Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Курси розмовної англійської та іспанської мов spanglish.com.ua

Сообщений в теме: 57

#1 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 23 Февраль 2017 - 11:33

За півроку на вільних "хлебах", вивчення розумної літератури та написання власних статей (почитати можна в моєму блозі http://spanglish.com.ua/opinion/), відчуваю, що такі созрєла організувати курси англійської мови для вас! Щоб "вчив вчив вчив в школі та університеті і не вивчив" забулось назавжди! Тож, оголошую набір на

ЕКСПРЕС-КУРС АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ І ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ НАРЕШТІ ПОЧАТИ ГОВОРИТИ

Чи можна вивчити англійську мову за три місяці? Ні. Але за цей час точно можна навчитись спілкуватись англійською.

Через три місяці ви зможете:

- Представитись новим знайомим, партнерам, клієнтам 
- Написати автобіографію та скласти успішне резюме 
- Забронювати номер в готелі 
- Домовитись про знижку в магазині 
- Знайти дорогу до аеропорту/вокзалу/центральної площі/музею 
- Зробити замовлення в кафе/ресторані 
- Забронювати зал для свята чи прес-конференції 
- Розповісти про своє місто гостям 
- Підтримати розмову на будь-яку тему!

І все це ви будете робити впевнено та з посмішкою на обличчі. Адже головним результатом курсу буде те, що ви подолаєте свій страх і забудете, що таке мовний бар’єр.

Вартість курсу 2700 грн. Натомість ви отримуєте:

- 35 практичних занять тривалістю 1,5 год 
- 3 індивідуальні заняття 
- Безкоштовні навчальні матеріали 
- Групу в кількості 6-8 чоловік 
- Три заняття на тиждень (пн-ср-пт або вт-чт-сб) 
- Консультації та допомогу після закінчення навчання

Заняття починаються з 10 березня. 
Зручний офіс в центрі міста (вул. Я.Мудрого, 17)

Кому обов’язково потрібно пройти цей курс?

- Підприємцям/працівникам, які працюють з іноземними партнерами та клієнтами 
- Рестораторам (адміністраторам та офіціантам) 
- Представникам готельного бізнесу 
- Продавцям сувенірних крамниць 
- Чиновникам та менеджерам середньої та вищої ланки комунальних підприємств 
- Членам громадських організацій та політичних партій 
- Людям, які люблять подорожувати 
- Людям, які планують знайти нову роботу в Україні чи за кордном 
- Всім білоцерківцям, оскільки наше місто визнано одним із найбільш туристично привабливих міст України, і в тому числі від нашого знання англійської мови залежить розвиток туризму в місті!

Комунікативні навички найкраще розвиваються саме під час групових занять, адже це дає можливість застосувати такі форми інтерактивного та комунікативного методів як:

- case-study 
- бліц-дискусії 
- ділові ігри 
- дебати 
- круглий стіл 
- мозковий штурм

Крім того, заняття в групі – це і суттєва економія коштів у порівнянні з індивідуальними заняттями. Вартість однієї академічної години становить лише 47 грн.

Чи можна оплатити вартість курсу частинами?

Можна. Але тоді це буде коштувати дорожче. 1300 грн. за один місяць. Саме тому краще відразу оплатити весь курс 2700 грн. (всього сотня доларів), що буде фінансовим підтвердженням вашої мотивації працювати та досягати результатів!

Розгляну колективні заявки підприємств та установ для занять у ранковий або денний час. Курс може бути доповнений/змінений з урахуванням специфіки роботи вашої організації.

Із будь-яким запитанням сміливо телефонуйте 0957432837, 0978816014 Ірина

Якщо ж все зрозуміло, то наберіть в груди повітря, видихніть, ще раз вдихніть і видихніть, і

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ на навчання 

P.S. Відправили заявку? Мої вітання! Перший і самий важливий крок на шляху до вашої цілі зроблено. А далі - справа техніки. Залиште це мені.

16832374_1228345223880015_83234762619274

• 4

Вам теж вигідно НЕ знати англійську мову? Напишіть, будь ласка, про це тут   :)

#2 Sheyna

Sheyna

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 460 сообщений
Отправлено 23 Февраль 2017 - 17:52

дуже цікаво... треба подумати.

• 0

#3 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 24 Февраль 2017 - 15:13

Про особливості мого курсу англійської мови для початківців (чому саме така інтенсивність, чому саме така тривалість занять і т.д.)

або

Чому вам вигідно НЕ знати англійську мову

У мене вже майже 10 років викладацького стажу, тож, можу робити висновки на основі свого практичного досвіду. І висновки такі: не можна розтягувати вивчення мови надовго. Це втомлює і демотивує. 3 місяці – це оптимальний час, за який і не втомишся, і реальні результати можна отримати.

Заняття два рази на тиждень ідеально підходять для тих, хто вже має певну «фізичну» форму. Так би мовити, щоб підтримувати її і вдосконалювати. Так само як і група вихідного дня прекрасно буде справлятися з цієї задачею, якщо ви вже маєте гарний середній рівень. Але для того, щоб сформувати фундаментальну мовну базу, той «несгораемый» запас знань з іноземної мови, ідеальна інтенсивність – 3 заняття на тиждень. Понеділок ми працюємо разом, вівторок робите невеличке домашнє завдання самостійно, середа знову разом працюємо, четвер – самостійно, п’ятниця знову разом, в один з вихідних ви знову знаходите час для мови. Відбувається безперервний необтяжуючий процес, який дозволяє створити приємну звичку займатися мовою, потребу в ній. Саме так виникає бажання займатися далі мовою самостійно вдома і 1-2 рази на тиждень відвідувати «тренажерний зал», щоб бути у гарній мовній формі.

Тривалість заняття 1,5 год. 1 годину вважаю недостатньою для групових занять з дорослими. Це діткам 45-55 хв потрібно, їхній організм просто не сприймає більшого навантаження. В той час як дорослий на 60 хв тільки входить в азарт і починає розуміти весь смак. І тут.. бац, кінець. Цей пік обов’язково потрібно використовувати. 2 ж години будуть втомлювати людину, яка тільки починає вивчати мову. Тому що іноземна мова – це певний стрес для нашого мозку . Все в нашому житті потрібно закінчувати вчасно: 1,5 год. – це якраз той момент, коли оте «ще чуть-чуть» приємно залишити на інший раз. Після заняття в людини не повинно виникати почуття втоми. Навпаки! Тільки енергія та бажання.

Деякі друзі підказують, що ціна 2700 грн. за курс не є конкурентною, тому що в місті повно інших дешевших пропозицій. Так, є. Практично всі з них – це заняття двічі на тиждень по 1 год., рідше по 1,5 год., ще рідше по 2 год. Вище я пояснила, чому таку інтенсивність вважаю неефективною. Рівнятись на інших – це добре. Але за умови, що я вважаю їхню пропозицію кращою. Саме тому я не буду рівнятись на цінові пропозиції інших. Я пропоную якість, а якість не може коштувати дешево. І я не хочу пропонувати дешевший товар, в якому я не впевнена. І я не хочу, щоб потім про мене говорили: "аа, я до неї теж ходив ходив, так нічому і не навчився толком". Я роблю те, в що я вірю. Інакше я не вмію працювати.

Та це і весь курс ніби як дорого коштує, а година заняття становить-то лише 47 грн1f642.png:) Середня ціна на ринку за групове заняття з ДІТЬМИ за годину – 45 грн. Цей курс я розробила для того, щоб кожен, хто хоче вивчити англійську мову, міг собі дозволити його купити. Тому що я дуже хочу, щоб білоцерківці не впадали в ступор, коли до них звертається іноземець з проханням підказати, де знаходиться найближчий готель. Якось проводили експеримент з молодіжною ГО ТАКО.

Отже, 47 грн. за заняття, три місяці вашого часу. І дєло в шляпє. Безсумнівно, що пропозиція вигідна. Тож, ви :

- І далі продовжуєте мріяти про те, як би вивчити мову і як би це класно було, тому що ви мрійник і вам просто подобається міряти. Або ви просто нитік, і вам подобається жалітись іншим «добре тобі, ти мову знаєш», «та якби я був на твоєму місці, та я б, та я б.. але ж мови не знаю, а так би я показав, як треба…ух»

- Розтягуєте процес вивчення мови мінімум на півроку-рік, аби тільки в місяць виходило дешевше, що неминуче тягне за собою демотивацію, втомленість від мови і появу нав’язливої думки, що англійська мова – це складно, тяжко і її треба вчити роками

- Ви один раз купуєте вартісну річ, яка буде вам служити все життя.

Ще і досі вагаєтесь?

Тоді чесно самі собі дайте відповідь на запитання: Чому вам вигідно НЕ знати англійську мову?

І якщо таки дійсно вигідно, то я тихенько мовчу)) Але попрошу цю людину написати відповіді в коментарях. З мене коньяк! Бо це буде знайомство з першою такою людиною в моєму житті.

• 2

#4 VPShulga

VPShulga

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 276 сообщений
  • Район:г. Тараща

Отправлено 25 Февраль 2017 - 09:37

Сдивувало мене питання про ціну та переживання по цій причині.

Ціна - це параметр дуже специфічнийю. Для мене наприклад взагалі перестав грати  будь-яку роль. Спитайте будь-кого, хто був, буває на курсах і ходить роками, платить невеликі кошти. В результаті дууже багато втраченного часу і мінімум результату. Краще час який не був втрачений на безтолкові курси , затратити на щось цікаве або прибуткове.

Дам власний приклад. У мене "математичний склад ума", тому зі звичайним вивченням англ. мови, коли практично все дається на відчуттях мови( наприклад використання adjective чи adverb) мало ефективність рівну 1%. Англ у мене виглядала по типу "Цей дім коштував дорогий" , "Спортсмени біжать цю дистанцію швидкий." і т д.

Знайшов викладача( а якщо порахувати це був викладач мабуть уже навіть не 15 по рахунку), якийсь пояснив це з точки зору 100% логіки, і те що я роками пробував вивчити , зайшло в голову за декілька уроків. Правда прийшлось і українську мову знову вчити. :)

Тому все залежить від правильного підходу до навчання, а ціна то не головний чинник - якщо нам потрібен результат. 

Невеличка бізнес порада. Зробіть відео де студенти на першому занняті говорять на будь-яку тему на англ , і те ж саме по випуску з курсів. Якщо буде наочний результат - доказувати ефективність курсів Вам вже буде непотрібно у майбутньому.

Вдалих Вам начинань.

Сообщение отредактировал VPShulga: 25 Февраль 2017 - 09:43

• 2

Service is opened until closing time.

#5 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 25 Февраль 2017 - 20:16

Невеличка бізнес порада. Зробіть відео де студенти на першому занняті говорять на будь-яку тему на англ , і те ж саме по випуску з курсів. Якщо буде наочний результат - доказувати ефективність курсів Вам вже буде непотрібно у майбутньому.

Вдалих Вам начинань.

Зробити відео на останньому занятті я планувала, а от на першому.... не готова сказати :) бо подали заявки люди, які вивчали французьку чи іншу мову в школі. Це ж група реально для початківців. З "неангломовними" учнями планую провести одне додаткове заняття, перед початком. Якщо чесно, то після першого заняття я планую "приватне" відео. Тож, краще мабуть буде, якщо я не буду відходити від наміченого плану :) 

дякую!!!

• 0

#6 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 27 Февраль 2017 - 18:28

А ви знаєте, чому у нас фемінізм?

Тому що жінки собою наполегливо займаються і щодня йдуть вперед, впевнено випереджаючи чоловіків. Що, насправді, дуже прикро.

Дорогі наші чоловіки, не лінуйтесь! Знаходьте для себе час! Тренуйте як тіло, так і мозок! Знаєте чому? Тому що сама сексуальна частина чоловічого тіла – це мозок!

Заявки на навчання виключно від представниць слабкої статі. З одного боку, це прекрасно. Дівчата, молодці, що знаходите час для себе коханих! З іншого боку, і чоловіка якось хочеться… ну хоч одненького на групу)) весна все ж таки 1f642.png:)

На разі формована група пн-ср-пт на 10 год. Ще пару чоловік потрібно на ранкову групу пн.-ср-пт на 8 год. І треба доукомплектувати вечірню групу на 18 год., тоді і з днями визначимось. Ідеальна кількість людей в групі 6 чоловік, щоб можна було поділити на дві міні групки по троє. Не даремно ж в народі придумали «сообразим на троих?» Якщо вас відразу 6 чоловік, зробимо ще одну групу в інший час!

Можливо, ми чекаємо саме на вас? «Третьим будешь?» 1f642.png:)

Нагадую, що старт 10 березня.

Зрозумійте одну річ: так не буває – проснувся вранці, бац і мову знаєш. Це робота, яку потрібно взяти і зробити. І чим швидше ви її зробите, тим швидше вас покине ця нав’язлива думка «як би це англійську вивчити… ».

• 0

#7 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 02 Март 2017 - 00:42

Хочу відкрити маленьку таємницю, яка точно допоможе вам у вивченні іноземної мови.

Бажання вивчити мову приходить спонтанно. Так так. Можна роками думати про це, мріяти, але безпосередньо бажання «хочу» завжди звалюється як сніг на голову.  Все. Хочу. Невідомо звідки з’являється енергія та запал. Хочеться все читати, слухати, дивитись. Хочеться купити якусь нову книжку чи аудіо курс. Все хочеться. І чим побільше.  А потім пару днів минає…. І щось уже не так цікаво це все читати, слухати, дивитись. І та нова книжка на поличці стоїть вже нікому не потрібна. І щось уже взагалі нічого не хочеться. Знайомо? Потім минає деякий час і знову виникає бажання вивчити іноземну мову. І все пішло по новому колу.

Чому  так? Все просто. Тому, що ваш організм перевтомлюється.

Вивчення іноземної мови – це не спринт, це – марафон. Тут потрібно вміти розподілити свої сили на всю дистанцію. Тому перед тим, як в перший день зануритись з головою у вивчення мови, подумайте: скільки сторінок в день, наприклад, вам потрібно читати, щоб ви не втомлювались читати протягом року? Звертаю ще раз увагу: кожен день протягом року. І щоб не просто не втомлювались, а ще і робили це із задоволенням. 2,5,10? Скільки вирішили, стільки і робіть. І особливо в перший день! 

Я завжди люблю порівнювати мову зі спортом.

Наприклад.

Захотілось вам гарний підтягнутий живіт. Чи гарні біцепси. Ви будете три дні підряд зранку до ночі тягати гантелі? Ні. Тому що ви прекрасно розумієте, що нічого, окрім болю в м’язах, таким чином не отримаєте. Ви просто надірвете свої м’язи, адже навантаження потрібно давати поступово.  Так само всім зрозуміло, що гарна фізична форма вимагає регулярних занять, а не раз в місяць. А деяким людям (особливо тим, хто вже надірвав м’язи) потрібен тренер, аби підказав, які саме вправи краще робити, щоб досягнути найкращого результату і не травмувати свої м’язи. Отримавши ці знання, людина буде далі продовжувати тренування самостійно. За умови, що їй подобається бути у гарній фізичній формі, звісно.  

Тож,  я – тренер))  треную англійській та іспанській мовам. Хто знає, можливо, я саме ваш тренер. Тут поки не спробуєш, не дізнаєшся. Адже для будь-якого тренування, хоч спортивного, хоч мовного, важливе значення має симпатія до тренера. Банальне «подобається-не подобається». Не тренуйтесь з тією людиною, яка вам не подобається. Це вірний шлях розлюбити спорт/мову на дуже довго чи навіть назавжди. Шукайте свого тренера.

Сьогодні модно бути у гарній фізичній формі. Тренажерні зали та фітнес-центри переповнені. Давайте разом створювати моду і на гарну мовну форму! Будемо і гарні, і розумні  :af: 

toUNumQLbJc.jpg

• 1

#8 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 02 Март 2017 - 17:29

Про переваги групових та недоліки індивідуальних занять з іноземної мови

Існує думка, що групові заняття з іноземної мови ідеально підходять тільки дітям, а дорослі займаються в групах виключно для того, щоб зекономити кошти. Нікуди правди діти, групові заняття коштують дешевше. Але хіба групові заняття з дорослими менш ефективні, ніж індивідуальні?

Я особисто віддаю перевагу саме груповим заняттям, адже вони дають можливість застосовувати такі форми навчання як case-study, бліц-дискусії, ділові ігри, дебати, круглий стіл, мозковий штурм. Саме під час таких дорослих ігор формується комунікативна компетенція - здатність правильно і доречно використовувати мову залежно від конкретної ситуації спілкування.

Крім того, досвід показує, що за правильно організованої роботи в групі підвищується не лише мотивація учнів, а і їх успішність. Адже група – це здорове суперництво, яке дає можливість постійно порівнювати свої успіхи з успіхами інших і об’єктивно оцінювати свої знання. Група не дає можливості розслабитись, адже особисто тобі тричі все повторювати не будуть, тож мозок відразу налаштовується на режим «з першого разу». Та і в гарному колективі просто веселіше. А навчання завжди дається легше, якщо цікаво і весело!

Однак, я наполегливо рекомендую індивідуальні заняття у випадках, якщо:

1. Ви реально дуже зайняті і відвідувати заняття на курсах у фіксовані години проблематично.

2. Ви часто буває у відрядженнях, у Вас маленькі діти чи інші обставини, що обмежують Вас у часі.

3. Вам потрібна індивідуальна програма, розроблена спеціально під Ваші цілі (підготуватися до екзамену, співбесіди, презентації тощо)

4. Ви бажаєте зосередитись на своїх власних пріоритетах, а не потребах усієї навчальної групи (зробити акцент у навчанні на окремих мовних аспектах, як то лексика, фонетика, граматика, культура мовлення, чи ж більше зосередитись на письмі, говорінні, читанні, слуханні)

5. Ви просто звикли до усього хорошого, і вважаєте, що всю свою увагу викладач повинен приділяти саме Вам 1f642.png :)

Тим не менше, хочу звернути вашу увагу на деякі суттєві недоліки індивідуальних занять: відсутність колективної роботи (що може ускладними спілкування з іншими носіями мови), певний комплекс у спілкуванні через нерівність знань учня та викладача, відсутність чіткого графіку, несистематичність.

Індивідуальні заняття з іноземної мови – задоволення не з дешевих, але іноді раціонально обрати саме такий формат навчання. І зокрема, якщо вам просто некомфортно працювати з іншими людьми. Інакше витрачені кошти на заняття в групі будуть викинутими на вітер.

Нагадую, триває набір на 3-х місячний курс англійської мови, описаний вище. 

Обов’язково скористайтесь можливістю опанувати нарешті базову англійську! Дуже важливо пройти весь курс одним ривком, інакше не уникнути відкатів назад і повторних спроб «почати все заново». В дорослому житті ідеального часу для вивчення мови все рівно не має і ніколи не буде. Він настане саме тоді, коли ви так вирішите.

• 1

#9 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 03 Март 2017 - 23:15

Дітям до 16 років не читати. Я абсолютно серйозно.

Буду говорити про секс. Але спочатку про англійську мову.

Хоч десь згодились мої які-не-які знання з алгебри: намалювала графік!  :laf:

16991731_1236066216441249_44725031221108

Іноземна мова для нашого мозку – це реально стрес і це потрібно усвідомлювати. Саме тому люди часто скаржаться на те, що просто не можуть вчити мову, бо тільки візьмуть підручника до рук - то спати хочеться, то істи, то пити, то нудить, то безсоння, то ще якась халепа. Цілком зрозуміло, що наший організм пручається і хоче уникнути стресу, захищаючи нас таким чином. Саме тому дуже важливо зібрати всю свою силу волі в кулак і протриматись перших 5-10 уроків, коли рівень стресу максимальний, а рівень задоволення від вивчення мови – повний нуль.

Приблизно з 10 уроку починаються перші зміни на графіку: крива стресу починає повільно спускатись донизу, а крива задоволення підніматись вгору. І хоча рівень задоволення піднімається повільно, стрес зменшується дуже відчутно. І далі - точка Х! Переломний момент! Все, з цього моменту ви будете дивитись на вивчення іноземної мови зовсім іншими очима. Задоволення різко зростає, а стрес поступово зникає. Як бачите, час Х настає, як тільки ви зробили на крок більше середнього рівня. Тож, терпіння вам і ще раз терпіння. Повірте на слово, результат того вартий.

На слово дуже рідко вірять, тому приведу приклад. Для наочності. Секс))) Абсолютно аналогічний графік можна намалювати)) Тільки замість точки Х точку G поставити)) Або О – оргазм. Коли в особистих стосунках зникає стрес (це вік, досвід і т.д.), починаєш розуміти весь смак… І що цікаво, всі погоджуються на те, щоб пережити цей початковий стрес, бо знають, яке задоволення чекає попереду. А той, хто не погоджується, реально втрачає дуже і дуже багато в цьому житті.

Тому беріть від життя все, що воно може вам дати. Вчіть мови. Збагачуйте себе новими відчуттями та враженнями. І пам’ятайте, що сьогодні в моді безпечний секс. Гарних вам вихідних!

• 0

#10 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 06 Март 2017 - 08:06

У пошуках мотивації до вивчення англійської мови

Іноземна мова – це такий предмет, якому не можливо навчити. Іноземній мові можна лише навчитиСЯ. Тож, без мотивації нормальних результатів не буде. І це одна із головних проблем, що заважає бажанню «хочу вивчити мову» нарешті реалізуватися.

Сьогодні знання англійської мови – це реально конкурентна перевага на ринку праці. Це те, за що доплачують. Це те, що як мінімум створює додаткові переваги на роботі.

Через пару років резюме на пристойну посаду без знання англійської ніхто не буде розглядати. Конкурентною перевагою вже буде знання будь-якої іншої іноземної мови, окрім англійської.

Тож, краще вивчити мову зараз і заробити на цьому додаткові бонуси, ніж все рівно вивчити її потім, аби лише залишитись на плаву.

У вас все ще є можливість подати заявку на курс англійської мови для початківців та для тих, хто хоче нарешті почати говорити.

П.С. Якщо ви, як далекоглядна людина, вже задумались над тим, яку іншу іноземнку мову, окрім англійської, почати вчити, то рекомендую іспанську 1f642.png :)¡Hablemos Español juntos!

Гарного всім робочого тижня!

17155846_1238377812876756_48460033114084

• 0

#11 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 08 Март 2017 - 23:12

Цікаво у мене сьогодні свято весни пройшло)) Встигла і в церкві побувати, і заняття провести, і в офісі все підготувати до початку занять! І просто посвяткувати теж 1f642.png :) Таки правду народна мудрість говорить: чим більше людина робить, тим більше встигає, і що цікаво, більше внутрішньої енергії має.

Трохи згодом плакати зроблю, щоб на стіні повісити, і буде все супер.

В п"ятницю вирушаємо  

вперед до нових знань, можливостей та вражень!   І ми будемо раді взяти з собою ще кількох попутників :)

Прикрепленные файлы

• Прикрепленный файл  1.jpg   12,76К   0 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  2.jpg   17,58К   0 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  3.jpg   15,62К   0 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  4.jpg   14,47К   0 Количество загрузок:
  • Прикрепленный файл  5.jpg   22,12К   0 Количество загрузок:

• 0

#12 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 11 Март 2017 - 17:18

У п"ятницю пройшло перше заняття 1f642.png

Влаштували невеличкий мозковий штурм і на конкретному прикладі розібрали причини, які заважають людям говорити англійською мовою. В когось причин більше, в когось менше, але як правило їх 5: бракує словникового запасу; страх зробити помилку; страх, що не зможуть зрозуміти, що носій мови буде їм говорити; комплекс поганої англійської вимови; звичайна сором"язливість. Насправді, всі ці проблеми легко вирішуються, окрім останньої, бо тут уже проблема не у мові, а в тому, що людина взагалі соромиться спілкуватися з малознайомими людьми. А якщо мало говориш, і зокрема іноземною мовою, то і результати не очєнь. Але і з цим можна боротись, як мінімум один варіант запропонували)) Дуже важливо зрозуміти, що чим більше нових слів ми учимо, тим більше слів ми знаємо, не більше не менше. І лише чим більше ми говоримо, тим краще ми говоримо.

Задала невеличке домашнє завдання, дуже сподіваюсь, що всі з ним впораються. Бо якщо ні... тоді це знову буде вивченням мови заради вивчення мови. Але ж нам це не потрібно 1f642.png

Потрібно учитись відходити від зручного "уметь" до необхідного "быть" (влітку як буде більше часу обов"язково прочитаю повністю "Иметь и быть" Еріха Фрома). Не потрібно колекціонувати книги на полиці, нехай це краще буде одна, але її потрібно прожити. Так само і з мовою: краще знати менше слів, але прожити їх, вміти ними користуватись.

Одним із дуже важливих правил роботи в групі є правильне ставлення до стресу. Стрес = розвиток. По-перше, це правда))) Як тільки ми засіли в своїй зоні комфорту, все, ми зупинились. По-друге, так справді набагато приємніше думається))) і стрес реально перестає сприматись як стрес. Хочеться вірити, що всі мої нові учні це зрозуміли, і їм вже хочеться розвиватися і рухатися вперед! Моя ж задача, як вчителя, давати правильну дозу стресу.

Одна із учениць запитала, чим мої курси відрізняються від інших курсів у місті. Не знаю 1f642.pngЯ ніколи не відвідувала інші курси. Якщо люди їх відвідують, значить все добре. У кожного вчителя своє бачення мови, і кожен по своєму передає це учням. І це вже учневі вирішувати, яка методика викладання йому/їй до вподоби.

Одна із ранкових груп не повна, але більше нікого взяти не можу, тому що дуже важливо всім разом бути на першому занятті. Вечірні групи на 18,00 по технічним причинам починають свою роботу з четверга і п"ятниці, тож, you are very welcome!

17218385_1243902208990983_15944330042197

17203036_1243902222324315_75949034188700

17190882_1243902225657648_29157342453659

• 1

#13 Fler

Fler

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 5 сообщений
  • Район:Центр

Отправлено 12 Март 2017 - 15:39

Интересно, а какое вы дали домашнее задание ученикам? Что-то сложное, что могут не справиться?

• 0

#14 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 12 Март 2017 - 18:19

Интересно, а какое вы дали домашнее задание ученикам? Что-то сложное, что могут не справиться?

говорити :)  

ми розібрали купу варіантів, як можна вирішити проблеми, що призводять до того, що виникає славнозвісний мовний бар"єр. Тепер це потрібно зробити на практиці. 

• 0

#15 джинтоник

джинтоник

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 891 сообщений
  • Район:ДНС
Отправлено 12 Март 2017 - 18:45

я плохо понимаю пестни по англицки. бывает напеваешь песенку и ловишь себя на мысли, а вдруг они там хают действующую власть, ваши курсы помогут в решении этага вопроса?

• 0

я не пессимист и не оптимист, я алкоголик. в моем случае- стакан наполовину Джин и наполовину тоник

#16 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 12 Март 2017 - 19:57

я плохо понимаю пестни по англицки. бывает напеваешь песенку и ловишь себя на мысли, а вдруг они там хают действующую власть, ваши курсы помогут в решении этага вопроса?

так думаю, що для того, щоб зрозуміти хають там нинішню владу чи ні, достатньо в пошуку вбити назву пісні англійською мовою+lyrics а далі гугл-перекладач в поміч ;)

• 0

#17 джинтоник

джинтоник

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 891 сообщений
Отправлено 12 Март 2017 - 20:08

сенькью, андестенд. 

• 0

я не пессимист и не оптимист, я алкоголик. в моем случае- стакан наполовину Джин и наполовину тоник

#18 UALex

UALex

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 409 сообщений
  • Район:Центр

Отправлено 12 Март 2017 - 21:29

есть еще шестая причина "нечего сказать"

на разных айтишных встречах где поголовно интроверты очень заметно

з.ы. для себя лично мовний барьер кажется преодолел но это отдельная история

• 0

#19 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 203 сообщений

Отправлено 12 Март 2017 - 22:05

есть еще шестая причина "нечего сказать"

на разных айтишных встречах где поголовно интроверты очень заметно

з.ы. для себя лично мовний барьер кажется преодолел но это отдельная история

так. і це теж проблема не незнання мови, а просто що нічого сказати і рідною мовою.  але всі в групі вирішили, що нічого сказати саме через сором"язливість, тож нехай так і буде :) тож їхні причини, і це їм з ними боротись. з моєю допомогою звісно)) 

• 0

#20 джинтоник

джинтоник

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 891 сообщений
Отправлено 12 Март 2017 - 22:49

тре пару склянок коньяку бахнути і сором"язливість кудись зникає і навіть починаєшь розуміти мови котрих взагалі не знав

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных