Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Портативний підсилювач для навушників і взагалі

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 25

#1 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 042 сообщений
  • Район:Піонерська

Отправлено 25 Ноябрь 2015 - 21:21

Панове аудіофіли та меломани з категорії прошарених :)
потрібна ваша порада. 
Постало питання придбання сабжу. 
Навушники - Ultimate Ears 6000 + в планах IEM арматура, скоріш за все UE 600 (на топи поки не готовий витратитися) або щось від інших брендів в цій же ціновій категорії.
Плеєр - Colorfly C3 :td: . Музика - все підряд, пріоритет джазу/прогресиву/класиці.

Старенькі Technics RP-F880 плеєр, на моє здивування, спокійно розкачав, а от в парі з ue6k бракує потужності (вірніше, немає запасу для "тихих" записів).

На що з недорогих рішень варто звернути увагу?

Сообщение отредактировал kissel: 25 Ноябрь 2015 - 21:41

• 0

Воюю синенькими підписами и вішаю на себе нові удавані заслуги. ЬІ.  :lol2: 

#2 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 042 сообщений

Отправлено 29 Ноябрь 2015 - 21:30

Нда, не багатий наш форум портативними аудіофілами  :laf: 
Ок, спробую ще одне запитання: IEM"и Ultimate Ears 600vi та/або Super Fi 5. Дуже хотілося б послухати на живо. Є такі у когось? Був би дуже вдячний  :nez:

Сообщение отредактировал kissel: 29 Ноябрь 2015 - 21:49

• 0

#3 отторжение

отторжение

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 498 сообщений
  • Район:четвёртый, микро
Отправлено 29 Ноябрь 2015 - 22:20

Ушей обозначенных нет, есть простенький амплифайер.
E5_front.jpg
На простом плеере и простых наушниках эффект слышен.
Если нужно, можно договориться о "послушать".

А уши и усилители разные, легче всего послушать в Киеве в Саундмаге.
  • 1
Bezymeny-1.jpg

#4 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 042 сообщений

Отправлено 29 Ноябрь 2015 - 23:29

http://soundmag.com.ua/ - він? Треба буде заглянути :) Дякую за інформацію. 
По суті, мене цікавить не стільки підсилювач послухати, скільки зазначені вище монітори :nez:  

• 0

#5 отторжение

отторжение

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 498 сообщений
  • Район:четвёртый, микро
Отправлено 30 Ноябрь 2015 - 00:09

Да, он.
У них ещё тема на одее есть http://forum.0day.ki...howtopic=284322
А вот Логитеч этих в магазине нет.
Удачи в поисках.
  • 1
Bezymeny-1.jpg

#6 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 042 сообщений

Отправлено 01 Декабрь 2015 - 12:18

Начитався про підсилювачі. Поки зацікавили Fiio E12 та E17. 17тий, як підсилювач, поступається 12му, але підкупає тим, що це ще й непоганий ЦАП, і його можна використовувати в якості зовнішньої звукової карти. Буду в Києві - пробіжуся по точкам продажу зі своїми вухами. 
Ох вже ж ці муки вибору  :laf:

• 0

#7 freedom_01

freedom_01

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 190 сообщений
  • Район:Пионерский
Отправлено 08 Декабрь 2015 - 13:16

Мені досвідчений аудіофіл дуже радив Fiio E10. 

• 0

#8 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 042 сообщений

Отправлено 08 Декабрь 2015 - 23:59

Мені досвідчений аудіофіл дуже радив Fiio E10. 

Варіант хороший, але він, на жаль, не портативний. В цілому я так і схиляюся саме до DAC, а не просто підсилювача. Поки поглядаю на Fiio E17 або E07. Якщо брати з рук б/в, то можна вкластися в півтори-дві тищі UAHів, що цілком прийнятно  :nez:.

• 0

#9 freedom_01

freedom_01

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 190 сообщений
Отправлено 14 Декабрь 2015 - 17:51

А ви слухали на ваших якісних навушниках sansa clip+ із алтернативною прошивкою rockbox? Можливо її звучання і буде для вас "достатнім". Можу запропонувати прослухати ваші девайси в мене вдома на звуковій карті ESI Waveterminal 24\192 так як її звучання на моїх Philips SHP895 дуже схоже на sansa clip+.

• 0

#10 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 042 сообщений

Отправлено 14 Декабрь 2015 - 20:09

Ви мене, мабуть, неправильно зрозуміли :) З джерелом у мене проблем з якістю звуку немає. Colorfly c3, попри аскетичність в плані фіч і ергономіки, грає дуже круто, санса і ковони різних заквасок і прошивок близько не валялися. По суті, ue6000 плеєр розкачує, але з деякими записами (наприклад, вчора слухав фортепіанний концерт О.Ботвинова(Рахманінов)) не вистачає запасу по гучності. Власне саме тому і думаю про підсилювач. На пк у мене звукова непогана (x-fi sb0770), хоч і без претензій на аудіофільський звук, але з пк музику практично не слухаю на навушники. Старі записи на cd слухаю на panasonic ct820, останній топовий портатив від панаса, у нього окремий підсилювач на навушники, і про звуку він імно навіть кращий за колорфлая, і потужності йому не бракує зовсім, але морочитися з дисками таки не дуже хочеться :)

Сообщение отредактировал kissel: 14 Декабрь 2015 - 21:20

• 0

#11 freedom_01

freedom_01

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 190 сообщений
Отправлено 14 Декабрь 2015 - 20:59

Ясно.

• 0

#12 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 042 сообщений

Отправлено 27 Март 2016 - 19:53

Придивився недорогий комбайн FIIO Q1 на бюджетному, але, схоже, дуже вдалому DAC PCM5102. Ніби хвалять, але не впевнений, чи він в режимі підсилювача зможе розкачати UE6000. Може у когось є такий в БЦ? В Київ ніяк не дістануся :(

P.S. Купив таки першу свою арматуру - UE600vi. Є нюанси (наскільки я зрозумів - характерні для арматур), але, цінник заспокоює миттєво :) Схоже, що наступними будуть гібридні IEM`и.  

Сообщение отредактировал kissel: 27 Март 2016 - 20:07

• 0

#13 niko

niko

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 529 сообщений
Отправлено 27 Март 2016 - 20:20

Зверни увагу на еквівалентний опір виходу на навушники та опір тих ушей що маєш. Бо термін "не розкачав" може бути результатом невдалого підбору девайсів по вихідному опору.

• 1

#14 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 042 сообщений

Отправлено 27 Март 2016 - 20:29

UE6000

IMPEDANCE 32 ohms

SENSITIVITY 105 dB

Fiio Q1 
Выходная мощность: 190 мВт @ 32Ω, 75 мВт @ 150Ω
Выходной импеданс: <0.3Ω

• 0

#15 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 042 сообщений

Отправлено 24 Декабрь 2016 - 20:07

Всілякі меломано-аудіофільські захоплення у мене мають строго сезонний характер. Актуальність для них, нарешті, настала, та й деякими обставинами ще й посилилася, тому знов перейнявся сабжем. Цього разу часу на почитати/рознюхати було більше. Комбайни Fiio послухав - не то. Колорфлай мій грає краще навіть за поки що топовий в лінійці E17K, не кажучи про молодші. Але плеєр мене таки дістав своїм тугим інтерфейсом, невсеядністю, та й функціональність хотілося б не таку убогу. Випадково натрапив на девайси Audioquest Dragonfly, покурив head-fi та інші ресурси. Сьогодні нарешті придбав версію 1.5 Black. Звичайний otg, Redmi Note 3SD (6.0.1). Підхопився на раз, звук з VLC і Google Play на ЦАП йде, але жодних налаштувань. Придбав ліцензійний Onkyo HF - бомба. Ще толком не розібрався в налаштуваннях, але по звуку об'єктивно ліпше, ніж інші плеєри.
Навушники UE 6000 з активним шумодавом, по звуку нейтральні, збалансовані. Зі стрекозою розкрилися - я раніше не міг подумати, що вони так можуть звучати. Розширилася сцена, деталізація аж до мурашок по шкірі. Послухав кілька композицій з Metallica 1991 (God that failed, The Unforgiven, Sad but true) - буквально підстрибував :) Флойдівська Astronomy Domine має тенденцію зливатися в кашу, а тут вона чітко деталізована, всезаповнююча (сольник Гілмора в Ґданьську). Cassandra Wilson (Waters of March), Ella Fitzgerald & Joe Pass (Why don't you do right) - з вокалом все дуже добре, а більш широка сцена має позитивний вплив на загальне сприйняття. Depeche Mode щось не дуже пішов, треба буде більш прискіпливо послухати, але з однодрайверними арматурними IEMами навіть попри брак басів сподобалося трохи більше. Класику ще не слухав.
В цілому придбанням задоволений неймовірно.
  • 0

#16 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 042 сообщений

Отправлено 25 Декабрь 2016 - 17:54

Сьогодні послухав ще синт-поп (DM's Violator, Songs of faith and devotion), забираю свої слова назад. Ймовірно, вчора слухав з виключеним шумодавом. 9та симфонія Бетховена (Blomstedt - одне з найкращих виконань) - напористо, динамічно, деталізовано.
З хай-резів тільки останній студійник Пінк Флойд The endless river, 96/24 (інтернет лише мобільний, трафік дорогий) - це, по суті, максимум, що Чорна Стрекоза вміє, але звук, порівняно зі звичайним 44/16 вражає. Також качнув тестовий Marantz'1995. Все звучить дуже достойно, НЧ просто супер, але захотілося послухати вуха з ширшою сценою.
В цілому сетап вийшов дуже збалансований, і за дуже-дуже скромні гроші в цілому ~100 доларів, не враховуючи вартість джерела (в моєму випадку - смарт/ноут).
P.s. Трохи послухав всього підряд з однодрайверною арматурою (UE 600), додалося помітно деталізації, звук став більш нейтральний, і дуже трішечки стала ширша сцена. Схоже, арматура не зовсім моє, теж би послухати гібриди, може там є те, що задовольнить потреби. Але то не скоро буде.
  • 0

#17 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 042 сообщений

Отправлено 12 Июль 2017 - 23:35

Ще трохи вражень (а раптом комусь стане в пригоді? :)).

Підвернулися мені культові, але доволі специфічні Bose QC-15. Абсолютно нові, заводський скотч і всьо такоє. На "нолику", за смішні, як для преміальних вух, гроші. 

Вище згадував, що UE6000 мають активний шумодав, але на практиці від нього користі хіба що в мінімізації амбієнтного шуму вдома. Поїзд, метро, літак - не для них. Та й конструкція у них не закрита, відповідно, на високій гучності оточуючі чують репертуар (хоч і далееееко не так, як з асоціальних косс порта про :roll: ).

Для шумного середовища вже маю доволі непогані в плані активної шумоізоляції Panasonic RP-HC55, які чудово справляються в літаку і в метро, не кажучи про наземний громадський транспорт (коли вони у мене з'явилися - повірити не міг, що таке може бути :)). Але вони годяться хіба що для перегляду фільмів чи прослуховування аудіокниг. Ні, вони не геть погані, але грають десь на рівні бюджетних 20-баксових затичок, зовсім без замахування на музичність. Середні частоти дуже прикрашені, низькі відсутні, про сцену взагалі годі що казати. Та й з вух постійно випадають (конструкція самих навушників + особливості мого вушного рельєфу  :nez: ). Морока, та й годі.
А тут таке трапилося. Треба брати. 
Враження від Bose QC15

Зручно сидять на голові. Дуже легкі, за годину прослуховування не напрягли ні габаритами, ні вагою. Якість матеріалів коментувати не буду, мені їхати, а не шашечки, тим більше, що в цьому плані цілком пристойно, хоч і не на 299$ (стільки вони коштували в період своєї актуальності). Ідіотський підхід зі штекером. В принципі, заюзати інший кабель буде не так і складно, але ну от навіщо таке городити?  :mad: 
Порадував кофрик - цупкий і практичний, місця багато не займатиме в ручному багажі. Запасний шнурок теж по ділу. Навіть батареєчка в комплекті. Важливий момент: навушники не вміють грати з відключеним ANR, тривалість роботи від 1хААА заявлена до 35 годин. 

Шумодав дещо ефективніший, ніж у вищезгаданого панасоніка (варто уваги: різниця в рекомендованих виробниками цінах - рівно в !!!! 5 разів). Панас цим здивував, якщо чесно. А от музика Bose дається явно краще. Середина як слід, високі чуть задерті, але не занадто, низи не дуже виразні, але і не каша-малаша. Хеві-метал на них цілком звучить, як на мій смак. 

Послухав музику різних жанрів: уривки з Симф.№9 Бетховена, AC/DC 'Razor's Edge', Jaco Pastorius 'Last Live 1986', David Gilmour in Gdansk 'Echoes', INXS 'Elegantly Wasted', кілька композицій Postmodern Jukebox (доволі складних для відтворення), Христину Соловій 'Тримай' і ОЕ 'Відпусти'. В якості джерела - портативний сетап Xiaomi RMN3sd + Dragonfly Black, весь прослуханий матеріал в flac 44/16. Сцена не дуже, все ж конструкція закрита, але в цілому відіграли доволі впевнено. UE6000 все це грають краще, але якби не мав їх, то й не мав би до чого причепитися в 15тих :) 

Наступного дня буду в Києві, спробую їх в метро. Дуже цікаво, як вони себе покажуть в польових умовах. Поки ж вердикт - заслуговують уваги, особливо, якщо є можливість придбати за дешево. 

• 3

#18 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 042 сообщений

Отправлено 14 Сентябрь 2017 - 10:03

Японці з Onkyo нарешті оновили HF Player https://play.google....jp.musicplayer 

Змінився інтерфейс - це було не надто потрібно, і в старій версії було все прийнятно, але в деяких моментах стало дійсно зручніше. Напрягає, що неможливо змінити розмір шрифтів і кнопок і орієнтацію з портретної на ландшафтну (в авто доводиться або обмежувати себе вертикальними кріпленнями для мобільного, або крутити головою + напрягати зір щоразу, щоб керувати відтворенням)
Найважливіше - додали folder view (нарешті!), тепер все стало, як і мало бути з самого початку. З усим іншим можна миритися, тим більше, що звук залишився на висоті, чи не найкращий в софтових плеєрах.

• 1

#19 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 042 сообщений

Отправлено 11 Март 2018 - 23:15

Розкуштував я згадані раніше Bose QC15. Чи, швидше, вони добре прогрілися - брав у відрядження, в цілому десь годин 40 користування. Хоча до UE6000 по всіх параметрах все ще далекувато. Зате зацінив шумодав - в літаку річ просто таки незамінна. UEшки з таким не справляються.

Тепер почало припікати з IEMами. Думаю продати UE600, вже придивився заміну, але про це пізніше :)

• 0

#20 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 042 сообщений

Отправлено 12 Апрель 2018 - 23:25

Психонув і купив приблуду до LG G5 - Hi-Fi Plus with B&O PLAY
Пишуть, що на ES9028C2M + Sabre9602C, і це вже цікаво. Тим більше, що ціна зараз на це чудо дуже скромна (<50$ в "багатих селах"). За кілька тижнів приїде, буду гратися/слухати.

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных