Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
* * * * - 9 Голосов

Декомунізація в Білій Церкві, перейменування вулиць

Сообщений в теме: 1241

#1241 MI6

MI6

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 320 сообщений
  • Район:Таращанский массив

Отправлено 06 Январь 2018 - 17:53

звільнили місто від німецьких загарбників і зайняли його кремлівсько-більшовитські загарбники.

так, святкуємо цей день.

Я шаную героїв Української Повстанської Армії, а Червона Армія, я змушений визнати - це окупанти, агресори і загарбники!

і не закидуйте мене помідорами. Проти простих військовослужбовців Червоної Армії я нічого проти не маю.Вони як і німецькі військовослужбовці лише виконували обов"язок і накази злочинних режиів. Сама ідеологія за яку боролись солдати РСЧА має бути цілком заборонена раз і назавжди.

• 0

Мои сограждане американцы. Я рад сообщить вам сегодня, что подписал закон, который навечно поставит Россию вне закона. Мы начнём бомбардировку в течение пяти минут (Рональд Рейган)

#1242 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 547 сообщений
Отправлено 08 Январь 2018 - 15:55

звільнили місто від німецьких загарбників і зайняли його кремлівсько-більшовитські загарбники...

... я змушений визнати - це окупанти, агресори і загарбники!..

Змушений? Хіба треба себе змушувать визнавать очевидні речі?

Після окупації вбивцями більшовиками колишньої Російської імперії мільйони людей зазнали такого безпрецедентного терору, таких диявольських тортур, штучного голоду та масових виселеннь в Сибір, що коли прийшли нацисти - їх зустрічали з хлібом як визволителів від енкеведешно-маніакальної червоної чуми, де розстріл чи виселення могло "світить" за будь що... і навіть ні за що. Гітлерівці по маштабах терору цивільного населення так і не "переплюнули" "красних", як би радянська пропаганда не старалась це довести.
Комуніст - це синонім вбивці, ката, маніака, збоченця, психопата.

Тому безмежно вдячний тим громадським діячам, які провели декомунізацію в місті(і по Україні) хоч цим проявимо повагу і світлу пам'ять до тих десятків мільйонів, що були нещадно замордовані комуняцькими "діячами".
---
Почув якось в піддатій розмові від свого (!) дядька: "Сталіна на них нема", то поцікавився як би він "при сталіні" почувався в урочищі Сандармох, коли розстрілювали тисячі-тисячі українських і не тільки видатних синів і дочок - цвіт нації багатьох народів на теренах союзу. І це лише один з тисячів відомих "епізодів"...
То він трохи притих... але що візьмеш з людини, який знає про минуле століття лише з пропагандонсько-радянської шкільної програми і після цього ні одної книги не прочитав від дослідників і очевидців тих страшних часів... "Як прибили, так і держиться".

Світла пам'ять героям і вічне пекло катам.

Доречі, хоч після хрущова і наступила своєрідна "відлига" в радянському рабовласництві, зате при сталіні його регіон (яким він керував) був "лідером" по кількості розстріляних і замордованих.
---
Вчора читав про жінок-революціонерок-комісарів... Це просто тотальні психопатки-маніачки. Лора Рейснер, Кровава Соня... і сотні інших.
Тому для мене всі "сочуствуючі" і "скучаючі" за комунізмом - це або неосвічені люмпени-раби які "тужать" за нагайкою і кульою в башкі, або адвокати диявола.
Ось: http://www.e-reading...sii_i_SSSR.html

Сообщение отредактировал VitamiN: 08 Январь 2018 - 16:05

• 2

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных