Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Курси розмовної англійської та іспанської мов spanglish.com.ua

Сообщений в теме: 191

#181 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 374 сообщений

Отправлено 31 Май 2019 - 09:04

Кожного разу, коли розповідаю учням про те, що таланту до іноземних мов не існує, таке відчуття, ніби в мене на одному плечі чортеня сидить, а на іншому янголятно.

Чортеня говорить: "Так так, у тебе талант, ух яка ти молодець, як гарно говориш, вимова яка гарна. Правда ж приємно, як тебе хвалять? Не всім це дано. Крапка."

Янголятко говорить: " Який талант, не обманюй ні, себе ні людей. Ти пам"ятаєш, як у тебе трійка з англійської в 5 класі була? Як тебе це зачепило, і ти почала купу часу та зусиль інвестувати в англійську? Це не талант. Це інтерес, наполегливість та рішучість. Тому харе кайфувати від того, як тебе хвалять, швидко спустилась на землю і допомогла людині знайти інтерес, щоб далі вона могла проявити рішусть та наполенгливість"

Якщо ви готові 4-5 років інвестувати свій час та енергію в іноземну мову, то будете ще краще ніж я говорити 1f642.png?_nc_eui2=AeHcEan8DatEb3ppVpzIJ:) Питання: чи готові? І головне - а навіщо вам це потрібно?

Іноземна мова - це не самоціль. Це всього лише інструмент, який допомагає вам у вирішенні життєвих задач. І якщо він вам вже допомагає, супер! Чи хтось планує стати вчителем чи перекладачем? 1f609.png?_nc_eui2=AeEg__6IDAv45CZJYH8fl;)

61919029_2335902169790976_69187323915780

• 0

Let's talk - English Speaking ClubEveryone’s invited! More info here 

Загрузка...

#182 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 374 сообщений

Отправлено 04 Июнь 2019 - 09:40

Сьогодні перша зустріч розмовного клубу 'Let's Talk!'

Нагадую, що зустрічаємось по вівторках о 18,00 та по суботах о 14,00.

Із радістю запрошую ще двох учасників на суботу 1f642.png?_nc_eui2=AeHcEan8DatEb3ppVpzIJ:)

• 0

#183 Nadiya

Nadiya

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 853 сообщений
Отправлено 17 Июнь 2019 - 20:11

Доброго дня, Ірино! Чи є у Вас  група для студентів денного навчання (інститут), які можуть навчатися по вихідним? Хочемо не забути мову.... Яка оплата і з якого місяця навчання?

Сообщение отредактировал Nadiya: 17 Июнь 2019 - 20:12

• 0
Если ты закроешь свою дверь для всех заблуждений, то и правда останется снаружи.

#184 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 374 сообщений

Отправлено 22 Июнь 2019 - 06:11

Доброго дня, Ірино! Чи є у Вас  група для студентів денного навчання (інститут), які можуть навчатися по вихідним? Хочемо не забути мову.... Яка оплата і з якого місяця навчання?

Вітаю. По суботах є лише мовний клуб. Час від часу туди і теми навчальні умудряюсь вписувати :)  Але головний акцент - на практиці мовлення звісно, тому це не зовсім навчання все ж таки, але мову точно дозволить не забути :) У липні іду у відпустку до вересня. З вересня лише по суботах спікінг клуб робити буду. 

Власне, на суботу/сьогодні шукаю бажаючих попрактикуватись)) зустрічаємось о 13,00. 

Стільки людей говорили про вихідні, а в результаті група на вівторок повна, а в середу розважаємось в 4 :) 

• 0

#185 Nadiya

Nadiya

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 853 сообщений
Отправлено 22 Июнь 2019 - 12:14

зустрічаємось о 13,00. 

Жаль, що я пізно побачила....

• 0
Если ты закроешь свою дверь для всех заблуждений, то и правда останется снаружи.

#186 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 374 сообщений

Отправлено 26 Июнь 2019 - 22:15

Жаль, що я пізно побачила....

ще є можливість, 2 наступні суботи. пишіть в приват або телефонуйте 0978816014

• 0

#187 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 374 сообщений

Отправлено 29 Июнь 2019 - 20:36

Пару днів тому дзвінок студентки:

"Іду на співбесіду англійською! Поговориш зі мною по телефону, щоб попрактикуватись?"

Звичайно! У мене колишніх студентів не буває 1f642.png :) Приємно, що люди починають змінювати своє життя після вивчення англійської!

Впевненість - це не передумова дій. Це результат дій.

- Ви навчаєте англійській та іспанській? 
- Я навчаю впевненості та вірі в свої сили.

65535404_2396870353694157_54269310953691

• 0

#188 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 374 сообщений

Отправлено 05 Июль 2019 - 07:26

Я зараз проводжу невеличкий експеримент - вчу німецьку :) Як то кажуть, випробовую свої методи на собі)) попалась група, яка хотіла мене переконати, що я хочу неможливого.  писала про це тут 

20 років тому в школі 2 роки вчила німецьку. 90% студенів приходить вивчати англійську мову до мене з тим самим шкільним багажем знань, що є у мене з німецької. Так як я знаю інші мови, тож дала собі менше часу, 3 тижні. Тому ми в рівних умовах. 

за 10 днів вже є перші результати))

«Не уявляю, як Ви це все заставляєте себе вчити…»

Вже 10 днів вчу німецьку, вчора було перше заняття з репетитором. Людина не могла приховати своє здивування)) Вивчила близько 300 слів, базову граматику, вмію будувати прості речення, але і в складних не так там все складно. Принаймні в тексті, з яким я прийшла на заняття, помилок було не багато. Прояснила не зрозумілі мені моменти, зокрема з прийменниками, наступного разу цей текст про себе ще допишу і ще щось насочіняю)) І вивчу, звісно.

Так от, що власне хотіла сказати. Я себе не заставляю. І я не лінуюсь.

Єдиний спосіб навчити людину - це перестати вчити її зовсім, залишити в спокої і дати можливість вчитися самій. А далі лише на запитання відповідати, якщо виникнуть.

Є така штука як внутрішня та зовнішня мотивація.

Зовнішня мотивація: «Не зроблю, то з роботи звільнять», «Не вивчу, візьмуть когось іншого в проект». Дієва штука, але морально дуже виснажує. Часто трапляються зриви через постійне заставляння.

Внутрішня ж мотивація – це коли все робиться через «Я хочу!». Хочу, тому що сам процес подобається, або хочу, тому що розумію, навіщо це мені потрібно, і та майбутня картинка в голові надихає робити кроки для досягнення цілі.

А лінощів взагалі не існує. Це або брак фізичної енергії або ж відсутність чіткого розуміння навіщо це тобі потрібно.

Як часто ви самі собі говорите «Та то я просто ледачий»? Чи, можливо, від інших чуєте подібне? Подумайте, а чи тією ви справою займаєтеся. Або ж чи не час вам у відпустку 1f642.png :)

Жити з «Я ХОЧУ» дуже цікаво та весело. Якщо своє «ХОЧУ» ви поки що не знайшли, то, можливо, коуч-сесія вам стане в нагоді. Нагадую, що я поки що навчаюсь, більш того, домашнє завдання у мене, тож у вас є можливість на сесію навіть без пляшки коньяку потрапити)) Єдина умова, що наша розмова буде записана в навчальних цілях.

65961581_2406925739355285_62418075953974

• 0

#189 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 374 сообщений

Отправлено 07 Июль 2019 - 22:23

Закінчила! Більше півроку навчання в Школі професійних коучів позаду. І ще майже півроку навчанння та практики в рамках проекту ЄС Together. В цілому рік з коучингом! Як сказала одногрупниця Olga Bershadska один рік за десять))

Lorenzo Nava, тренер Together, сказав: я навчався тренерству, я навчався фасилітаціі, але лише навчившись коучингу я став гарним тренером.

От і я відчуваю, що стала гарним тренером 1f642.png?_nc_eui2=AeHcEan8DatEb3ppVpzIJ:)

66194363_2411822282198964_51044685628529

• 0

#190 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 374 сообщений

Отправлено 14 Июль 2019 - 10:41

Вчу німецьку вже другий тиждень! Випробовую свої ж поради на собі 1f642.png :) Рекомендую прочитати цей допис тим, хто вивчає якусь іноземну мову чи планує.

Як тільки навчилась будувати прості речення, далі граматика принципового значення немає. Адже я не ставлю перед собою цілі десь на конференціях виступати, проводити переговори чи навчатись німецькою. Мені потрібно висловитись так, щоб мене зрозуміли. А носій мови чи людина, яка знає мову краще за мене, завжди може спуститись на мій рівень, щоб ми порозумілися.

Володіння мовою – це 80% слова. Які треба брати і просто вчити.

Знайшла свою статтю про те, як слова вчити.

1.Невідомими словами себе оточила. По можливості. Бо з тефоном проблеми, німецької немає, а сама я неук звідкись завантажити не вмію)) Але телефон - це мега крутий ресурс, адже користуємось ми ним по сто разів на день, і відповідно мозок отримує сто сигналів в день, що англ./ісп/нім – це важливо.

Але ФБ у мене німецькою. Ніколи б не подумала, що стежити за кимось/підписатись це – abonnieren)) відмічати когось - markieren. Логічно.

hat dich eingeladen,… mit „Gefällt mir“ zu markieren. – от і як тут можна не пишатися собою, коли розумієш для чого там hat, zu і префікс ge в слові einladen))

2. Придумувати асоціації. Оооо, це сама цікава штука. Запам’ятовується на ура!

Все почалося з того, що називала слова навколо і все ніяк не могла згадати слово – дерево. der Baum. Баум баум.. шлагбаум! Schlagbaum удар, биття + дерево. Ідеш і б»єшся в дерево))

Die Gabel – виделка. Габлі))

Найбільше сміялася зі слова schlank – худий. «Боже, високе ж, і худе, як шланг».І прям бачу, як це брат любив говорити)) І далі з цим шлангом ще декілька слів відразу запам»яталось, ну бо аж сміялась, коли про це думалось

der Vorschlag пропозиція, рекомендація. Пропозиція для (асоціація з англійської for) для шланга, ну тобто не зовсім розумної людини))

vorschlagen відповідно робити пропозиції, пропонувати.

einfach легко. Ein – один, fach – фах, спеціальність. Одна спеціальність – це ж справді легко! Це ж не десять))

hassen ненавиджу кого? Хассана.

Das passt mir – мені підходить. Pass (анг) проходити-підходити мені

Verbot – заборона. І прям в голові намалювався бот, який мені говорить VERzeihung (перепрошую), але сюди заборонено

verboten – заборонений

verbiеten – забороняти

das Angebot – пропозиція, тільки не та що der Vorschlag (це пропозиція ідеї, англійською a suggestion, це пропозиція щось купити, англійською an offer ). Так от, то в голові був бот, що щось забороняє, а тут інший – а ні, глянь сюди, тут гарна пропозиція щось купити))

Schatz – скарб. З останнього діалога, що слухала. Думаю: «як часто я цим словом користуюсь, чи треба мені його взагалі запам’ятовувати?» І тут – ну так треба ж мені колиць на Шацькі озера поїхати таки)) це ж справжній скарб України! Все, вивчено)) навіть якщо і не часто користуюсь.

3.От про що забула, так це лаятись тими словами, які поки що не можу запам’ятати, але які точно мені потрібні. Тож, беру на сьогодні mit Vergnügen – із задоволенням. А ще пару таких прикольних асоціацій до матюків придумалось, тільки я не буду про це писати)) просто беріть до уваги, що це працює!

4.Складати списки необхідних речей, які потрібно купити в магазині, теж забула. Капец, треба частіше перечитувати, що пишу)) Сьогодні ж зроблю.

5.Подружитися в соцмережах з носієм мови. Щодня переписуюсь не зовсім з носієм мови, але з людиною, яка знає німецьку на відмінно – перекладач німецької, разом в гуртожитку жили)) За одно був гарний привід пригадати студентські роки)) Раніше дуже близько спілкувались, потім життя трохи покидало обох. А тепер відчуваю, що після такого інтенсивну німецької будемо знову більше спілкуватись. Прекрасний побічний ефект!

А ще – це дійсно дуже ефективно. Окрім того, що мозок включається в активний режим, це розвиває відчуття мови, контексту. А це дуже важливо при вивченні мови. На моє особисте переконання, з усіх пунктів – це самий важливий та ефективний. Саме тому я постійно переписуюсь зі своїми студентами в чатах і витрачаю на це купу часу.

6.Полюбити мову та повірити в себе. О, з цим взагалі без проблем!)) По-перше, я знаю, що я можу все, якщо я цього дійсно хочу. По-друге, я ж-то знаю, що таланту до іноземних мов не існує)) це все результат наших часових та енергетичних інвестицій.

По-третє, мені це дійсно цікаво. Кожна нова мова – це новий світ, саме тому мені дуже приємно інвестувати сюди свій час та енергію.

Більш того, німецька для мене зараз – це відпочинок. Це саме те, що я вчу всіх своїх студентів – зробити англійську своїм відпочинком. Щось там необхідно зробити: «ні ні, мені німецьку потрібно вчити; діти, ви що не бачите, що я вчу німецьку, самі якось вирішуйте». Круто)

Насправді, я дуже рада, що вв’язалась в цей практичний експеримент, адже це дало мені можливість перевірити всі поради на собі, а ще – знайти нові дієві варіанти.

7. Слухати одні і ті ж діалоги. Скачати/купити перший ліпший розмовний курс іноземної мови для початківців і таким чином вчити слова (сьогодні стільки інфи, що складно вибрати часом, так от, перший, який побачили. Не варто колекціонувати курси та підручники). Перший раз діалог звісно вдома розбирається, перекладається, читається простий граматичний коментар, а потім просто десятки разі слухається. Так легко вивчаються слова в контексті, навіть цілі фрази вивчаються. І тому коли немає часу серйозно сісти, щось нове розібрати, слухати ті ж самі діалоги – чудове рішення! Прям фрази без проблем запам’ятовуються. Я вивчила 26 діалогів практично.

8. Записувати самому списки слів, які хочеться вивчити, на аудіо. Просто берете начитуєте, а потім в транспорті, чи в черзі, чи по дорозі додому слухати. Ще краще – історії самому придумувати, вивчати це все, записувати на аудіо, і потім час від часу слухати, щоб потрібні слова в активі тримати.

9. Сам з собою говорити. Ну це взагалі бома)) цікаво, весело, дієво. Чому дієво? Бо в голові прокручуємо уявні діалоги на теми, які вам безпосередньо потрібні. Про це окремо писала тут 

Ось такі справи. Хто дочитав до кінця, той великий умнічка)) Значить, у вас є все необхідне для вивчення іноземної мови: інтерес, посидючість та наполегливість. Успіхів вам у вивченні!

ЯК ШВИДКО ВИВЧИТИ ІНОЗЕМНІ СЛОВА? 

• 0

#191 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 374 сообщений

Отправлено 15 Июль 2019 - 10:23

Запорука успішного вивчення іноземної мови - це щодня знаходити для цього 15 хв 1f609.png;) запрошую на сторінку у ФБ, будемо тренуватись)

Відпустка!!!

Але це не привід забути про мови 1f642.png:) навпаки, це саме той період, коли можна з чистою совістю розважатися англійською! Тож, беремося знову за ранкові щоденні онлайн тренування.

Понеділок - граємо в слова.

Слова - це 80% знання іноземної мови. Навіть якщо ви скажете "Я працювати юридична компанія 10 років", вас все рівно зрозуміють. І це головне. Адже ж, хіба не задля цього ви вивчаєте іноземну мову?

Перше слово - dessert.

Наступне слово має починатися на -t.

- на свої слова не відповідаємо, 
- намагайтеся писати слова довші 5 літер
- ще краще, відкривати словник на необхідну букву і брати нове для себе слово, в дужках писати переклад, так відразу і словниковий запас будемо збагачувати.

Let's go!

• 0

#192 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 374 сообщений

Отправлено 16 Июль 2019 - 21:56

Щойно провела свій перший в житті вебінар! Треба запам"ятати цей день :)

67176711_2429014680479724_83267838011999

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных