Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Курси розмовної англійської та іспанської мов spanglish.com.ua

Сообщений в теме: 209

#201 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 395 сообщений

Отправлено 05 Сентябрь 2019 - 09:02

"Яку пораду Ви можете дати тим, хто продовжує вивчати мову?"

ПРОДОВЖУЙТЕ :)

Саме для цього придумала 3-місячний курс англійської мови для тих, хто продовжує, після якого приходить впевненість та розправляються крила (якщо робити все, що тренер говорить, звісно))

Який обсяг роботи ми зробимо за 3 місяці?

- Закріпимо базову граматику, щоб більше це питання вас взагалі не відволікало від спілкування;

- Плідно попрацюємо над збагаченням словникового запасу на актуальні теми: подорожі (і все, що з цим пов’язано), Інтернет (зокрема покупки он-лайн), товари та послуги, , конфлікти та стресові ситуації;

- Вивчимо найуживаніші фразові дієслова, бо саме їх використовують носії мови у живому спілкуванні;

- Навчимось робити презентацію про себе та свою компанію;

- Закріпимо навички написання листів та навчимось писати есе;

- Покращимо навички аудіювання та вимову за допомогою пісень та фільмів.

Якщо відчуваєте, що це ваше, відразу дзвоніть :) 0978816014 необхідно невеличку співбесіду пройти

Детальніше про курс тут http://spanglish.com...confidence.html

або ж якщо вам спочатку базовий курс пройти потрібно, то про нього почитати можете тут http://spanglish.com...ochatkvtsv.html

69874994_2527547890626402_28735166149117

• 0

Let's talk - English Speaking ClubEveryone’s invited! More info here 

Загрузка...

#202 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 395 сообщений

Отправлено 09 Сентябрь 2019 - 18:38

«Чому ти нормальну школу іноземних мов не зробиш? Додати інші мови, взяти інших викладачів, розширитись. Ти ж можеш!»

«Роби групові заняття онлайн. Так легше знайти людей, і зокрема тих, які можуть платити більше.»

От і що людям відповідати на подібні запитання/пропозиції?

Роби свою школу іноземних мов і розвивай її як вважаєш за потрібне.
Роби сам групові заняття онлайн, якщо тобі так хочеться.

Так, гроші це важливо. Головне - цікаво. Цікаво створювати щось, за що людина готова заплатити гроші. Але так само важливо робити те, що тобі хочеться і цікаво, заробляючи при цьому.

Це називається - соціально нав’язані цілі. Тобто, хтось би інший так хотів зробити, в силу певних причин не може, але намагається це бажання реалізувати через іншого.

Мені не цікаво займатися адміністративною роботою. Мені цікаво навчати.

Був час, хотіла дійсно в онлайн перейти. І зараз час від часу заняття проводжу. Але то 10 частина. Ніби все добре, і дійсно зручно, і так само ефективно. Але мені все рівно щось не те. Думала думала, зрозуміла в чому річ!

Мені не вистачає моєї дошки. Двох дошок :) онлайн дошка - не те кіно і все. Тому що біля дошки я танцюю)) Мені це подобається. Я там малюю. Я відразу бачу зворотній зв’язок на обличчях всіх студентів одночасно, і це дає мені можливість оперативно реагувати на ситуацію. Під час живого заняття можна спілкуватися невербально. Слова – то лише 7% інформації.

Під час своїх занять я завжди роблю більше, ніж просто навчаю мові. Це курси-тренінги. А на живі тренінги люди з усієї України часом з’їжджаються))) За чим саме ідуть? Звісно, за знаннями, фішками та трюками. А ще - за атмосферою та енергетикою. Тож, я свою енергетику переважно залишаю в Білій Церкві. Чому? Тому що дуже люблю своє місто)) Мені подобається наповнювати аудиторію собою, створюючи атмосферу оптимізму, впевненості та віри в свої сили. Спробуйте, і вам сподобається ;)

Тож, кожен білоцерківець має можливість зарядитися позитивом та опанувати англійську мову нарешті, залишивши заявку на один з курсів

ЕКСПРЕС-КУРС АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ І ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ НАРЕШТІ ПОЧАТИ ГОВОРИТИ

SPEAK ENGLISH WITH CONFIDENCE (ДЛЯ ТИХ, ХТО ПРОДОВЖУЄ ВИВЧАТИ АНГЛІЙСЬКУ МОВУ)

Буду рада поділитися з вами своєю життєвою енергію. У мене її вистачає))

70169192_2536685619712629_43392251859335

• 0

#203 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 395 сообщений

Отправлено 11 Сентябрь 2019 - 19:18

Працюю з наступними діагнозами: «мені не дано», «до таких як я не доходить», «я дуб дубом в англійській мові», «боюсь осоромитись» і похідні та супутні хвороби.

Всім дано, до всіх доходить, англійська найлегша іноземна мова, і всі пишаються своїми нехай і маленькими, але успіхами, і готові досягати більших - це результати мого лікування 1f642.png:)

Так виходить, що на більшості своїх занять я не навчаю, а саме лікую. Лікую психологічні травми отримані в школі, університеті чи інших навчальних закладах. І тільки після курсу реабілітації можна вже братися за повноцінне навчання. Власне, це одна із основних задач курсу для початківців, який стартує 18 вересня. .

Є наступні групи пн-ср-пт:
9,00-10,30
14,00-15,30
18,00-18,30

Ще в кожну групу можу взяти по 1-2 пацієнтів на оздоровлення))

Деталі за посиланням http://spanglish.com...koi_movi_dlya_…

Тож, якщо останнім часом вас переслідує нав’язлива думка, що англійську мову колись таки потрібно вивчити, то відразу дзвоніть 0978816014, 0957432837, інакше це "колись" перетвориться в "ніколи", і хвороба буде прогресувати. В дорослому житті не буває ідеального часу для вивчення мови. Він настає саме тоді, коли ви так вирішите.

69651887_2540514392663085_57582299346863

• 0

#204 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 395 сообщений

Отправлено 16 Сентябрь 2019 - 07:19

Ще шукаю трьох цілеспрямованих, наполегливих та рішучих людей, які нарешті созрєлі від "хочу колись вивчити англійську" до " я вивчу її". буду рада вас бачити в нашій команді :)

Spanglish - ваш мовний фітнес центр
3 хв. · 

Хочеш бути у гарній мовній формі? Тренуйся!

У середу стартує 3х-місячний курс-інтенсив англійської мови. Ще шукаю 3 людей, які поставили собі за ціль до кінця цього року оволодіти базовими мовними навчиками з англійської мови.

група 9,00 - 1 людина
група 14,00 - 2 людини

Будемо:
- Розбиратись з мовним бар’єром , адже спілкування – це цікаво!
- Вирішувати життєві задачі англійською мовою (пояснити в чому проблема, дізнатись інформацію, забронювати готель, купити квиток, тощо)
- Вчити базову англійську граматику швидко, просто і зрозуміло. Англійська граматика найлегша з усіх європейських мов!

І ще багато чого будемо робити, детальний опис курсу тут http://spanglish.com...koi_movi_dlya_…

Правило 4Т: те (що ти хочеш), тоді (коли знайшов час), з тими (однодумці) і так (цікаво, швидко, весело) - рецепт успіху.

У цій формулі ваша задача - знайти час. У дорослому житті ідеального часу для вивчення мови все рівно не має і ніколи не буде. Він настане саме тоді, коли ви так вирішите. Вирішуйте 1f642.png?_nc_eui2=AeEBJKK-ZzzzuutxAqt8s:)

З вірою у ваші сили та можливості,
ваш мовний тренер
Ірина Кісельова

Заявку ви можете залишити тут https://goo.gl/forms/YhODDcuDDB7QRZHw2

:)

• 0

#205 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 395 сообщений

Отправлено 17 Сентябрь 2019 - 20:49

ще одного бажаючого можу взяти в групу на 14,00 :)

• 0

#206 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 395 сообщений

Отправлено 18 Октябрь 2019 - 07:17

Все ніяк руки не дійдуть відписатись про навчально-практично-розважальну поїздку зі своїми студентами в Гданськ. То був квест. Щоб виконати завдання хочеш чи не хочеш, а потрібно було підходити до інших людей та просити допомоги, пояснювати щось англійською мовою. Скопіюю деякі повідомлення та відгуки, щоб ви розуміли, що відбувалось)) навчальні цілі були досягнуті, ще і гарно відпочили, навіть на березі моря побували в сусідньому містечку Сопот. 

Інна Паладюк Очень благодарна Ирине за такую уникальную возможность попрактиковаться общению на английском языке за пределами Украины. Раньше я испытывала очень сильный страх при общении с незнакомыми людьми заграницей. А тут нужно было выполнить столько заданий и как можно быстрее, что я совсем забыла что я боюсь. И самое удивительное что меня все понимали, так что Ирины уроки не прошли даром. И благодаря этой поездке я познакомилась с такими замечательными людьми. Особое спасибо Наталье за организацию нашей поездки. Все прошло идеально.

Александра Шишина Ця подорож була дивовижна! Магічне місто, яскраві особистості, чудова команда і, звичайно, англійська мова. Англійською розмовляють майже усі, навіть бомжи. Особливо хочу відмітити організацію цієї подорожі. Дуже дякую за наш комфорт, за цікаву програму, за те, що було дійсно дуже цікаво, смішно і, звичайно, корисно.

Чи можна навчитись плавати по книжках? Можна вивчити інформацію про стилі плавання, типи вправ, про відомих плавців почитати. Але навчитись плавати - ні. Для цього потрібно стрибати в басейн і гребти своїми власними ручками.

Чи можна навчитись говорити іноземною мовою читаючи книжки? Іноземна мова для не філологів - це не наука, саме тому її не потрібно вивчати. Її потрібно засвоювати.

Власне, саме плаванням і займаються студенти у мовному фітнес центрі Spanglish. Тут мовою користуються та засвоюють.

Вирішила дещо розширити межі навчального басейну цього року 1f642.png :) Ідемо тренуватись розмовляти англійською у Гданськ!

Команда відчайдух ще не знає, який квест я їм підготувала)) Їм точно сподобається. Пригадається все, що навіть не знав.

Проект пілотний. Тому пропозиція була лише для моїх студентів. Якщо вас цікавлять навчально-практично-розважальні поїздки, пишіть в приват.

Ну і слідкуйте за перебігом подій на сторінці!

Ваш мовний тренер,
Ірина Кісельова

Вже розділились на дві команди 1f642.png :) перше завдання: знайти, добратись та поселитись у хостел.

Невеличка розминка - outdoor speaking club. Офіціант нам в цьому посприяв: українську не дуже розуміє, англійською говорить гарно 1f642.png

Spanglish - ваш мовний фітнес центр está con Mykhaylo Savchenko y 3 personas más.

3х-годинна екскурсія англійською мовою пройшла успішно 1f642.png :) дізналися дуже багато цікавого. Окремо потрібно сказати про командну роботу: хто володіє мовою краще - перекладали іншим 1f642.png :) всі умнічки

Квест завершено, переможці отримали свої призи 1f642.png :) вечірнє обговорення - то година сміху, обміну враженнями та позитиву.

День був дуже насиченим. Навіть на море встигли чайок та лебедів погодувати.

фото на сторінці у ФБ )

парочку тут 

72524121_1367108940121051_65625018598130

72768922_1367424316756180_3391771742786571954876_1368496299982315_4315139447424272475329_1368496623315616_6070984668587472679171_1368496839982261_73354710024296

• 0

#207 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 395 сообщений

Отправлено 23 Октябрь 2019 - 21:21

Вихідний - це час відпочити і зайнятися собою. Цього разу вирішила свій єдиний вихідний провести у Львові на практичній конференції для викладачів, розумних людей послухати та своїм досвідом поділитися, я ж теж розумна людина 1f642.png:)

Так, де дійсно практична конференція, яка зовсім не схожа на ті науково-практичні конференції, в яких я зобов'язна була брати участь під час роботи в БНАУ 1f642.png:)

Та і взагалі, якщо пригадати моє власне навчання у КНЛУ, то там теж практичних навичок було мало. Як влучно відмітила Mary Lisovska

Чи зрозуміли ви з предмету "методика викладання" як ефективно планувати свої уроки? Так, щоб один план не був на п'ять сторінок. І для дорослих теж, а не лише для дітей у школі.

Чи були у вас лекції та семінари, на яких ви вчилися допомагати людям долати мовний бар'єр? Це найпоширеніший запит, з яким до нас звертаються клієнти.

І взагалі, чому нас в університетах не навчають правил поведінки з неадекватними/складними учнями? Кожен викладач з цим стикається рано чи пізно. Раз чи більше. Це неминуче.

Якого біса нам в університеті не розповідають про те, як не вигорати?  Це ж життєво важливо.

У нас була охорона праці, але на ній ми вивчали, якою має бути висота та ширина вікон у класі 

А чи навчали нас хоча би основам маркетингу? А що тоді робити викладачу, який не збирається все життя працювати у школі/університеті?

Про це все та інше сьогодні говоримо. Дуже круто. Дуже рада бути дотичною до цієї події та бути учасником. Проектний менеджмент для викладачів дуже потрібна річ, якому теж не навчають у мовних ВНЗ. А у мене кожна моя група - це окремий проект 1f642.png:)

#tutorsforum

74882962_2620315924682931_89615475276607

74707185_2620316011349589_67241573550234

75223628_2620316141349576_59938773139959

• 0

#208 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 395 сообщений

Отправлено 10 Ноябрь 2019 - 23:15

анектод ))

- Якщо Вам так цей серіал подобається, то дивіться його англійською мовою
- Та Ви що! Там стільки медичних термінів! Я ж тоді більшу половину розуміти не буду
- Ви розумієте всі ці терміни українською?
- Ні
- Тоді яка різниця якою мовою їх не розуміти?

1f642.png:)

"Ви дуже включаєтесь" - "Який смисл жити не включеною?"

Із дискусії зі студенткою. Так, тут мало б бути "увімкненою"))) На письмі легше боротися із суржиком ніж в усному мовленні)) Але не про це мова.

«Просто робіть два пакети послуг: хтось буде просто ходити, а когось вести за ручку і це буде коштувати відповідно. Ви сильно включаєтесь. Може воно їм не треба. А Ви так викладаєтесь».

З 2014 року до мене ніхто просто не ходить. А смисл? Не треба, не ходи.

Просто ходити на пари, просто ходити на роботу, просто жити з кимось під одним дахом. Так, це все можна просто робити, але якщо жити неувімкнененим, у напівсні.

Що важливо, як тільки з’являється хтось, хто просто ходить, це як невідома хвороба починає заражати всіх, хто поруч. А якщо цей хтось – керівник чи вчитель, то все підприємство потрапляє в сон і весь клас. Радіус ураження в рази більший.

Я завжди викладаюсь в тому, що я роблю. І в свої роботі зокрема. Тому що я хочу, щоб в Білій Церкві кожен міг два слова англійською туристу сказати, а не впадати в паніку))

«Це Ваш вибір…»
Так, це мій свідомий вибір. Робити все це, що мало б «коштувати відповідно» доступним кожному і по повній програмі.

П.С. На фото потрібно прочитати надпис на стіні 1f642.png

74407905_2657590240955499_25477155527768

ну і декілька коментарів під дописом, щоб ви розуміли, що якщо вирішите прйити до мене на навчання - виключеним ходити точно не вдасться :) 

•  
  • Cветлана Бучма Дуже вдячна Вам за такий підхід! Завдяки цьому, набуті знання вдало вдається застосовувати на практиці! 

Оксана Жеваго Ірино, Ви не просто "дуже включаєтесь". Ви маєте талант "включати" інших. Я це знаю 100%. І мені дуже подобається Ваш "свідомий вибір"!

Oleg Ganzha Ірина Кісельова, де в тебе та кніпка-вмикач, пімпочка?!)

Eliminar u ocultar esto
  • 40790450_1909906532390544_77555325908235
    Ірина Кісельова Oleg Ganzha в серці :) я люблю себе і все, що я роблю. Я якщо до мене хтось приходить, хто не любить... то я не дозволяю себе гвалтувати. Але якщо людина хоче навчитись любити, то я із задоволенням навчаю :)
Всім дякую за коментарі :) дуже приємно читати і розуміти, що в моєму оточенні все менше людей, які просто ходять на заняття чи просто ходять на роботу. Оксана Жеваго іноді таки вдається увімкнути інших)) "На мою думку ви своїм прикладом нас надихаєте,як можна віддано працювати.Мені наприклад було соромно за себе,що я можу піти кудись і не зробити домашню,а ви нікуди ге йдете і наші перли перевіряєте. Тому я сьогодні максимально хочу зробити всі завдання і можливо підтягнути попередні" :)
Edita o elimina el comentario

• 0

#209 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 395 сообщений

Отправлено 17 Ноябрь 2019 - 22:28

День студента вирішили відсвяткувати поза межами навчальної аудиторії і просто поговорити 1f642.png :)

Говорили про грузинську та інші кухні, напої, вечірки (дуже невимушено повторили відповідну мовну тему 1f609.png ;) ), різні країни, подорожі, навіть мистецтво зачепили!

Хто сказав, що мову потрібно вивчати лише в аудиторіях? Я із задоволенням це роблю в інших місцях. Але то тільки для груп, які не відстають від навчального плану 1f642.png :)

Окремо хочеться ще раз подякувати ресторану Хінкалі та Вино за смачні страви, гарну атмосферу, помірні ціни, сюрприз із 5 чарок чачі та маринованих слив на закуску)) а також офіціантці Анні, яка підтримала наший спікінг клуб і обслуговувала нас англійською мовою. Гарний рівень! зазвичай мені офіціанти в цьому відмовляють. ))

П.С. Коли вперше зі студентами в парк Олександрія на екскурсію ходили і вдавали із себе іноземних туристів, то нас ще і послали))

profile.php?id=100008146451768

profile.php?id=100008146451768

Прикрепленные файлы

• 0

#210 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 395 сообщений

Отправлено Вчера, 22:40

Урок англійської мови

Студентка: ...and he found many reasons why it was ... unmöglich
Я: impossible
Ст.: о, точно

Три тижні вивчення німецької мови не минули даремно 1f642.png :)

Цього року до мене знову і знову приходять навчатися люди , які одну мову вже знають, і хочуть ще одну знати! Знає німецьку, хоче англійську. Знає англійську, хоче іспанську. Вже 4 таких цього року. Так приємно від того, що люди хочуть більшого. І....раз вони до мене приходять, значить і мені час хотітити чогось більшого від життя :)

все забуваю відписатись, що зараз беру участь в цікавому проекті :)

Закінчився перший модуль триденного тренінгу «All4One: комплексна програма психологічної та менторської підтримки ветеранів», в якому я брала участь у новій для себе ролі – асистент тренера.

Проект реалізується Фонд Східна Європа за підтримки British Embassy Kyiv .

Наша задача як команди тренерів протягом трьох навчальних модулів навчити коучингу учасників проекту, щоб надалі вони могли надавати підтримку учасникам АТО за принципом рівний-рівному, адже учасники проекту самі учасники АТО, самі пережили всі ті проблеми, з якими зараз стикаються ветерани: що робити далі, мене ніхто не підтримує і не розуміє, близькі люди стали мені чужими, не знаю чим хочу займатися і т.п.

Неймовірно приємно було спостерігати за тими трансформаціями, які відбувалися з учасниками за три дні. За якихось три дні! Коучинг – це про буття, це філософія. Ти не можеш допомогти іншому, поки не допоможеш сам собі.

Шановні учасники АТО, якщо ви відчуваєте, що все набридло і готові до змін у своєму житті, у вас є можливість попрацювати з коучем, аби розібратись, що для вас важливо і куди ви хочете прийти. Проект реалізується в Донецькій, Дніпропетровській та Львівських областях в основному, але інтернет творить дива і відеозв’язок доступний кожному.

Я була дуже рада брати участь в цьому проекті ще і тому, що як коуч-волонтер маю можливість далі підтримувати учасників проекту. Я нарешті навчилась давати вудочку, а не рибу, і мені подобається це робити. Я не можу забезпечити принцип рівний-рівному, тому що участі в бойових діях не брала, але два роки я активно займалася підтримкою фронту, тож знайома багато з чим також. Готова кожного місяця проводити одну безкоштовну коуч-сесію для учасників АТО.

Тренінг проходив на території Veteran Hub , дуже круте місце, всі учасникам АТО рекомендую. Тут можна отримати психологічну допомогу та підтримку (нам влаштували невеличкий майстер клас, шикарно! По принципу рівний-рівному), юридичну консультацію, майже щодня різні заходи проходять, місце попрацювати та поспілкуватись, прекрасна атмосфера, де народжується впевненість в собі та нові ідеї.

Поширюйте цей допис, користуйтесь можливостями, що життя щедро дає. Живіть так, як ви хочете і готові жити!

73268235_2649362675111589_87169604788672

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных