Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

IT зустріч в Білій Церкві

Сообщений в теме: 78

#21 UndergroundLisander

UndergroundLisander

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 106 сообщений
Отправлено 15 Февраль 2016 - 10:29

QA тестировщики есть в городе? 

Ні. Для існування QA і розробників потрібна наявність хоч якоїсь розробки в місті. А цього навіть в перспективних прожектах на найближчі 50 років не планується.

• 0

#22 Chifu

Chifu

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 467 сообщений
  • Район:бул. Победы

Отправлено 15 Февраль 2016 - 15:11

Ні. Для існування QA і розробників потрібна наявність хоч якоїсь розробки в місті. А цього навіть в перспективних прожектах на найближчі 50 років не планується.

Таке враження що ви живите не в Білій Церкві, або просто не цікавились хто та які компанії в нас є. Компанії які займаються розробками як Desktop так і Web в нас є, а ще більше фрілансерів, я вже не говорю про компанії яким потрібен софт. Мінус в тому, що розробники дуже вузькоспеціалізовані, або розробляють свої проекти, а фрілансери працюють на інші компанії великі, в тому числі на закордонні. Саме для цього і буде зустріч, щоб залучити ресурси для підняття IT у місті, централізовано.

• 0

#23 UndergroundLisander

UndergroundLisander

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 106 сообщений
Отправлено 15 Февраль 2016 - 16:33

Таке враження що ви живите не в Білій Церкві, або просто не цікавились хто та які компанії в нас є. Компанії які займаються розробками як Desktop так і Web в нас є, а ще більше фрілансерів, я вже не говорю про компанії яким потрібен софт. Мінус в тому, що розробники дуже вузькоспеціалізовані, або розробляють свої проекти, а фрілансери працюють на інші компанії великі, в тому числі на закордонні. Саме для цього і буде зустріч, щоб залучити ресурси для підняття IT у місті, централізовано.

Живу в білій церкві. Цікавлюсь постійно, ну хіба що останні півроку забив, бо шукаю роботу різнороба (теж, до речі, не просто знайти).

В сусідній темі http://bc-city.com/t...ershilos-chudo/  раз на рік-два задаю питання, чи не з’явилась ба в БЦ хоч якась фірма хоч якимсь боком причетна до IT. І жодного разу жодної їнформації. Хіба що Ви дали останній раз 2 посилання, одне з яких не працює, а інше не має жодного стосунку до Білої Церкви.

А зустріч, як я це зрозумів, це не спроба організувати якусь розробку в БЦ, а організація клюбу за інтересами, щоб весело побазікати.

• 0

#24 Chifu

Chifu

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 467 сообщений

Отправлено 15 Февраль 2016 - 16:43

Живу в білій церкві. Цікавлюсь постійно, ну хіба що останні півроку забив, бо шукаю роботу різнороба (теж, до речі, не просто знайти).

В сусідній темі http://bc-city.com/t...ershilos-chudo/  раз на рік-два задаю питання, чи не з’явилась ба в БЦ хоч якась фірма хоч якимсь боком причетна до IT. І жодного разу жодної їнформації. Хіба що Ви дали останній раз 2 посилання, одне з яких не працює, а інше не має жодного стосунку до Білої Церкви.

А зустріч, як я це зрозумів, це не спроба організувати якусь розробку в БЦ, а організація клюбу за інтересами, щоб весело побазікати.

На жаль ті компанії що в нас є, вони не тусують тут на форумі, а працюють. В нас є декілька провайдерів за стінами яких теж пишеться софт, є компанії які роблять CRM для державних контор і для великих підприємств, є багато компаній які займаються розробкою веб сайтів різного рівня, і таке інше. Якщо ви не змогли знайти роботу в цій сфері в Білій Церкві, це не значить що цього нема.

Що до зустрічі - ви прочитайте пої відповіді в цій темі і зрозумієте, якщо ні, тоді поставте конкретне питання, я намагатимусь відповісти. Зверніть увагу що я говорив про Стратегії Розвитку, про те що має створюватися бізнес-інкубатор, про те що ми можемо створити IT Hub на базі цього комплексу і про те що мають створити агенцію розвитку Білої Церкви при міськраді, для розробки і контролю за рішеннями Smart City Bila Tserkva.

• 0

#25 UndergroundLisander

UndergroundLisander

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 106 сообщений
Отправлено 15 Февраль 2016 - 16:49

Компанії в нас є, але вони такі сором’язливі, що їхніх назв ніхто не знає, навіть їхні секретні співробітники.

• 0

#26 VIP

VIP

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 733 сообщений
Отправлено 15 Февраль 2016 - 17:13

Я имел ввиду не компании, а людей. Хотелось бы пообщаться )

• 1

«

We are Anonymous.

We are Legion.

We do not forgive.

We do not forget.

Expect us.

»

#27 UndergroundLisander

UndergroundLisander

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 106 сообщений
Отправлено 16 Февраль 2016 - 03:08

Я имел ввиду не компании, а людей.

Так і я про людей. Щоб стати QA або програмістом, треба працювати в відповідній галузі, а оскільки в БЦ айті немає, то працювати доводиться в ішних містах. Спілкуватись з колегами також доречніше за місцем роботи.

• 0

#28 Chifu

Chifu

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 467 сообщений

Отправлено 16 Февраль 2016 - 04:05

Так і я про людей. Щоб стати QA або програмістом, треба працювати в відповідній галузі, а оскільки в БЦ айті немає, то працювати доводиться в ішних містах. Спілкуватись з колегами також доречніше за місцем роботи.

Мені шкода що з вами таке сталося ))) Потрібно буде розповісти колегам що в нас виявляється нема IT у місті, хоча по яким критеріям крім "я запитував мені ніхто тут не відповів" ви зробили висновки - не зрозуміло. Приходьте на зустріч, маю надію зберу багатьох представників IT бізнесу і фрілансерів.

• 0

#29 UndergroundLisander

UndergroundLisander

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 106 сообщений
Отправлено 16 Февраль 2016 - 09:35

А назвати пару компаній, якщо дійсно є слабо?

Написати сотню постів з твердженням, що я не правий, і насправді IT-компаній в БЦ, хоч жопою жуй, це будьласка, а привести хоч один приклад - ну ніяк неможливо.

Фрілансер - це не робота в Білій Церкві, окрім випадку, якщо білоцерківська фірма бере замовлення на фріланс біржі і наймає працівників в БЦ.

Сообщение отредактировал UndergroundLisander: 16 Февраль 2016 - 09:38

• 0

#30 Алеф-Ромео

Алеф-Ромео

Прописанный

• Заблокированные
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 180 сообщений
  • Район:4-й

Отправлено 16 Февраль 2016 - 09:42

А вони за рекламу не платили. :)

• 1
Білій Церкві - зручні попутки

#31 Гоша Белоцерковский

Гоша Белоцерковский

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 113 сообщений
  • Район:Монмартр
Отправлено 16 Февраль 2016 - 09:52

А вони за рекламу не платили. :)

походу, организаторы чуваку тупо за явку чемпобольше особей платят.

...прошу, якщо в вас є якісь пропозиції як можна заохотити людей прийти - буду дуже вдячний.

• 0

онанизм помогает от зрения.

#32 Алеф-Ромео

Алеф-Ромео

Прописанный

• Заблокированные
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 180 сообщений
  • Район:4-й

Отправлено 16 Февраль 2016 - 10:02

Никто ничего за явку "чуваку" платить не будет.Шо за "манечка" чуть шо - сразу про деньги?

• 0
Білій Церкві - зручні попутки

#33 Chifu

Chifu

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 467 сообщений

Отправлено 16 Февраль 2016 - 10:02

Написати сотню постів з твердженням, що я не правий, і насправді IT-компаній в БЦ, хоч жопою жуй, це будьласка, а привести хоч один приклад - ну ніяк неможливо.

Фрілансер - це не робота в Білій Церкві, окрім випадку, якщо білоцерківська фірма бере замовлення на фріланс біржі і наймає працівників в БЦ.

Як я вже писав: компанія 3Bit, Intersoft, Toltec, TurboSMS (здається виїхали з міста), і багато інших веб студій і студій дизайну: Mukovoz Sdrudio, Бублієнко, Малина, там ще декілька але не пам'ятаю назви. Є ще команді людей які працюють в місті а компанія сама в Києві чи ще десь, такий собі віддалений підрозділ. Не забувайте також про інтернет-провайдерів, вони теж софт пишуть здається.

• 0

#34 UndergroundLisander

UndergroundLisander

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 106 сообщений
Отправлено 16 Февраль 2016 - 10:46

Ну, якщо адміністрування локальних мереж, 1С та розробка статичних вебсторінок з програмним лічильником відвідувань - то є IT, то дійсно ви праві, щось таки є в БЦ.

Тоді ви ще СіЕл сервіс забули.

• 0

#35 Chifu

Chifu

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 467 сообщений

Отправлено 16 Февраль 2016 - 10:57

Ну, якщо адміністрування локальних мереж, 1С та розробка статичних вебсторінок з програмним лічильником відвідувань - то є IT, то дійсно ви праві, щось таки є в БЦ.

Тоді ви ще СіЕл сервіс забули.

Я не знаю в нас компаній які програмують на C++ чи Java, вони зараз тут не користуються попитом, але все може змінитись. IT це не тільки програмування на високорівневих язиках :) От ви шукаєте роботу програміста на якому язиці?

• 0

#36 UndergroundLisander

UndergroundLisander

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 106 сообщений
Отправлено 16 Февраль 2016 - 14:04

Я не знаю в нас компаній які програмують на C++ чи Java, вони зараз тут не користуються попитом, але все може змінитись. IT це не тільки програмування на високорівневих язиках :) От ви шукаєте роботу програміста на якому язиці?

Нажаль я вже не шукаю. 3 місяці тому мене різко та нежданно скосив старечий маразм. 

А за останні 16 років шукав C++, C#, Java (Web та Android), Objective C. Зрозуміло, що в Києві.

На PHP також поглядав, але коли в одній з білоцерківських веб студій мені сказали, що в них найкращі спеціалісти заробляють до 1500 грн на місяць, і нічого складнішого за лічильник відвідувань тут попитом не користується, то вирішив, що сюди лізти не варто.

Сообщение отредактировал UndergroundLisander: 16 Февраль 2016 - 14:06

• 0

#37 Chifu

Chifu

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 467 сообщений

Отправлено 17 Февраль 2016 - 19:53

115534.jpg

У кого є ще запитання про зустріч, можете задавати тут або через мережу Facebook. 

Подія в мережі Facebook - https://www.facebook...100507206650517

Форма реєстрації - https://docs.google....GHR2ejx_jyhquuk

• 0

#38 Chifu

Chifu

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 467 сообщений

Отправлено 23 Февраль 2016 - 00:54

Зустріч переноситься на 28 лютого на 14:00

Реєстрація - https://goo.gl/PlNSHw

Це пов'язано з тим що 27-го лютого з 10:00 до 15:00, наша влада разом з громадськими організаціями буде проводити захід з обговорення Стратегії Розвитку Білої Церкви.

Місце зустрічі ITBilaTserkva - Київська Обласна Торгово-Промислова Палата за адресою вул. Северина Наливайко, 13. Пропозиції до місця зустрічі приймаються, може це творчій простір Добро, або ще щось. Перекажіть вашим колегам, програмістам, інженерам, дизайнерам які хоч якось пов'язані з IT галуззю.

Сообщение отредактировал Chifu: 23 Февраль 2016 - 00:54

• 0

#39 vad123

vad123

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 920 сообщений
Отправлено 23 Февраль 2016 - 09:56

Незабаром буде прийнята Стратегія Розвитку Білої Церкви до 2025 року. В рамках цієї стратегії буде впроваджуватися концепція Розумне Місто (Smart City) для Білої Церкви. Буде створений бізнес інкубатор, технопарк і багато чого іншого, але так як розвиток IT галузі в місті там фігурує загальними тезисами, я запропонував таку ініціативу, щоб при бізнес інкубаторі зробити IT Hub накшталт того що функціонує в інших містах України включаючи таку річ як Kyiv Smart City Hub який зараз створюється в Києві. За допомогою такого комплексу можна навчати людей інформаційним технологіям. проводити різні тематичні заходи, він може служити центром для молодих стартаперів які хочуть почати робити бізнес в IT, бути тим стержнем де спеціалісти зможуть об'єднуватися, спілкуватися, і самореалізовуватися. Крім всього цього. для міста це дасть поштовх економічний і культурний. Якщо для когось це фантазія - вам нема чого тут робити, все одно це буде створене, але без бажання IT складової, принаймні не в такому вигляді як це може бути. Тому, або ми разом це робимо, або зроблять без нас.

Это как раз про меня. Вы ассоциируетесь у меня с такими политиками-сказочниками-популистами, который любят пускать пыль в глаза и вешать лапшу на уши нашим гражданам. А именно, Вы пытаетесь продемонстрировать то, что наша "власть" сейчас сделает в городе революцию в ИТ-направлении, создаст свою силиконовую долину, которая даст развитие нового сектора экономики, появятся новые рабочие места, дополнительные доходы в бюджете и т.п.

Ну что сказать, мой прогноз следующий - по носятся с этими лозунгами, пропиарятся, может кто-то и бабла слегка срубит, и потом всё это сойдет на нет. Почему? Потому, что это вам не теплицу построить и помидоры с огурцами выращивать. ИТ-специалиста нужно растить (или самостоятельно развиваться) как минимум 10 лет, чтобы стать реально гуру, способным создавать реальные проекты, а не гавнокодить на уровне лабораторных работ института.

P.S. Прошу прошение за резкость, ни чего личного, просто "зарядили" меня наши политики. Зато Вам подспорье, доказать на деле, что я не прав )) 

• 1

#40 Бабай Джон Уик

Бабай Джон Уик

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 592 сообщений
Отправлено 23 Февраль 2016 - 10:07

Это не резкость, это проблемы с головой

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных