Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

контактні лінзи

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 29

#21 Kasss

Kasss

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 3 сообщений

Отправлено 01 Декабрь 2016 - 12:32

Вообще для работы очки использую. Линзы носил несколько лет, но постоянно за компом, глаза за день очень уставали. Решил сделать перерыв. А сейчас вот опять подумываю о линзах, очки зимой - это жуть :laf: Минус хоть и небольшой, а в вечернее время ужасный дискомфорт на улице без  очков...

• 0

Загрузка...

#22 allabo

allabo

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 10 сообщений

Отправлено 11 Январь 2017 - 14:53

Хтось вже користувався новими контактними лінзами AirOptix HydraGlyde? Зараз на них акція, але треба купувати одразу 3 лінзи і одна в подарунок. Порадьте

• 0

#23 Ira_V

Ira_V

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 229 сообщений

Отправлено 24 Июнь 2019 - 09:16

Доброго дня. Підібрали лінзи на місяць, дихаючі. Крапаю каплі з лінзами, для легшої адаптації. Два дні їх одягала. Далеко бачу, а близько поки очі не зфокусуються розпливається картинка, при нахилі теж і тому крутиться голова. Часто ніби помутніння в очах. Очі занадто чуттєві до сонячного світла. Ходила повторно до лікаря, сказали що така адаптація, а я не можу себе заставити їх знову одягнути. Чи справді це адаптаціія?  І треба себе пересилити? Підкажіть будь ласка, більше не має до кого звернутися. Дякую

Сообщение отредактировал Ira_V: 24 Июнь 2019 - 09:19

• 0

#24 maximbts

maximbts

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 580 сообщений
  • Район:ДНС

Отправлено 24 Июнь 2019 - 09:35

Доброго дня. Підібрали лінзи на місяць, дихаючі. Крапаю каплі з лінзами, для легшої адаптації. Два дні їх одягала. Далеко бачу, а близько поки очі не зфокусуються розпливається картинка, при нахилі теж і тому крутиться голова. Часто ніби помутніння в очах. Очі занадто чуттєві до сонячного світла. Ходила повторно до лікаря, сказали що така адаптація, а я не можу себе заставити їх знову одягнути. Чи справді це адаптаціія?  І треба себе пересилити? Підкажіть будь ласка, більше не має до кого звернутися. Дякую

Що за лінзи? Якась дивна адаптація. Використовую силікон-гідрогель  CooperVision Biofinity. Для мене вони найкращі. 

• 1

#25 Ira_V

Ira_V

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 229 сообщений

Отправлено 24 Июнь 2019 - 09:53

Що за лінзи? Якась дивна адаптація. Використовую силікон-гідрогель  CooperVision Biofinity. Для мене вони найкращі. 

Не пам'ятаю назву( буду дома, гляну в чек. Дякую, теж схиляюся до думки що повинно бути комфортно в лінзах

• 0

#26 0льга

0льга

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 824 сообщений

Отправлено 24 Июнь 2019 - 10:21

Далеко бачу, а близько поки очі не зфокусуються розпливається картинка,

У меня, так и в очках и линзах, очки при чтении снимаю, а линзы туда-сюда не надергаешь, по этому, в линзах брала меньше диоптрий чем нужно, тогда комфортнее. Но это я так приспособилась, а врач говорила, что есть мультифокальные линзы, но они вроде очень недешевые. 

• 1

«Порой обман столь дерзок, что ты не видишь его, даже если все совершенно очевидно»

#27 Ira_V

Ira_V

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 229 сообщений

Отправлено 25 Июнь 2019 - 07:31

Контактні лінзи air optix plus hydraglyde 3pk, розчин Опті-фрі. Окуляри носила -1.75, а лінзи виписали -2.25, от напевно щей мінус завеликий підібрали, хоч далеко я в них бачу чудово. Спробую ще -2.00, та іншого виробника. Підкажить, будь ласка, де дешевше купувати?  Якщо одягати лінзи наприклад двічі на тиждень, то чи не треба їм розчин міняти?  

Спасибі

• 0

#28 maximbts

maximbts

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 580 сообщений

Отправлено 25 Июнь 2019 - 09:24

Контактні лінзи air optix plus hydraglyde 3pk, розчин Опті-фрі. Окуляри носила -1.75, а лінзи виписали -2.25, от напевно щей мінус завеликий підібрали, хоч далеко я в них бачу чудово. Спробую ще -2.00, та іншого виробника. Підкажить, будь ласка, де дешевше купувати?  Якщо одягати лінзи наприклад двічі на тиждень, то чи не треба їм розчин міняти?  

Спасибі

Оруляри на відстані від ока, а лінза - на самому оці. От і різниця в діоптрії. т.е. +- 1 діоптрія - це нормально. Опті Фрі не перенощу. Печуть очі. Є розчини більш кислотні, а є більш лужні. Потрібно підібрати, який кращий саме вам. Купіть найменшу пляшечку, якщо не підійде, купіть іншу. Я використовую Biotrue, Avizor Alvera.  Купую в ДокторОптика на Критому Ринку або в інтернеті. Двічі на тиждень - то мало. Очі не встигають звикнути. Якщо важко - носіть кожен день, додаючи щодня 1 годину. Ще багато чого залежить від самих лінз. Я ношу силікон-гідрогель. Дорого, але комфортно. Місячні лінзи носяться 2 місяці без дискомфорту. 3 місяць - вже важко, але можливо. Так що дорого чи ні - це спірне питання. Брав на пробу якісь дешеві корейські - навіть місяць не проносив. Наче лушпайки на очах. Розчин міняти щоразу. Раз на 2-3 дні (якщо носите щодня) неправильно але можливо. На свій ризик. Економія - страшна штука.

air optix plus hydraglyde - це теж силікон-гідрогелеві.

Сообщение отредактировал maximbts: 25 Июнь 2019 - 09:27

• 2

#29 кутя

кутя

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 93 сообщений
Отправлено 25 Июнь 2019 - 14:12

Спасибі

Обычно очки назначают с бОльшим минусом, чем линзы, или хотя бы такие же, а не наоборот. Может поэтому вам так плохо, что минус большой. Адаптация тоже может быть. Я к линзам долго привыкала:и плыло, и голова кружилась, и одевала их по 20 минут. Теперь без них никуда (правда, у меня минус большой). Чтобы привыкнуть, надо носить постоянно, иначе ничего не получиться. Водичку надо подбирать, я тоже использую опти-фри, мне нравиться. Меняю пару раз в неделю, если что-то попало, то чаще, хотя по правилам надо менять каждый день. Линзы использую оптима много лет, я к ним привыкла. Самые дешевые цены в Югоптика в одном здании с Монсити(сбоку). Во всяком случае, я дешевле не нашла.

• 1

#30 Selpea

Selpea

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 11 сообщений

Отправлено 24 Август 2019 - 13:15

я пробовала пользоваться линзами, или я такая или линзы мне вообще противопоказаны, глаза становятся красными, очень сильно натирают, как песок в глазах. Намучилась с ними. Сейчас в очках хожу

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных