Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
* * * * - 9 Голосов

Декомунізація в Білій Церкві, перейменування вулиць

Сообщений в теме: 1235

#1221 MI6

MI6

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 296 сообщений
  • Район:Таращанский массив

Отправлено 07 Сентябрь 2017 - 20:26

То речь то уже не о комунизмах идёт (в табличке то той, 1654-й год, тогда комунизмами не пахло ещё). По ходу уже щас комуниздить всех будут кто хоть както с рашей выстраивал отношения.

а чому у нашому місті має буди пам"ятна дошка договору, який Москва вже порушила в 1656 році? Договору, який приніс нашому народу стільки горя, договору, який  сьогодні фальсифікує сруско-фашистська ідеологія, згадуючи його в так званій концепції "трієднітсва сруского народа"  

Можливо давайте далі буде хохлами і принижатися перед москалями і зробимо пам"ятник в честь знищення Батурина Петром І чи ліквідації Гетьманщини Катериною ІІ? 

• 3

Мои сограждане американцы. Я рад сообщить вам сегодня, что подписал закон, который навечно поставит Россию вне закона. Мы начнём бомбардировку в течение пяти минут (Рональд Рейган)

#1222 РЛД

РЛД

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 597 сообщений
Отправлено 07 Сентябрь 2017 - 20:33

. Саме до них головне запитання - чому продали тишком-нишком.

Наверняка ,ты уже им задал этот вопрос ! И знаешь ответ ?

а чому у нашому місті має буди пам"ятна дошка договору, який Москва вже порушила в 1656 році? Договору, який приніс нашому народу стільки горя, договору, який  сьогодні фальсифікує сруско-фашистська ідеологія, згадуючи його в так званій концепції "трієднітсва сруского народа"  

Можливо давайте далі буде хохлами і принижатися перед москалями і зробимо пам"ятник в честь знищення Батурина Петром І чи ліквідації Гетьманщини Катериною ІІ? 

Чувак если ты себя считаешь "хохлом" то не нужно это звание проецировать на остальных.

По поводу таблички- что в ней написано не так?  Там есть какая то ложь ? или все таки она отображает исторический факт из жизни тогдашней Украины и нашего города в частности ? Или не присягали жители Украины (не все конечно) тогда Москве (московскому царю) ДОБРОВОЛЬНО ?

P.S. И еще, какое отношение к теме "декомунизации в Белой Церкви " имеет твой взрыв эмоций об этой табличке ? )

• -3

#1223 Yacek1

Yacek1

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9 442 сообщений

Отправлено 07 Сентябрь 2017 - 20:34

Задавав. Не знаю. Завіряли, що кошти пішли на спорядження військових. Чому тишком-нишком, відповіді я не почув.

• 0

#1224 РЛД

РЛД

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 597 сообщений
Отправлено 07 Сентябрь 2017 - 20:37

Задавав. Не знаю. Завіряли, що кошти пішли на спорядження військових. Чому тишком-нишком, відповіді я не почув.

А чего не затребовал документального подтверждения этой сделки что куда и почем ?. Если все правда, то получается они "нормальные пацаны". А ты как то негативно о них отозвался или мне показалось ?

• 0

#1225 MI6

MI6

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 296 сообщений
  • Район:Таращанский массив

Отправлено 07 Сентябрь 2017 - 20:37

Чувак если ты себя считаешь "хохлом" то не нужно это звание проецировать на остальных.

По поводу таблички- что в ней написано не так?  Там есть какая то ложь ? или все таки она отображает исторический факт из жизни тогдашней Украины и нашего города в частности ? Или не присягали жители Украины (не все конечно) тогда Москве (московскому царю) ДОБРОВОЛЬНО ?

P.S. И еще, какое отношение к теме "декомунизации в Белой Церкви " имеет твой взрыв эмоций об этой табличке ? )

1. "Хохол" - це проблема України. На Донбасі живе багато хохлів - чим їх рабське мислення вилелось для всієї України ти бачиш.
2. Цей договір - звичайний документ, який важливий більше Росії, чим нам. Навіщо йому надавати такого значення? Глянути далі і ширше тобі хохлізм заважає? Ну так вибий його з себе і подивись на сьогоднішню російсько-фашистську шовіністичну політику.

3. Декомунізація чи не декомунізація, але це лайно треба давно вже прибрати.

• 1

Мои сограждане американцы. Я рад сообщить вам сегодня, что подписал закон, который навечно поставит Россию вне закона. Мы начнём бомбардировку в течение пяти минут (Рональд Рейган)

#1226 РЛД

РЛД

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 597 сообщений
Отправлено 07 Сентябрь 2017 - 20:49

1. "Хохол" - це проблема України. На Донбасі живе багато хохлів - чим їх рабське мислення вилелось для всієї України ти бачиш.
2. Цей договір - звичайний документ, який важливий більше Росії, чим нам. Навіщо йому надавати такого значення? Глянути далі і ширше тобі хохлізм заважає? Ну так вибий його з себе і подивись на сьогоднішню російсько-фашистську шовіністичну політику.

3. Декомунізація чи не декомунізація, але це лайно треба давно вже прибрати.

1. У меня нет такой проблемы , я не знаю кто такие "хохлы".

2. Это только твое личное мнение, (в основном просто демагогия), уже много веков обсуждается целесообразность этого договора и нет единого мнения. Тем более о "добровольной присяге" населения Украины (в том виде)- московскому царю.

3.Как то ты легко и просто историю Украины,историю родного города - в дерьмо классифицировал.  

• -3

#1227 Yacek1

Yacek1

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9 442 сообщений

Отправлено 07 Сентябрь 2017 - 21:12

А чего не затребовал документального подтверждения этой сделки что куда и почем ?. Если все правда, то получается они "нормальные пацаны". А ты как то негативно о них отозвался или мне показалось ?

Хто я такий, щоб у них щось "вимагати"? Можливо й нормальні хлопці, але без документів і відеодоказів це не зрозуміло. 

• 0

#1228 РЛД

РЛД

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 597 сообщений
Отправлено 07 Сентябрь 2017 - 21:25

Хто я такий, щоб у них щось "вимагати"?

Ну як це "хто" ? "Не байдужий громадянин"- який забажав  отримати iнформацiю ,про   майно громади

• 0

#1229 Yacek1

Yacek1

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9 442 сообщений

Отправлено 07 Сентябрь 2017 - 21:35

... "Не байдужий громадянин"-...

Як "небайдужий громадянин" я можу запитати, вимагати не маю права.

• 0

#1230 РЛД

РЛД

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 597 сообщений
Отправлено 07 Сентябрь 2017 - 21:42

Як "небайдужий громадянин" я можу запитати, вимагати не маю права.

Капець.) Так чому не *запитав*- "где деньги Зин ?" (В.С.В.)

• -1

#1231 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11 537 сообщений
Отправлено 07 Сентябрь 2017 - 21:53

Так чому згадано тільки її? Вона надавала транспорт, щоб стягнути той сором, в центрі міста, з постаменту.

вона виконала чиюсь волю і взяла на себе таку відповідальність

https://m.youtube.co...h?v=0dNX0pRbIGQ

Сообщение отредактировал Ах!: 07 Сентябрь 2017 - 21:56

• 0

#1232 Yacek1

Yacek1

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9 442 сообщений

Отправлено 07 Сентябрь 2017 - 22:14

вона виконала чиюсь волю і взяла на себе таку відповідальність

....

Вона взяла на себе відповідальність за повалення того ідола (організувала рушійну силу). Відповідальність за зберігання взяли на себе інші люди. Я відповів хто.

Сообщение отредактировал Yacek1: 07 Сентябрь 2017 - 22:18

• 0

#1233 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11 537 сообщений
Отправлено 07 Сентябрь 2017 - 22:20

Вона взяла на себе відповідальність за повалення того ідола (організувала рушійну силу). Відповідальність за зберігання взяли на себе інші люди. Я відповів хто.

вот за это и должна ответить
о хранении я не упоминала
  • 0

#1234 Yacek1

Yacek1

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9 442 сообщений

Отправлено 07 Сентябрь 2017 - 22:29

вот за это и должна ответить
...

За те що безкоштовно прибрала той сором?

• 0

#1235 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11 537 сообщений
Отправлено 07 Сентябрь 2017 - 22:56

За те що безкоштовно прибрала той сором?

http://bc-city.com/t...ia-v/?p=1788901

Сообщение отредактировал Ах!: 07 Сентябрь 2017 - 22:59

• 0

#1236 Yacek1

Yacek1

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9 442 сообщений

Отправлено 07 Сентябрь 2017 - 23:44

....

Мені, як громадянину міста, українцю, такого "майна" в місті не потрібно. Культурної цінності той ідол не мав. Металобрухт, що на п'єдесталі, що на землі, що в цілому виді, що в розбитому, коштує однаково. Тому не розумію, як можна "знищити" кусок металу, який піде на переплавку? 

...
о хранении я не упоминала

Ага, тільки про викрадення.

• 1

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных