Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Подожгли машины.

Сообщений в теме: 291

#221 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11 352 сообщений
  • Район:Піонерська

Отправлено 14 Сентябрь 2016 - 21:47

Я не податкіець а громадянин й кажу те що думаю.

Я теж громадянин, і мені теж хочеться, щоб всі платили податки, причому неважно, чувак на авто за 100тикуо їздить, чи простий собі трудяга на дядю горбатиться і катається на тралику. Зряплата, отримана в конверті - це теж несплачені податки. В глобальному масштабі проблема і серед багатих, і серед бідних. Але посягати на чуже майно без рішення суду має право тільки держава, та й то -  в умовах військового стану, наприклад. А робінгуди права розпоряджатися чужим майном, в т.ч. його псувати шляхом підпалу, не мають.

P.S. А на бізнес зараз взагалі молитися потрібно, в переносному смислі, звісно. Дати можливість (або примусити, якщо можливістю не бажають користуватися) вийти з тіні, і молитися. 

Сообщение отредактировал kissel: 14 Сентябрь 2016 - 21:49

• 2
Крім цього, я вважаю, що Карфаген "русского мира" має бути зруйнований

#222 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 403 сообщений
Отправлено 14 Сентябрь 2016 - 21:56

... голодний раб небезпечний та нестабільний... ділитись з рабами.Й вийшов такий собі анабіоз рабів та рабовласників.А у нас в основному жорстоке рабовласництво.Якщо чесно... зарплатню рабам... буде щастя...

Ви наче "Хіжини дяді Тома" начитались... і під враженнями ))
Краще вже давайте по підпалах визначим де горіли "рабовласницькі" авто, а де "рабскіє"...
Бо щось тут тенденція не ясна - горять і дорогі, і середні, і малобюджетні...
Підпалювачі-робінгуди наче в школу не ходили... і "хіжину" не читали)
Може якого Пєлєвіна почитать... може там підказки є... чого "фініки" мають горіть, а "друшляки" нє ?) :)
  • 0

#223 serg19750209

serg19750209

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 116 сообщений
  • Район:центр
Отправлено 14 Сентябрь 2016 - 22:20

Краще вже давайте по підпалах визначим де горіли "рабовласницькі" авто, а де "рабскіє"...
Може якого Пєлєвіна почитать... може там підказки є... чого "фініки" мають горіть, а "друшляки" нє ?) :)

Може якого Пєлєвіна почитать... може там підказки є... чого "фініки" мають горіть, а "друшляки

Ще раз почитайте пости я не за підпали люди я просто вставив свої 5 копійок про чесних бізнєсмєнів а декомонізуйте кого хочете вам  видніше.Уважніше коменти читаємо.

Я теж громадянин, і мені теж хочеться, щоб всі платили податки, причому неважно, чувак на авто за 100тикуо їздить, чи простий собі трудяга на дядю горбатиться і катається на тралику. Зряплата, отримана в конверті - це теж несплачені податки. В глобальному масштабі проблема і серед багатих, і серед бідних. Але посягати на чуже майно без рішення суду має право тільки держава, та й то -  в умовах військового стану, наприклад. А робінгуди права розпоряджатися чужим майном, в т.ч. його псувати шляхом підпалу, не мають.

P.S. А на бізнес зараз взагалі молитися потрібно, в переносному смислі, звісно. Дати можливість (або примусити, якщо можливістю не бажають користуватися) вийти з тіні, і молитися. 

Але посягати на чуже майно без рішення суду має право тільки держава, та й то -  в умовах військового стану, наприклад. А робінгуди права розпоряджатися чужим майном, в т.ч. його псувати шляхом підпалу, не мають.ЦІЛКОМ ЗГОДЕН

Сообщение отредактировал serg19750209: 14 Сентябрь 2016 - 22:26

• 0

#224 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 403 сообщений
Отправлено 15 Сентябрь 2016 - 08:44

Ще раз почитайте пости я не за підпали... Уважніше коменти читаємо.

Перед тим як уважніше читать пости, а потім і писать пости - треба уважно прочитать назву топіка і уважно проаналізувать як ці пости будуть "в'язатись" з темою обговорення... Логічно?)
Політ думок про рабів і їх власників, якось дуже відносно в'яжеться до теми "Підпали...".
Якщо б розглядались цілком ймовірні версії що автівки горять бо:
- помста роботодавцю колишнім працівником ("кинуті" клієнти, мстя конкурента і т.д.)
- інші причини на основі соціально-бізнесових нерівностей.
О! Інша мова. От тут би клубок фантазій покотився б в вірному напрямку...

А як же:
- з глибокого і фанатичного почуття зависті вразливою особою..?
- спалила дружина/коханка/обманутий чоловік/ і інше на любовно-емоційному фронті..?
- от нєфіг дєлать, "попріколу" , "клініка плаче" і т.д. ?

Якщо б була чітка і впізнавана тенденція , то 5 копійок про "дядюТома" були б доречні... А так роздуми на соціально-несправедливу тематику цієї теми не стосуються... На форумі є багато "гарячих" тем, де пости про все глибшу безодню між багатими і бідними, про укриття доходів , про "чорну податкову дірку" - Білу Церкву - будуть на ура лайкаться форумчанами однодумцями.
---
Пам'ятаю десь читав, як в одному місті, один мужичок палив автівки однієї моделі і одного кольору... з помсти... бо "така" його десь на пішоході зачепила і... "втікла"... От він за "всіх таких" і взявся... з таким ШИРОКИМ РОЗМАХОМ... причому, чим більше палив, тим більше вважав що таким чином "турбується за людство знищуючи зло", обгортуючи свої злочинні дії в красиву робінгудсько-філософську "обгортку"... Спіймали. Філософствує за ґратами.
  • 0

#225 Аттила

Аттила

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 377 сообщений
  • Район:...

Отправлено 15 Сентябрь 2016 - 09:19

я не розподіляю погляди паліїв але на ваш комент відповім.Якщо ви є бізнесмен та у вас авто за 20 к. "баксов" й при цьому ви покажете мені декларцію податкову де у вас вказано не менше 100к. "баксов",а робітникам які на вас працюють ви виділяєте фонд зарплатні в 30% від прибутку то я вам вклонюся в ноги .....Тоді можете гондурасом називати усих,а якщо у вас авто за 20 к. а ви ще і субсидію отримуєте то тоді вже гондурасом тільки себе назвіть...

"Гондурас" це обмеженість у поглядах та світосприйнятті. Я не бізнесмен, а найманий працівник з моєї з/п сплачуються всі податки та платежі. Якщо вам цікаво, на момент покупки мого авто (2011 р.в.) у 2012му його вартість складала ~178000 грн. це ~22тис.дол. і в мене є і довідки про доходи і декларація в якій вона задекларована. Далі будуть питання про місце роботи і з/п?
  • 0
Изображение
Изображение

#226 Unregistred

Unregistred

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 206 сообщений
  • Район:Center

Отправлено 15 Сентябрь 2016 - 09:23

*
Популярное сообщение!

Иш ты, сторонники взять и поделить рты пооткрывали. Работать идите, лодыри. А кому и сколько налогов платить - не ваше собачье дело, а предпринимателя и государства.

Считать чужие деньги и дебилу под силу.

Сообщение отредактировал Unregistred: 15 Сентябрь 2016 - 09:25

• 12

#227 Spectral

Spectral

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9 738 сообщений
  • Район:Павличенко
Отправлено 15 Сентябрь 2016 - 11:00

*
Популярное сообщение!

Только в масштабах целого народа.

Скрытый текст

• 11

#228 serg19750209

serg19750209

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 116 сообщений
  • Район:центр
Отправлено 27 Сентябрь 2016 - 20:05

"Гондурас" це обмеженість у поглядах та світосприйнятті. Я не бізнесмен, а найманий працівник з моєї з/п сплачуються всі податки та платежі. Якщо вам цікаво, на момент покупки мого авто (2011 р.в.) у 2012му його вартість складала ~178000 грн. це ~22тис.дол. і в мене є і довідки про доходи і декларація в якій вона задекларована. Далі будуть питання про місце роботи і з/п?

дай вам бог здоров`я.  таких як ви в нашій країнй й не вистачає

Иш ты, сторонники взять и поделить рты пооткрывали. Работать идите, лодыри. А кому и сколько налогов платить - не ваше собачье дело, а предпринимателя и государства.

Считать чужие деньги и дебилу под силу.

якщо ви читаєте та не збагнете про що річ то є вже не добре.Ніхто не закликає щось ділить.Мова про жлобів в окремих постах.А паліїв треба піймати та судити.Палить то є не добре

Сообщение отредактировал serg19750209: 27 Сентябрь 2016 - 20:07

• 0

#229 BIT

BIT

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 175 сообщений
  • Район:all
Отправлено 27 Сентябрь 2016 - 20:07

дай вам бог здоров`я.ще й якщо зарплатню платите чесну працівникам то  таких як ви в нашій країнй й не вистачає

якщо ви читаєте та не збагнете про що річ то є вже не добре.Ніхто не закликає щось ділить.Мова про жлобів в окремих постах.А паліїв треба піймати та судити.Палить то є не добре

Не принимайте тяжелых наркотиков. Переходите на что-нибудь палехче.

• 0
"On the Internet nobody knows you are a Frog"

#230 Unregistred

Unregistred

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 206 сообщений

Отправлено 27 Сентябрь 2016 - 20:22

дай вам бог здоров`я.  таких як ви в нашій країнй й не вистачає

Речь про то, ЧТО вас не касается, или показать может вам свою декларацию?

• 0

#231 Joker_Ok

Joker_Ok

Новичок

• Заблокированные
  • Pip
  • 22 сообщений
  • Район:киев

Отправлено 05 Октябрь 2016 - 23:20

а что изменится когда он глянет у вашу декларацию!?

• 0

То что нас не убивает делает нас сильнее!

#232 barsug

barsug

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 548 сообщений
  • Район:местный

Отправлено 06 Октябрь 2016 - 06:45

Он уйдет в запой. Не надо ничего показывать! Человеку проще жить, утешая себя мыслями о том, что кто успешней его - преступники. Если он узнает что можно зарабатывать честно, то потеряется в попытках придумать новое оправдание для себя. 

• 0
userbar.png

#233 Unregistred

Unregistred

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 206 сообщений

Отправлено 06 Октябрь 2016 - 10:05

Может поймет, что три копейки налогов с его минималки не дают ему права в такой форме интересоваться доходами людей, на которых лежит зарплата их работников и немалые отчисления в ПФ.

Конечно он моей декларации не увидит, она ему в рот в сознание не поместится.

Сообщение отредактировал Unregistred: 06 Октябрь 2016 - 10:06

• 0

#234 Spectral

Spectral

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9 738 сообщений
  • Район:Павличенко
Отправлено 06 Октябрь 2016 - 10:57

показать может вам свою декларацию?

Конечно он моей декларации не увидит

И к чему тогда это было?

• 0

#235 ivk

ivk

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 038 сообщений

Отправлено 31 Декабрь 2016 - 12:58

• 0

Скрытый текст

#236 ivk

ivk

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 038 сообщений

Отправлено 03 Январь 2017 - 13:33

Еще парочка

Сьогодні, 3 січня, близько 01:00 пожежні Білоцерківського району отримали повідомлення про загорання автомобіля «Chevrolet Cruze» по вул. Павліченка. На місце події виїхав черговий караул 3-ДПРЧ. 

Вогонь встиг знищити бампер, праве колесо та задню частину автомобіля, а також пошкодити припаркований поруч автомобіль «Ford Conect». 

Ймовірна причина пожежі — підпал невстановленою особою.

481848.jpg

• 0

Скрытый текст

#237 Demas

Demas

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 476 сообщений
Отправлено 03 Январь 2017 - 19:28

Лише пару годин тому спостерігав як попереду по дорозі їде авто у якого з одного боку габарит не горить, а підсвітка номера у вигляді двох діодів чи лампочок одна світиться тьмяно, інша - дуже яскраво блимає. Чим не причина загоряння?

• 0

#238 barsug

barsug

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 548 сообщений
  • Район:местный

Отправлено 03 Январь 2017 - 19:41

Лише пару годин тому спостерігав як попереду по дорозі їде авто у якого з одного боку габарит не горить, а підсвітка номера у вигляді двох діодів чи лампочок одна світиться тьмяно, інша - дуже яскраво блимає. Чим не причина загоряння?

Вы, похоже, описали обычную работу китайских диодов. Такое часто встречается и почти всегда самым тяжелым последствием является перегорание диодов. Во всяком случае, думаю, замыкание сказывалось бы более заметно на авто.
  • 0
userbar.png

#239 ivk

ivk

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 038 сообщений

Отправлено 04 Январь 2017 - 12:21

8aa34336464deb9657c17d2a11102451_L.jpg

4 січня о 04:14 до оперативно-диспетчерської служби Білоцерківського району надійшло повідомлення про загорання автомобіля «Volkswagen Golf» за адресою: м. Біла Церква по вул. Павліченка 18. На місце події виїхав черговий караул 4-ДПРЧ. Пожежу локалізовано 04:55 та ліквідовано 04:59. Пожежею знищено моторний відсік, вітрове скло, зовнішнє оздоблення, колесо.

• 0

Скрытый текст

#240 ivk

ivk

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 038 сообщений

Отправлено 12 Январь 2017 - 11:43

16f8a4.jpg
Сьогодні, 12 січня, о 05:02 пожежним повідомили про палаюче авто на вул. Ярослава Мудрого. 

З'ясувалося, що горить автомобіль марки BMW 3. Пожежу локалізовано 05:24 та повністю ліквідовано 05:51. Вогонь знищив фару, підкрилок та покришку. Пошкоджено крило, моторний відсік, оздоблення моторного відсіку. 

Причина пожежі встановлюється.

• 0

Скрытый текст

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных