Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
* * * * * 1 Голосов

Врятуємо "Горбатий" міст !

• Закрытая тема Тема закрыта
Сообщений в теме: 477

#21 Папатут

Папатут

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 870 сообщений
Отправлено 28 Март 2016 - 07:47

с такими дорожными сборами   поборами скидываться еще на мост? Чушь и вздор.

• 0
ПАПАТУТ - страшный зверь. Он приходит поздним вечером к маленьким деткам, хватает их полусонных из кроватки. Целует во все возможные места, колется небритой щетиной. И громко орет над ухом басом: «Сына, здравствуй, ПАПА ТУТ! " К утру папатут исчезает

Загрузка...

#22 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 749 сообщений
  • Район:Піонерська

Отправлено 28 Март 2016 - 08:07

*
Популярное сообщение!

объясню несведущим: все дороги и мосты (кроме железнодорожных объектов) в населённом пункте принадлежат её территориальной общине, т.е. в БЦ - городу, а дороги и мосты между городами - государству 

Все правильно, але міст - обласного значення, власне, тому й були розмови про фінансування з обл.бюджету. До речі, ремонт ділянки Скв.Шосе від мосту до розвилки з бульваром Олександрійським кілька років тому здійснювався саме за обл. кошти. Тому міст таки наш, але платити за нього маємо не ми. 
P.S. Ідею збирати кошти на ремон/ будівництво мосту - не підтримую

• 7

Воюю синенькими підписами и вішаю на себе нові удавані заслуги. ЬІ.  :lol2: 

#23 Коровьев

Коровьев

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 234 сообщений
  • Район:Пионерская
Отправлено 28 Март 2016 - 08:35

Костя,спасибо за информацию... :beer:

• 0

cd8f9892ae2bx.jpg    In Rе        Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди (с) С.Петлюра

ac9b58878d76.gif

#24 синоптик

синоптик

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 86 сообщений
  • Район:надёжный

Отправлено 28 Март 2016 - 08:36

Крок 3 Дія - а саме скинутися всім містом на цю справу, адже грошей у міськ ради на це я так розумію нема.

а ви часом не представник влади?

щось таке городите що на голову не налазить.

• 2

мне всё равно что говорят у меня за спиной - ведь когда я поворачиваюсь все стоят тихо.

#25 maximbts

maximbts

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 652 сообщений
  • Район:ДНС

Отправлено 28 Март 2016 - 09:47

Скинуться? А потім шлагбаум поставити і пропускати тих, хто заплатив? Або платний проїзд? :laf:

Ми платим податки прямі і непрямі (у вартості бензину). Нам платити, і інші будуть перевантажені фури ганяти?

Я "За" ремонт мосту. Я сам через нього в гараж їжджу. Але скільки я на нього можу дати? 100грн? 200грн? Воно його не врятує. Ясно, що ремонт повинен бути з бюджету.

Сообщение отредактировал maximbts: 28 Март 2016 - 09:51

• 1

#26 Люксман

Люксман

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 417 сообщений
  • Район:Центр

Отправлено 28 Март 2016 - 11:05

Скинуться? А потім шлагбаум поставити і пропускати тих, хто заплатив? Або платний проїзд? :laf:

Тролля бесплатного где найдете ? 

Тому прошу вас у цій темі викладувати свої ідеї з приводу здійснення цих кроків і особливо у розробці механізма отримання та використання коштів який би унеможливлював корупцію та розкрадання коштів. Бо бажаючих скинутись вистачає але довіри до наших чиновників немає.

Главное, что бы не как в Крыму они тоже мост хотели...

• 0
"Ложь – это не альтернативное мнение". Это отражает фундаментальную пропасть, которая пролегла между миром и РФ"

#27 tesny

tesny

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 564 сообщений

Отправлено 28 Март 2016 - 12:52

Главное, что бы не как в Крыму они тоже мост хотели...

Нам бы у китайцев поучиться.

• 2
Изображение

#28 Коровьев

Коровьев

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 234 сообщений
  • Район:Пионерская
Отправлено 28 Март 2016 - 13:23

Нам бы у китайцев поучиться.

У Поднебесной миллиардные ресурсы,что в людях,что в деньгах...

А у нас,кроме дырявых карманов,у государства ничего нет...

• 0

cd8f9892ae2bx.jpg    In Rе        Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди (с) С.Петлюра

ac9b58878d76.gif

#29 Люксман

Люксман

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 417 сообщений
  • Район:Центр

Отправлено 28 Март 2016 - 15:56

А у нас,кроме дырявых карманов,у государства ничего нет...

Не нагоняйте черноту нас этой фигней травят это один из элементов пропаганды и манипуляции.... Все у нас есть и все хорошо, но можно сделать лучше...

• 0
"Ложь – это не альтернативное мнение". Это отражает фундаментальную пропасть, которая пролегла между миром и РФ"

#30 gudnik

gudnik

Новичок

• Заблокированные
  • Pip
  • 70 сообщений

Отправлено 28 Март 2016 - 19:03

Вы посмотрите какой бюджет озвучен и подумайте, хоть один нормальный человек согласится просто отдать свои деньги на то, что бы у кого то, верней у его любовницы новый джип оказался? Вам не хватило прививки с больницы будущего? :laf:

• 0

#31 Masterjen

Masterjen

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 234 сообщений

Отправлено 28 Март 2016 - 19:15

Отже проект реконструкції є це перший крок. Другий крок це орієнтована вартість робіт. Яка реально потрібна сумма адже ті розрахунки що проводилися попередньою владою напевно містять в собі откати і хабарі (як завжди у нас це робиться). Хто може озвучити реальну приблизну вартість робіт посилаючись на незалежне джерело. 

Сообщение отредактировал Masterjen: 28 Март 2016 - 19:53

• 0

#32 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 13 781 сообщений
Отправлено 28 Март 2016 - 19:39

независимые строительные эксперты после экспертизы проекта составят новую смету, но стоимость всё равно будет меняться из-за инфляции

это стоит немало денег

• 0

#33 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 749 сообщений

Отправлено 28 Март 2016 - 20:13

А хто гроші збиратиме? ;)

• 0

#34 gudnik

gudnik

Новичок

• Заблокированные
  • Pip
  • 70 сообщений

Отправлено 28 Март 2016 - 20:17

А хто гроші збиратиме? ;)

я бы не против. :stes:

• 0

#35 Masterjen

Masterjen

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 234 сообщений

Отправлено 28 Март 2016 - 20:28

У п’ятницю, 23 жовтня, відбулося урочисте відкриття транспортного мосту, який сполучає два райони – Володарський і Тетіївський та дві області – Київську і Вінницьку. Міст з 2012 року перебував у аварійному стані, через відсутність коштів ремонтні роботи постійно відкладалися. Та завдяки додатковим надходженням до місцевих бюджетів, цього року обласній владі вдалося віднайти необхідні кошти та провести капітальний ремонт мосту, відновивши нормальне транспортне сполучення між районами та регіонами.
image001.jpg
image002.jpg

На церемонії відкриття відремонтованого мосту були присутні голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра, голова Тетіївської РДА Василь Кизимишин, начальник Служби автомобільних доріг України у Київській області Михайло Чистяк, голова Тетіївської райради Олександр Варін, мешканці наближених населених пунктів.

Питання реконструкції даного мосту було пріоритетним у цьому районі. Володимир Шандра розповів, що найбільша кількість звернень від мешканців Тетіївського району стосувалася ремонту саме цього об’єкту, який з 2012 року перебував у аварійному стані. Через це чимало водіїв змушені були об’їжджати цю ділянку дороги іншими шляхами.

«Цей міст з’єднує два райони і дві області, тому довести його до ладу було питанням не тільки нагальним, але й принциповим. Кошти знайшли у обласному і місцевих бюджетах, а фінансова можливість з’явилася завдяки реформі бюджетної децентралізації і більшим надходженням понадпланових коштів. Вважаю, що ми поступово проходимо кризову точку, пов’язану з війною та економічним спадом, і з перспективою дивимося у наступний, 2016-й, рік, коли будемо реалізовувати інші не менш важливі інфраструктурні проекти на інших територіях», - зазначив Володимир Шандра.

Капітальний ремонт і реконструкція мосту обійшлися у 2 млн. 428 тис. грн. Роботи на 95% були профінансовані із обласного і місцевого бюджетів, на 5% - із державної казни. У ході ремонту повністю замінити одну опору, провели реконструкцію будови мосту, замінили асфальтне покриття. Ремонт проводили у два етапи: спочатку демонтували стару опору і встановили нову, після чого упродовж місяця завершили решту робіт.

«Ми разом зробили добру справу, і зробили ми це для людей. Вони мають бути впевненні у завтрашньому дні і в тому, що влада допоможе вирішити їх проблеми. Хочу подякувати Володимиру Шандрі, котрий стримав своє слово, коли у квітні цього року у рамках свого робочого візиту до нас пообіцяв до кінця року відремонтувати цей міст. Бачимо конкретні справи керівництва, а не лише слова», - підсумував голова Тетіївської РДА Василь Кизимишин.http://tet.gov.ua/in...d=news&id=2971#

Ось вам приклад 2 млн. 428 тис. грн , а ми що так не можем. Я не кажу про те щоб ми все робили за свої гроші але якщо є потреба то по 100 гр я думаю здати на це діло можна було б.  Я впевнений в одному  Залишати все так як є неможна треба писати, вимагати, і тоді все зміниться. :af: 

• 0

#36 UALex

UALex

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 513 сообщений
  • Район:Пионерия

Отправлено 28 Март 2016 - 20:39

есть еще такой момент что для ремонта надо перекрывать движение по железке

• 0

#37 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 749 сообщений

Отправлено 28 Март 2016 - 20:40

Ось вам приклад 2 млн. 428 тис. грн , а ми що так не можем. Я не кажу про те щоб ми все робили за свої гроші але якщо є потреба то по 100 гр я думаю здати на це діло можна було б.  Я впевнений в одному  Залишати все так як є неможна треба писати, вимагати, і тоді все зміниться. :af: 

Запишіться на прийом до міського голови, або зробіть інформзапит до міськради по сабжу. Впевнений, що їм є що сказати. Проінформуєте інших по факту, ну, а далі буде видно.

Стосовно збору грошів - прочитайте уважно текст вище: "Роботи на 95% були профінансовані із обласного і місцевого бюджетів, на 5% - із державної казни". З огляду на теперішній стан справ - справа по збору коштів з громади не те що малоперспективна, за неї і послати можуть. Причому, думається, першими пошлють самі ж автомобілісти, заради яких Ви збираєтеся скидатися. І, власне, будуть абсолютно праві. 

• 1

#38 AiSE

AiSE

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 015 сообщений
  • Район:тихий

Отправлено 28 Март 2016 - 21:49

А в чому ремонт? Вирівняти поверхню-та да,але дуже цікаво як збираються зробити "розширення" Доварити шелезяк? Бруківка на маківці-необхідність-знімає навантаження,і ще уже до чорта по сопромату і точках навантажень,.тут я не спец,памятає лише,що міст будують з дев"ятикратним запасом. Про китайських "спеців"-кроляча спритність потрібна лиш для розмноження,а не для будівництва.Здається "паднєбєсная" чи не єдина країна в світі,де падають сучасні естакади,і валяться новенькі хмарочоси."Учітєля",блін 

Сообщение отредактировал AiSE: 28 Март 2016 - 21:50

• 0

За ложь иногда прощают — за правду наказывают всегда.

#39 Jony_

Jony_

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 185 сообщений
Отправлено 29 Март 2016 - 18:26

Эх жаль Чудновский не депутат, он ремонтировать мосты умеет. :laf:

• 1

#40 Spectral

Spectral

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 10 735 сообщений
  • Район:Павличенко
Отправлено 29 Март 2016 - 18:57

Если этот мост не трогать - он простоит дольше, чем разрушенный и современный новый. Сейчас норм не придерживаются, на материалах экономят, технологии не следуют.. и это все без учета разворовывания 90% бюджета любого мероприятия.
имхо
  • 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных