learned?

Боїтеся забути все, що вивчили?

І я боюсь. Особливо якщо в це вкладено купа силенна часу та зусиль.

Подібний страх переслідує майже всіх, хто вивчив щось нове та важливе. І робив це з низького старту.

І, зокрема, це стосується моїх студентів, які закінчили курс англійської мови для початківців ‘Yes, you can speak!’. Курс-інтенсив. «Попотіли» там всі добряче добрих три місяці.

Що робити далі? Як не розгубити вивчене? Як і де це все використовувати? Як підтримувати свою мотивацію працювати далі? Як покращити знання? Типові питання моїх студентів.

1. Що робити далі? – Продовжувати, звісно. Тому що якщо навіть нагальна потреба і відклалася в часі, ніхто точно не знає, коли вона знову постане перед вами. Краще бути готовим. Адже якщо закинути зараз, тоді доведеться починати тренування заново. Не з такого низького старту, безперечно, але практично заново. Чи встигнете? Чи будуть можливості вас чекати? Та і взагалі вивчення мови – це дуже корисна звичка, яка підвищує якість життя.
  2. Як не розгубити вивчене? – Для того, щоб не розгубити вивчене, всі мої студенти продумують план подальшої роботи з мовою. Які граматичні теми повторити, який вокабуляр попрактикувати, що нового вивчити, яку пісню послухати чи фільм подивитись, коли в мовний клуб зайти, коли і який мовний курс ще пройти (зокрема курс 2: Speak English with Confidence). Дотримуйтесь свого плану. Закінчився – придумайте новий.
  3. Як і де це все використовувати? – Ідеальний варіант – це коли є реальна потреба на роботі/навчанні. Або ж подорожуєте часто. Все інше – створюйте собі самі. Відвідуйте мовні клуби. Шукайте speaking buddy (це може бути хтось із одногрупників, з ким ви регулярно зідзвонюєтесь/зустрічаєтесь). В соцмережах/youtube беріть участь в обговореннях на англомовних сторінках/каналах. І не лише свої коментарі пишіть, а й коментуйте коментарі інших, адже тоді більше шансів з кимось зав’язати переписку з перспективою стати pen friends. Ну і варто погуглити сайти to find an English speaking partner online.
  4. Як підтримувати свою мотивацію працювати далі? – Ще раз ручкою на листочку прописати, а для чого воно вам взагалі треба. Якщо нічого не напишеться, то, може, і не треба, а? Забудьте про всі ті можливості, які знання англійської мови може вам дати, і живіть собі спокійно. Варіть борщі, грайте у футбол, читайте книги. Якщо ж на тому листочку таки щось напишеться, то подумайте, що ви готові зробити зараз, щоб все те омріяне стало реальністю? І зробіть це. Все просто. Ще дуже допомагає спілкування з іншими вмотивованими людьми. Ще більше – робота з ними. Адже коли бачиш, як хтось рухається/працює, то і собі хочеться. Дзеркальні нейрони працюють. Доведено.
  5. Як покращити знання? – Ідеальний варіант – займатися у команді разом з тренером. Адже це закриває всі вище згадані питання.  Будете знати, що робити далі. Точно гарно закріпите вивчене. Будете практично це все використовувати. Зможете підтримувати свою мотивацію на рівні, щоб було достатньо енергії рухатися вперед (про дзеркальні нейрони згадали?). А командний дух? Спілкування з приємними людьми? Мммм…))  

А тепер уявіть, що ви це все робите. Як відчуття? «Я – умнічка!» (нєпєрєводімая ігра слов)

Я завжди працюю для своїх студентів і тому придумую найкращі для них варіанти, щоб допомогти у вирішенні мовних задач. Саме тому курс для початківців отримує цікаве 2-хмісячне літнє продовження! Дещо менш інтенсивний, літо ж надворі )) Beginners:Consolidation. Це щоб точно в гарній мовній формі до осені дожити і впевнено розпочати Speak English with Confidence))

Що будемо робити? Більш поглиблено пройдемося по всіх мовних та граматичних темах, які вивчали на попередньому курсі. Це можливість заповнити прогалини, якщо вони були, закріпити вивчене та додати нового.

Вартість курсу 2900 грн. Натомість ви отримуєте:

16 практичних занять тривалістю 1,5 год (якщо карантин продовжать, значить онлайн)

1 заняття онлайн (навчитись працювати з деякими онлайн інструментами)

1 індивідуальне заняття

Перевірка домашніх завдань в позаурочний час

Два заняття на тиждень

Безкоштовні навчальні матеріали

Щоденна практика спілкування у закритій групі у Viber

Завжди раджу студентам оплачувати навчальні курси повністю, адже це - фінансове підтвердження для вас самих вашої мотивації працювати та досягати поставлених цілей. Це додає впевненості та сил. До того ж, такі пропозиції більш вигідні матеріально. Місяць навчання окремо коштує 1700 грн.

Готові стрибати в басейн поплавати? Відчути, як прохолодна вода лоскоче тіло і спочатку ніби сковує рухи, а потім починаєш рухатися.. і це такий кайф ))

Тоді заповнюйте заявку тут https://docs.google....fsoNDsO_Y/edit 

До зустрічі на заняттях!  

• 0

#230 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 428 сообщений

Отправлено 20 Май 2020 - 18:50

Це я, сумую за своїм офісом 1f642.png :) так, що забігла за книгою і не втрималась, щоб на дошці щось ручками не написати.

До кінця місяця планую повертатися в звичне життя! І мої студенти теж. Зокрема вже одна літня група набрана. (раніше групи були до 8 чоловік, тепер до 5, щоб забезпечити дистанцію між ними)

Але є одна бажаюча (переїхала в інше місто) на онлайн-групу. Тож, подумала, а може онлайн групу одну зробити... Хто хоче англійську повторити/підтягнути? І робити це цікаво та драйвово? Буду рада з вами познайомитися!

Курс для тих, хто продовжує вивчати англійську мову (elementary та pre-intermediate).

Більше інфо тут http://spanglish.com...solidation.html

П.С. До речі, можна ще одну офф-лайн групу зробити.

Where there is a will, there is a way 1f642.png

Прикрепленные файлы

• 0

#231 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 428 сообщений

Отправлено 27 Май 2020 - 09:03

Сьогодні перше загальне заняття-знайомство онлайн з новими групами. З наступного тижня починамо роботу в офісі. Із задоволенням запрошую ще 1-2 бажаючих до нас приєднатися 1f642.png :) сьогодні 0 18,30.

Перше заняття оплачується лише в тому випадку, коли учень приймає рішення оплати увесь курс. Не люблю продавати кота в мішку 1f642.png :) Переживаю як за нового господаря кота, так і за самого кота! а може коту не сподобається))

Групи вт-чт 18,00
ср-пт 18,30

Beginners: Consolidation
Курс для тих, хто продовжує вивчати англійську мову (elementary та pre-intermediate)

Бажаєте освіжити свої знання та попрактикуватись трішки? Для зарахування на курс необхідно мати рівень Elementary: знати, що таке I am, he is, we are, I do, he does, we do, I am doing, he is doing, we are doing і навіть орієнтуватись, що таке I have done. А також вміти дещо про себе розповісти, свою родину, роботу, інші базові теми.

Вартість курсу 2900 грн. Натомість ви отримуєте:
- 16 практичних занять тривалістю 1,5 год
- 1 заняття онлайн (навчитись працювати з деякими онлайн інструментами)
- 1 індивідуальне заняття
- Перевірка домашніх завдань в позаурочний час
- Два заняття на тиждень
- Групу в кількості 4-6 чоловік
- Безкоштовні навчальні матеріали
- Щоденна практика спілкування у закритій групі у Viber
- Консультації та допомогу після закінчення навчання

Завжди раджу студентам оплачувати навчальні курси повністю, адже це - фінансове підтвердження для вас самих вашої мотивації працювати та досягати поставлених цілей. Це додає впевненості та сил. До того ж, такі пропозиції більш вигідні матеріально. Місяць навчання окремо коштує 1700 грн.

Цінуйте свій витрачений час та вкладені зусилля. Примножуйте свої результати та досягнення. Інвестуйте в себе. Будьте задоволені собою. Посміхайтесь та робіть людей навколо себе щасливими!

Вже посміхнулись? Супер 1f642.png :) Записуйтесь на цікавий курс!
Якщо є запитання, телефонуйте 0978816014, 0957432837

Прикрепленные файлы

• 0

#232 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 428 сообщений

Отправлено 01 Июнь 2020 - 18:54

Завтра починаємо англомовну практику :)

Закрпілюємо розмовні теми початкового рівня та розкладаємо по поличках базову граматику. 

Із останнього:

- Я не буду встигати, і так вже забула трохи, буду соромитись

- Уявіть, як Ви будете соромитесь, як забудете ще більше, якщо упустите цей час

Time waits for nobody. 

Time waits fo no one. © Freddie Mercury 

Не час вагатися, подавайте заявку. 

вт-чт 18,00

ст-пт 18,30 

0978816014, 0957432837 

Прикрепленные файлы

• 0

#233 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 428 сообщений

Отправлено 04 Июнь 2020 - 20:38

- Якби на заняттях танцями обов’язково потрібно було б виступати, ви б ходили?
- Ні, звичайно! Я ж для себе ходжу просто.

Далі проведу паралель з іноземною мовою, але спочатку хочу підкреслити наступне.

Коли діти відвідують танцювальну секцію, танцювальний колектив обов’язково десь виступає. Чим більше можливостей, тим частіше і далі виступає. Діти до цього звикають, це стає нормою. Звісно, є певний відсоток дітей, які бояться вийти на сцену, але в колективі, разом з усіма, з цим страхом легше боротися, а часто професіоналізм тренера нищить цей страх в зародку.

Не буду далеко ходити за прикладами. Моя молодша донька займається вокалом. Іноді я та інші говоримо їй: «Ти ж гарно співаєш, заспівай нам щось». Відповіді різні: «Немає настрою зараз; Софія зараз буде з мене сміятися, не хочу; Ви все рівно не розумієте, де я правильно роблю, а де ні». Одним словом, не співає. Але ніхто навіть не сумнівається в тому, що вона гарно співає! Зате коли вона в настрої, то двогодинні концерти мені вдома влаштовує! Де і співає, і танцює, і вірші декламує, і імпровізує. Їй подобається виступати. І їй байдуже, що Софія буде сміятися (навпаки, ще й її залучає в якісь номери) чи що ми не розуміємося, де добре чи погано.

По моїм особистим спостереженням, діти, які привчені виступати з дитинства, краще виступають «з іноземною мовою» в дорослому віці.

Але ж коли на танці їдеш в дорослому віці, то виступати…. «Я ж просто для себе!»

Якби дорослі знали, що їм точно доведеться виступати, то секцій би в місті точно поменшало через брак бажаючих. Умову про виступати ніхто не ставить. То по бажанню. Якщо хтось захоче. Тому всі і біжать туди після роботи (ніби як втомлені), щоб відпочити, отримувати задоволення від процесу, від того, що нікому нічого не повинен показувати/доводити.

А що з іноземною мовою? Навіяно розмовою зі студенткою.

«Англійську вивчаєш? Скажи щось»

«Немає настрою зараз» - Ааа, значить нічого не вмієш.

«Софія зараз буде з мене сміятися, не хочу» - Ааа,значить нічого не вмієш. (Хоча Софія сміється тому, що сама не вміє просто, адже той, хто знає, не сміється, а допомагає, або ж в людини проблеми із самооцінкою)

«Ви все рівно не розумієте, де я правильно роблю, а де ні» - Аааа, значить нічого не вмієш. (А смил вистрачати енергію на некомпетентну в цій справі людину? Особливо коли немає настрою бути аніматором? Все мегалогічно)

З іноземною мовою в дорослої людини немає права не хотіти «виступати» перед рідними та друзями. Значна частина блоків в голові саме через такі примусові виступи!

«Стільки років ходиш, де результат?»

Він би може і був, якби його постійно від людини не вимагали. («Так, я не зрозумів, де оргазм?? Щоб наступного разу був!»  )

Якщо довго ходити на танці і не виступати, який результат? Стрункіше тіло, гарний настрій, щаслива дружина вдома! Хіба це не результати? Ще й які!!! 

Кожна людина має право НЕ виступати. Просто робіть те, що подобається! І концерти влаштовуйте тоді, коли ВАМ хочеться!!

П.С. Як тільки почала вивчати іспанську, майже всі приставали «Скажи щось». Ділюсь лайфхаком: вивчіть вірш/текст НАПАМ’ЯТЬ і всім бажаючим його розповідайте. А далі додавайте: «Тепер твоя черга мені щось продемонструвати».

Люблю навчати людей вивчати іноземні мови в задоволення 1f642.png :) звертайтесь!

Ваш мовний тренер,
Ірина Кісельова

102466795_1594893330675943_8376456549677

• 0

#234 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 428 сообщений

Отправлено 05 Июнь 2020 - 11:02

Останній вагон? Цього разу до літнього 2хмісячного курсу ви можете приєднатися у будь-який момент. Це курс повторення, закріплення та практики.

Це останній вагон для вигідної пропозиції стосовно оплати. Тому що лише сьогодні ви ще маєте можливість оплатити курс повністю. І тоді одне 1,5 год заняття вам буде коштувати лише 160 грн.

З іншого боку, якщо вам подобається бути вільним від зобов"язань а ля "тепер два місяці двіччі на тиждень ходити повинен", будьте! Відвідуйте так часто, як вам хочеться. В такому випадку заняття коштує 210 грн.

Формат, звісно, обирати вам, але зі свого боку дозволю собі нагадати, що регулярність та систематичність при вивченні іноземної мови мають вирішальне значення. Тому що формула така:

1% талант
99% ваша наполеглива праця

Моя задача, як тренера, допомогти ці 99% зробити різноматнітними, цікавими, веселими, приємними 1f642.png:)

Тому кажіть ТАК вигідній можливості попрактикувати англійську літом в гарній компанії!

Тефонуйте 0978816014, 0957432837 і приєднуйтесь до нас.

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных