Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
* * * * - 2 Голосов

Новости Белой Церкви

Сообщений в теме: 7252

#21 arch

arch

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 105 сообщений
  • Район:Levan
Отправлено 25 Октябрь 2011 - 10:17

А что там с траликом то случилось?
  • 0
Изображение
Минимум пафоса, максимум действия. Мы говорим с людьми на человеческом языке.

#22 Пантелеев

Пантелеев

Друг семьи

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 826 сообщений
Отправлено 25 Октябрь 2011 - 10:30

А что там с траликом то случилось?

На жаль не володію інформацією. Як щось дізнаюся - повідомлю.
  • 0
В ночных клубах после двух часов ночи начинаются дикие пляски пьяного неликвида брачного рынка.

#23 Димыч

Димыч

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 234 сообщений
  • Район:Курсовая
Отправлено 25 Октябрь 2011 - 11:19

Що чути про рух тролейбусів на масив Таращанський ? Хто чув?

Негабаритна вантажівка порвала контактну мережу на головному тролейбусному перехресті у місті. Не працюють маршрути 1,3,4 та 5. Відремонтують дуже не скоро. Роботи там по горло. А коли відремонтують, то пустять не тільки на Таращанський, а всі одразу.

Сообщение отредактировал Димыч: 25 Октябрь 2011 - 11:19

• 0

#24 Пантелеев

Пантелеев

Друг семьи

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 826 сообщений
Отправлено 25 Октябрь 2011 - 11:30

У ніч з 21 на 22 жовтня на перехресті вулиць Павліченко-Князя Володимира вантажнй автомобіль КАМАЗ з маніпулятором (автомобіль для перевезення металобрухту) порушив контактну тролейбусну мережу та частково пошкодив світлофорний стовп. Роботу останнього, правда вже відновлено силами ШЕУ та ЖКГ.
Проблема в іншому - специфічні деталі контактної мережі, в Україні в готовому вигляді не зберігаються. За словами заступника міського голови В.В. Гнатюка, виробники цієї продукції гарантують її виготовлення не раніше, ніж через місяць після попередньої оплати.
Технічно на сьогодні рух тролейбусів припинено по всьому місту за виключенням четвертого мікрорайону. Після оперативної наради з перевізниками міста було прийнято рішення про збільшення кількості одиниць транспорту на маршрутах.
За попередніми оцінками фахівців тролейбусного управління, збитки, завдані аварією, коливаються в межах від 200 до 300 тис. грн.
На сьогодні автомобіль-винуватець ДТП знаходиться на штраф-майданчику у ДАІ. Організація, якій належить автомобіль, не заперечує своєї вини та не відмовляється від відшкодування збитків.
  • 0
В ночных клубах после двух часов ночи начинаются дикие пляски пьяного неликвида брачного рынка.

#25 Пантелеев

Пантелеев

Друг семьи

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 826 сообщений
Отправлено 25 Октябрь 2011 - 15:41

Справа Ігоря Кочі

Міліції закон неписаний
Його били, на ньому стрибали ногами, його тримали в холодному приміщенні з відкритими вікнами… Ті, чия робота - захищати громадян.

- За двадцять хвилин четвертої ранку я стояв в районі залізничного вокзалу і чекав матір, яка мала прибути потягом о 4:04, - розповідає Ігор Коча. Він звернувся до нашої редакції, щоб розповісти людям про наших «героїв». – Я пив каву, коли до мене підійшла жінка, що збирала там пляшки, і почала лаятися, мовляв, ходять тут всякі, плутаються під ногами… Не втримавшись, я відповів їй тим же. З-за будинку вийшов невідомий (назвемо його громадянин Н.) і пригрозив викликати міліцію за те, що лаюсь. Що і зробив.

Не представившись і не пред’явивши посвідчення, працівники міліції запропонували проїхати до відділку МВМ№2 для дачі свідчень. На Росьову нас забрали обох. Мене ще тоді збентежила оперативність подій. Таке враження, що все було сплановано.

Поки громадянина Н. опитував черговий, капітан завів Кочу в окрему кімнату і двічі ударив по обличчю.
- Я зніму побої і звернуся до начальника міліції і прокурора, - попередив Коча, за що ще більше розлютив капітана і отримав нову порцію ударів.
«Дії» змістилися на коридор, та громадянин Н., що став свідком побоїв, ніяк не відреагував і продовжував писати заяву.
- Я являюсь членом громадської ради при виконкомі… - додав Ігор, сподіваючись, що хоча б це зупинить капітана, та вийшло навпаки. До капітана приєднався сержант і зі словами: «Ти мене вже дістав!» став лупцювати гумовим кийком по спині.
За те, що Коча відмовився на ПМД підписувати експертизу, капітан збив його з ніг і «пройшовся» по спині ногами. Гумовим кийком йому асистував сержант.
- Як їх звали? – запитав я Ігоря.
- Я не раз запитував їхні імена, просив пред’явити посвідчення, та за це мене ще більше били.
- Опиши їхню зовнішність.
- Капітана запам’ятав найкраще, бо він найбільше бив. На вигляд йому 36-37 років, світле волосся, близько 180 сантиметрів зросту. З особливих прикмет – перебитий чи зламаний ніс. Сержант – трохи нижчий, близько 175 сантиметрів зросту і міцнішої статури тіла, також має світле волосся. Описати інших двох міліціонерів, що приймали участь в побоях, я затрудняюсь.
- Ти просив подзвонити до рідних?
- Звичайно. Та мені відповіли, що я обмежений у своїх діях, і забрали мобільний телефон.
Мене примусили написати заяву на ім’я начальника 2-го відділу міліції про те, що я не маю претензій до працівників МВМ№2, що до мене не чинили психологічного і фізичного тиску. Мені було боляче, до того ж я замерз і був змушений поставити підпис, тільки б мене залишили у спокої.
Весь цей час мене тримали в кімнаті з відкритим вікном. На прохання зачинити його міліціонери, одягнені в зимові бушлати, відповідали, що воно не зачиняється.
- На якій взагалі підставі громадянин Н. писав на тебе заяву?
- Я не знаю. Мені не зрозуміло також, чому ту жінку не взяли до відділку, чому не свідчила вона?
Ігоря Кочу протримали в камері попереднього затримування 18 годин, навіть враховуючи те, що він заплатив штраф - 51 гривню. Чи не велика ціна за пару нецензурних слів?..
- Мене випустила о 22-й годині 11 жовтня наступна зміна, до якої я претензій не маю, - розповідає далі Ігор. - Вийшовши з відділення, я не став викликати швидку, хоч мені було погано. Першою думкою було подзвонити рідним, які переживали й гадки не мали, куди я подівся, адже мав разом з матір’ю прийти вночі додому. Зранку боліло все – спина, ребра, ноги. Голова вся вкрилася гулями, на виску – синець. Я пішов у травмпункт.

Ігор надав нашій редакції копії довідки з травматологічного пункту, депутатських запитів та акту судово-медичної експертизи, в якій зафіксовані всі побої, а експерт погоджується з тим, що побої (пошкодження та забій м’яких тканин голови, численні синці та подряпини на спині, грудній клітці, ногах та перелом відростка хребця у крижовому відділі із зміщенням) можуть бути викликані обставинами, описаними Кочею, та й синці мають продовгувату форму (форму гумового кийка).
На ім’я прокурора міста Григорія Івановича Мельника та начальника міліції Анатолія Олександровича Грибенникова подані два депутатських звернення від голови фракції Партії регіонів міської ради Костянтина Васильовича Бугайчука та депутата Олександра Анатолійовича Олійника з проханням розібратися в даній ситуації. Так як депутатський запит має термін відповіді 10 днів, результат розслідування має бути в найближчі дні.
- Як член громадської ради на засіданнях громадської ради при міськвиконкомі, я неодноразово критично висловлювався в адресу чиновників, захищаючи права громадян, - сказав наостанок Ігор. - Також був одним із ініціаторів боротьби проти будівництва мечеті і екологічно-небезпечного металургійного заводу. І тому, в силу награності ситуації з затриманням, не виключаю можливості помсти з боку обурених моєю діяльністю осіб. І я доведу цю справу до логічного завершення, аби люди, що били мене, не працювали в міліції.

Ми звернулися за коментарем у місцеву прокуратуру. Прокурор Олександр Олександрович Пікуль підтвердив, що відкрито справу Ігоря Кочі, веде її він. Проте коментувати щось поки що рано, сказав він.
Також ми звернулися до депутата Білоцерківської міської ради Костянтина Васильовича Бугайчука.
- Так, нещодавно до мене звернувся Ігор Коча і розповів про події у другому відділку міліції по вулиці Росьовій, - відповів він. – І я погодився надіслати запити на ім’я начальника міліції та прокурора міста, для сприяння встановлення правди у цій складній ситуації і розкриттю злочину, якщо такий мав місце. Якщо розслідування потребуватиме детального вивчення справи, результат розслідування ми отримаємо через 30 днів (максимальний строк відповіді на депутатський запит).
Начальник МВ міліції №2 Іван Васильович Ганчур на прохання прояснити ситуацію відмовився, і сказав звернутися до відділу зв’язків з громадськістю міського МВС.

Сообщение отредактировал Журналист: 25 Октябрь 2011 - 15:42

• 0

#26 morgenstern

morgenstern

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 300 сообщений
Отправлено 25 Октябрь 2011 - 16:12

Кстати на Росевой уж очень часто любят держать в холодное время в камере с открытым окном, сам с таким сталкивался.

Сообщение отредактировал morgenstern: 25 Октябрь 2011 - 16:14

• 0

#27 MI6

MI6

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 175 сообщений
  • Район:Таращанский массив

Отправлено 25 Октябрь 2011 - 19:37

, працівники міліції запропонували проїхати до відділку МВМ№2 для дачі свідчень

А где находится этот отдел???? Не на Шолом-Алейхема?
  • 0

Мои сограждане американцы. Я рад сообщить вам сегодня, что подписал закон, который навечно поставит Россию вне закона. Мы начнём бомбардировку в течение пяти минут (Рональд Рейган)

#28 Gurgev

Gurgev

Писатель

• Новичок
  • PipPipPipPip
  • 655 сообщений
Отправлено 25 Октябрь 2011 - 20:29

КО кагбэ намекает, что "нещодавно до мене звернувся Ігор Коча і розповів про події у другому відділку міліції по вулиці Росьовій", но как-то не в масть, похоже. :rolleyes:
  • 0

#29 MI6

MI6

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 175 сообщений
  • Район:Таращанский массив

Отправлено 25 Октябрь 2011 - 20:46

точно!) хотя где находится эта знаю улица -я не знаю)
  • 0

Мои сограждане американцы. Я рад сообщить вам сегодня, что подписал закон, который навечно поставит Россию вне закона. Мы начнём бомбардировку в течение пяти минут (Рональд Рейган)

#30 Гость [Sashko]

Гость [Sashko]
  • Гости

Отправлено 25 Октябрь 2011 - 20:48

Крикни на улице - ВСЕ МЕНТЫ КАЗЛЫ!!! ... узнаешь :rolleyes:
  • 0

#31 Gurgev

Gurgev

Писатель

• Новичок
  • PipPipPipPip
  • 655 сообщений
Отправлено 25 Октябрь 2011 - 20:54

И снова КО не дремлет http://maps.google.c...F-8&sa=N&tab=wl :rolleyes:
  • 0

#32 Эми

Эми

Прописанный

• Супермодератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6 192 сообщений

Отправлено 26 Октябрь 2011 - 22:59

Що чути про рух тролейбусів на масив Таращанський ? Хто чув?

Уже и на Корреспонденте пишут об этом:
Скрытый текст

• 0

4Lnsq8y.jpg

О нас думают плохо лишь те, кто хуже нас. А те, кто лучше нас - им просто не до нас ©

#33 Гадюкін

Гадюкін

Прописанный

• Заблокированные
  • PipPipPipPipPipPip
  • 14 688 сообщений
  • Район:Вокзальна

Отправлено 27 Октябрь 2011 - 05:00

Можливо це додасть швидкості нашому меру і його команді.
А може й ні він же не їде на роботу в тролейбусі.
  • 0

#34 Пантелеев

Пантелеев

Друг семьи

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 826 сообщений
Отправлено 27 Октябрь 2011 - 07:29

Можливо це додасть швидкості нашому меру і його команді.

Не додасть. Страх зіпсувати репутацію діє лише на виборах. Та й легше за все сказати громаді, що в казні немає коштів.

Сообщение отредактировал Журналист: 27 Октябрь 2011 - 07:30

• 0

#35 Solnce

Solnce

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6 632 сообщений
Отправлено 27 Октябрь 2011 - 07:34

мер сказал что пенсионеров и льготников будут перевозить в маршрутках без ограничений.вчера ездил на 22 и 1 номерах.никто не берет пенсионеров.
  • 0
Suum cuique-каждому своё.

#36 Ки(у)лер

Ки(у)лер

Друг семьи

• Пользователь-
  • PipPipPipPipPip
  • 1 024 сообщений
Отправлено 27 Октябрь 2011 - 08:52

А может это акция городского главы, чтобы поняли что такое тролейбус для города и льготников. Типа вы же говорили зачем нам такой тролейбус, вот получите.
А ещё они могли бы провести тендер на приобретение запасных частей для ремонта, акурат к лету возобновили бы и всё по закону, только руками бы разводили, такой закон.
  • 0

#37 Пантелеев

Пантелеев

Друг семьи

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 826 сообщений
Отправлено 27 Октябрь 2011 - 10:59

А может это акция городского главы, чтобы поняли что такое тролейбус для города и льготников. Типа вы же говорили зачем нам такой тролейбус, вот получите.

Нет, просто водитель попался "смышленый", сначала катит по городу как локомотив, забыв, что не на Ланосе едет, а потом оглядывается не зацепил ли что-нибудь. А потом, когда все-таки наломал дров, пытается на этой махине смыться и где-нибудь спрятаться :rolleyes:
  • 0

#38 Ки(у)лер

Ки(у)лер

Друг семьи

• Пользователь-
  • PipPipPipPipPip
  • 1 024 сообщений
Отправлено 27 Октябрь 2011 - 11:09

я слышал о трактористе в Брянской области, который на К-700 забыл плуг поднять и перепахал 300 метрв международной трасы. :rolleyes:
Я вот думаю о организации, которая приняла вину и готова компенсировать. Простой тролейбусов ей тоже зачтут в убытки? И как тогда их будут считать, если тролейбусное депо работало в убыток до аварии, то получается каждый день простоя деньги экономятся, выплатят ли сэкономленные деньги виновникам экономии?

Сообщение отредактировал Ки(у)лер: 27 Октябрь 2011 - 11:11

• 0

#39 wxw

wxw

Прописанный

• Пользователь-
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 420 сообщений
Отправлено 27 Октябрь 2011 - 13:16

Справа Ігоря Кочі

Честно прочитавши обьяснения Кочі больше на бред погоже….
  • 0
Hala Madrid!

#40 Пантелеев

Пантелеев

Друг семьи

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 826 сообщений
Отправлено 27 Октябрь 2011 - 15:42

Честно прочитавши обьяснения Кочі больше на бред погоже….

Звучит философски.
  • 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Bing (1)