Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
* * * * - 2 Голосов

Новости Белой Церкви

Сообщений в теме: 7486

#1 Пантелеев

Пантелеев

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 826 сообщений
Отправлено 20 Октябрь 2011 - 11:28

Газеты читают далеко не все, а горячие события на новостных сайтах не всегда касаются нашей жизни и города. А кому-то хочется новостей, "поближе" к нам. Буду выкладывать здесь новости Белой Церкви. Впрочем, каждый волен делать то же самое.
P.S. даже если не найдете здесь "острого" - на каждый товар найдется свой покупатель :rolleyes:
  • 1
В ночных клубах после двух часов ночи начинаются дикие пляски пьяного неликвида брачного рынка.

#2 Пантелеев

Пантелеев

Друг семьи

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 826 сообщений
Отправлено 20 Октябрь 2011 - 13:17

Білоцерківські актори грають на Польському фестивалі

Цією весною, коли до нас приїздила польська делегація, директор Київського академічного музично-драматичного театру імені П.К. Саксаганського В’ячеслав Усков запевняв, що у серпні наші актори гратимуть у Польщі (м. Тарнув). І ось цей момент настав, щоправда, з невеликою затримкою. І грали саксаганці не «Кайдашеву сім’ю», як планувалося, а «Ревізора» - за п’єсою Миколи Гоголя у постановці режисера Тараса Мазура на 15-му, традиційному Загальнонаціональному фестивалі комедії «Талія».
- Всього їздило більше тридцяти акторів, - сказав Тарас Мазур. – Виставу грали двічі. Повернулися буквально через пару днів (16 жовтня). А ще через два дні до нас приїхала делегація з Польщі, щоб привітати акторів.
Изображение
- Спонсувала поїздку родина Маршалків, - поділився В’ячеслав Усков, – за що ми їм дуже вдячні.
Нагадуємо, що Білоцерківський і Тарнувський театри поєднує давня дружба, підкріплена угодою про співпрацю. Нарешті перший крок на шляху євроінтеграції саксаганців зроблено. А ми чекаємо польських акторів у нас.

Метеорологічній станції Білої Церкви – 140 років!

Вона розташована на північній околиці міста, вкутана деревами посеред поля, подалі від міської метушні, і являє собою одноповерхову будівлю біля «оголеної ділянки» з термометрами, флюгером, геліографом та іншими простими, але тим не менш дієвими пристроями, з яких і беруть початок прогнози погоди.

За свідченням архівних джерел, метеорологічні спостереження в місті Біла Церква розпочалися з жовтня 1871 року. Як самостійний структурний підрозділ метеостанція функціонувала при Крайовій дослідній станції з 1927 року. 31 січня 1931 року була передана Білоцерківській дослідно-селекційній станції. З 16 січня 1934 року - регулярно отримує прогнози погоди та забезпечує ними місцеві господарські організації та сільськогосподарські підприємства.
"Екскурсію" для мене провела Олена В’ячеславівна Іванченко, технік-метеоролог і начальник метеостанції.
На перший погляд, "оголена ділянка" нагадує ігровий дитячий майданчик. Траву покреслили стежки, тут і там - лавки, драбини, стовпи і якісь дивні коробки зі скляними віконцями. В землі на різній глибині сховані градусники. А глянеш у гору – в очі кидається флюгер і крихітний вітряк.
- Тут і проводимо всі заміри, - каже Олена В’ячеславівна.
Изображение
Ми йдемо стежкою, щоб не порушити природний покрив землі. Олена В’ячеславівна потроху розповідає і показує, як завдяки цим простим пристроям заміряється температура землі на різній глибині, вологість повітря, тривалість сонячного дня. Простішого обладнання годі й придумати: дротинка і фанерний диск, щоб визначити наявність інею та паморозі, шланг, наповнений водою, для визначення промерзання грунту. В інших країнах все це відійшло в минуле кілька десятків років тому, та не в нас…
- Цей пристрій називається геліографом, - каже Олена В’ячеславівна, показуючи на прозору скляну кулю, крізь яку переломлюється сонячний промінь і падає на синю стрічку-шкалу. Таких по всіх станціях лишилося всього декілька штук – крадуть. Невідомо для чого. Бережемо свій, як зіницю ока.
Изображение
Ветеранами метеослужби в нашому місті є Р.Г Шиманська та О.О. Григоровська. Нині вони на заслуженому відпочинку, але зв’язків зі станцією не поривають, діляться досвідом з молодими працівниками. В 1998 році на посаду техніка-метеоролога прийшла і О.В.Сокол. У 2004 поруч з нею працювала Л.І. Сулима, 2005 рік – Т.П. Ткачук, 2007 рік – О.М. Пакало, 2009 рік – Н.М. Кубенко.
- Фінансування не те, щоб мале, - розповідає Олена В’ячеславівна, - його просто немає. - Та й зарплати дуже малі.
Ну що ж, принаймні, шпалери клеїти не потрібно, думаю я, розглядаючи одну з кімнат. Все одно їх не буде видно за всіма тими грамотами, якими завішані стіни.
«…Нагороджується колектив Білоцерківської метеорологічної станції за сумлінну плідну роботу по здійсненню метеорологічних досліджень, своєчасне, якісне метеозабезпечення органів виконавчої влади і населення…» написано на одній.
«…УГМС УССР и групком профсоюза авиаработников награждают почетной грамотой коллектив МС Белая Церковь за достигнутые успехи в соцсоревновании во втором полугодии 1966 года…» - написано на іншій.
Подалі на стіні висить невеличкий стяг з написом «Краща метеостанція Київщини».
До 1987 року станція свого приміщення не мала, тож розміщувалася в приміщенні селекційної станції і займала одну кімнату площею 16 квадратних метрів. У зв’язку з розширенням Шинного заводу 18 червня 1987 року метеостанцію було перенесено в спеціально збудоване нове приміщення на вулиці Толстого.
Останні роки станції доводиться працювати у складних умовах: застарілі прилади та обладнання, низька заробітна плата. Та, не дивлячись на це, колектив станції не втрачає надії на кращі часи.
Після спостереження на метеомайданчику інформація обробляється і в зашифрованому вигляді надсилається по Інтернету до Гідрометцентру, де використовується для створення прогностично-синоптичних карт і самого прогнозу погоди, - розповідають мені працівники.
- Ми працюємо за міжнародним метеорологічним часом, – пояснили працівники. - За київським часом зараз чотирнадцята година, а по нашій системі - дванадцята.
В цей момент, поки ми розмовляємо, заміри роблять метеорологи по всьому світу: і в Новій Зеландії і на Північному полюсі… Прямо зараз хтось надсилатиме зашифроване повідомлення, без якого ми не почули б прогнозу погоди по радіо, не побачили на екрані телевізора. Тільки завдяки їм авіація і судноплавство володіють інформацією про шторми, а землероби - про стан, в якому перебувають сільськогосподарські культури, прогноз на майбутні врожаї, загрозу їхньої загибелі.
Прямо зараз, десь, де, можливо, ніч, хтось робить те ж саме, що й ці жінки. Така собі глобальна домовленість. Очі в мене зараз, мабуть, по 5 копійок.
Спостереження ведуть всю ніч, кожні дві години, в будь-яку погоду. Доки всі сплять, вони роблять заміри. А ми про це й не здогадуємося.
Изображение
- Що ж вас тримає на цій роботі? - запитав я працівників.
- Напевно якась романтика, - посміхнулися ті. - Щоб ви знали, кожного дня погода унікальна, швидкість вітру, хмарність, то туман зранку. Навіть захід сонця. Кожен гарний і унікальний в буквальному сенсі.
На даний час метеостанція працює за програмою другого розряду. Проводяться 8-строкові спостереження за температурою повітря і поверхні грунту, атмосферним тиском, вологістю повітря, хмарністю, тривалістю сонячного світла, атмосферними явищами та іншими показниками.
14 жовтня працівники святкуватимуть 140-річчя, тож від імені редакції, та й усіх білоцерківців я зичу їм міцного здоров’я, нескінченного ентузіазму та ясної сонячної погоди на робочому майданчику і в серцях. Велике спасибі за сумлінну, мало оплачувану, проте віддану працю. А ще за те, що навчили, як правильно дивитися і бачити сонце, небо і землю під ногами.
  • 0
В ночных клубах после двух часов ночи начинаются дикие пляски пьяного неликвида брачного рынка.

#3 Пантелеев

Пантелеев

Друг семьи

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 826 сообщений
Отправлено 20 Октябрь 2011 - 15:39

Міліціонери на Росьовій побили людину

11 жовтня 2011 року до міського відділу міліції №2 доставили затриманого Кочу Ігоря Юрійовича, ніби-то за нецензурне висловлювання в сторону громадянина Н.
Він чекав на матір на вокзалі. Було близько другої ночі, коли незнайомець попросив закурити. Стандартний сценарій... І ось він в участку.
Изображение
Ігоря Юрійовича протримали в камері попереднього затримування 18 годин. Чотири працівники міліції, що чергували в цей день на вул. Росьовій в приміщенні чергової частини били його гумовим кийком, ногами та руками по голові та тулубу, в результаті чого гр. Коча отримав тілесні ушкодження середньої тяжкості, а саме: пошкодження та забій м’яких тканин голови, численні синці та садини на спині, грудній клітці, ногах та перелом відростка хребця у крижовому відділі із зміщенням. Акт судово-медичної експертизи, довідку з травм-пункту було направлено разом із заявою про скоєння злочину відносно гр. Кочі І.Ю. на ім’я прокурора м. Біла Церква. В результаті прокурорської перевірки будуть встановлені винні працівники МВМ-2 та притягнуті до відповідальності.
Довідка: Коча Ігор Юрійович - громадсько-політичний діяч, член громадської ради при міськвиконкомі, голова громадської організації "Фан-клуб ФК "Динамо"(м.Київ)". Один із ініціаторів боротьби проти будівництва сталепрокатного,мечеті на території міста.
Далі буде...
  • 0

#4 Yacek1

Yacek1

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 908 сообщений

Отправлено 20 Октябрь 2011 - 15:49

... В результаті прокурорської перевірки будуть встановлені винні працівники МВМ-2 та притягнуті до відповідальності. ...

:rolleyes:

Извините , не удержался .
  • -1

#5 Пантелеев

Пантелеев

Друг семьи

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 826 сообщений
Отправлено 20 Октябрь 2011 - 16:13

:nea:

Извините , не удержался .

Думаю не варто пояснювати, чому так написано. :rolleyes:
  • 0

#6 Proffi

Proffi

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 16 сообщений
Отправлено 20 Октябрь 2011 - 16:49

Міліціонери на Росьовій побили людину

11 жовтня 2011 року до міського відділу міліції №2 доставили затриманого Кочу Ігоря Юрійовича, ніби-то за нецензурне висловлювання в сторону громадянина Н.
Він чекав на матір на вокзалі. Було близько другої ночі, коли незнайомець попросив закурити. Стандартний сценарій... І ось він в участку.
Изображение
Ігоря Юрійовича протримали в камері попереднього затримування 18 годин. Чотири працівники міліції, що чергували в цей день на вул. Росьовій в приміщенні чергової частини били його гумовим кийком, ногами та руками по голові та тулубу, в результаті чого гр. Коча отримав тілесні ушкодження середньої тяжкості, а саме: пошкодження та забій м’яких тканин голови, численні синці та садини на спині, грудній клітці, ногах та перелом відростка хребця у крижовому відділі із зміщенням. Акт судово-медичної експертизи, довідку з травм-пункту було направлено разом із заявою про скоєння злочину відносно гр. Кочі І.Ю. на ім’я прокурора м. Біла Церква. В результаті прокурорської перевірки будуть встановлені винні працівники МВМ-2 та притягнуті до відповідальності.
Довідка: Коча Ігор Юрійович - громадсько-політичний діяч, член громадської ради при міськвиконкомі, голова громадської організації "Фан-клуб ФК "Динамо"(м.Київ)". Один із ініціаторів боротьби проти будівництва сталепрокатного,мечеті на території міста.
Далі буде...

Все новости скопипастены из Интернета. Эта новость - со Слухов. Новость о станции - отсюда http://www.cgo.kiev....erkva&f=network
  • 0

#7 Гость [МурНик]

Гость [МурНик]
  • Гости

Отправлено 20 Октябрь 2011 - 16:57

Все новости скопипастены из Интернета. Эта новость - со Слухов. Новость о станции - отсюда

эта новость уже на слухах. я лично ее кинула на почту топикстартеру, вернее перенаправила письмо от Игоря. Более того, в среду, как он искал врача на освидетельствование, я лично с ним встречалась и общалась. Откуда и узнала. Сегодня по почте он перекинул этот текст, а также кинул в редакции газет, на слухи, видимо, тоже.

Вопросы?

Сообщение отредактировал МурНик: 20 Октябрь 2011 - 17:01

• 0

#8 Gurgev

Gurgev

Писатель

• Новичок
  • PipPipPipPip
  • 655 сообщений
Отправлено 20 Октябрь 2011 - 17:01

Проффи, с чего Вы взяли, что автор может новость только на один сайт разместить? Мог на Слухи, сюда, на сайт газеты? Или это против каких-то правил? :rolleyes:
  • 0

#9 Proffi

Proffi

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 16 сообщений
Отправлено 20 Октябрь 2011 - 17:03

эта новость уже на слухах . я лично ее кинула на почту топикстартеру, вернее перенаправила письмо от Игоря. Более того, в среду, как он искал врача на освидетельствование, я лично с ним встречалась и обащлась. Откуда и узнала. Сегодня по почте он перекинул этот текст. Также в редакции газет
Вопросы?

Причем здесь Слухи. Нужно просто людям сразу говорить, что сначала ты куда-то отправляешь новость, как в случае с метео станцией. Я воспринял топикстартера как копипастера, а не как автора... Вот и все... а к копипастерам отношусь плохо...

Тем более все статьи вышли позже их аналогов на других ресурсах... А статья про Кочу - не есть продуктом труда топикстартера. Мог бы потрудиться и сказать, что материал не его...

И на Слухах есть фото акта медэкспертизы, а тут - нет. Вот и я подумал, что оригинал там, а не тут...
  • 0

#10 Пантелеев

Пантелеев

Друг семьи

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 826 сообщений
Отправлено 20 Октябрь 2011 - 17:05

Все новости скопипастены из Интернета. Эта новость - со Слухов. Новость о станции - отсюда http://www.cgo.kiev....erkva&f=network

Прийди у нашу редакцію і я тобі в носа пхну газети з цими статтями, щоб ти пересвідчився! Адресу редакції кину в особистому повідомленні.
Статтей про Метеостанцію я написав вже дві. Частково із власних спостережень, частково з наданих начальником метеостанції матеріалів. Де схожі дані видер редактор Слухів, я не знаю. Не виключено, що у нас. На те вони і слухи, щоб ліпитися з неперевірених фактів або злизуватися з чужого.
А взагалі, для початку варто було б прочитати обидві статті - і мою, і ту, що на Слухах, порівняти їх, а вже потім робити якісь висновки.
  • 0

#11 Proffi

Proffi

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 16 сообщений
Отправлено 20 Октябрь 2011 - 17:06

Проффи, с чего Вы взяли, что автор может новость только на один сайт разместить? Мог на Слухи, сюда, на сайт газеты? Или это против каких-то правил? :rolleyes:

Все нормально... Просто топикстартер ввел в заблуждение отсутствием фото фактов в статье про Кочу, и наличием других фото в статье о метео станции... http://www.cgo.kiev....erkva&f=network - здесь статья без фоток...
  • 0

#12 Гость [МурНик]

Гость [МурНик]
  • Гости

Отправлено 20 Октябрь 2011 - 17:08

Тем более все статьи вышли позже их аналогов на других ресурсах... А статья про Кочу - не есть продуктом труда топикстартера. Мог бы потрудиться и сказать, что материал не его... ..

ээ а разве идеей создания топика были личные статьи топикстартера? думается мне, все могут сюда забрасывать новости. Или, если я узнаю новость какую-то, мне обязательно надо будет сюжет снимать и статью писать?
не путайте зеленое с квадратным.
Узнаете новости какие- закидывайте, все почитаем.

Сообщение отредактировал МурНик: 20 Октябрь 2011 - 17:09

• 0

#13 Proffi

Proffi

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 16 сообщений
Отправлено 20 Октябрь 2011 - 17:08

Прийди у нашу редакцію і я тобі в носа пхну газети з цими статтями, щоб ти пересвідчився! Адресу редакції кину в особистому повідомленні.
Статтей про Метеостанцію я написав вже дві. Частково із власних спостережень, частково з наданих начальником метеостанції матеріалів. Де схожі дані видер редактор Слухів, я не знаю. Не виключено, що у нас. На те вони і слухи, щоб ліпитися з неперевірених фактів або злизуватися з чужого.
А взагалі, для початку варто було б прочитати обидві статті - і мою, і ту, що на Слухах, порівняти їх, а вже потім робити якісь висновки.

Спокойней, товарищ... :rolleyes: в нос и сам можешь своей статейкой получить :nea: я ж уже объяснил причину своего недовольства контентом
  • 0

#14 Пантелеев

Пантелеев

Друг семьи

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 826 сообщений
Отправлено 20 Октябрь 2011 - 17:11

Все нормально... Просто топикстартер ввел в заблуждение отсутствием фото фактов в статье про Кочу, и наличием других фото в статье о метео станции...

Три фото у статті про метеостанцію це мало?
Повторюю - перечитай і порівняй матеріали. Адресу редакції вислав. Я не жартував.
  • 0

#15 Гость [МурНик]

Гость [МурНик]
  • Гости

Спокойней, товарищ... :rolleyes: в нос и сам можешь своей статейкой получить :nea: я ж уже объяснил причину своего недовольства контентом

мне одной кажется, что у вас личная неприязнь? если тема создавалась как новостная по городу от всех желающих, то чего вы хотите вообще?
  • 0

#16 Proffi

Proffi

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 16 сообщений

ээ а разве идеей создания топика были личные статьи топикстартера? думается мне, все могут сюда забрасывать новости. Или, если я узнаю новость какую-то, мне обязательно надо будет сюжет снимать и статью писать?
не путайте зеленое с квадратным

я не путаю. просто думал, что это копипастер... вот и все... оказалось - автор, хотя не факт :rolleyes: ... Я могу высказывать свое видение? Могу... Вот и высказал
  • 0

#17 Гость [Sashko]

Гость [Sashko]
  • Гости

Отправлено 20 Октябрь 2011 - 17:13

Прям новость дня! Кочу побили в милиции и сайт Шлюхи.ком.юа не был указан как первоисточник :rolleyes:
  • 0

#18 Proffi

Proffi

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 16 сообщений
Отправлено 20 Октябрь 2011 - 17:19

Ну что ж Вы сразу не сказали, кто автор! Публично извиняюсь перед автором. Я его как журналиста уважаю сам. Вот, что значит скрываться под никами и аватарами... Взял и не узнал своих... :rolleyes:
  • 0

#19 бекхем

бекхем

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 815 сообщений
Отправлено 24 Октябрь 2011 - 23:33

Ура!Работает любимый сайт!!!!!!!!

Мне как первому отписавшему положены какие-то бонусы? :rolleyes:
  • 0

#20 Гадюкін

Гадюкін

Прописанный

• Заблокированные
  • PipPipPipPipPipPip
  • 14 688 сообщений
  • Район:Вокзальна

Отправлено 25 Октябрь 2011 - 07:43

Що чути про рух тролейбусів на масив Таращанський ? Хто чув?
  • 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных