Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

IT зустріч в Білій Церкві

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 76

#61 BIT

BIT

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 091 сообщений
  • Район:all
Отправлено 11 Март 2016 - 21:21

*
Популярное сообщение!

Тролям и прочим диванным сотням пишу.

Без разницы какое сообщество собирается. Важно, что +- у людей есть объединяющая тема. И есть цель что-то сделать.

И даже неважно что.

Не хотите личное время или силы тратить на встречи - не тратьте. Только нечего потом причитать, что я ITшник-слесарь-пекарь. И без моего личного мнения что-то решилось не так как я хочу.

По встрече и из реалий что я понял. Есть деньги, есть возможность работать под гранты. Есть возможность подсказывать властям. Для этого нужна ГО.

Пример миськсвитло. Есть грант(или деньги БЦ), есть нужность нормально отработать.

Часть уходит на железо и реализацию проекта, монтажа. 

Часть в IT. Нужна страничка. Есть человек, покодит. Есть провайдеры, свяжут телеметрию, монторинг. 

Я приверженец открытых тем, особенно когда касается общественного бабла. Потому на сайте должна быть реальная картина сделано-потрачено.

На карте должен быть онлайн по работе освещения в БЦ. С фидбеком.

На сайте должна быть возможность подать заявку с отслеживанием по работе.

Статический хтмл, или даже перл с пых-пыхом - в сад. Никому не интересно.

Вот тут начинается интересное. Айтишники могут продумать и обеспечить комплекс работ по решению и технической организации всего этого дела.

И так как тема и деньги в БЦ, то и решить это можно в БЦ.

Итог реализации. Есть интерактивная карта работы освещения.

Я княпаю кнопочку, что не работает фонарь-получаю разумный ответ. Или решают проблему.

Я княпаю кнопочку, донейт, плачу, меняют на днях возле меня на лед. Я горжусь собой.

В итоге город экономит, я удовлетворен.

P.S. Бред про то, что никого не знаю.  Я тоже не знаю всех ИТшиков в БЦ. И что? 

P.P.S. Ах! Таки в теме попилов. Грамотно тролит.

Сообщение отредактировал BIT: 11 Март 2016 - 21:24

• 6
"On the Internet nobody knows you are a Frog"

#62 Vuk

Vuk

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 978 сообщений
  • Район:Майже Піщаний
Отправлено 12 Март 2016 - 11:43

Лично я из встречи понял, что некоторым псевдоайтишникам нужна ГО для продвижения своей политической карьеры.  

На встрече все говорили о своих проблемах, а в итоге смотрю - есть протокол собрания где все за что-то проголосовали. Бинго !!! 

Буду рад ошибится. Идея то хорошая, но знаю наших руководителей не верю что это будет в ближайшем будущем.

• 2

Вы доставили мне истинное удовольствие, взвалив на меня собственные проблемы, парни! (М. Фрай).

#63 UndergroundLisander

UndergroundLisander

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 95 сообщений
Отправлено 12 Март 2016 - 14:41

Без разницы какое сообщество собирается. Важно, что +- у людей есть объединяющая тема. И есть цель что-то сделать.

И даже неважно что.

Робити аби що, бо треба хоч щось робить  - то гірше ніж нічого не робити.

Коли нічого не робиться, бо немає бачення як і що треба робити, то є шанс, що коли ідея з’явиться, то будуть робити.

Коли ж робиться аби що, то результату не буде, а будуть потрачені сили та ресурси, і коли ідея з’явиться, то вже не буде можливості її реалізувати.

Пример миськсвитло. Есть грант(или деньги БЦ), есть нужность нормально отработать.

Часть уходит на железо и реализацию проекта, монтажа. 

Часть в IT. Нужна страничка. Есть человек, покодит. Есть провайдеры, свяжут телеметрию, монторинг. 

Я приверженец открытых тем, особенно когда касается общественного бабла. Потому на сайте должна быть реальная картина сделано-потрачено.

На карте должен быть онлайн по работе освещения в БЦ. С фидбеком.

На сайте должна быть возможность подать заявку с отслеживанием по работе.

Статический хтмл, или даже перл с пых-пыхом - в сад. Никому не интересно.

Вот тут начинается интересное. Айтишники могут продумать и обеспечить комплекс работ по решению и технической организации всего этого дела.

И так как тема и деньги в БЦ, то и решить это можно в БЦ.

Це взагалі не має жодного відношення до проблем IT в Білій Церкві. Це проблема міськсвітла. Вирішується виділенням відповідних коштів і замовленням сайту в будьякій конторі яка кліпає сайти. Таких є навіть пара штук в БЦ, правда вони в основному роблять значно простіші речі, але в принципі, прикрутити інтерактивну карту карту і форум з парою нестандартних фіч, то не дуже складно, і мають справитись, а якщо для Білоцерківських сайтобудівників це складнувато, то є повно Київських фірм, і взагалі замовити програму будь де в світі - то лише проблема грошей.

Проблеми IT в Білій Церкві - то проблема повної відсутності робочих місць в БЦ. Все на що може розраховувати, молода людина в Білій Церкві, яка намагається стати програмістом - це

1. йти до сайтобудівельників, робити статичні сайти з малесенькими включенням програмого коду на PHP за пару тисяч грн на місяць (і то це не старті).
  2. йти в якусь не айтішну контору "інженером-програмістом", задачі котрого - встановлювати піратську вінду на зоопарк старих компів, ремонтувати електрочайники, настроювати 1С, навчати бухгалтерів нею користуватись, і робити в 1С та Ворді з Екселем звіти, котрі не здатні зробити бухгалтери самотужки. Тут також зарплатня 2000 грн., та й ще далеко не кожного, хто "вміє всього по-трохи", візьмуть на таку зарплатню.    

Все. Варіанти в Білій церкві скінчились. Лишається лише Київ, або фріланс.  Але це вже інша історія.

От і постає питання, чому немає фірм розробників програм в Білій Церкві, тоді як в Києві є? Які проблеми заважають створити таку фірму, і чому вигідніше це робити в Києві? І що для цього треба зробити?

Я, не бізнесмен, і ніколи ним не буду, поняття не маю, які проблеми у бізнесу, що роблять його слкаднішим ніж у Києві. 

Зі свого дилетанського боку я бачу цю проблему так.

Для розробки програмних продуктів треба:

1. Генератор ідеї програми.
  2. Керівник.
  3. Людина яка шукає замовлення - професійний переговорник.
  4. Дизайнер
  5. Досвідчений програміст-архітектор, котрий знає як правильно робити програму. Може організувати процес розробки, і проконтролювати якість інших розробників.
  6. Пару програмістів середнього рівня, котрі можуть достатньо самостійно працювати.
  7. Купа програмістів-новачків, котрі щось можуть робити, але питання, чи можуть вони таке зробити, і скільки їм на це треба часу, їм краще не ставити. Їм даються прості задачі на розробку простих модулів, і під повним контролем.
  8. Техніка.
  9. Приміщення.
  10. Прибиральник. 

п.1 - як правило це замовник, хоч може бути і в фірмі розробнику, якщо в неі розробляються і власні продукти а не тільки на замовлення.

Деякі пункти списку може виконувати одна людина, наприклад керівнк - переговорник, керівник-прибиральник-бухгалтер.

Що з цього дешевше в БЦ ніж в Києві, а що навпаки, а чого взагалі в БЦ не знайдеш?

Програмістів новачки - в БЦ достатньо. Багато людей намагаються стати програмістами, вчаться, але не можуть ніде влаштуватись. Цих можна наймати по 1000 грн пачками, якщо через півроку піднімати до 200$, а далі тримати їхню зарплату на 200-300$ нижчу ніж в Києві, то особливо тікати не будуть.

Знайти середняків, уже складніше, бо ці мають рік-два досвіду, а отже вже десь працюють. Але серед них є такі, що ще не зняли житло в Києві, і поки що щоденно їздять на роботу в Київ. Якщо таким запропонувати на тіж 200-300$ менше ніж в Києві, багато з них погодяться на такі умови. Також знайдуться такі серед білоцерківських фрілансерів.

Найгірше з досвідченими. Такі люди вже мають житло там де працюють, і щоб переманити таких в Білу Церкву, доведеться пропонувати їм на 500-1000$ більше ніж в Києві. Далі піднімати, можна менше ніж в Києві, і для тих хто виріс в фірмі до високого рівня, також можна тримати рівень зарплат на тіж 200-300$ нижче ніж в києві.

Решта персоналу в БЦ в двоє дешевша ніж в Києві.

Техніка, ціна таж що в Києві.

Приміщення на третину дешевше.

Загалом, за виключенням висококласних спеціалістів, персонал обходиться на 200-300$ дешевше ніж в Києві. Підприємство 1 керівник, 1 дизайнер, 1 сіньйор програміст, 2-3 середняки, и 10-15 новачків, бухгалтер і прибиральниця - дешевше Київського на 2000-3000$ на місяць, або на 10-15%.

Не дуже велика різниця, але в плюс БЦ.

Ще як бонус, якщо тіж люди, що відкриють таку фірму в БЦ, відкриють платні курси програмування, і обіцятимуть кращих випускників брати на роботу, то зможуть заробити на цьому більше ніж платитимуть новачкам в перший рік роботи.

Які мінуси? 

Єдине, що я бачу - це, у випадку, якщо звільниться ключовий співробітник, знайти заміну, буде важко, і може обійтись в  додаткові трати порядку 15000-20000$ на рік. Що навіть в такому випадку, менше  вигоди. Та й проблема буде нівелюватись, якщо вже буде кілька співробітнків, яких потенційно можна й підвищити.

Чому досі ніхто не відкрив таку фірму, або жодна Київська не відкрила свій невеличкий філіал в БЦ? Мабуть є якісь невідомі мені складності в цьому, і ці складності перекривають 10-15% економії затрат. Ось це і треба виясняти. Що за складності, чому вони є в нас і нема в Києві? І намагатись їх вирішити організаційно. Підозрюю, що це, взагалі, загальні складності ведення бізнесу в Білій Церкві, незалежно від галузі.

Але на тих зборах, судячи з відео, людей, котрі хоча б знають, що за проблеми, не було і близько.

Ну, а якщо до цього міська влада захоче розробити якісь програми для БЦ, і перевагу буде давати місцевим фірмам (коли вони з’являться), то це буде лише маленька вишенька на торт.

Сообщение отредактировал UndergroundLisander: 12 Март 2016 - 15:02

• 1

#64 timetolive

timetolive

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 320 сообщений
  • Район:Крайний

Отправлено 12 Март 2016 - 18:27

Я, не бізнесмен, і ніколи ним не буду, поняття не маю, які проблеми у бізнесу, що роблять його слкаднішим ніж у Києві.

Главное в IT бизнесе - кадры. Хорошие даже в Киеве сложно найти, что уж о Белой говорить. По поводу з/п, то вы описали скорее всего стартап, в стартапы еще сложнее затянуть кадры, программисты предпочитают стабильность и идут, например, в аутсорсинговые компании. К тому же даже мидлу и джуниору легче расти в большой компании и соответственными перспективами.

Я наоборот в Белой почти не вижу преимуществ для бизнеса кроме дешевой аренды. А кого садить в эти дешевые офисы?

Если бы пришла большая аутсорсинговая компания (потому что продуктовой это вообще не нужно), которая обучала бы кадры с контрактом на обязательные 3 года работы в компании с з/п ниже киевских - тогда да, да и ит сообщество росло бы органично.

• 1

#65 lexand

lexand

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 857 сообщений
  • Район:недалеко від консервного

Отправлено 12 Март 2016 - 21:28

От і постає питання, чому немає фірм розробників програм в Білій Церкві, тоді як в Києві є?

от чому я це называю ниттям
тому що кожного разу одне й те саме

э фірми, але я вже втомився перераховувати їх кожного разу

Які проблеми заважають створити таку фірму, і чому вигідніше це робити в Києві? І що для цього треба зробити?

по-перше і саме головне З/П
але для аутсорсу З/П це не причина, особливо якщо аутсорс націлений на бугор
з іншого боку наші реалії не дозволяють нам витрачати такі гроші на ІТ які витрачає бугор.

Бо якщо, наприклад, банан у нас буде коштувати 12 баксів, всі скажуть та ну його, зате 12 грн це норм,
Але жоден з програмерів не скаже що 30 грн/год це норм, полюбасу платіть 30 у.є./год.

Одні повинні розуміти що 30 у.є./год міська бюджетна організація ніяк не потягне, а інші повинні розуміти, що скоріш за все не існує нормальних спеціалістів за 30грн/год
і йти один одному на зустріч.

по-друге
проблема кадрів
Київ/Харків/Львів виграють більше кількістю чим якістю, тому там знайти легше...начебто... Ні звичайно там є класні спеціалісти, але вони сильно спеціалізовані, і як правило роботу на всяких ДжобУа і т.п. не шукають.

Що стосується більшості ВЕБу, і тих людей з кими я проводив співбесіду, то скажу що БЦ по якості не сильно відрізняється в Києва/Харкова.

Якщо мені не змінює память
тільки один з джуніорів яких я "тестував" був досить сильним і з великим потенціалом,
але тоді коли ми набирали людей нам потрібні були більш сильні програмісти

Якщо мені не змінює память
Звали його... Іван (22-24 роки, це було тоді),
переїхали в БЦ з дружиної кажись з Одеси
проходив співбесіду в будівлі Термопаку у ТОВ Мобізон
може він прочитає - хотілося б мати його контакти під рукою

так що кадри у нас є

• 1
Солнце светит тебе, пока ты светишь солнцу

#66 yanam

yanam

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 783 сообщений
Отправлено 12 Март 2016 - 21:45

ИТ специалисты (джуниоры, мидлы) - это в основном, молодежь, которые хорошо зарабатывают и хотят качественно тратить. Не захотят они жить в БЦ, даже местные в начале карьеры. 

ИТ бизнес - это не только аутсорсинг за бугор, это еще, допустим, проекты по внедрению или настройке каких-либо сложных систем, что удаленно не сделаешь. Соответственно, каждый день нужно ездить к клиенту, к примеру, год. В БЦ нет клиентов, которые готовы оплатить часы консультанта/разработчика так, чтобы по з/п было как в Киеве, имхо.   

Это в дополнение к вопросу, почему в БЦ сложности с открытием/ведением ИТ-бизнеса. 

Сообщение отредактировал yanam: 12 Март 2016 - 21:46

• 0

#67 o1m

o1m

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 158 сообщений
Отправлено 12 Март 2016 - 22:42

Мое виденье развития ИТ в БЦ, это ИТ-зация самого БЦ.

Интернет для жителей города, точки доступа к интернету в общественных местах, парках, скверах и т.д., в этом направлении уже есть результаты, нужно только развивать и поддерживать.

Общественный транспорт, жпс трекеры, опять таки мониторинг через веб, расписание и прочее, это удобно.

Безопасность в городе, установка веб-камер в парках, на площадях, даже во дворах домов если людям это надо, общий доступ для жителей и гостей города, напрямую влияет на криминогенную обстановку в городе.
ИТ-зация коммунального хозяйства, бц-света, лифты и прочее. (интерактивные карты, мониторинг, книга жалоб и т.д.)

Нужны проекты которые будут полезны жителям города.

Для всего этого нужны люди и деньги, люди это жители города, они же БЦ ИТшники, деньги выделяет местная власть так как они идут на развития города, если не будут ставить палки в колеса подтянутся и коммерческие структуры.
Параллельно можно создавать ИТ хаб и привлекать людей/инвестиции, в город который уже ИТ развит самим ИТ обществом города. А там где будут инвестиции и до

• 0

#68 Spectral

Spectral

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9 429 сообщений
  • Район:Павличенко
Отправлено 12 Март 2016 - 22:46

нужны люди и деньги

Будут деньги - люди подтянутся. Обратное не верно. :)

• 0

#69 BIT

BIT

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 091 сообщений
Отправлено 12 Март 2016 - 22:47

Тема скатилась в какую-то ересь.

В БЦ ИТишники делятся на несколько категорий.

1 Ученики, которые готовы платить за учебу.

2 Люди, которые работают тут, в организациях БЦ.

3 Ездят в Киев.

4 Работают дома.

Почти ни у кого из этих товарищей нет времени и сил отдыхать в БЦ.

Часть задротов, часть убивающих себя работой, часть тратящих время на поездку в Киев. Они все не успевают тратить деньги не потому, что богаты, а потому, что некогда.

И это все не имеет никакого отношения к теме вообще.

• 0

#70 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 10 930 сообщений
Отправлено 12 Март 2016 - 22:49

Будут деньги - люди подтянутся. Обратное не верно. :)

в данном случае :)

Сообщение отредактировал Ах!: 12 Март 2016 - 22:50

• 0

#71 BIT

BIT

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 091 сообщений
Отправлено 12 Март 2016 - 22:51

Главное в IT бизнесе - кадры. Хорошие даже в Киеве сложно найти, что уж о Белой говорить. По поводу з/п, то вы описали скорее всего стартап, в стартапы еще сложнее затянуть кадры, программисты предпочитают стабильность и идут, например, в аутсорсинговые компании. К тому же даже мидлу и джуниору легче расти в большой компании и соответственными перспективами.

Я наоборот в Белой почти не вижу преимуществ для бизнеса кроме дешевой аренды. А кого садить в эти дешевые офисы?

Если бы пришла большая аутсорсинговая компания (потому что продуктовой это вообще не нужно), которая обучала бы кадры с контрактом на обязательные 3 года работы в компании с з/п ниже киевских - тогда да, да и ит сообщество росло бы органично.

Главное в в бизнесе это идея и понимание как ее реализовать. Кадры можно брать в Индии из погонщиков слонов. 

• 0

#72 yanam

yanam

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 783 сообщений
Отправлено 12 Март 2016 - 22:53

Тема скатилась в какую-то ересь.

В БЦ ИТишники делятся на несколько категорий.

1 Ученики, которые готовы платить за учебу.

2 Люди, которые работают тут, в организациях БЦ.

3 Ездят в Киев.

4 Работают дома.

Почти ни у кого из этих товарищей нет времени и сил отдыхать в БЦ.

Часть задротов, часть убивающих себя работой, часть тратящих время на поездку в Киев. Они все не успевают тратить деньги не потому, что богаты, а потому, что некогда.

И это все не имеет никакого отношения к теме вообще.

и они будут так жить всегда? не тратя свою жизнь ни на что, кроме работы (я уже промолчу про то, как вы их назвали)?

• 0

#73 UndergroundLisander

UndergroundLisander

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 95 сообщений
Отправлено 13 Март 2016 - 18:05

э фірми, але я вже втомився перераховувати їх кожного разу

Половина фірм, що ви перераховували не існують, з решти половина не до IT мають опосередковане відношення, решта дві - розробляють статичні сайти з мінімальним програмним кодом на рівні лічильника відвідувань.

Але жоден з програмерів не скаже що 30 грн/год це норм, полюбасу платіть 30 у.є./год.

Про які міфічні 30 грн на годину ви говорите?

За останні 15 років, я весь час був згоден на варіант - півроку безкоштовно, рік на 1000 грн, на місяць, навіть готовий був перевчитись на напрямок, до якого не мав жодного відношення до цього, за умови, що є реальний шанс за 2 роки вийти на рівень - 500 у.е. на місяць. Був навіть період, коли пропонував 1000$ за можливість рік безкоштовно попрацювати на реальних проектах заради запису в резюме. Нікого це не зацікавило.

по-перше і саме головне З/П

Низька зарплатня заважає відкрити фірму орієнтовану на зовнішній ринок?

Що стосується більшості ВЕБу, і тих людей з кими я проводив співбесіду, то скажу що БЦ по якості не сильно відрізняється в Києва/Харкова.

То ви білоцерківський IT роботодавець? :be:

Все вже пишу особисте повідомлення.

Сообщение отредактировал UndergroundLisander: 13 Март 2016 - 18:06

• 0

#74 timetolive

timetolive

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 320 сообщений
  • Район:Крайний

Отправлено 13 Март 2016 - 18:34

Главное в в бизнесе это идея и понимание как ее реализовать. Кадры можно брать в Индии из погонщиков слонов. 

По моим наблюдением в своем большинстве у нас it бизнес это заказная разработка и R&D офисы продуктовых компаний. Мы даже на каком-то топовом месте среди общего объема аутсорсинга в мире. Продуктовых компаний у нас мало.

Сообщение отредактировал timetolive: 13 Март 2016 - 18:34

• 0

#75 vad123

vad123

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 764 сообщений
Отправлено 13 Март 2016 - 19:02

Мое виденье развития ИТ в БЦ, это ИТ-зация самого БЦ.
Интернет для жителей города, точки доступа к интернету в общественных местах, парках, скверах и т.д., в этом направлении уже есть результаты, нужно только развивать и поддерживать.
Общественный транспорт, жпс трекеры, опять таки мониторинг через веб, расписание и прочее, это удобно.
Безопасность в городе, установка веб-камер в парках, на площадях, даже во дворах домов если людям это надо, общий доступ для жителей и гостей города, напрямую влияет на криминогенную обстановку в городе.
ИТ-зация коммунального хозяйства, бц-света, лифты и прочее. (интерактивные карты, мониторинг, книга жалоб и т.д.)
Нужны проекты которые будут полезны жителям города.
Для всего этого нужны люди и деньги, люди это жители города, они же БЦ ИТшники, деньги выделяет местная власть так как они идут на развития города, если не будут ставить палки в колеса подтянутся и коммерческие структуры.
Параллельно можно создавать ИТ хаб и привлекать людей/инвестиции, в город который уже ИТ развит самим ИТ обществом города. А там где будут инвестиции и до

В моём понимании, всё описанное выше не что иное как потреблятство. Стоит только свиснуть и за 5 секунд набежит толпа подрядчиков , готовых обставить камерами весь город, а автобусы треккерами. Всё это вчерашний день. ((

Я думал тут собираются объединить творческих людей, для реализации каких-то уникальных, инновационных проектов, а оказались опять, как обычно, обычные белоцерковские барыги решили попилить бабла. ((
  • 2

#76 lexand

lexand

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 857 сообщений
  • Район:недалеко від консервного

Отправлено 13 Март 2016 - 19:50

Половина фірм, що ви перераховували не існують, з решти половина не до IT мають опосередковане відношення, решта дві - розробляють статичні сайти з мінімальним програмним кодом на рівні лічильника відвідувань

перерахував ТС
з тих що він перерахував я працював у двох
вони розробляють продукти орієнтовані на всесвітній ринок

Про які міфічні 30 грн на годину ви говорите?

тобто міфічні 12 грн за банан вас влаштували ?
цифри взяті зі стелі просто для прикладу і порівняння

але 30 у.е./год зовсім не міфічна ціна за нормально Java/... фрилансера

Низька зарплатня заважає відкрити фірму орієнтовану на зовнішній ринок?

читайте уважно про аутсорс

То ви білоцерківський IT роботодавець?

ні, і ніколи ним не був
просто проводив співбесіди з людьми які претендували на певні вакансії
був щось типу тім/тек ліду

обидві фірми давали свої оголошення на форумі про пошук людей

• 0
Солнце светит тебе, пока ты светишь солнцу

#77 UndergroundLisander

UndergroundLisander

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 95 сообщений
Отправлено 13 Март 2016 - 21:29

але 30 у.е./год зовсім не міфічна ціна за нормально Java/... фрилансера

Не міфічними вони були б, якби були вакансії в БЦ на цю зарплатню.

Або хоч були б вакансії розробників з рейтом 3$ на годину, а туди б ніхто не йшов на такі гроші.

Фріланс - то не робота в БЦ. Хіба що фірма в БЦ бере замовлення на фрілас біржах, і наймає в БЦ програмістів для їх виконання і платить їм зарплатню в БЦ.

На останій роботі в Києві, я працював з рейтом менше 2 у.е. на годину, і був задоволений, бо отримував реальний досвід, почало з’являтись портфоліо, чого не зумів зробити, пропрацюваши програмістом  7 років на попередніх роботав.  Та, такі умови в БЦ я б сприйняв за манну небесну!

Сообщение отредактировал UndergroundLisander: 13 Март 2016 - 21:34

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных