Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
* * * * * 3 Голосов

Новый вид мошенничества с картами ПриватБанк! :)

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 314

#301 отторжение

отторжение

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 514 сообщений
  • Район:четвёртый, микро
Отправлено 30 Май 2017 - 20:10

То их служба безопасности уверена (отключив защиту), то неуверена (требуя пин код).. :al:

Так если вы через впн входите, как им быть уверенными, если разница между местами входа в полмира.

Можно не на одном.
Два провайдера, два разных реальных IP - защиту смс-кой или звонком не требует.

Можно даже на Укртелекоме заходить только по паролю. =D
  • 0
Bezymeny-1.jpg

#302 stellss

stellss

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 264 сообщений

Отправлено 16 Октябрь 2017 - 21:52

А есть чтото подобное в интернете услуги гаранта, или может в банковской системе: Типа я пересылаю деньги на счёт продавца, он видет деньги и отсылает товар, по получению товара если всё в порядке я даю разрешение на снятие средств. До моего уведомления переведённые средства могут находится на счету продавца но снять он их не может?

• 0

#303 ivk

ivk

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 862 сообщений
  • Район:Піонерська

Отправлено 16 Октябрь 2017 - 23:31

А есть чтото подобное в интернете услуги гаранта, или может в банковской системе: Типа я пересылаю деньги на счёт продавца, он видет деньги и отсылает товар, по получению товара если всё в порядке я даю разрешение на снятие средств. До моего уведомления переведённые средства могут находится на счету продавца но снять он их не может?

Олх что-то подобное мутит
  • 0

Скрытый текст

#304 MAN

MAN

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 615 сообщений
  • Район:леваневского
Отправлено 16 Октябрь 2017 - 23:33

Раньше было -  «Захищений платіж»  https://privatbank.u...je-v-internete/, но сейчас такой услуги вроде бы нет.

• 0

#305 Voshod

Voshod

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 413 сообщений
  • Район:ДНС
Отправлено 29 Январь 2018 - 11:28

Може хтось роз'яснити, що за дзвінки з Привату. З номеру 0567976010 дзвоне бот Привату і рекомендує завітати до їх відділення з паспортними даними і ід.кодом, бо в НБУ (???) відсутні мої дані, і якщо проігнорую, закриють усі мої рахунки. Потім пропонують нажати циферку і підтвердити, що я проінформований. На даний момент в жодному банку не маю картокті кредиток, приватовську закрив давно, ще коли долар був по 5грн. Була картка в Ощаді років 6 - 7 назад, коли стояв на біржі, з біржі знявся, картку закрив. Роскажіть, що від мене хотять? Може хтось ходив з даними, щоб НБУ було задоволено? ) п.с. і був ФОП, який закрив 5 років тому.

Сообщение отредактировал Voshod: 29 Январь 2018 - 11:31

• 0

#306 ivk

ivk

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 862 сообщений
  • Район:Піонерська

Отправлено 29 Январь 2018 - 11:44

Може хтось роз'яснити, що за дзвінки з Привату. З номеру 0567976010 дзвоне бот Привату і рекомендує завітати до їх відділення з паспортними даними і ід.кодом, бо в НБУ (???) відсутні мої дані, і якщо проігнорую, закриють усі мої рахунки. Потім пропонують нажати циферку і підтвердити, що я проінформований. На даний момент в жодному банку не маю картокті кредиток, приватовську закрив давно, ще коли долар був по 5грн. Була картка в Ощаді років 6 - 7 назад, коли стояв на біржі, з біржі знявся, картку закрив. Роскажіть, що від мене хотять? Може хтось ходив з даними, щоб НБУ було задоволено? ) п.с. і був ФОП, який закрив 5 років тому.

Ще рік тому дзвонили мені, перенабрав на гарячу лінію

Хочуть копію паспорта, та коду, якщо немає там акивних рахунків та карток можна не йти.

Можна туди не йти якщо навіть є, зробити все через приват24, підтянути фото документів до свого профілю.

Сообщение отредактировал ivk : 29 Январь 2018 - 11:47

• 1

Скрытый текст

#307 Voshod

Voshod

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 413 сообщений
  • Район:ДНС
Отправлено 29 Январь 2018 - 11:54

Ще рік тому дзвонили мені, перенабрав на гарячу лінію
Хочуть копію паспорта, та коду, якщо немає там акивних рахунків та карток можна не йти.
Можна туди не йти якщо навіть є, зробити все через приват24, підтянути фото документів до свого профілю.

дякую за відповідь, але я не можу зрозуміти навіщо мені взагалі відправляти документи? Ні карток, ні прива24 не маю.
  • 0

#308 Mobman

Mobman

Прописанный

• Пользователь-
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 175 сообщений
  • Район:БЦ
Отправлено 31 Январь 2018 - 14:54

У Києві служба безпеки ПриватБанку вилучила велику партію фальшивої гривні

Сьогодні в Києві в одному з відділень ПриватБанку службою безпеки банку затриманий і переданий поліції житель столиці, який намагався внести в рахунок оплати автомобіля близько 300 тисяч фальшивих гривень, виготовлених за допомогою звичайного ксерокса.

Як повідомили в СБ ПриватБанку, за словами затриманого, ці гроші він отримав у «фірмовій» упаковці одного з приватних українських банків від нелегального валютного міняйли як оплату за 11 тисяч доларів США. З нелегальними «валютниками» клієнт познайомився в Інтернеті, а отримані гроші перелічити полінувався.

• 0

Звернення до всіх громадян – повідомляти про факти, підозри щодо можливих диверсій за телефоном довіри СБУ 0-800-501-482, МВС 0-800-50-02-02 callcenter@ssu.gov.ua
«Чтобы спасти Россию, надо сжечь Москву» М.И.Кутузов.
Наше дело правое, враг будет разбит, победа будет за нами!

#309 Solnce

Solnce

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 063 сообщений
Отправлено 08 Октябрь 2018 - 20:24

• 1

Suum cuique-каждому своё.

#310 0льга

0льга

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 244 сообщений

Отправлено 08 Октябрь 2018 - 20:49

Не знаю хто він такий, і ситуація дуже дивна, і дуже неприємна. Є тільки одне зауваження - якщо закінчився строк дії картки, це не означає, що ваші відносини з банком також закінчилися, адже картка прив'язана до рахунку і до тих пір, доки не буде закритий ций рахунок, по ньому можуть проводитись операції. Тож якщо ви хочете розпрощатися зі своїм банком, зверніться до відділення, та закрийте всі діючі рахунки, адже автоматом вони не закриваються і терміну дії не мають, а от за обслуговування їх, банк може списувати з них грошики і загнати вас у чималий мінус.
  • 3

#311 Spectral

Spectral

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 10 405 сообщений
  • Район:Павличенко
Отправлено 08 Октябрь 2018 - 21:57

Кста, пользуясь случаем, спрошу: кто знает способ бороться с приватовскими спамерами? Звонит автоответчик "Шановний клиент, ради повидомити...". Будят утром, не дают пообедать, тормошат вечером. Уже не хватает цензурных слов как они меня задолбали. Оператор съезжает, для обращения к ментам тоже оснований нет. Есть какие-то способы, о которых я не знаю?

• 0

#312 murza

murza

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 656 сообщений
  • Район:біла церква та харків
Отправлено 08 Октябрь 2018 - 22:22

Є. Чорний список.

За пару тижнів більшість номерів вже буде заблокована.

• 0
Урэшце ўсё прайшло цалкам мірна, калі не лічыць мацюкоў на адрас Пуціна.

#313 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 209 сообщений
Отправлено 08 Октябрь 2018 - 22:30

+380 98 181 2270 - сьогодні з цього номера "Золоту карту" пропонували)
Вона так рада була повідомити, що пішла на юх разом з тими, хто слухав збоку мій пінкод... думаю, теж з радістю пішли.
Ці? (в смислі з подібних номерів)
Чи реальна служба підтримки, що спамить клієнтів?
  • 0

#314 Riot

Riot

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 149 сообщений
  • Район:Тармас, 700тка

Отправлено 08 Октябрь 2018 - 22:33

О і мені сьогодні телефонували) зазвичай не дослуховую що там робот розказує.
  • 0

#315 отторжение

отторжение

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 514 сообщений
  • Район:четвёртый, микро
Отправлено 08 Октябрь 2018 - 22:55

Есть какие-то способы, о которых я не знаю?

Недели через две они сдаются, уже два дня не звонили, но это я согласился на золотую карту, звонили, напоминали, приглашали.
Ну и через чат можно убрать номер из спам листа, но не знаю насколько действенно.

Чи реальна служба підтримки, що спамить клієнтів?

Звонит Приват сейчас с мобильных номеров.
Но приватовских слышно, они как бы на распев говорят, вернее читают.
И если звонят с 056, то это или кол-центр, или обязаловка для сотрудников отделений, при этом особого желания звонить у них нет, но приходится быть радостными неся всякую чепуху иначе - не соблюдение речевого модуля.
  • 0
Bezymeny-1.jpg

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных