Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография

Потрібна допомога мамі Олександра Чорного

• Авторизуйтесь для ответа в теме
В теме одно сообщение

#1 Yacek1

Yacek1

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9 502 сообщений

Отправлено 03 Ноябрь 2016 - 23:09

Олександр колись був користувачем нашого форуму. Так сталось, що його рідна людина потребує дорогого лікування. Саша сам присвятив досить велику частину свого життя людям, які потребують нашої допомоги та уваги.

Одна із акцій де він був одним із співорганізаторів:

Скрытый текст

На жаль тільки сьогодні побачив його допис в ФБ. Копіюю сюди.

Останній тиждень для моєї родини виявився не простим. Я довго думав над тим чи варто щось писати саме тут. Але то поки найпростіший спосіб попросити допомоги для найрідніших.

В пятницю, ми з татом, відезли нашу мамулю до лікарні у важкому стані. За декілька днів стан вдалося стабілізувати й дякувати Богу кризова ситуація минула, але…
Зараз мама знаходиться в інституті нейрохірургії де її готуватимуть до операції з видалення пухлини, а ми татом робимо все що в наших силах аби підтримати її та допомогти видужати.

Не ображайтеся якщо я не беру ід когось слухавки чи не відписую у відповідь на повідомлення. Зараз зовсім інші пріорітети.

Ми поки не розуміємо що може знадобитися в процесі післяопераційної реабілітації чи безпосередньо оперативного втручання. Вже знаємо що потрібно буде достатньо коштів та ліків.

Єдине в чому я впевнений – це що на наступному тижні нашу мамулю прооперують та за декілька місяців вона буде вдома в прекрасному самопочутті. Ми з татом зробимо для того все що від нас залежить.

Рідніших аніж мама та тато в мене немає нікого, та й навряд чи буде. Вони для мене не просто батьки. Адже саме їм я завдячую всім що маю у житті. Прекрасно памятаю скільки вони витрачали сил та снаги на те аби лікувати малого мене, в той час коли багато хто не вірив у результативність цього лікування. І моя мрія, допомогти мамулі донести до всіх батьків, що народження хворої дитини – це не вирок для родини! Вони з татом для мене найбільша підтримка та опора моєї юності. Тепер мій час допомагати їм.

Тому маю до Вас прохання, якщо матимете час, помоліться за здоровя нашої мамулі Світлани, аби вона відчула ту величезну підтримку від людей що є частинкою життя нашої родини.

А для тих хто захоче долучитися та допомогти в лікуванні нашого сонечка, даю номер рахунку куди можна вислати грошей та свій номер телефону:

Олександр (син) – 067 145 75 50

4149 6258 0111 0048 (карта ПриватБанку) на імя Чорного Олександра Васильовича

Дякую за те що Ви є в нашому житті, друзі!

https://www.facebook...434?pnref=story

Сообщение отредактировал Yacek1: 03 Ноябрь 2016 - 23:10

• 1

#2 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 216 сообщений

Отправлено 10 Ноябрь 2016 - 23:30

також прошу всіх по можливості долучитись

• 0

Вам теж вигідно НЕ знати англійську мову? Напишіть, будь ласка, про це тут   :)

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных