Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Курси розмовної англійської та іспанської мов spanglish.com.ua

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 225

#221 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 415 сообщений

Отправлено 26 Январь 2020 - 21:30

Фінішували!

10 днів насправді перетворилися в 12 (знайомство і потім підбивали підсумки в 2 робочих групах). Але це було цікаво, захоплююче, сміливо. І важливо те, що кожен з учасників залишився задоволений своєю участю в цьому проекті. Тож, всім нам можна впевнено записати цей марафон в список своїх досягнень 2020 року 1f642.png :) вдалий початок року!

Головною задачею марафону було допомогти подолати мовний бар’єр. У дуже багатьох людей, які вивчають іноземну мову, є страх, що їхній співрозмовник просто не зможе їх зрозуміти, через «таку» погану вимову і через те, що вони «стільки» помилок роблять! А виявляється, вимова достатньо хороша для того, щоб тебе розуміли, а помилок не так вже і багато, або вони зовсім не заважають спілкуванню. Круто в цьому особисто переконатись 1f642.png :) Майже всі учасники відмітили, що самим цікавим завданням марафону було спілкування з незнайомцями.

За ці 10 робочих днів учасники:

- гарно попрактикували усне мовлення (10 розмов щоразу з новою людиною, розмови кожна від 15 хв до 60 хв іноді)) 80 голосових повідомлень тривалістю щонайменше 80 хв)) під час відвідування традиційного розмовного клубу навряд чи буде можливість говорити 30,40,60 хв, хіба що ви - ведучий зустрічі

- збагатили словниковий запас (3 види різних вправ, спрямованих на розвиток мовлення та розширення активного вокабуляру, а також робота в месенджері, спрямована на розшевелювання пасивного словникового запасу і поповнення знань англійськими ідіомами);

- учасники, які обрали поглиблену участь у марафоні ще і граматику гарно повторили (всі усні та письмові завдання детально перевіряла і давала граматичний коментар).

А головне – почали думати англійською мовою! Я зараз говорю абсолютно серйозно)) Насправді, мозок можна гарно розшевелити навіть за меншу кількість днів. Я вже це неодноразово підтверджувала за роки своєї практики.

Серед труднощів під час марафону всі учасники відмітили таку невеличку проблемку 1f642.png :) як брак часу. Не втомлююсь повторювати, що у дорослому житті складно вивчити іноземну мову не тому, що пам'ять вже не така гарна, що не дано чи подібне (всім дано), а тому що на це складно знайти час.

Ділюсь лайфхаком )) Коли мені складно знайти час на те, що мені хочеться/важливо/потрібно, я задаю собі запитання: «Чи готова я через рік бути там само, де я зараз?»

Якщо не готові, тобі потрібно бігти! Тому що якщо будете йти, ви, насправді, будете стояти на місці (із «Аліси в країні чудес»)

Всім дякую за участь та за ваші позитивні відгуки! До нових зустрічей онлайн та оффлайн!

P.S. Відпочиваю (онлайн формат дозволяє поєднувати відпочинок і роботу) 1f642.png :) Адже з середи стартує 3хмісячний офф-лайн марафон!! де ми зробимо ого-го скільки роботи (розбиремось з мовним бар’єром , адже спілкування – це цікаво!; навчимось вирішувати життєві задачі англійською мовою (пояснити в чому проблема, дізнатись інформацію, забронювати готель, купити квиток, тощо); вивчимо базову англійську граматику швидко, просто і зрозуміло. Англійська граматика найлегша з усіх європейських мов! )

Це курс-челендж, який передбачає серйозну інвестицію часових та енергетичних ресурсів і який 100% порадує вас гарними результатами та подарує це неймовірне відчуття «Я це зробив/ла! Я красАва. Хочу тепер більше.»

А з 4 лютого паралельно ще один 3хмісячний марафон ! Де будемо вчитись розмовляти англійською мовою з впевненістю. В чому секрет? У величезному словниковому запасі? У знаннях граматики? Так, це важливо. Але як можна пояснити те, що люди, які на відмінно здають лексичні та граматичні тести, не можуть говорити іноземною мовою? Спілкування – це наука, яка має свої закони та техніки. З них і почнемо.

Ви ще маєте можливість приєднатись в одну із команд таких відчайдух )) пишіть!

83384396_2831337043580817_81517875405678

• 0

Якщо не можеш перестати думати над тим, що потрібно вивчити англійську - починай працювати над цим.

Записуйся на курс 0978816014

Загрузка...

#222 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 415 сообщений

Отправлено 28 Январь 2020 - 13:36

Останній вагон!

Ви ще можете встигнути на цей поїзд)) Дуже часто рішення, які приймаються в останню хвилину, стають life-changing. У вас таке було? У мене так. І у моїх студентів також 1f642.png:) Всі, хто встиг в останній вагон були задолені цим рішенням та можливістю!

Пам"ятайте, за кожним успіхом ховається колись прийняте сміливе рішення.

Тож, якщо останнім часом ви все думаєте над тим, якби це англійську нарешті вивчити - то це "якби" та "коли" настало. Найкращий час - це ТУТ і ЗАРАЗ.

Ще можу взяти когось в групи заняття
1. 18,30 пн-ср-пт.
2. 8,30 вт-чт-сб

Це якраз той випадок, коли менше думати потрібно, а більше діяти)) тому відразу телефонуйте 0978816014, 0957432837

або ще сьогодні можете заповнити заявку https://goo.gl/forms/tQab6ibqQjJOE6uO2

83283193_2834586766589178_72725423656743

• 0

Якщо не можеш перестати думати над тим, що потрібно вивчити англійську - починай працювати над цим.

#223 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 415 сообщений

Отправлено 02 Февраль 2020 - 10:55

- Хотів би до Вас на індивідуальні заняття з англійської
- Для чого саме Вам потрібна аглійська? До екзамену підготуватися, виступ і презентація чекає, чи що?
- Та ні, так , спілкуватися. Час від часу закордон катаюсь, та і по роботі іноді колеги приїжджають, то хоча б нормально розмову підтримати
- А якщо я Вам запропоную груповий формат роботи? Для того, щоб навчитися з кимось спілкуватися, потрібно з КИМОСЬ спілкуватися і найкраще цю навичку практикувати в групі, це я Вам з досвіду говорю
- А з Вами що не можна спілкуватися? 1f642.png :)
- Так звісно, що можна)) Але до мене Ви швидко звикнете, а так різні люди, у всіх своя вимова, свій тембр голосу, свої інтереси, свої прикои одним словом і тоді Вам просто буде легше починати розмову з новими людьми
- ой, якось не хочу в групу... Я погано знаю, буду там бекать мекать, мені навіть соромно вже, а в группі..... Я би все ж таки хотів індивідуально займатися. Врешті-решт, я можу собі це дозволити. То навіщо мені група.

Друзі
1. Потрібно забувати установку "я собі можу дозволити індивідуальні заняття, я крутий". Навіщо купувати дорогий товар, який не дуже ефективно допомагає вирішити ваший запит?
2. Заняття в групі дозволяє ефективніше боротися з мовним бар"єром, підіймає самооцінку, додає впевненості в собі. А ще це динамічно, енергічно, із відчуттям здорової конкуренції, відповідно - більш результативно (для запиту "просто спілкуватися")

Ще триває набір на курс Speak English with Confidence , у вівторок перше заняття
Більше інфо тут
http://spanglish.com...confidence.html

І ще роблю суботню групу для рівня intermediate+ , де говоримо і збагачуємо словниковий запас

Буду рада вам допомогти у вивченні англійської та іспанської мов 1f642.png :)
Ваш мовний тренер
Ірина Кісельова

ПРО ПЕРЕВАГИ ГРУПОВИХ ТА НЕДОЛІКИ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

• 0

#224 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 415 сообщений

Отправлено 03 Февраль 2020 - 08:15

Я людина щедра, тож хто запитує, завжди відповідаю , де я 1f642.png:)

Особливо я щедра для своїх студентів, адже для мене успішне завершення курсу, результат - це все знаходиться далеко за межами навчального курсу. Адже іноземна мова - це лише місточок для того більшого, що людина хоче отримати від життя: подорож, кращі перспективи в роботі, нова робота, нове життя взагалі 1f642.png:) от коли вже це все є, оооо, от тоді я вже задоволена своєю роботою 1f642.png:)

Тому завжди рада зустрічатися зі своїми студентами! Мені завжди є з ким провести гарно час 1f642.png:)

Тож. якщо зараз саме на цьому етапі вашого життя вам потрібен мовний коуч і тренер - допоможу по цьому містку пройти туди, куди ви давно мріяли!

Якщо ж до цілі можна дістатися не по мовному містку, а по будь якому іншому (або ви ще навіть і не розуміте, по якому саме), тоді рада буду піти разом з вами по цьому шляху як life-коуч.

пишіть, телефонуйте 097 881 60 14 і я скажу де я) там де я, там завжди добре))

Для моїх студентів вартість коуч-сесії дорівнює вартості одного індивідуального заняття , це 300 грн., якщо ви поки що не є моїм студентом, студенткою, це коштуватиме 500 грн. Військові мають мають особливий статус, на повний навчальний курс роблю знижку, а сесії - безкоштовно проводжу. Люблю бути корисною суспільству, а не просто істи та спати 1f642.png:)

Гарного всім робочого тижня!

83642295_2846578105390044_41850640006329

84089030_2846636835384171_26355758476201

83817449_2846654705382384_58943797580194

• 0

#225 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 415 сообщений

Отправлено 07 Февраль 2020 - 08:52

Кому боляче дивитись на те, як мовна форма кудись помаленьку зникає?
Хто хоче підтримувати її і навіть помаленьку покращувати?

Тоді запрошую у групу вихідного дня 1f642.png:) зустрічаємось по суботах о 14,30.

Група для тих, хто вже має середній рівень. Фокус будемо тримати на збагаченні словникового запасу та говорінні звісно. Перед заняттям буде завдання щось послухати/почитати. ПО БАЖАННЮ, Це група без домашнього завдання.

Так як це не навчальний курс і не індивідуальне заняття, тож послуга надається пакетом із 4 занять вартістю 700 грн (180 грн/1,5 год заняття). Якщо якась субота випадає, без проблем, попереджаєте мене, заняття за вами залишається на наступу суботу. Іноді і у мене суботи будуть випадати.

Якщо хтось хоче додати нотку більшої серйозності до суботніх занять, по бажанню можемо домовитись і про домашнє завдання (+70 грн. сторінка перевірки/прослуховування аудіо)

та і взагагалі все готова обговорювати. Люблю make my students hapy and satisfied

Буду рада познайомитись з новими людьми!

П.С. групу планую робити на постійній основі, тож приєднатися можна в будь-який час

• 0

#226 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 415 сообщений

Отправлено 28 Февраль 2020 - 10:52

І англійська, і іспанська 1f642.png:) Але зараз запрошую в суботню групу для практики англійської. Початок - 14,30. Група для дорослих.

Побалуйте себе саморозвитком. Інвестувати в себе - потрібно і приємно.

87753425_2898810856833435_62000644045206

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных