Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
* * * * - 3 Голосов

"ДокторПРО в Білій Церкві". Онлайн консультація.

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 45

#41 Solnce

Solnce

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6 743 сообщений
Отправлено 16 Март 2017 - 21:43

Лично меня огорчило то, что заплатил деньги и пришел на прием к врачу, у которого был уже бесплатно в другой клинике... конечно, не настолько огорчило  как то, что она потом сказала в поликлинике что впервые меня видит , но это уже личные качества человека.... вроде как, понимаю как работает данная организация, но осадок, как говорится, остался. 

А у меня наоборот))). Сначала сходил платно, а после бесплатно в поликлинику  к одному и тому же врачу.  Но от меня не отказывались, как от тебя)))

• 0
Suum cuique-каждому своё.

#42 barsug

barsug

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 462 сообщений
  • Район:местный

Отправлено 16 Март 2017 - 22:02

Но от меня не отказывались, как от тебя)))

Ну я деталей немного упустил... дело в том, что я пришел в ДокторПро уже подготволенный. У меня анализов более чем на 7к было сдано, целая пачка, отсортированная по датам, в динамике и тд. Я показал, объяснил ситуацию, а она сделав вид что слушает и смотрит, сказала что фигня, нужны те же анализы, но в Диле. И выдала буклетик с галочками. А я такой недобросовестный хоть и думал сразу вообще нах послать, но все таки пошел в поликлиннику их сдавать, по-дешевке. В манипуляционном попросили буклетик Дилы заменить на обычное направление. Так вот когда медсестра попыталась впрячься за этим направлением к врачу, она сказала не при делах ваще. Мол, где брал буклетики эти, пусть туда и идет...то есть, к ней же, но не тут, а - там... такое...

Само собой, я не ходил туда повторно. Хотя, конечно, можно было бы с камерой какой-нидь завалиться и снять "рекламный" ролик для этого заведения...

Сообщение отредактировал barsug: 16 Март 2017 - 22:04

• 1
userbar.png

#43 Solnce

Solnce

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6 743 сообщений
Отправлено 16 Март 2017 - 22:10

Они же процент с этого имеют.  Кто в Диле,  а кто в Синево.

Сообщение отредактировал Solnce: 16 Март 2017 - 22:11

• 1
Suum cuique-каждому своё.

#44 Нострадамус

Нострадамус

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 623 сообщений
  • Район:первая тучка справа

Отправлено 16 Март 2017 - 22:21

Они же процент с этого имеют.  Кто в Диле,  а кто в Синево.

А самое прикольное что еще и результаты разные)))
Был проведен мини-эксперимент дила,синево,инвитро и лаб.поликлиники...
И я прозрел,практически 4 разных результата!)))
И что самое интересное,если врач - Врач то они больше доверяют результату лаб.поликлиники(сданные за шоколадку)чем частным лаб. за N-сумму
  • 2

Стоматологические услуги

Скрытый текст

#45 Медичний центр ДокторПРО

Медичний центр ДокторПРО

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 28 сообщений
  • Район:Белая Церковь

Отправлено 17 Март 2017 - 18:12

З 1 квітня в медичному центрі "ДокторПРО" в Білій Церкві веде прийом лікар хірург!

00001_500.jpgi.gif

Первинна консультація  хірурга – 150 грн.

Повторна консультація -100 грн.

Вже проводиться попередній запис за телефоном 068-458-0000, (0456-333-111), Цілодобово!!!

Хірургічне лікування запальних процесів:

• Розтин фурункула

• Розтин  пароніхія

• Розтин  панариція

• Розтин  абсцесу

• Розтин  карбункула

• Розтин  гідроденіту

• Розтин  лімфоденіту

• Дренажування (фурункула, панариція, абцеса, карбункула, гідроденіту, лімфоденіту)

Видалення доброякісних новоутворень мяких тканин:

Видалення доброякісних новоутворень м’яких тканин: 1,2 категорії складності з накладенням  косметического шва

(ліпоми, фіброми, атероми, гігроми до 2 см) ( 1од. )

Резекція врослого нігтя:

Резекція врослого нігтя – часткова

Видалення частини нігтя, що вростає в м’які тканини, та викликає біль і запалення.

Резекція врослого нігтя – повна

Видалення  нігтя повністю, що вростає в м’які тканини, та викликає біль і запалення.

Лікування гематоми:

Лікування гематоми може бути   консервативним.

Та хірургічним при 1(до 5 см),2 (від 5см + гнійник) рівневі складності.

В такому разі  виконується  розтин  гематоми, проводяться  перев’язки.  Передбачені повторні візити. При утворенні запалення (гнійника), призначається додаткова  терапія  протизапальними медичними засобами.

Хірургічне лікування кісти копчика з дренажуванням

(місцева анаестезія)

• Візуальний огляд

• Деталька обробка  рани

• Розтин

• Висікання в межах здорових тканин

• Зупинка кровотечі

• Накладення шва

• Перев’язка

Накладання, зняття швів

Хірургічні перев’язки

Видалення новоутворень з накладанням  косметичного шва  (папілома, невус, гемангіома, кератома і тд)

Гістологічне дослідження

При видаленні  новоутворень  елемент відправляється на гістологічне дослідження.

Сообщение отредактировал Медичний центр ДокторПРО: 17 Март 2017 - 18:15

• 0

#46 Медичний центр ДокторПРО

Медичний центр ДокторПРО

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 28 сообщений
  • Район:Белая Церковь

Отправлено 03 Май 2017 - 17:07

Геморой: як перемогти  хворобу за 1 годину?

318_gemorroy_hal_rar_500.jpgi.gif

Геморой може докучати в будь-якому віці. Найчастіше він з'являється у жінок в післяпологовий період, у тих,

хто займається важкими видами спорту, а також піднімає тяжкості. Часто хвороба – це наслідок неправильного харчування,

зловживання спиртними напоями та палінням. Однак не всі, хто зіштовхнувся з проблемою, поспішають відвідати лікаря.

Причин для цього безліч: сором, страх перед оглядом , страх болю.

Розпізнати симптоми хвороби неважко:  це біль в області анусу, свербіж, виділення крові, поява так званих «шишок» біля анусу.

Для вирішення проблеми геморою до недавнього часу було два шляхи: до 3 стадії – малоінвазивне  лікування, 4 стадія – операція.

Сьогодні за допомогою нової методики під назвою дезартерізація гемороїдального вузла, можна позбутися  хвороби

не тільки на початкових  1-2 стадіях, а навіть від запущених 3-4 стадій.

Сучасне австрійське обладнання дає можливість  провести ефективне лікування за одну процедуру.

Лікар виконує маніпуляції близько 30хв, весь інший час займає опитування і огляд пацієнта.

В чому суть лікування геморою за 1 годину?

Дезартерізація гемороїдального вузла являє собою процес виявлення артерії, яка насичує  вузол кров'ю.

Виявити її місце розташування допомагає ректоскоп і ультразвуковий датчик. Після цього лікар  прошиває артерію саморозсмоктуючими нитками.

Кров перестає  надходити до вузла і таким чином вирішується проблема лише за 1 годину.

Вже тисячі  пацієнтів по всьому світу оцінили  інноваційну методику. Завдяки такому лікуванню хворому

не  потрібен реабілітаційний період, а також госпіталізація.

В якості профілактичних заходів фахівець рекомендує на час (в середньому близько 7 днів) відмовитися від їжі,

яка провокує запор, а також від гострих, копчених, солоних і жирних гастрономічних шедеврів. Також  необхідно утриматися від анального сексу.

Де проводять  дезартерізацію?

Пройти лікування за допомогою  інноваційної методики пропонує медичний центр «ДокторПРО» в Білій Церкві.

Виконують  процедуру виключно досвідчені лікарі-проктологи  та після ретельного огляду, діагностики, аналізів.

Пам'ятайте: відмова від лікування геморою може призвести до парапроктиту, свищу і навіть кровотечі із заднього проходу.

Ризикувати своїм здоров'ям безглуздо, якщо є безопераційна альтернатива лікування цього захворювання.

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных