Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография

Втрачено телефон Y625

Сообщений в теме: 37

#21 Yacek1

Yacek1

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9 573 сообщений

Отправлено 09 Сентябрь 2016 - 10:23

Поліція має шукати загублені телефони? Має робити це безкоштовно? За гроші? Є така послуга?

• 1

#22 Alexandr2012

Alexandr2012

Писатель

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 996 сообщений
  • Район:массив Песчаный

Отправлено 09 Сентябрь 2016 - 10:27

Alexandr2012, швидко знайшли і вимкнули, не зовсім порядна людина, але це не злочин. Хоча така ж ситуація була в мене на очах у Вінниці, де люди навіть не знали де загубили точно,просто питали, а знайшовший повернув- витяг з кишені, хоча міг і промовчати ( тел. вимкнув вже теж ).

Тож полковника )... реформи тривають)

так отож... я от думаю: телефон в мережі з'являвся 25.08. і справа закрита 25.08.. чи не знайшли його і перепрошили з імеєм?

і паралельно думаю: іду я, наприклад, пішки.. бачу стоїть авто відкрите з ключами в замку.. сів-завів-поїхав-поставив в гараж. Злочин чи ні?

Зараз телефони деякі дорожчі автівок

• 0

#23 VetTrojan

VetTrojan

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 278 сообщений
  • Район:Центр

Отправлено 09 Сентябрь 2016 - 10:27

Alexandr2012, все можливо. Але я все ж притримуюсь думки, що поліція не має шукати втрачені телефони, а тільки викрадені.
  • 1

#24 Lena_V

Lena_V

Участник

• Заблокированные
  • PipPip
  • 271 сообщений

Отправлено 09 Сентябрь 2016 - 10:30

Поліція має шукати загублені телефони? Має робити це безкоштовно? За гроші? Є така послуга?

У них есть техническая возможность, но ищут (теоретически) телефон от какой-то суммы, нужно показать коробку и чек. Вообще дело гиблое, только в сериале "След" полиция находит телефон за 1 минуту:-)

• 0

#25 Alexandr2012

Alexandr2012

Писатель

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 996 сообщений

Отправлено 09 Сентябрь 2016 - 10:33

Alexandr2012, все можливо. Але я все ж притримуюсь думки, що поліція не має шукати втрачені телефони, а тільки викрадені.

Воно то так, мабуть.. а як з гаманцями, які тягнуть у транспорті? За руку злодія не зловив, то і не доведеш, що його в тебе вкрали, а не сам загубив..
Хай створять платний сервіс пошуку загублених телефонів )

У них есть техническая возможность, но ищут (теоретически) телефон от какой-то суммы, нужно показать коробку и чек. Вообще дело гиблое, только в сериале "След" полиция находит телефон за 1 минуту:-)

сума проходила: коробка, чек і т.п. все було

• 0

#26 VetTrojan

VetTrojan

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 278 сообщений
  • Район:Центр

Отправлено 09 Сентябрь 2016 - 10:36

Alexandr2012, такий сервіс нічого не дасть, тоді будуть на з/ч розпускать, модулі в ціні, наприклад.
Підуть суперечки про порушення прав, так як невідомо хто і за ким захоче стежити через тел.
  • 0

#27 Lena_V

Lena_V

Участник

• Заблокированные
  • PipPip
  • 271 сообщений

Отправлено 09 Сентябрь 2016 - 10:36

Дайте ребенку люлей, купите нокию 1100 на рынке за 80 гривен, и не покупайте такие дорогие девайсы. Когда походит месяц с нокией, будет следить за игрушками:-) а про телефон забудьте, никто его искать не будет.

Пройдитесь с коробкой по ломбардам, тихонько смотрите имей, если ваш найдется, вызывайте полицию, они сделают факт изъятия или как там он называется.

Сообщение отредактировал Lena_V: 09 Сентябрь 2016 - 10:42

• 1

#28 Alexandr2012

Alexandr2012

Писатель

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 996 сообщений

Отправлено 09 Сентябрь 2016 - 10:37

під час написання заяви я чесно казав, що телефон зник за "невідомих обставин". Той, хто заяву приймав, не відмовив мені за відсутності складу злочину. Злочин імовірно міг бути. А потім написали, що донька сказала : загубила. А це вже явна брехня

• 0

#29 Lena_V

Lena_V

Участник

• Заблокированные
  • PipPip
  • 271 сообщений

Отправлено 09 Сентябрь 2016 - 10:39

під час написання заяви я чесно казав, що телефон зник за "невідомих обставин". Той, хто заяву приймав, не відмовив мені за відсутності складу злочину. Злочин імовірно міг бути. А потім написали, що донька сказала : загубила. А це вже явна брехня

Так она потеряла или нет?

• 0

#30 Alexandr2012

Alexandr2012

Писатель

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 996 сообщений

Отправлено 09 Сентябрь 2016 - 10:43

Дай ребенку люлей, купите нокию 1100 на рынке за 80 гривен, и не покупайте такие дорогие девайсы. Когда походит месяц с нокией, будет следить за игрушками:-) а про телефон забудьте, никто его искать не будет.

Пройдитесь с коробкой по ломбардам, тихонько смотрите имей, если ваш найдется, вызывайте полицию, они сделают факт изъятия или как там он называется.

1. В дитини ноків 1100 ))
2. Сумку з телефоном дала дружина перед сходами свого офісу. Через 5 хв з офісу вийшла
3. Про телефон забув ще під час написання першого посту і ніяк не сподівався, що його знайдуть
4. За ломбарди - дякую, не подумав.. але ж їх стільки!! навіть не знаю де

Так она потеряла или нет?

біля офісу лавочка. Дружина поговорила по телефону - поклала його в сумку - попросила доньку посидіти на лавочці. Пішла в офіс.. через 5 хв. доньці стало на лавці нудно і вона піднялась в офіс. Телефону вже не було. Вони зателефонували мені з нокії 1100, я набрав номер дружини - "поза зоною досяжності". 

Невідомі обставини.

• 0

#31 Lena_V

Lena_V

Участник

• Заблокированные
  • PipPip
  • 271 сообщений

Отправлено 09 Сентябрь 2016 - 10:44

1. В дитини ноків 1100 ))
2. Сумку з телефоном дала дружина перед сходами свого офісу. Через 5 хв з офісу вийшла
3. Про телефон забув ще під час написання першого посту і ніяк не сподівався, що його знайдуть
4. За ломбарди - дякую, не подумав.. але ж їх стільки!! навіть не знаю де

Воспитательный процесс лучше полиции помогает:-) Так она непонятно, потеряла или вытащили из сумки (по факту потеряла). Ломбарды на стометровке и напротив Графа, в центре. 

• 0

#32 Night fairy

Night fairy

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 237 сообщений
  • Район:Леваневского

Отправлено 09 Сентябрь 2016 - 10:53

Повторюсь: не плекайте надію, не будуть шукати. Викрадено у жовтні минулого року айфон 5. На місце злочину була визвана поліція. Все зафіксували. Були надані документи і чек. Написана заява. Сам злочин записано на камеру спостереження. Чітко видно всі дії від початку і до кінця, також видно лице злочинця. Відповідь поліції на питання була така: "Ой, що Ви так за свій телефон переживаєте! Он за сьогодні 5 машин украли, а Ви хочете, щоб ми телефон шукали!"
  • 0

#33 Lena_V

Lena_V

Участник

• Заблокированные
  • PipPip
  • 271 сообщений

Отправлено 09 Сентябрь 2016 - 11:03

Нет такого ребенка, кто не потерял бы телефон:-) Из сумки он никуда не делся сам, просто не признается, что сама потеряла:-) Дайте подсрачников, и забудьте:-)

• 1

#34 2easy4

2easy4

Прописанный

• Главные администраторы
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6 027 сообщений
Отправлено 09 Сентябрь 2016 - 15:22

Пройдитесь с коробкой по ломбардам, тихонько смотрите имей

У ломбардов уже как сто лет другая практика работы - телефоны, которые куплены у наркетов в Белой Церкви отправляются в Винницу, например. А из Винницы в Николаев, а с Николаева в БЦ.

Никогда вы не найдете в наших ломбардах украденный у нас же в городе телефон, давно нема дурных в ломбардах.

По поводу полиции - никто ничего искать не будет. 

Я уже со счета сбился сколько там заявлений о краже лежит, иногда раз в пару лет звонит очередной новый следователь, которому по всей видимости передали кипу нераскрытых дел :D

• 2

#35 Alexandr2012

Alexandr2012

Писатель

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 996 сообщений

Отправлено 09 Сентябрь 2016 - 15:32

тема себе вичерпала, але не закриваю.. може в когось будуть ще якісь думки

• 0

#36 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 453 сообщений
Отправлено 09 Сентябрь 2016 - 16:44

Є думки...
Буквально за пару днів до створення цієї теми друг феєрично провтикав телефон...
Підвезли в районі 23-24 год третього під під'їзд на Піонерській... навпроти бурси... між домами де колонка... Поки "третій" розвантажувався - вирішили перевірить проводку в багажнику... "другий" вмикнув фонарік на телефоні поклав на край крила і почав шукать трабл...
Тут щось крутнулись - телефон потух і впав кудись... проглянули біля машини - нема... подумали що в багажнік впав - вирішили від'їхать під освітлення стовпа...
Від'їзждаєм... за нами паркується сріблястий "Акцент" 2015 м.р. .. виходить парочка пристойно вдягнута, в вечірньому вбранні... (їх підвозили) і пішла по дорожці в тей бік звідки ми від'їхали... (освітлення "як в нєгра" між домами) Заглядаєм в машину - нема... Доходить що він випав ПІД машину... Ми туди - ФІГ... Парочка вже зайшла в якийсь під'їзд... Одразу ж набираю - пару гудків... і "По за зоною" - вимкнутий... Вони прекрасно бачили що крім нас там нікого не було... бачили що в 5 метрах "третій" заносить речі (він їх теж помітив як йшли в темряві)

Хвать і в під'їзд! Ну не СКОТИНЯКИ??? Скотиняки!
Та і телефон в "другого" був "страховочний", кнопочний якийсь... гр 500-800... та і не в цьому суть... ЯК ТАК?!
З нами все "ясно" - одразу протупили обидва... тре було одразу все обдивиться на місці... але ж...
" Пристойна вдягнутість" ще не гарантує що це не бидлота.
Тут, на форумі, НОРМАЛЬНІ люди знайдені айфони повертали... Нормальні!... А тут - хвать- язик в жопу - і швидше крок... Замість щоб спитать поруч людей чи не в них випав.

Це вкрав? Чи знайшов?
---
Для чого це все написав... Я б повернув - чужого не треба. (Декілька разів знаходив - повертав) Поопитував знайомих - більшість теж відповіли що не вимикали б , а повернули... і лише декілька сказали "Смотря який... і кому..."
Отакі пиріжочки.

Тепер собі задайте питання : Ви б також повернули ЛЮБЕ чуже, навіть приклавши якихось зусилль для пошуку власника ?

з.і. З другом сіли і розібрались чого взагалі трапилась така ситуація, так сказать знайшли "взаємоз'язок"... він розповів як перед цим теж приблизно подібним чином "збагатився" ресурсом що йому не належав... і одразу ж получив "отвєточку" в тупому провтику свого ресурса... Типу закон карми - баланс вирівнявся. Ситуація була для нього повчальна.Зробив висновки. Зрозумів як швидко бува наступає "розплата" за лукаво-неприйнятні вчинки. Сказав, більше на чуже не посягатиме.
Логічно)
  • 0

#37 Alexandr2012

Alexandr2012

Писатель

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 996 сообщений

Отправлено 09 Сентябрь 2016 - 19:52

В цьому році повернув 2 телефони )), не через карму, а тому що вони не мої. Хоча згоден- в більшості, мабуть, випадків - "жертви" винні самі.
Здивувало, що в висновку поліції були покази доньки, яких вони не давала (

Сообщение отредактировал Alexandr2012: 09 Сентябрь 2016 - 19:53

• 0

#38 online The_Brick

The_Brick

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 868 сообщений
  • Район:Вокзальная
Отправлено 09 Сентябрь 2016 - 23:04

Ладно. Эпизод, точнее, период по такому вопросу. Гоп-стоп, - 2 телефона и денег и очки поломатые. Милиция, заява сразу, т.к. под домом. Вловылы, один тел вернули. А потом начался Армагеддон. Нужно быть на суде. Не помню, в какой раз я написал тупо отказ от претензий. Сначала один суд на Пионерской, годик перерыва, потом апелляция от ответчика, потом на Первомайской, всё сначала, каждый раз ты теряешь рабочий день, т.к. работаешь в другом городе и график транспорта. На повестке тебе отметят, что ты был в данном месте 15-20 мин, а суд не состоялся по причине бла-бла-бла (подсудимый температурит, у подсудимого газики, блин, автозак поломался). Тяжба затянулась. Модели телефонов начали вызывать улыбки у присутствующих. (По годам - на нынешней Гончара процветал магазин "Час Пик") Я забил. Раза после не помню, восьмого-девятого.

Сообщение отредактировал The_Brick: 09 Сентябрь 2016 - 23:10

• 2
Нам жизнь навязана; её водоворот
Ошеломляет нас, но миг один – и вот
Уже пора уйти, не зная цели жизни…
Приход бессмысленный, бессмысленный уход! ©

Ответить

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных