Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Білоцерківські білочки.)))

• Закрытая тема Тема закрыта
Сообщений в теме: 8

#1 online Night fairy

Night fairy

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 171 сообщений
  • Район:Леваневского

Отправлено 28 Июль 2016 - 20:32

*
Популярное сообщение!

Місяців три тому, у нас за вікном, біля звичайної багатоповерхівки, на дереві, поселилась білочка. Іноді вона прогулювалась по дереві, але досить жваво. І всі спроби сфотографувати її з вікна були невдалими. Трохи пізніше у неї з"явився "кавалєр"... А сьогодні... Вона не бігала з дерева на дерево і з гілки на гілку. Вона.... ніжилась на сонечку і.... загоряла!!! Виявляється, білочки також хочуть бути в стиліі!))) Останнім часом часто стала замічати білочок на масиві, біля самих будинків. Що це має означити? До речі, у дереві за вікном уже і нірка з"явилась. Можливо, скоро будуть і дітки?))) Хто ще бачив щось подібне?
Фото зроблене з вікна, на швидку руку, вибачайте за якість. 

IMG_7466_500.jpgi.gif

IMG_7467_500.jpgi.gif

IMG_7469_500.jpgi.gif

IMG_7470_500.jpgi.gif

IMG_7471_500.jpgi.gif

IMG_7473_500.jpgi.gif

IMG_7474_500.jpgi.gif

IMG_7476_500.jpgi.gif

IMG_7477_500.jpgi.gif

IMG_7478_500.jpgi.gif

• 14

#2 PloniK

PloniK

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 512 сообщений
Отправлено 28 Июль 2016 - 20:48

Місяців три тому, у нас за вікном, біля звичайної багатоповерхівки, на дереві, поселилась білочка. Іноді вона прогулювалась по дереві, але досить жваво. І всі спроби сфотографувати її з вікна були невдалими. Трохи пізніше у неї з"явився "кавалєр"... А сьогодні... Вона не бігала з дерева на дерево і з гілки на гілку. Вона.... ніжилась на сонечку і.... загоряла!!! Виявляється, білочки також хочуть бути в стиліі!))) Останнім часом часто стала замічати білочок на масиві, біля самих будинків. Що це має означити? До речі, у дереві за вікном уже і нірка з"явилась. Можливо, скоро будуть і дітки?))) Хто ще бачив щось подібне?
Фото зроблене з вікна, на швидку руку, вибачайте за якість. 

вопрос на засыпку рядом абрикосы растут? может запасы на зиму делает, можете залезть курагу поискать), а так постоянно здороваюсь с ежиками на масиве)

Сообщение отредактировал PloniK: 28 Июль 2016 - 20:49

• 1

#3 yanam

yanam

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 951 сообщений
Отправлено 28 Июль 2016 - 20:52

или орех-) 

• 0

#4 online Night fairy

Night fairy

Друг семьи

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 171 сообщений

Отправлено 28 Июль 2016 - 20:58

вопрос на засыпку рядом абрикосы растут? может запасы на зиму делает, можете залезть курагу поискать), а так постоянно здороваюсь с ежиками на масиве)

Да... Поруч дійсно росте абрикоса! Я навіть не задумалась нац цим. Хоча.....Абрикоса і раніше росла, років з 25 точно. Але ж раніше запасів ніхто не робив. Чи курага нині подорожчає?))))

или орех-) 

Горіха поруч точно немає. У мене сьогодні склалась така думка, що якби вона могла, то і на підвіконня застрибнула б. Зовсім нічого не боїться. Дуже уважно наблюдає за всим. Пробувала з вікна горішком її пригостити. Спочатку зацікавилась, наблизилась, але передумала.

• 1

#5 W A N D E R E R

W A N D E R E R

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 222 сообщений
Отправлено 31 Июль 2016 - 16:57

*
Популярное сообщение!

Массив Леваневского. Её больше интересует семечка, чем сама груша.)))

ec0ae3ae36ad.jpg

http://rutube.ru/vid...4aenYQbnitdLIGQ

• 5

#6 Asia

Asia

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 166 сообщений
  • Район:Пионерская

Отправлено 31 Июль 2016 - 18:36

*
Популярное сообщение!

Еще и не такое вижу каждый день! Живу на Пионерской, парк недалеко. Ко мне на балкон уже несколько лет приходит не одна белочка, а по две, три. Под окном растет орех, ветви прямо к балкону. Вот так они и ходят. Но я их подкармливаю, потому что орешки ведь не весь год есть. Кладу на балкон орехи и ставлю воду, вот ко мне "подружки"  :laf:  и ходят круглый год. Детишек по весне приводят, "показывают" где столовая круглогодичная :dance:

Сообщение отредактировал Asia: 31 Июль 2016 - 21:40

• 6

#7 online Night fairy

Night fairy

Друг семьи

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 171 сообщений

Отправлено 31 Июль 2016 - 18:40

Я тоже думаю, чтобы выгадать и как бы эту парочку подкармливать зимой. К балкону и подоконнику они вряд ли подойдут, да и кошка очень любопытной к белочкам оказалась - глаз с них не сводит.))

• 0

#8 DII

DII

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 288 сообщений
Отправлено 31 Июль 2016 - 21:32

Я тоже думаю, чтобы выгадать и как бы эту парочку подкармливать зимой. К балкону и подоконнику они вряд ли подойдут, да и кошка очень любопытной к белочкам оказалась - глаз с них не сводит.))

Они из птичих кормушек воруют. Можно и специальную кормушку сделать.
  • 1

#9 viktoriaqwe

viktoriaqwe

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 042 сообщений
  • Район:ДНС

Отправлено 31 Июль 2016 - 22:23

В нашому садочку також живе сім"я. Діти з вихователями їх годують зимою горішками. А весною молодняк так смішно вчиться по деревах лазити, ми вранці з сином раніше приходили в 07 ранку щоб подивитись як вони бігають. Захвату не було меж.

• 2

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных