Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь


Фотография
- - - - -

За проезд в метро можно оплатить бесконтактной картой MasterCard


Тема находится в архиве. Это значит, что в нее нельзя ответить.
В теме одно сообщение

#1 =ЗЛОЙ=

=ЗЛОЙ=

    Люблю ночной клуб «Ласточка»!

  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 086 сообщений

Отправлено 23 Июнь 2015 - 05:20

Вот такую штуку вводят, удобно, быстро... :)

 

---

За проїзд у київському метро тепер можна сплатити безконтактною карткою MasterCard
 

Київ, 19 червня 2015 р. — Київський метрополітен у партнерстві з компанією MasterCard та АТ «Ощадбанк» впровадили прийом безконтактних платежів банківською карткою у підземці. Українська столиця стала п’ятим містом у світі (після Лондона, Санкт-Петербурга, Чикаго та Бухареста), де сплатити за проїзд в метро можна безпосередньо на турнікеті, використовуючи власну безконтактну банківську картку MasterCard або платіжний пристрій.

Проект реалізовано за технічної підтримки компаній АТ «Банкомзв’язок» та консорціуму «АСТЕК».

Для того, щоб сплатити за проїзд швидше та зручніше потрібно просто піднести свою безконтактну банківську картку MasterCard до турнікета. З картки автоматично буде знята сума, що відповідає вартості проїзду. Пасажирам не потрібно стояти у чергах до кас, шукати суму «під розрахунок» для покупки жетонів в автоматі або заздалегідь поповнювати пластиковий проїзний квиток.

Такими турнікетами вже обладнані 17 центральних станцій: «Хрещатик», «Театральна», «Золоті ворота», «Площа Льва Толстого», «Майдан Незалежності», «Поштова площа», «Контрактова площа», «Палац спорту», «Арсенальна», «Університет», «Політехнічний інститут», «Шулявська» «Олімпійська», «Палац Україна», «Лук’янівська», «Кловська» та «Печерська». Невдовзі турнікети усіх столичних станцій метро будуть приймати оплату банківськими безконтактними картками MasterCard.

Пасажири матимуть можливість сплатити за проїзд банківською платіжною карткою з технологією безконтактних оплат MasterCard, емітованою будь-яким банком світу. Це значно підвищить комфорт користування метро не тільки киянам, але і всім іноземним туристам та гостям міста. Еквайєром платежів в даному проекті виступить АТ «Ощадбанк».

Рішення для безконтактної оплати проїзду в метрополітені платіжними картками з технологією безконтактних оплат MasterCard, розроблено фахівцями української компанії АТ “Банкомзв’язок”, з використанням вбудованих в турнікет безконтактних банківських терміналів від французької компанії Ingenico Group, та комплексу програмного забезпечення власної розробки. При цьому турнікет, крім карток безконтактних карток MasterCard також обробляє і приймає до оплати проходу вже звичні для пасажирів підземки безконтактні проїзні квитки метрополітену, соціальні картки та жетони.

Інтеграція рішення в існуючу інфраструктуру київського метрополітену була здійснена фахівцями консорціуму «АСТЕК».

Оплата банківською карткою в метро здійснюватиметься з використанням технології безконтактних платежів MasterCard® , що дає можливість здійснювати розрахунки одним рухом руки, просто піднісши картку до терміналу.

Картку з безконтактною технологією оплат MasterCard усі бажаючі зможуть оформити в одному із 14-ти банків-емітентів: ПАТ «Альфа-Банк», ПАТ «БАНК ВОСТОК», ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ», ПАТ «Банк Форвард», ПАТ «КРЕДОБАНК», АТ «ОТР Банк», АТ «Ощадбанк», ПАТ «Комерційний банк «ПриватБанк», АТ «Райффайзен Банк Аваль», АТ «ТАСКОМБАНК», ПАТ «Укрсоцбанк», АТ «УкрСиббанк», АТ «Укрексімбанк», ПУАТ «ФІДОБАНК».

 

 

http://paypass.ua/ua/news/metro/


Кабы я была царица........Шиги-риги-риги-дана...
Я б тусила: ынца, ынца!...Я весела й трохи п’яна


Загрузка...

#2 Spectral

Spectral

    Прописанный

  • Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 10 939 сообщений

Отправлено 23 Июнь 2015 - 17:40

Бардак! Это любой панаехавшийтут сможет спокойно ездить с таким же комфортом, как и владелец элитной Карты Киянина. :laf: